Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Legia W-wa, sobota 27.04.2019 godz. 20:30

strona 6/9

28 kwietnia 2019, 12:36 / niedziela
@mafogda biegnij na komendę i złóż zawiadomienie konfidencie. Przejebaleś sobie tym wpisem do czarnego66 frajerze dęty!
28 kwietnia 2019, 12:41 / niedziela
Czy ktoś wie co to za program w którym ma się wypowiedzieć Boniek ?
28 kwietnia 2019, 12:43 / niedziela
odnośnik

O naszym słynnym drukarzu.
28 kwietnia 2019, 12:45 / niedziela
Program ochrony swiadkow. Walek dekady wczoraj.
28 kwietnia 2019, 12:51 / niedziela
Boniek zapewne będzie u Kołtonia w prawdzie futbolu, szukaj na youtub'ie

a 'propos Stefańskiej dziwki artkuł z 13.02.2019
odnośnik

(...)
Petent nie może być sędzią

Skoro wystartowała już wiosenna część rozgrywek Lotto Ekstraklasy, to mam konkretne pytanie: czy sędzia Daniel Stefański powinien być wyznaczany na mecze Legii Warszawa? Oficjalnie reprezentuje Bydgoszcz, ale trener Waldemar Fornalik głośno zarzucił mu jesienią, że mieszka w Warszawie i podejmuje decyzje korzystne dla Legii.

Rafał ROSTKOWSKI: – Moim zdaniem absolutnie nie powinien sędziować Legii, ani innych spotkań ważnych dla Legii. Dlatego, że głośno nie przyznał, że mieszka w Warszawie, ani nie przeniósł się oficjalnie do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W jednym lub drugim przypadku sytuacja byłaby jasna i zgodna ze stanem faktycznym. Powinien to zrobić najpóźniej wtedy, kiedy pojawiły się publiczne spekulacje na ten temat. Tymczasem Stefański nadal oficjalnie reprezentuje Kujawsko-Pomorski ZPN. Obok jego nazwiska widzimy: Bydgoszcz, choć poza odwiedzaniem rodziny lub znajomych niewiele w tym mieście robi. Nie przyznając wprost, że mieszka w Warszawie, sam przyczynia się do powstawania różnych wątpliwości.

Może jednak Stefański przedstawił szefowi Kolegium Sędziów, Zbigniewowi Przesmyckiemu, merytoryczne wyjaśnienie?

