Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

10.04.19 Raków -Lechia czyli po 36sciu latach czas na finał

strona 3/3

11 kwietnia 2019, 12:10 / czwartek
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze bramka dla Rakowa zostala slusznie anulowana. Jak byk widac, ze Mladen zagrywa pilke klatka piersiowa i doslownie sekunde pozniej pilkarz Rakowa zagarnia pilke reka...po czym strzela gola i na poczatku nawet sie nie cieszy a patrzy na łysego i na liniowego bo dobrze wie jak zagral. Gdy Lysy cisnie do varu kamery pokazuja "strzelca" bramki a ten stoi jak wryty przestraszony bo juz wie, ze gola nie bedzie. ..ale cala smietanka warszawska i gdynska pierdoli o przekrecie. Bol dupska niesamowity. Lesny to juz totalnie odlecial ale co sie dziwic jak kilka dni temu oficjalnie przyznal przed kamerami, ze on kibicuje Rakowowi :D
11 kwietnia 2019, 12:50 / czwartek
Tak mnie zawiało po tym awansie do finału, że zapomniałem rano wstać do pracy hehe. Brawo Brawo Brawo!
11 kwietnia 2019, 13:10 / czwartek
Jesteśmy w finale!!!
Zróbmy wielki biało-zielony najazd na stolicę! Czujecie to??? Szkoda tylko, że tak mało (10-15tyś) biletów ma trafić do LP.
Co do meczu to Raków pokazał się z bardzo dobrej strony i należą im się brawa.
Przy sprzyjających okolicznościach już w lipcu znów możemy z nimi zgrać.

Na naszych oczach pisze się najpiękniejsza karta w historii klubu i ten sezon (mam nadzieję) będziemy wspominać jako ten najważniejszy.

Trener, sztab i wreszcie piłkarze dają z siebie wszystko i niedopuszczalne by było, gdyby kibice tego nie docenili nie zapełniając "bursztynka". Dlatego teraz każdy ma obowiązek namawiać niezdecydowanych do przyjścia na kolejny mecz. Rodzina, praca, szkoła, monopolowy - zachęcać do skutku.
11 kwietnia 2019, 14:54 / czwartek
Stadion przypominający dawne czasy mi się bardzo to podobało. Doping? Miazga , ta opcja na dwa sektory petarda i świetna robota prowadzących , nikt nie stał z rękoma w kieszeniach , browar to w przewrie a tak non stop jazda! Petarda po prostu! Z resztą tyle znajomych pysków jakby się czas cofnął. Piękny wyjazd i piękny dzień wczoraj.
Rakowowi będę w eklasie kibicował , trzeba przyznać ,że w każdym aspekcie bardzo fajnie nas przyjęli.
11 kwietnia 2019, 16:29 / czwartek
Kibicom Rakowa należą się podziękowania za całokształt.
11 kwietnia 2019, 16:53 / czwartek
Rybogłowi już kurwa zapomnieli jak siemaszko ręką władował piłkę do bramki ruchu na wagę utrzymania 🤣😂🤣😂
11 kwietnia 2019, 21:25 / czwartek
Masz rację Edwin.
Klimat na Rakowie bardzo fajny ale w dużej mierze właśnie dzięki takiemu, a nie innemu stadionowi.

Przypominają się czasy na Traugutta gdzie dla wielu ludzi łazikowanie po stadionie i rozmowy z kolejno spotkanymi kolegami były rytuałem. I bardo scalały kibicowską brać.

Obecny stadion mamy zajebisty, najlepszy tej lidze ale jednak tej duszy i klimatu już nie ma co na T29. I nie odbierajcie tego jako narzekania, bo wielu dawnych bywalców T29 pewnie to potwierdzi. Po prostu buduje się nowa historia na nieco innych fundamentach. Widać taki znak czasów.

Raków bardzo dobrze się zaprezentował na wielu płaszczyznach - wielkie dzięki.
I zapewne spora delegacja od nich będzie nas wspierać w Warszawie na Narodowym.

Szkoda, że ich stadion nie będzie chyba dopuszczony w e-klapie bo granie 37 meczów w sezonie w zasadzie na wyjeździe zabije im całą radość z sukcesu sportowego i awansu.

NO I PUCHAR JEST NASZ !!!
11 kwietnia 2019, 23:02 / czwartek
Dobrze było pojechać na pierwszy wyjazd po powrocie z emigracji, teraz się zastanawiam jak można było bez tego żyć...?

Szacunek dla całej ekipy wyjazdowej i doping od początku do końca. Brawa dla piłkarzy za zaangażowanie i walkę przez 90 minut. Wieszaliśmy wcześniej psy na Sobiechu ale ostatnie dwa mecze pokazują że chłopak ma potencjał, bramka zdobyta z takim poświęceniem... Nie jeden bałby się włożyć nogę tam gdzie on włożył swoją głowę i zapewnił nam awans do finału PP po 36 latach!

Coś, co jeszcze w zeszłym sezonie pozostawało tylko w strefie naszych marzeń dzisiaj jest faktem. Jedziemy na Narodowy do stolicy. Nie mam wątpliwości że za sprawą naszej biało-zielonej kibicowskiej braci oraz piłkarzy, trenera i całego sztabu szkoleniowego dzień 2.05.2019 przejdzie na zawsze do Historii Pokoleń Lechii Gdańsk.

PUCHAR JEST NASZ!!!
12 kwietnia 2019, 00:52 / piątek
Kocham Cię Lechio. Dziękuję!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244