Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

10.04.19 Raków -Lechia czyli po 36sciu latach czas na finał

strona 2/3

10 kwietnia 2019, 19:41 / środa
Niech mi ktos wyjasni za co reka i zolta kartka skoro Augustyn mial rece wzdluz tulowia?

Brawo Zlatan!
10 kwietnia 2019, 19:48 / środa
Sobiech-Arak-Lipski-Vitoria :)
10 kwietnia 2019, 19:50 / środa
^
Stokowiec jest bezwzględny ;)
10 kwietnia 2019, 19:50 / środa
Jak jeszcze zmiane Araka mozna zrozumiec tak sciagnac Lipskiego po 12minutach?
10 kwietnia 2019, 19:52 / środa
Bo w Lechii trzeba zapierdalać!
10 kwietnia 2019, 20:01 / środa
Ufff! Mamy to!!!!! Wszyscy do Warszawy!
10 kwietnia 2019, 20:02 / środa
Świetnie!!! Brawo Lechia. Teraz do W-wy po Puchar!!
10 kwietnia 2019, 20:03 / środa
O żesz karwa...jest!!!
10 kwietnia 2019, 20:03 / środa
Dzieli nas już tylko krok. Brawo Lechia! :)
10 kwietnia 2019, 20:05 / środa
Stokowiec podwyższył obrone na koniec. Kontuzja Sobiecha troche namieszała chyba w konecpcji zmian.. Poza tym idę pić. Do zobaczenia na Narodowym 2 maja :D !!!
10 kwietnia 2019, 20:07 / środa
I uwolniliśmy "Uwięzionych"... od złudzeń!

Obie zmiany w drugiej połowie czysto taktyczne... i wielki szacun dla Trenera, że widział, co planują gospodarze i reagował jak trzeba. Ale jak ktoś ma niecałe pół mózgu (jak obaj komentujący) a i tak nie używa przestrzeni między uszami, to się dziwi i pierdoli farmazony typu "trener przyznał się do błędu".

Marciniaka nawet nie komentuję, bo:
- w I połowie trzy długie przerwy (z lekarzami) i +6 min;
- w II połowie ani jednej przerwy "technicznej" i +5 min;
a "niepełnosprytność wzrokowa" tego gościa jest znana wszem i wobec.

Kolejny mecz na ZERO z tyłu... to nie jest przypadek.

PS: Jeżeli Sobiech kopał sie po czole tyle czasu po to, by w tym meczu (będąc kopanym po czole) wygrać nam awans do finału... to ja mu wszystko odpuszczam. Zrobił swoje. ;-)
10 kwietnia 2019, 20:08 / środa
Bo to historia!! Bo to Marzenia!!
Wszyscy na Narodowy!!
10 kwietnia 2019, 20:09 / środa
ale mamy dobrych bramkarzy! Co to były za nerwy... straszny ten raków! Tym bardziej brawa za walkę na całego i nieodpuszczanie! Tak jak mówiłem, Sobiech dostanie piłki to będzie trafiał! oby tak dalej! Ciekaw jestem konferencji co powie Stokowiec o zmianach... czy to uraz Lipskiego czy pokazał jasno, że albo dajesz 100% z siebie albo nie grasz! To będzie ten sezon! To nasz czas!
10 kwietnia 2019, 20:09 / środa
2 maja Biało-Zielony Narodowy :)
10 kwietnia 2019, 20:12 / środa
Stara Szkoła

Myślę, że po tym meczu nikt już nie ma wątpliwości, że Raków naprawdę jest "uwięziony". Ale już niedługo.
10 kwietnia 2019, 20:18 / środa
Brawa szczególnie dla Zlatana, który jest pewnie drugim bramkarzem w lidze po Duszanie! Jedyny minus to że muszę zmieniać plany na majówkę hehe
10 kwietnia 2019, 20:20 / środa
Duchu, z całym szacunkiem, ale już się tak nie rozpływaj. Drużyna dobra, ale na swoim stadionie i ze średnimi przeciwnikami. Lechia dała ciała że w 50 minucie nie zabiła tego widowiska bramką na 2:0. Jak Lechia podkręciła tempo to zaczęły się banalne straty i sytuacje bramkowe. Raków zostanie zweryfikowany za kilka miesięcy i ta weryfikacja nie będzie taka różowa jak się niektórym wydaje.
10 kwietnia 2019, 20:27 / środa
MAMY TO ! Brawo druzyna ! Co za nerwy !