Rafał ROSTKOWSKI: – Jakie? Że niby z Warszawy jeździ do Bydgoszczy po sprzęt, stamtąd na mecz do innego miasta, sędziuje, jedzie do Bydgoszczy oddać sprzęt i dopiero wtedy wraca do Warszawy? Przecież to fikcja. Centrum życiowe Daniela jest w Warszawie. Kilka lat temu w czasie kursu w Turcji Maciej Wierzbowski w obecności władz KS i kilkudziesięciu sędziów głośno powiedział, że Stefański mieszka w Warszawie. Nie wiem zatem z jakiego powodu pan Przesmycki pozwala przedstawiać Stefańskiego jako sędziego z Bydgoszczy.
28 kwietnia 2019, 12:55 / niedziela
To co odjebał ten chuj albanski to przekracza wszelkie normy.
Bez szczelne kurwisko sędziowskie ! Oby ta szmata gdzieś sama wyjechała na majówkę bo jak go ktoś 2 maja spotka w Wa-wie to będzie z nim źle.
odnośnik 159961594735/
To jest w momencie jak było 1:1 na boisku . Opalony to był zdziwiony po tym że nie było karnego i żadnych konsekwencji dla niego.
odnośnik
28 kwietnia 2019, 13:40 / niedziela
d.g.
Masz cos z glowa? Czlowieku, to forum czytaja b. rozni ludzie, moze nawet sam Stefanski z ciekawosci tu zajrzal. Przestrzegam jedynie przed pisaniem zbyt ostrych slow, ktore moga skutkowac w realu, a Ty mnie nazywasz konfidentem. Koniec swiata...
28 kwietnia 2019, 13:47 / niedziela
Chciałbym dołożyć swoje trzy grosze do dyskusji. Kwestia dwóch karnych jest tutaj oczywista, czerwona kartka dla Jędrzejczyka raczej też. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na szczegóły które nie są poruszane w mediach a miały miejsce podczas meczu. Sędzia Daniel S. nie odgwizdywał fauli na zawodnikach Lechii, nie uznawał autów dla Lechii, przyznawał rzuty rożne i wolne tam gdzie ich nie było. Jeden z przykładów z drugiej połowy: Legia wykonuje rzut wolny mniej więcej na połowie boiska, podaje piłkę wszerz i robi to niecelnie, piłkę przejmuje zawodnik Lechii, sędzia przerywa akcję i nakazuje Legii wznowić grę jeszcze raz.
Kolejny fakt to taki że sędzia Daniel S. mieszka w Warszawie i jest blisko powiązany z klubem Legii poprzez grę jego syna w szkółce piłkarskiej tego klubu.
Wiele faktów przemawia za tym że istnieje podejrzenia popełnienia przestepstwa w postaci przyjęcia korzyści majątkowej przez Daniela S. w celu ustawienia meczu.
Myślę że prawnicy Lechii powinni przyjrzeć się sprawie. Odwołanie do władz piłkarskich nie ma sensu gdyż na pewno w sprawę zaangażowani byli przedstawiciele PZPN więc odwołanie nie byłoby bezstronne. Moim zdaniem sprawa wymaga złożenia zawiadomienia do prokuratury. Zabezpieczenie billingów Daniela S. oraz jego skrzynki meilowej jest kluczowe w celu wyjaśnienia sprawy. Myślę że możemy mieć tutaj do czynienia z drugą aferą. Jeśli władze Lechii będą potrzebowały pomocy, uruchomię wszystkie swoje kontakty by tą sprawę wyjaśnić.
28 kwietnia 2019, 13:48 / niedziela
Tak się zastanawiam czy może być wynik meczu anulowany i przy stoliku sprawdzone wary w sytuacjach najbardziej kontrowersyjnych i przyznany może ramis lub powtórka meczu 🤔🤔 oraz drugie przemyślenie czy może być po meczu wykluczony piłkarz legi lub innej drożyny jeżeli war pokazał dotknięcie ręka piłki 🤔🤔
28 kwietnia 2019, 13:56 / niedziela
Pzpn to jest mafia. Nikt nic nie zrobi , nie będzie żadnej powtórki ,żadnych kar. Będzie zamiatanie pod dywan i gadki ,że legia była lepsza , a pan sławek powie ,że w koszulkach legii można grać rękoma czy też czarnymi łapami i w ogóle wszystko jest ok.Powinniśmy ten mecz przerwać nawet kosztem walkowera i kibice wszystkich drużyn grając z cwelką powinni tak robić. Brzmi jak absurd? Nie ma innego rozwiązania
28 kwietnia 2019, 14:08 / niedziela
Zmęczyłem wątek meczowy na ichniejszym forum - takiego poziomu hipokryzji i obłudy jak u tych ***** to ze świecą szukać.

Aż z ciekawością poslucham co Boniek powie.
28 kwietnia 2019, 14:19 / niedziela
Panowie drodzy, w mojej tabeli dodałem Lechii 3 punkty i tyle. W czyjej tabeli jest inaczej PZPN-u? To fikcja. a co to jest PZPN? Nie uznajemy tego werdyktu. Powinna być feta zgodna z naszą tabelą i ewentualnym dubletem. Prawdę tworzy się w ten sposób. Proponuję taką fetę- to najlepsza promocja.
28 kwietnia 2019, 14:24 / niedziela
Kibic god1982 - 1945 % poparcia. Nie jestem w stanie zweryfikować Twoich możliwości, ale ukrocmi to kurestwo raz na zawsze i za wszelką cenę!
28 kwietnia 2019, 14:25 / niedziela
A prawda jest jedna- to co się widziało na boisku i w powtórkach. PZPN to matrix, który wszystko przyjmie.Lechia- Lider z przewagą 3 punktów, a na wszystkich naszych materiałach, stronie będzie zapis Mistrz 2019. Tak jak istnieje naprawdę i Kosowo i Zadniestrze.
28 kwietnia 2019, 14:54 / niedziela
Chodzą słuchy że tej kurwy synek gra w akademii Legii. Szach i mat kurwa
28 kwietnia 2019, 15:00 / niedziela
tu o Albanskim,godz temu odnośnik
28 kwietnia 2019, 15:00 / niedziela
odnośnik

