Gdańsk: wtorek, 21 maja 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Jagiellonia. Puchar jest nasz! 2.05.2019 godz. 16

strona 2/5

30 kwietnia 2019, 20:46 / wtorek
Chłopcze dwojga imion (był kiedyś Jan Maria) założyłeś konto przed zakupem biletu i siejesz ferment w wątku.
Pytasz ... dla Was Finał to tylko mecz? Odpowiem ci. W '83 cześć z nas biegała w krótkich majtkach, a ty nie przeskakiwałeś staremu nawet z jajka na jajko. Nie wiesz co to czekać na sukces, wiec nie pierdol tu o święcie, bo dla kibica każdy mecz to święto.

Stan przy słupku nr 7 na trasie nr 7 i czekaj może dojada ... wracając z pucharem, bo pewnie są już w Stolycy, po rozruchu i kolacji.
30 kwietnia 2019, 21:11 / wtorek
To kiedy założyłem konto nie ma nic do tego od kiedy chodzę na Lechie, a to że wam się nie chce dupy ruszyć tylko na mecz to już nie mój problem. Przyhamuj troszkę więc swoje wypowiedzi...
30 kwietnia 2019, 21:20 / wtorek
Powiedz mi skąd twój nick? Dlaczego nie Maciej_Madzia_LG? Jesteś pedałem?
30 kwietnia 2019, 21:22 / wtorek
może "tranzystor", ale nie wie w która stronę jeszcze
30 kwietnia 2019, 22:20 / wtorek
Chciałem napisac cos o meczu, ale widze ze wątek poszedł w stronę logistyki.
Dlatego się dostosuje.
Ruszamy za autokarem piłkarzy, na 111 km wyprzedzamy ich i odpalamy race z okien, akurat za 2 km jest MOP i piłkarze się zjeżdzaja na siku. Odpalamy piro i spiewamy razem z druzyną. Ruszamy z opóźnieniem i na 210 km ich doganiamy, znowu powtórka. Potem robimy grilla i wjeżdzmy do Wawy od strony Łomianek około 12.45. O 14 zwiedzamy Stare Miasto wdajemy sie w wymiane poglądów z kibicami z Podlasia (okolice Barbakanu). O 15.30 wchodzimy na stadion od strony zachodniej.

Łukasik strzela gola na 1:0 przewrotką w 90 min. (kurtyna).

Wracamy kanałami.

TYLKO LECHIA!
30 kwietnia 2019, 22:28 / wtorek
Żadnymi kurwa kanałami! Za wysoki jestem tak wracać .
Ja też logistycznie.
To ważne dla tych co będą na sektorze dopingowym na wyjeździe .
Ciebie kolego o dwóch imionach tez dotyczy .
Jak ktoś będzie chodził i szukał swego miejsca z biletu , to niech lepiej zostanie w domu.
To nie jest teatr czy kino .
każdy siada gdzie jest wolne miejsce i tyle !
A my swoje. Lechia Gdańsk !!
30 kwietnia 2019, 22:33 / wtorek
wracamy kanałami - wracamy dwa tygodnie....płyniemy
30 kwietnia 2019, 22:37 / wtorek
chris3707

Jakie siadamy? Na siedząco ciężko się dopinguje.
30 kwietnia 2019, 22:47 / wtorek
lufate
tylko stoimy. nie ma innej opcji i śpiewamy. Gdańska Lechia ,la,la,la
30 kwietnia 2019, 23:32 / wtorek
kurka rurka chris3707 czekalem na pytanie odnosnie miejsc z biletow a ty sprowadziles ich na ziemie ;)
30 kwietnia 2019, 23:41 / wtorek
LG-K
widzisz mam moc :) , tak to się robi i ucz się :)
30 kwietnia 2019, 23:42 / wtorek
@JOHN 3-16: podobno spadły okrakiem, zamoczyły jedną "nogie" i konsternacja, bo tak dziwnie z jedną umytą... a było tak dobrze. ;-)

Pomimo możliwości bliższego poznania obyczajów "prawdziwków" - zazdroszczę strasznie! Miałem utkany niesamowicie misterny plan... ale jedna rura z HR sprawiła, że poszedł się...

Przyjąłby kto zlecenie na starą rudę irlandzką kurwę?