A my swojeeeeee !!!
10 kwietnia 2019, 20:29 / środa
Ja po tym meczu to absolutnie nie mam wątpliwości, że - gdyby to nie był półfinał PP (wymuszający określona taktykę i dyscyplinę) - to wynik byłby wyższy.
10 kwietnia 2019, 20:34 / środa
Artur Sobiech!
Takiego chcę Ciebie zawsze widzieć w Lechii.
Krew pot łzy.
Stoki dwie wędki.Jest trener i się nie pierdoli.

AVE LECHIA!
10 kwietnia 2019, 20:37 / środa
Szacunek dla piłkarzy za mega wielka ambicje i walke, mecz lepszy o wiele niz derby pod katem agresji, zaangazowania, trudu wlozonego w to widowisko.

Mamy to! Mamy w koncu wymarzony i upragniony final.

NAJWIEKSZY SZACUN DLA BIALO-ZIELONEJ BRACI ZA DOPING!
A MY SWOJE!!!!

2 maja - najazd na Warszawe.
10 kwietnia 2019, 20:38 / środa
Zastanawiam się gdzie byśmy byli dziś z tą dramatyczną grą gdyby nie linia obrony. Nalepa, Augustyn absolutni profesorowie.
10 kwietnia 2019, 20:43 / środa
Gratulacje!
Prysła klątfa Murińjo z Kaszub!
10 kwietnia 2019, 20:50 / środa
@piekarz79: nie zgadzam się... to nie były "wędki".

Żadna ze zmian nie była zwykła:
- Arak za Sobiecha - kontuzja
- Lipski za Araka - taktyczna (zagęszczenie środka pola po zmianie Rakowa)
- Vittoria za Lipskiego - taktyczna (podwyższenie do ewentualnych centr jak Raków pchnął stoperów pod nasze pole karne).

Jeszcze raz pozwolę sobie powtórzyć: genialnie rozegranie taktyczne tego meczu przez Pana Trenera! Wyobraża sobie ktoś "Łyzarda z Czykago" reagującego na sytuację na boisku i robiącego takie zmiany?

Co do "zajebistości" 'uwięzionych'... zrobili trzy zmiany ze świeżymi zawodnikami, a Lechia (robiąc zmiany taktyczne) wybroniła piłkarzami grającymi od początku. Taka różnica w przygotowaniu fizycznym pomiędzy ligami.
10 kwietnia 2019, 20:51 / środa
Na tt pisze T.Galiński: "Artur Sobiech pojechał do szpitala. Wstępne diagnozy - wstrząśnienie mózgu." Może nie grać z Craxą i stąd wcześniejsze zejście Araka żeby go oszczędzać.
10 kwietnia 2019, 21:08 / środa
Chłopaki zrobili swoje. Było ciężko. Widać po eksplozji radości Stokowca i reszty sztabu, jak bardzo zależało im na przejściu do finału.
Brawo za walkę, brawo za wygraną.
10 kwietnia 2019, 21:09 / środa
Mamy to!!! Pzdr z biało zielonej Czestochowy !
10 kwietnia 2019, 21:12 / środa
I trochę extra kasy wpadło do klubu. Do zebrania jeszcze 3 bańki 2 maja.
10 kwietnia 2019, 21:15 / środa
@ stara szkoła..
Żadna ze zmian nie była zwykła:
- Arak za Sobiecha - kontuzja
- Lipski za Araka - taktyczna (zagęszczenie środka pola po zmianie Rakowa)
- Vittoria za Lipskiego - taktyczna (podwyższenie do ewentualnych centr jak Raków pchnął stoperów pod nasze pole karne).
.............................................

