Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Jagiellonia. Puchar jest nasz! 2.05.2019 godz. 16

strona 1/5

10 kwietnia 2019, 22:02 / środa
Puchar jest nasz! Piękny dzień teraz kropka nad i !!! Jazda z kurw...
10 kwietnia 2019, 23:16 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 kwietnia 2019, 06:59 / czwartek
11 kwietnia 2019, 07:08 / czwartek
Te sektory dla finalisty A i B są w ogóle niedostępne. W odróżnieniu od innych nawet nie pokazują wolnych miejsc. Klub dostanie moim zdaniem część, z której pulę dostaną LP a reszta pójdzie przez stronę Lechii.
11 kwietnia 2019, 07:40 / czwartek
Zapowiedź meczu na Narodowym i krótki opis co było wczoraj w Częstochowie.
odnośnik
Jedziem panie i panowie !
11 kwietnia 2019, 11:01 / czwartek
z twittera

Lechia Gdańsk SA‏@LechiaGdanskSA
Biało-Zieloni! Wszystkie informacje na temat dystrybucji biletów na sektory @PGENarodowy, które zajmą Kibice Lechii, zostaną podane jutro do końca dnia!
11 kwietnia 2019, 13:41 / czwartek
Nie ma co do tego wątliwości, że wszystkie białozielone sektory za bramka będa wypełnione, wykupione do ostatniego krzesełka, ale dobrze też byłoby wykupić jak najwięcej miejsc na prostych. Białozielona inwazja na Warszawkę.
11 kwietnia 2019, 13:45 / czwartek
11 kwietnia 2019, 14:04 / czwartek
na stronie łączynaspiłka w momencie wyboru zakupu biletów wyswietla się plan stadionu, a lewej strony (patrząc na ekran) jest sektor za bramka zarezerwowany dla Lechii, chyba oznaczony G.
11 kwietnia 2019, 14:27 / czwartek
Faktcyznie jakiś komunikat poszedł

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawia podział dystrybucji i sprzedaży biletów na finałowy mecz Totolotek Pucharu Polski Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (losowanie gospodarza finału odbędzie się 18 kwietnia), który zostanie rozegrany 2 maja 2019 roku o godzinie 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie.
Podział dystrybucji i sprzedaży biletów na finał Totolotek Pucharu Polski 2019:

• 10 000 – dystrybuowanych przez Klub Jagiellonia Białystok;
• 10 000 – dystrybuowanych przez Klub Lechia Gdańsk;
• 3000 – przekazano uczestnikom, ich rodzicom, opiekunom oraz trenerom, a także partnerom i sponsorom turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, którzy 2 maja również rozgrywają finały na PGE Narodowym;
• 3000 – przeznaczono do sprzedaży w kategorii Biznes. Bilety wciąż są dostępne w ofercie. <<<TUTAJ>>>
• 2000 – dla sponsorów, partnerów i gości Polskiego Związku Piłki Nożnej;
• 7000 – sektory buforowe, inne wyłączenia (wyłączone ze sprzedaży);
• 500 – miejsca przeznaczone na stanowiska dziennikarskie;
• pozostałe (ponad 20 000 biletów) przeznaczonych do otwartej sprzedaży poprzez portal www.laczynaspilka.pl.

Ponadto Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że potencjalne miejsca zwalniane z sektorów buforowych będą udostępniane do otwartej sprzedaży.
11 kwietnia 2019, 14:35 / czwartek
Te 10 tysiecy powinno zejśc na pniu. Oczywiscie pierwszeństwo w zakupie wyjazdowicze i karneciarze.
11 kwietnia 2019, 17:18 / czwartek
11 kwietnia 2019, 20:40 / czwartek
Przy kupnie na łączy nas pilka Lechia jest wymieniona jako druga drużyna, czyli niejako jako gość spotkania. Dobry prognostyk.
12 kwietnia 2019, 21:16 / piątek
Naszego forumowego Białorusina chooj strzeli 2 maja.
Na bank się ujawni po przegranej swojego klubu i "powie dla nas" coś zabawnego...