PS: "Sędzia na drzewo banany prostować!" (chociaż to chyba nieco 'rejsizmem' trąci).
1 maja 2019, 01:04 / środa
To forum jest niezawodne... dzięki Cygnus za poprawe humoru :D

Obserwując pytania ludzi tu i ówdzie to można przypuszczać że ten wyjazd będzie chyba jedyny w swoim rodzaju :))
1 maja 2019, 12:25 / środa
Samochodowi gdzieś się zbierają czy każdy sobie rzepke skrobie?
1 maja 2019, 12:33 / środa
Tak
Samochodowi sie zbierają
Na Zabiance Pod żołto - niebieskim mechanikiem
Ja pierdolę
Nie sądziłem że tego dożyję Niestety
1 maja 2019, 13:12 / środa
WEJŚCIE NA STADION:
• Wejdź na stadion na czas (45-60 minut przed meczem),
• Upewnij się, że masz przy sobie bilet,
• Sprawdź, czy wchodzisz na stadion przez właściwą bramę !
• Upewnij się, że siadłeś na prawidłowych miejscach, aby uniknąć problemów ze stewardami
• W przypadku jakichkolwiek problemów lub dodatkowych informacji, zadzwoń na numer alarmowy zamiast iść do kasy

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ NA STADIONIE:
• Nie wchodź na stadion zbyt wcześnie,
• Nie wchodź na stadion przez złą bramę,
• Nie bądź pijany,
• Nie przyciągaj uwagi stewardów w żaden sposób,
• Nie należy nosić ubrań i barw drużyny przyjezdnej,
• Nie zabieraj ze sobą następujących przedmiotów na stadion:
aparat fotograficzny, papierosy, parasol, plecak, walizka, jedzenie
1 maja 2019, 14:06 / środa
Czytając co niektórych absztyfikantów stwierdzam, że to może być najbardziej januszowy wyjazd w mojej karierze. Połowa pojedzie jebnac sobie selfiaczka na narodowym, żeby potem wjebac fotkę na pejsbuka. O ludzie co za czasy... Do zobaczenia na szlaku!
1 maja 2019, 14:08 / środa
podratuje ktoś linkiem dla braci z emigracji?

Puchar jest NASZ !
1 maja 2019, 15:06 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 maja 2019, 15:17 / środa
Odnośnie Twojego P.S. Pyrek. Niektórzy mogą po finale zobaczyć swoje barwy na ,, Stadionowych Oprawcach", a tego byśmy nie chcieli. Amen
1 maja 2019, 15:32 / środa
@Pyrek rozumiem, ze zapierdalasz sam autem przez pół Polski przybranym w barwy Lechii...kozak jesteś nie ma co. Co do zarzutów do LP to jesteś żałosny. Wiadome było, ze nie dla wszystkich starczy biletów z transportem zorganizowanym( co było komunikowane przez LP). Dostali najbardziej zdeterminowani i przedsiębiorczy. Jak w życiu. Sposób wymiany voucherów był podyktowany przyczynami zupełnie niezależnymi od stowarzyszenia. No ale jak Jagiellonia robi to lepiej Twoim zdaniem...to nie mam więcej pytań. Moze powinieneś jechać z nimi?
1 maja 2019, 15:41 / środa
gorzkie żale internetowych organizatorów

o tym, że specjale wyruszą 2 maja z rańca wiedział chyba nawet największy debil, o czym miano informować wcześniej???
info o dokładnych godzinach podano 30.04
o co się przypierdalasz?

masz sektor neutralny, jak ci się tak podoba organizacja Jagi to mam nadzieję, że masz miejsce blisko nich
1 maja 2019, 15:44 / środa
W sumie, w pasiaku Śląska, to na luziku całą farszafkę tramwajem można przejechać solo.
1 maja 2019, 15:47 / środa
Pyrek - niestety, ale piszesz kompletne bzdury. Muszę wziąć Lwów w obronę (choć oni sami pewnie by zajęli głos, ale wątpie, żeby ktoś tracił czas na to).

- dziesiatki osób poświęcily swój prywatny, wolny czas, aby zorganziowana grupa wyjechała z Gdańska. Wiele osób z LP zapewne nie spało po nocach, aby wszystko logistycznie przygotować.

- nie było innej możliwości odbioru biletow. Pretensje miej do PZPN, który wysłał imienne bilety do Gdańska. Po co więcej okienek, jeśli kasjerki mialyby wyszukiwac bilety i tak z jednej puli?

- info o pociągach pojawilo się jednocześnie na wielu portalach, z fb włącznie. Z wystarczającym uprzedzeniem.

- każdy w miarę ogarnięty kibic ogarnie sobie przejazd na mecz.

- jedziesz samochodem? Po co masz wystawiac się psom i sygnalizować miejsce zbiorki?

