Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Cracovia - Lechia Gdańsk, sobota, 13.04.2019 godz. 18:00

strona 3/3

14 kwietnia 2019, 01:28 / niedziela
Panowie, parakosanlie-uwielbiam to słowo, to jest git! Wygrać, to znaczy być najlepszym. Dzień Zydki były lepsze ale wszyscy wiemy, że wyplacimy im jeszcze w tym sezonie srogiego liscia...po 30 rundach idziemy łeb w łeb z drużyna z budżetem na poziomie 170 mln. I to te prostytuty do nas przyjadą...a my u siebie jesteśmy,hmmm najlepsi? Puchar jest nasz a z cwelami wygramy! Jebac arkę i 20 majawszyscy mamy wolne!!! A my swojeeeee!!!
14 kwietnia 2019, 07:37 / niedziela
W tym meczu zmartwiło mnie to że nie potrafili złości przerobić na grę. Porażke tak jakby mieli wkalkulowaną..Pomimo złego wyniku i tak grali czwórka do przodu i w sumie nie zrobili żadej płynnej akcji.W drugiej połowie zawsze za późno.Czy chcieli tylko zachować pierwsze miejsce ,czy zmęczenie po meczu w PP, trudno powiedzieć. Ale jak powiada klasyk,porażki uczą.
14 kwietnia 2019, 07:40 / niedziela
Zimny prysznic - lepiej teraz niż np. u siebie z Legią. Wszystko wygrać u siebie i 2 na wyjeździe, wtedy jest MP bez oglądania się na rywala. Zakładają wszyscy, że Legia pogubi punkty może i tak, tylko teraz niestety jest w gazie z nowym trenerem więc lepiej robić swoje /jakaś nadzieja, że może Lech urwie coś Legii a nam odda:-)/ chociaż nie ma co kalkulować tylko wygrywać i tak uważam, że mamy dobry terminarz, w Krakowie będzie rewanż za wczoraj i będzie dobrze.

Pocieszam się też, że gdybyśmy zdobyli PP to ten wiatr w żagle poniesie nas do MP :-)
14 kwietnia 2019, 08:29 / niedziela
Niestety błędy Fili i Maka spowodowały że przegraliśmy mecz. Taką rękę jak Fili odgwizduje się zawsze. Zawodnik chowa ręce a jak idzie strzał to się obraca z wyciągnięta ręką. Można co najwyżej mówić o jego braku orientacji. Potwierdziło się tez że Nalepa i Augustyn dają dużą pewność obronie. Z Wisłą jak dostaliśmy piątaka to też Błażeja nie było. Oczywiście nie winię Vittorię bo cięzko go obciążać za bramki ale mówię generalnie o grze obronnej. No i wyszło że graliśmy ciężki mecz w tygodniu. W drugiej połowie nie istnieliśmy fizycznie. Legła jak to legła słabe mecze wyraźnie przegrywa ale w reszcie punktuje i trzeba co tydzień wznosić się na wyżyny żeby dotrzymać im tempa. Niby grają tak słabo a mają bilans 7-0-3.
14 kwietnia 2019, 09:04 / niedziela
@d,g, to co wstawiłem, dotyczy całych rozgrywek (czego nawet jest się łatwo domyśleć, czytając całość), wszystko to jest w podręczniku ekstraklasy na ten sezon, w przypadku zmian, informują o tym w podręczniku, a nic tam takiego nie ma. Nie wiem skąd oni wytrzasnęli tą informację ale ja nic o żadnych zmianach nie słyszałem, choć uważam, że właśnie tak to powinno być ustalane, czyli według miejsca w tabeli po 30 kolejce i jeśli okaże się, że faktycznie tak jest to nie będę z tego powodu płakać.
14 kwietnia 2019, 10:56 / niedziela
Brak czasu na pełną regenarację sił i wąska kadra to glówne przyczyny porażki. Lechiści przebiegli o blisko 6 km mniej od Sraxy. Zazwyczaj najwięcej w meczu przebiega Kubicki, tym razem był na 5 czy 6 miejscu za zawodnikami Sraxy i przebiegł "tylko" nie wiele ponad10 km (zazwyczaj ma wynik
około12km). To dobitnie świadczy o zmęczeniu organizmu. Myślę, że tydzień wystarczy na pełną regenerację i na mecz z Piastem LECHIA przystąpi w pełni sił zarówno fizycznych jak i psychicznych. Dobrze, że z ległą gramy przed wielkim zwycięskim finałem PP. Wygrac wszystko u siebie to klucz do zdobycia mistrzostwa. Wierzę, że to jest ten czas. A o porazce trzeba zapomniec i grać dalej o zwycięstwa, które umożliwią grę w Champions League.
14 kwietnia 2019, 11:05 / niedziela
"Wszystko w naszych" rękach - to prawda. Minusem wczorajszej porażki jest to, że Legła teraz mówi to samo - jak wygrają wszystkie mecze to mają MP. Trzeba im to wybić w Gdańsku z głowy.
14 kwietnia 2019, 20:31 / niedziela
z fb Dusan Kuciak

Wczoraj nie byliśmy sobą, ale teraz czeka nas 8 finałów i chciałbym żeby w każdym z nich wspierali nas nasi wspaniali kibice! My, jako drużyna, zostawimy na boisku całą energię i serce!
Tylko razem możemy sprawić, że ten sezon będzie historyczny dla Lechii...wszyscy tworzymy historię!
Wszystkie nogi i ręce na poklad - murem za Lechia!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.249