Przy okazji może Thomas będzie jechać to sprobujemy wymienić się na gierki w specu. Jakby co pierwszy robię deala.
29 kwietnia 2019, 09:17 / poniedziałek
Rozpoczynamy akcje Finał !
Do meczu zostało kilka dnia tak więc chłopaki mają trochę czasu na regenerację i złapanie świeżości.
Jak Jaga jest nastawiona na finał wszyscy widzimy , można by powiedzieć , że na ostatni mecz z Zagłębiem Lubin nie dojechali. W związku z powyższym liczę, że Stoki wymyśli coś specjalnego na najbliższy spotkanie.
Jeśli strzelimy pierwsi bramkę to nie możemy się cofać od razu na wysokość 30 metra i liczyć na to , że dowieziemy wynik do końca spotkania, w takich sytuacjach trzeba dobić przeciwnika.
Nie ukrywam , że takie 3 puchary zamienił bym na jedno mistrzostwo ale nie ma co oszukiwać , będzie to dla mnie jeden z ważniejszych jak nie najważniejszy mecz w życiu. Mam nadzieje na powrót w zajebistym humorze !
PUCHAR JEST NASZ !!!
29 kwietnia 2019, 10:22 / poniedziałek
Powtórzę to co pisałem w innym wątku. Zaczęliśmy tracić po 3 bramki na mecz odkąd przestalismy grać 3 defensywni w środku. Straciliśmy przez to właśnie środek pola, wiadomo że cala drużyna broni. Mam nadzieję, że Makowski się wykuruje na finał i wrócimy do tej koncepcji. Lipski mimo swoich walorów albo na ławkę albo jak kiedyś Stokowiec zrobił z Wolskim na prawe skrzydło
29 kwietnia 2019, 12:02 / poniedziałek
Lipski nie nadaje się na skrzydło tak samo jak nie nadawał się Wolski.
Na moje jest więcej czynników które powodują większą ilość straconych bramek.
Kuciak przestał wyczyniać cuda w bramce , przyszło zmęczenie , kilku graczy straciło formę, mamy mniej szczęścia niż wcześniej no i wiele innych.
Wracając do meczu z Drużyną Stefańskiego , sami żeśmy się prosili aby te Kurwy odrobiły straty w tym spotkaniu. To , że za szybko się zamurowaliśmy to jedno ale jest jeszcze coś :
Zdecydowanie większość goli strzelamy ze stałych fragmentów po faulach na skrzydłowych oraz ich akcji gdzie potrafili zrobić przewagę i na moje to w ich grze tkwi nasz dobry wynik w tym sezonie. Gdy w sobotę z boiska zszedł Haraslin i Michalak a w ich miejsce weszli Flavio i Zukowski wiadome było , że zajebiście ciężko będzie nam coś jeszcze strzelić w tym spotkaniu. Teraz w gestii Stokowca leży to aby tych błędów nie powielić.
29 kwietnia 2019, 13:07 / poniedziałek
Mam cichą nadzieje, że zaśpiewamy jakąś pieśń pochwalną na cześć najlepszego w europie i krystalicznie czystego sędziego stefańskiego, który tylko popełnia błędy i nie wypacza meczów. Myślę, że adekwatną pieśnią byłoby chuj ci na imię stefański ty skurwysynie, tak żeby frankowski też uważał co robi podczas meczu. Chyba, że macie jakieś inne propozycje na pieśń pochwalną to piszcie śmiało.
29 kwietnia 2019, 14:47 / poniedziałek
Słuchajcie co Wy na to żeby jakoś się ustawić gdy piłkarze będą wyjeżdżać do Warszawy? Niech wiedzą jak to jest dla nas ważne . Co o tym myślicie ?
29 kwietnia 2019, 16:07 / poniedziałek
Maciek_Magda_LG
Świetny pomysł. Gdzie i o której godzinie proponujesz?
Będę na 100% !!!
29 kwietnia 2019, 16:18 / poniedziałek
To zależy o której godzinie nasi piłkarze będą wyjeżdżać do Warszawy. Ma ktoś takie informacje ?
29 kwietnia 2019, 16:20 / poniedziałek
A ja mam apel, żeby schlać się dopiero na powrocie.
Chujowo byłoby nie wejść na obiekt albo nic nie pamiętać.
No i doping musi być na pełnej kurwie!

A My swoje!!!
29 kwietnia 2019, 16:21 / poniedziałek
To wydaje się oczywiste, jednak pewnie i tak się okaże że nie dla wszystkich. Dobra ma ktoś te info kiedy piłkarze ruszają do Warszawy?
29 kwietnia 2019, 20:04 / poniedziałek
Z tego co pamiętam to dzień przed meczem - samolotem.
29 kwietnia 2019, 21:00 / poniedziałek
No to wydaje mi się że powinniśmy się zebrać w większej liczbie i iść ich zmotywować . Jeśli ktoś posiada dokładne informacje co do miejsca i godziny to niech poda.
29 kwietnia 2019, 22:34 / poniedziałek
Pany, mam pytanie. Kibice jadący samochodami maja jakieś miejsce zbiórki i jedziemy razem, czy każdy leci swoje? Ktoś coś wie?
30 kwietnia 2019, 06:16 / wtorek
Wiem jedynie, że większość znajomych rusza o 8 z Gdańska i s7 jazda. My podobnie. Pozdrawiam.
30 kwietnia 2019, 09:24 / wtorek
Nie chodzi o kibiców tylko o piłkarzy . Żeby ich zmotywować przed wyjazdem.
30 kwietnia 2019, 10:59 / wtorek
Czy wy jesteście popierdoleni? Po pytaniach widać kim jesteście
30 kwietnia 2019, 11:05 / wtorek
Umówcie się jeszcze tutaj na temat dokładnej trasy i przy którym słupku będziecie o której godzinie. Powodzenia :)
30 kwietnia 2019, 11:20 / wtorek
Jeden z drugim niech sobie przed majówką pierdolnie na ogrodzie taki napis jak Hollywood tylko PO-PIER-DO-LE-NI. Potem go zamieńcie na DE-PRE-SJA jak wrócicie bez koszulek, biletów i bez zębów. Aha obowiązkowe fotki róbcie pod kolumną Zygmunta. Myśle, że tak około godziny 13
30 kwietnia 2019, 13:41 / wtorek
Zamienie srebrny bilet na specjal na niebieski lub czerwony. Pisac na kepinho89@gmail.com
30 kwietnia 2019, 13:59 / wtorek
Widzę że kurwa każdemu zależy żeby się ustawić gdzieś w Gdańsku jak piłkarze będą wyjeżdżać czy wylatywać . Ja pierdole nic kurwa od siebie nie możecie dać ? Tak wam kurwa zależy na tym pucharze ???
30 kwietnia 2019, 14:00 / wtorek
Maciek, weeeeeeeź...