Kołtoń i Boniek live o meczu
28 kwietnia 2019, 15:01 / niedziela
Już tą szmatę tłumaczą warszawskie pismaki. Legia była lepsza , jakieś cuda na kiju ,że ta ręka to nie ręka, nikt nie wspomni ,że przy dwóch karnych i czerwonej kartce to nie byłoby żadnych bramek cwelki. Grube nici to wszystko. Nóż w kieszeni się otwiera.
Dziękuje Lechia , wczoraj nie miałaś żadnych szans, to nie był mecz tylko albanski cyrk.
28 kwietnia 2019, 15:08 / niedziela
Boniek mowi wprost: blad Stefanskiego.
28 kwietnia 2019, 15:20 / niedziela
Czyli co roku błąd niejeden, Legia mistrzem i tak 100lat. Żeby do innych dyscyplin w tym natężeniu ten syf nie dotarł. Wynik się nie zmieni, kurwa będzie jedna sędziować, druga wygrywać, a tu się będzie komentować.
Z 1 z przedmówców się zgadzam- trzeba S wjebać, bo robił to u nas, nie u siebie.
28 kwietnia 2019, 15:27 / niedziela
PZPN ma zapis rozmow sedziego z VAR. Z tego co Boniek mowi wynika, ze Stefanski poczatkowo powiedzial do wozu, ze jesli nie bylo spalonego to dyktuje karnego (pierwotna decyzja). Dopiero tam zmienil zdanie choc przeciez sprawdzano spalonego a nie reke bo to byl element bezdyskujny. A na VAR byl... Dobrynin, ktory w Szczecinie uznal dla Lechii bramke na 4:3, ktora padla po faulu Vitorii (obiektywnie). Widac, ze Zibi jest niezle wkurwiony tym calym zajsciem. Mysle, ze beda konsekwencje wobec Stefanskiego.
28 kwietnia 2019, 15:44 / niedziela
Stefański, jebana kurwo, gdziekolwiek nie wyjedziesz Lechia Gdańsk znajdzie cie wszędzie. Więc daremne twój trud. Jesteś kurwo trupem ł
28 kwietnia 2019, 15:44 / niedziela
ten bład,jak mowi Boniek,moze kosztowac Lechię pierwsze w historii mistrzostwo Polski.Po ch.j ten idiot leciał do VARu?Kryminał,nie bład,zawieszenie i walkower albo powtorka.
28 kwietnia 2019, 15:48 / niedziela
Nie piszccie językiem nienawisci...bo konfidencja na forum słucha. Stefanski jest dobry tylko popelnil błąd...kurwa po tym jak dostal instrukcje od...no wlasnie od kogo? Na pewno nie od Dobrynina.
28 kwietnia 2019, 15:55 / niedziela
konfidencja działa teraz wszędzie,mnie blokuja na FB i twitter,bo cos napisałem o kierowniku Europy.Lewizna moze napierdalac,wyzywac,ublizac.Boniek powiedzial,ze jest nad kolegium sedziowskim.To nie moze sie tak skonczyc,a dywagacje,ze w meczu Legła byla lepsza,ch.j mnie obchodza.
28 kwietnia 2019, 15:59 / niedziela
Boniek przeprosił Lechię. No fajnie, i co dalej z tym fantem?
28 kwietnia 2019, 16:04 / niedziela
nic
chuj, dupa , kamieni kupa i mistrz dla cweLki

Stefański to dobry sędzia, tylko popełnił błąd
przecież to miało miejsce na początku meczu i nie można mówić, że wypaczył wynik

jebać całą tą ferajnę
28 kwietnia 2019, 16:05 / niedziela
Panie Boniek, był Pan na meczu widział Pan na własne oczy!!! To nie był błąd sędziego, On to robił celowo!!! Jawny przekręt to był. 25 lat chodzę na Lechię i szczerze? Nie pamiętam takiego wału, nie w tak oczywisty sposób przynajmniej!!! Im więcej oglądam tych powtórek tym bardziej się we mnie gotuję. Stefański w zeszłym roku Płock przekrecil w ostatnim meczu, teraz Nas!!! Zawiesić chuja dożywotnio, pewnie go jego kumpel Lesniodorski przygarnie
28 kwietnia 2019, 16:07 / niedziela
Krzycho
Nic. Niestety... Nie ma opcji powtorzenia meczu. Jedyne co mozemy miec to jakas satysfakcja, ze obiektywni obserowatorzy (czyt. nie kibice Legii) gremialnie przyznaja racje wobec tego co mowimy. Plus ew. konsekwencje dyscyplinarne wobec Stefanskiego.