Szacun dla LP za organizacje!
1 maja 2019, 16:34 / środa
Mam wrażenie że forum chyba służy do klepania siebie po plecach i mówienia : bracie jest OK.
1 maja 2019, 16:42 / środa
Pyrek,od Lwów Północy to się odpierdol.
1 maja 2019, 19:35 / środa
Trochę ludzi juz jest na Saskiej Kepie , atakujemy .. są na Tysiące !!!!
1 maja 2019, 19:55 / środa
Już widze te wynalazki latające i mówiące „ to moje miejsce”....
1 maja 2019, 20:44 / środa
Pyrek po twoim tonie wypowiedzi WIEM, że jedziesz na mecz pierwszy raz w życiu. Ktoś kto był chociaż 3 razy nawet na masówkach już wie jak się zachować i zorganizować. Czy Ty jesteś debilem, który nie wie jak dojechać do Wawy na własną rękę? Zadaj pytanie to Ci odpowiem na każde. Podkreślam zadaj anie sięsraj i nie bądź roszczeniowy. Czekam.
1 maja 2019, 21:53 / środa
Kilka lat temu byłem na narodowym ale za chuj sobie jednej rzeczy nie mogę przypomnieć... Czy jest opcja zejść z góry na dół pod płot?
1 maja 2019, 21:55 / środa
projektant nie przewidział

ale opcja zawsze jest ;)
1 maja 2019, 22:09 / środa
WOJNA
1 maja 2019, 22:19 / środa
Jak opcja jest to damy radę. Chyba jeszcze tak stary nie jestem ;)
DO ZOBACZENIA NA MECZU!!!
1 maja 2019, 23:23 / środa
Jutro tworzymy historię, spać nie mogę :)
2 maja 2019, 00:16 / czwartek
Zielono-Biało-Zieloni
Ten mecz musicie wygrać!
2 maja 2019, 00:26 / czwartek
"musicie"?

A potem "wygracie, wygracie, wygracie"?

O tempora, o mores!
2 maja 2019, 00:40 / czwartek
My zawsze wygrywamy.
Czas na kopaczy
2 maja 2019, 00:54 / czwartek
Najpierw przeczytaj (jeden z drugim) co napisałem ,a potem się wypowiadaj ... bo jak widzę to czytanie ze zrozumieniem dla niektórych na tym forum to spory wysiłek intelektualny.

Kibice zadają pytania bo chcą wiedzieć czego się mogą spodziewać ,a cwaniaczki z forum co to wszystko wiedzą najlepiej rzucają mięsem i obrażają innych.

To samo chamstwo na stadionie co i na forum. A potem wielce zdziwieni ,że lider gra ,a frekwencji w Gdańsku nie ma.

Już nawet nie wspomnę, że ci sami cwaniacy jutro obsrani będą jechali w nadziei ,że się nic po drodze nie stanie. Tacy bohaterowie ... bohaterowie domów.

Stowarzyszenie bierze na siebie sprawy organizacyjne bo taki jest cel ich działalności. Nie robią tego za darmo. Dziesiątki osób poświeciły swój prywatny, wolny czas by potem odebrać te bilety i koszulki z kasy. Biletów w wolnej sprzedaży nie było 10.000 ,a znacznie znacznie mniej. Gdy się logowałem do strony kupbilet ok 15:50 (na 10 min przed oficjalna godzina startu sprzedaży) było ich jakieś 2500.

To, że pociągi kursują do Warszawy chyba nie jest dla nikogo zdziwieniem. Było chyba jasne, że uruchomione zostaną pociągi specjalne. Trzeba było zwlekać z informacją ?

Chodzi bardziej o brak informacji dla zmotoryzowanych .... a takich kibiców będzie chyba najwięcej. Kupiłeś voucher ? czekałeś godzinami po bilet ? dostałeś koszulkę ? Na koniec został tylko rozmiar M ? Brawo TY !! Radź sobie sam.

