Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK-Piast Gliwice (sobota: godz. 15.30)

strona 3/3

21 kwietnia 2019, 09:46 / niedziela
Pierwsza połowa była bardzo słaba, druga dobra. Nie wiem czy wszyscy płaczący uważają że w drugiej połowie zagraliśmy bez zaangażowania? Przegraliśmy przez dwa indywidualne błędy Kubickiego i słabą grę między 20 a 45 minutą. Nie płakać, sezon można uratować, Jaga jest spokojnie do pyknięcia nawet z taką grą. Z drugiej strony to pewnie skończymy na 3 miejscu bo Piast gra teraz najlepszą piłkę w Polsce. Na plus w meczu Makowski, Nalepa i Michalak jak wszedł parę razy szarpnął.
21 kwietnia 2019, 14:30 / niedziela
cooer

okaże się że karny dla ległej we wczorajszym meczu bedzie dla nas wybawieniem,bo jak żydy się rozkręcą to może im zabraknąć kolejek ligowych aby posadzić nas na 4 miejscu.]
21 kwietnia 2019, 14:40 / niedziela
Niektórym przyda się lód na głowy. Jak wygrywamy to koronują Lechię w marcu, jak przegrywamy 2 mecze to nagle cudem będzie 3. miejsce. Trochę umiaru ludzie, ze skrajności w skrajność.
21 kwietnia 2019, 15:59 / niedziela
Wczoraj widać było, jak Fornalik wyniósł nauczkę z porażki. Formacje obrony i środka Piasta doskonale czytały grę pary Mladenovic-Haraslin, skutecznie podwajając ich i osaczając kiedy tylko próbowali kreować grę skrzydłami. Środek pozbawiony Łukasika i Kubickiego, który sam się wyłączył, ostatecznie ustawił mecz. Nauczyciel zrewanżował się uczniowi.
21 kwietnia 2019, 16:12 / niedziela
Tylko że wtedy gole padły po stałych fragmentach :)
21 kwietnia 2019, 16:54 / niedziela
Obaj- nasz i ich świetni trenerzy. Stokowiec cudu z taką krótką kołdrą nie zrobi, ale duży szacunek dla Pana Piotra.
21 kwietnia 2019, 23:10 / niedziela
radwan- 100% racji
Mogę poraz kolejny tutaj przypomnieć, ze Fornalik to dla mnie najlepszy polski trener ligowy. Doceniam, Piotra Stokowca , ale wiem że trenerzy zmieniają się częsciej niż piłkarze, dlatego jeśli juz Adaś M. postanowi zmieniac kogoś na na tej posadzie to ślonski pierun byłby najlepszy.
Bałem się tego meczu bo wiedziałem ze Fornalik wyciągnie wnioski, wiedziałem że ustawi Piasta pod Lechię, druzyne, która taka jak my nie ma gwiazd, ale ma dobrego trenera.
Teraz walczymy o pozycję 1-3 (bo inne wyniki były pod nas i 4 pozycja na razie jeszcze nam nie grozi).

TYLKO LECHIA!
22 kwietnia 2019, 17:13 / poniedziałek
Jakby Piast grał najlepszą obecnie piłkę w Eklapie to by nas roznieśli grając w 11 na 10 przez sporą część spotkania tak jak to robi jedna Wisła drugiej teraz.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.251