prawda, że żadna nie była zwykła... każda była pokazem dla opierdalaczy.... Fajny pomysł, tylko szkoda, że za to muszą zapierdalać inni, którzy normalnie zapierdalają..
10 kwietnia 2019, 21:18 / środa
oczywiście poza Sobiechem...
10 kwietnia 2019, 21:23 / środa
Muszę z niechęcią zgodzić się z emigrantem. Jak dla mnie to to nie były wędki. Dodatkowo jeżeli jeszcze w trakcie meczu dostał info, że Sobiech może się nie nadawać do meczu z Cracovią to musiał pewne decyzje podjąć szybko. Zresztą widać było, że tłumaczył coś Lipskiemu a nie tylko dał mu łapkę gapiąc się na boisko.
10 kwietnia 2019, 21:24 / środa
Pierwsza zmiana była najcenniejsza Flavio za Michalaka i Maka.
10 kwietnia 2019, 21:44 / środa
Niby scenariusz meczu przerabialismy w lidze wiele razy, a jednak mecz niezwykły.
Mam nadzieje, ze bez ofiar i Sobiech pojechał do szpitala profilaktycznie. Zaczał nam się rozkrecac i wielka szkoda byłaby gdyby wypadł, teraz kiedy gramy co 3 dni.
Druga niezwykła rzecz to zmiany, można i nie mozna powiedzieć ze trener trafił ze zmianami.Duzo tym ryzykował, bo gdyby była dogrywka..
Wygralismy i w PP jesteśmy na ostatniej prostej.
Mecz mnie postarzył o kilka lat, ale co tam
Brawo druzyna!

TYLKO LECHIA!
10 kwietnia 2019, 22:07 / środa
Trener po meczu: "Gdy nie ma się artystów trzeba stawiać na dobre rzemiosło" nie obchodzi go dobre widowisko byle isc po swoje -cala prawda o jego filozofii gry . :)
10 kwietnia 2019, 22:18 / środa
@matrex jakąś godzinę może dwie, po meczu juz nikt nie pamieta stylu gry, pamieta tylko wynik. Taka jest piłka nożna.

TYLKO LECHIA!
10 kwietnia 2019, 22:19 / środa
Stokowiec po prostu kontynuuje najlepsze tradycje murarzy. W najlepszych - do tej pory - czasach Lechia słynęła z niezawodnej obrony z Koryntem na czele i miała fenomenalnego Gronowskiego w bramce. Wtedy było 3 miejsce, teraz zanosi się na coś znacznie większego. Jeszcze 8 meczy ligowych i jeden finał PP - to musi być ten sezon!
10 kwietnia 2019, 22:27 / środa
Bo pamięta się zwycięzców, a nie styl. Lechia Nowaka niszczyła przeciwników w Gdańsku, a zostanie zapamiętana jako przepłacony i sfrajerzony niewybuch, który zawiódł rzeszę kibiców. Z czego zostanie zapamiętana Lechia Stokowca okaże się już w maju.
10 kwietnia 2019, 22:30 / środa
Chciałbym tylko podziękować grupie wyjazdowej , MEGA doping !, przez cały mecz czułem sie jakbyśmy grali u Siebie. Co do gry to najważniejszy jest wynik to wyjazd do Warszawy . Mina Muńka bezcenna -jak się cieszył po bramcu a tu Var.
Ps: Bol dupy u sledzi na forum siega zenitu i to ich "kiedy nasz fart sie skończy" :)
10 kwietnia 2019, 22:56 / środa
jest pięknie, będzie jeszcze piękniej. A MY SWOJE!!!
10 kwietnia 2019, 23:07 / środa
Tyle lat i tyle pasji , nagroda ogromna , bilecik 02.05 już siedzi !!! Są Nas Tysiące !!!
10 kwietnia 2019, 23:26 / środa
Krzycho

Równie dobrze można powiedzieć, że to Raków mógł zacząc z wysokiego "c", bo w bodaj drugiej minucie miał słupek. Cieszy mnie awans mojej ukochanej drużyny. Ale nie proszę, nie umniejszajcie Rakowowi. Bo gdyby tak zajrzeć w statystyki, to by sie okazało, że pierwszoligowiec wcale nie odstawał od lidera Ekstraklasy. Ja tam jestem dumny z tego, że mogę pracować z tymi chłopakami.