Ja tak właśnie zrobiłem. Kupiłem bilet sam i jadę sam. Oszczędziłem sobie problemów z dystrybucją i całą tą organizacją.
2 maja 2019, 01:12 / czwartek
Pyrek DEBIL JESTEŚ i tyle
2 maja 2019, 04:20 / czwartek
Mam bilet na pociąg, zalogowałem się do systemu biletów Lechii zdaje się o 16:15. Kupiłem też dla kolegi, ale cwaniactwo tych ludzi na forum nie zna granic...Jeden z drugim myślą, że pozjadali wszystkie rozumy, a tu chłop grzecznie pyta i on na mecz jedzie sam! On oczekuje tu odpowiedzi a nie szydery bracia :-)
2 maja 2019, 05:31 / czwartek
Pyrku
" To samo chamstwo na stadionie co i na forum "
Za taki tekst , zupełnienie poważnie , powinieneś zostać dziś sobie w domu przed tv z Polsatem Sport
Mam zresztą nadzieję że tak się jednak stanie i nie będę musiał przypadkiem tłumaczyć Tobie że chociaż zajmuję Twoje wykupione miejsce , to chuj Ci do tego..
Odpierdol się od tego forum
2 maja 2019, 05:51 / czwartek
I jeszcze jedno
" Biletów w wolnej sprzedzaży , nie było 1000 tysięcy a znacznie mniej "
Dla kogo poszla duża część wejściówek , gdybyś choć trochę się ogarniał sam byś wiedział
A skoro nie wiesz , a boli to Ciebie , to jest to dowód na to że nie zasłużyłeś na to by skorzystać z prezentu jakim obdarowano nas dzisiaj....
Chuj Byłeś szybszy W porę poklikałeś i masz
Zapierdalaj więc czym prędzej , bo jeszcze ktos przypadkiem zajmie Twoje miejsce na Narodowym
2 maja 2019, 06:39 / czwartek
Chuj z nim Pany, O TO JEST DZIEŃ!!
2 maja 2019, 06:53 / czwartek
OTO JEST DZIEŃ !!! PUCHAR JEST NASZ !!!

A MY SWOJEEEEEEEEEE !!!
2 maja 2019, 06:57 / czwartek
PyreK miałem odpowiedzieć merytorycznie ale się nie da. Stowarzyszenie nie robi tego za darmo? Jesteś ...............!!!!! Nikt z Nas grosza za to nie brał, nie bierze i brać nie będzie. Sztab ludzi nie spał przez dwie ostatnie doby aby przygotować się do odbioru biletów przysłanych przez PZPN. 10000 biletów do segregowania alfabetycznie a taka gnida, która nawet nie miała zamiaru jechać z Lechistami na mecz płacze. Dodatkowo ładujesz się na serwer i go blokujesz bo chcesz tam coś zobaczyć. 2500 biletów powiadasz? HAHAHAHAHAHAHA. W kolejce debilu byłeś 2500. Biletów jest 10000 to co kurwa mieliśmy zrobić 20000 żeby dla jaśnie Pana starczyło rozmiarówki? Koszulek zostało zrobionych 1000 sztuk więcej na podstawie tego jak rozkłada się sprzedaż w sklepie.

PS. Jesteś gnidą, która nie robi nic a tylko ma roszczenia. Tylko dlatego, że masz konto 12 lat nie dostałeś bana. Nie za roszczenia ale za KŁAMSTWO, ZE BIERZEMY PIENIĄDZE
2 maja 2019, 07:03 / czwartek
Sam jedziesz? Jakim ty jesteś człowiekiem, że jedziesz sam? Kolegów nie masz? Może dlatego, że ich też pomawiasz i zaglądasz do portfela? Ja w przeciwieństwie do ciebie jadę z calą biało zieloną rodziną.
2 maja 2019, 07:09 / czwartek
A i najważniejsze. Jakbyś jeździł na wyjazdy to byś miał chociaż minimalną wiedzę na temat pociągów. Dla twojej wiedzy chodź nie wiem czy jest sens. Odjazd autokarów ustalasz sam. Natomiast pociągi specjalne to jest duże wyzwanie logistyczne nie dla Nas ale dla PKP. We wszystko wtrąca się policja itd itp. Zapewne nie zastanowiłeś się nawet bo po co, że przy takiej ilości pociągów z Gdańska i Białegostoku, spółki PKP musiały przesuwać a nawet odwoływać pociągi rejsowe. My amebo dostajemy rozkłady odjazdów kilkanaście minut przed ich publikacją. Kolejno pudło nierobie roszczeniowy.
2 maja 2019, 07:29 / czwartek
PyreK, kimkolwiek jesteś, zamilcz. Sądząc po twoich wpisach, usiłujesz zaistnieć w temacie, o którym nie masz pojęcia. Idź lepiej do polityki. Będzie Ci tam dobrze.
2 maja 2019, 07:31 / czwartek
pyrdek cwaniaczku obsrany, napisalbym wypierdalaj do teatru, ale mam wrazenie , ze. tam rowniez sie nie nadejesz . Jedziemy z kurwami. Slawa Lechii!
2 maja 2019, 08:39 / czwartek
Oto jest dzien!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011