:-)
30 kwietnia 2019, 14:15 / wtorek
Czy ktoś potwierdzi że biały pociąg zatrzymuje się w Tczewie Malborku Iławie?
30 kwietnia 2019, 14:55 / wtorek
Maciek ;D Wydaje mi się , że jeśli jedzie nas blisko 20 tys do Warszawy to piłkarze skumają się jak bardzo nam zależy!
30 kwietnia 2019, 15:44 / wtorek
Maciek niektórzy już w Warszawie, nie damy rady spotkac sie w Gdansku :)
30 kwietnia 2019, 15:54 / wtorek
Spoko myślałem że może fajnie wyjść :-)
30 kwietnia 2019, 16:25 / wtorek
Podobno wszystkie nieparzyste pociągi stają na nieparzystej stacji od Gdańska, a te parzyste na parzystych.
Ja pierdolę co za dzbany jadą na ten mecz to głowa mała...
Skoro nie wiesz jeden z drugim który pociąg gdzie staje to znaczy że ta informacja jest dla Ciebie zbędna bo inaczej został być poinformowany. Mam nadzieję że po tym meczy nie zobaczę lamentów i płaczy że jeden z drugim dostał w łeb i stracił barwy bo wtedy powinna być jeszcze poprawka od razu na Warszawie albo później w Gdańsku.
Nie zapomnijcie że wyjazd na mecz to nie piknik rodzinny na placu Zamkowym.
30 kwietnia 2019, 16:49 / wtorek
LGPG
Mam pytanie
Jak sądzisz?
Czy pociąg niebieski pojedzie przez Prądocim i Tupadly?
Mam wiele milych wspomnień z tych miejsc
Chciałbym do nich powrócć...
30 kwietnia 2019, 17:00 / wtorek
Tego nie wiem bo nim nie jadę ;)
Ale te wspomnienia jak to kogoś ktoś dojechał w Prądocimiu i potem upadł w Tupadłach są bezcenne Sentymentalny na stare lata się robisz ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś w nieodległym czasie ... Ale to Ty z J. jedziesz niebieskim i mam nadzieję że w piątek będziesz miał miłe wspomnienia z niebieskiego ;)
30 kwietnia 2019, 17:24 / wtorek
odnośnik
W tych miejscowościach się nie zatrzyma.
30 kwietnia 2019, 17:52 / wtorek
Szkoda, że nikomu tu nie chce się duży ruszyć i coś zrobić. Dla Was Finał to tylko mecz ? To powinno być święto dla nas i powinniśmy juz pokazać piłkarzom jak nam zależy . A wy tylko pisać na forum potem jak to kurwa źle nie zagrali, jaki doping hujowo itd. brak słów...
30 kwietnia 2019, 18:11 / wtorek
Tak Maćku :)
30 kwietnia 2019, 18:22 / wtorek
Ale kabaret.

Wysypało prawdziwkami... ;-)
30 kwietnia 2019, 18:24 / wtorek
Maćku czy Magda wie jakich wulgarnych słów używasz? Na "k" i "ch"...bardzo nieładnie Maćku...bardzo nieładnie.
30 kwietnia 2019, 19:23 / wtorek
SS też czytam i leję, ale na Boga, nie chcę siedzieć na meczu w sektorze z kimś, kto zawoła:
- Sędzia kalosz! -albo:
- Podawajcie do Biało-Zielonych
P.S.
Jak tam sąsiadki na cembrowinie studni :)
30 kwietnia 2019, 19:23 / wtorek
Maciek ??!!..... Chcesz kod do FIFY ??
30 kwietnia 2019, 19:48 / wtorek
Kurwa, zaczynam się obawiać wynalazków które się pojawią wokół mnie na tym meczu.
LGPG- niejeden potraci barwy. I mam nadzieję że jak przyjdzie z płaczem to zostanie jeszcze bardziej dojechany.
30 kwietnia 2019, 19:54 / wtorek
No dawaj ten kod :-) ja tu normalnie do was pisałem a wy nic normalnej rozmowy. A to że jakiś kretyn jeden z drugim się chwalą którędy jadą i o której to już nie moja wina .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.226