A w maju na narodowy! My wierzymy.
10 kwietnia 2019, 23:28 / środa
Brawo drużyna, brawo ekipa wyjazdowa, brawo trener!!! Dublet jest nasz nie ma innej opcji w tym sezonie!!! Tylko Lechia!
10 kwietnia 2019, 23:38 / środa
Przepraszam,że się wtrące.
O ile wiem,to słupek, to jeszcze nie gol.
Statystyki powiadasz.
Według statystyk, to co piąty człowiek na ziemi,to chińczyk.
To Ty mi pokaż chociaż jednego chińczyka na tym forum.
Teraz poważnie.
Wiem,że chłopaki z Rakowa,to prawilni ludzie,nikt nic złego na nich nie powie.Nie popadaj w paranoję.
10 kwietnia 2019, 23:53 / środa
Jestem szczęśliwy :-)
Finał :-).
Cuuuuudooownieee :-)

Pytanie - jesteśmy szczęśliwi z ujowego stylu?
Trener twierdzi że grają chujozę, a my za chujozą.
Lekko dziwne.
11 kwietnia 2019, 00:01 / czwartek
Duchu, nie mam zamiaru drużynie Rakowa umniejszać, po prostu nie róbmy z nich Juventusu czy innego Realu w ciele beniaminka ekstraklasy. Jak pisałem, jak na polskie warunki drużyna dobra, co nie znaczy że za rok nie będzie się bić do końca o utrzymanie. Nie jest sztuką raz do roku wygrać u siebie z pieszczochą czy inną amicą. Nie takie "tuzy" to już robiły. Zagrają 37 kolejek na innej intensywności niż teraz (poziom ex jest biedny, ale dużo wyższy niż 1. ligi, mówią tak zawsze w drużynach beniaminków, więc chyba to odczuwają) i się okaże dopiero jak wypadają w tej smutnej lidze.
11 kwietnia 2019, 00:01 / czwartek
Styl jest ważny jak latasz ze wstążką po macie na olimpiadzie albo jak pływasz synchronicznie albo jak tańczysz na lodzie - my mamy lidera eklasy i finał PP i tego nikt nam nie odbierze i w dupie mam noty po 1.0 - pijemy bo to jest nasz czas
11 kwietnia 2019, 07:35 / czwartek
Ale ten Boguś to dzban jest. Dalej ma sraczkę ,że jego Legia nie zdobędzie PP.
odnośnik
11 kwietnia 2019, 08:32 / czwartek
"Jak udało nam się dowiedzieć, skończyło się w tym przypadku na strachu. - Artur Sobiech jest po badaniach. Jest zdrowy, nie ma wstrząśnienia mózgu - przekazał Patryk Siedliński, rzecznik prasowy Lechii Gdańsk."
odnośnik

Oby. Wracając do meczu, Sobiech bohaterem, ale asysta Haraslina również świetna i istotna. Zatem powrót do dobrej formy Słowaka.
11 kwietnia 2019, 09:58 / czwartek
Dzień(naprawdę) dobry!Z perspektywy osoby obecnej w Częstochowie:
1.PUCHAR JEST NASZ!!!
2.Brawa dla chłopaków za walkę! Ten awans został wywalczony przy zajebistym zaangażowaniu, walce w powietrzu, jeżdżeniu na dupach, blokowaniu strzałów własnym ciałem itd. ZNAKOMICIE!
3.Ekipa wyjazdowa- jakość sama w sobie. Fajnie-oprócz dopingu, oprawy-wyglądała ilość. Nie pomieściliśmy się ani w nominalnym sektorze dla przyjezdnych, ani na buforze. Sporo osób stało poza sektorem z jednej strony a także za płotem wśród gospodarzy.
Brawa dla tych, którym się chciało chcieć...
4.Dusan po meczu przy płocie wyraził życzenie ,że ma nas być na Narodowym 30 tys. Spełnimy je?
5.Stadion cholernie archaiczny, aczkolwiek klimat old school wyczuwalny. Nowy stadion dla Rakowa na ekstraklasę jest niezbędny.
6.Łysy chuj:)
dziekuję
11 kwietnia 2019, 10:14 / czwartek
Brawo druzyna. Kolejny taki sezon moze nie zdazyc sie zbyt szybko.
Lesnodorskiemu nie pomoze nawet slynna masc. Ma go bolec az do konca sezonu kiedy to przyjdzie apogeum bolu jego doopy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232