d.g.
Pisz sobie co chcesz! Kurwa mac... Jak nie rozumiesz tego co napisalem i dlaczego to szkoda mojego czasu.
28 kwietnia 2019, 16:25 / niedziela
Panowie spokojnie, skupmy się na jedynym trofeum jaki podniesiemy czyli PP w co bardzo wierzę! Niech ta kurwa stefańska zdycha w męczarniach, a kurwa warszawska niech się udławi od tych pieniędzy i laurów. Szybki wpierdol w europie i później zdziwienie o jej co się stało? Wywalczmy Puchar, drugie miejsce i niech się pierdolą pupile centrali. W ogóle powinniśmy ogłosić jak niektóre kluby we Francji że drugie miejsce to tak naprawdę Mistrzostwo, a kurwom przyznać z automatu 1 miejsce i chuj!
28 kwietnia 2019, 16:31 / niedziela
Mafogda.Dostanie w zęby jeśli się nasze drogi skrzyżują i proszę
Skończ o paragrafach bo tak na Białej kiedyś straszyli. Zastanów się gdzie jesteś.
28 kwietnia 2019, 16:35 / niedziela
Ja widzę inne rozwiązanie.Moim zdaniem w tej jednej bardzo ważnej sprawie wszystkie kluby z górnej 8 powinny się dogadać że grają przeciwko cwelce bo dzisiaj my a w następnych sezonach ktoś inny.Krótko mówiąc na ległą maksymalna spina a na Lechię i Piasta rezerwowy skład i sparing.I w tym momencie nawet niech Piast ma mistrzostwo a My vice byleby tylko pognębić te kurwy. Kwestia czy takie Zagłębie czy amica będzie 6 czy 7 w tej sytuacji jest bez znaczenia.Na pohybel albańskim kutasom.
28 kwietnia 2019, 16:37 / niedziela
Lewcinho, mylisz się , bo tej cwelowskiej kurwie nie należy się absolutnie nic !!! Rozumiesz to kurwa czy nie ?!!! A kurwa albańska jest trupem , choć jeszcze o tym nie wie!
28 kwietnia 2019, 16:42 / niedziela
Mafogda. ..UJ widział . To jest przykład jak można var ojebac bez konsekwencji.te całe nasze przepisy to jak konstytucja .każdy interpretuje jak chce.dla jednych lepiej dla drugich gorzej.
28 kwietnia 2019, 17:02 / niedziela
Logika formalna- nie mógł się pomylić , bo to widział- w dodatku''profesjonalista" na spokojnie 'paso a paso'- czyli chyba domniemanie umyślności, nie mówię paragrafami- tak na zdrowy rozum. Ramy fair-play, ranga meczu nakazywałyby powtórkę. Kiedyś był powtarzany mecz w Bundeslidze, z powodu błędnego gola.
Nie może być tak zawsze, a "błąd" sygnowany banknotami. I kurwa W. zyskuje, wszyscy śmieją się w twarz, przyjeżdżają na pewniaka tu i oczywiście ze Stefańskim- sequel part VI'2027 zawsze, który jeszcze pokazuje nam fucka. A my wracamy do domków opowiadając dowcipy i anegdoty, bo bezsilni. To jest XXI wiek. Ot tak powiedzieć, macie to macie. To po co to k-wa oglądać w ogóle futbol , patologię, dyscyplinę "futbol kurwijno-legijny"- taki swojski, specyficzny, stefanem pachnący. To obóz koncentracyjny?Brakuje mi już słów. Co roku tak będzie? Chyba się coś konkretnemu S. należy od Lechii. I po co porównania do PSG, oni kupili konkretnych piłkarzy, kurwa kupiła szrot, który niewiele potrafi i musi kupować mecze i sędziów.
28 kwietnia 2019, 17:11 / niedziela
Spieprzyli Jadze, Probierzowi parę lat temu, amice strzelili ze spalonego, każdemu bedą j-ć, a my będziemy z nimi potulnie grać? Co by się stało gdybyśmy zrobili ligę bez nich?
28 kwietnia 2019, 17:20 / niedziela
Midor.Cala Polska grałaby o mistrzostwo.teraz pozostaje o vice bo i tak cię wyjebią. Przepraszam za słownictwo ale od wczoraj z kulturą na bakier.
28 kwietnia 2019, 17:21 / niedziela
I żeby kurwa była jasność, zanim stefański zostanie zabity to najpierw zostanie zabita jego rodzina; tak aby ta kurwa odczuła co to znaczy LECHIA GDAŃSK !!! Niech ci kurwo rodzina podziękuje. Pretensje możesz mieć tylko do siebie, pierdolony złodzieju.
28 kwietnia 2019, 17:32 / niedziela
Stefański przy dzisiejszym goleniu tak się pociął ,że trafił na SOR na Mokotowie. Jeżeli jędza biodrem wybił piłkę poza boisko to dlaczego albański wznowił grę rzutem sędziowskim.
28 kwietnia 2019, 17:33 / niedziela
Wypowiedź Bońka w Prawda Futbolu: odnośnik
28 kwietnia 2019, 17:39 / niedziela
Mam jedno rozwiązanie. Wystosować list do wszystkich drużyn ekstraklasy że w nowym sezonie każdy oddaje walkowera w meczu z kurwą. Nie zagrają żadnego maczu przez cały sezonu do tego nie zarobią na biletach. Po takim sezonie nie będzie kasy z transmisji a nieograni mogą walczyć jedynie o Puchar Tymbarka a nie w lidze mistrzów. To dopiero było by głośno na świecie.
28 kwietnia 2019, 17:48 / niedziela
@Traker73

100%
Czytasz w moich myślach, dokładnie o tym myślę od wczoraj. To chyba jedyna rzecz która może coś zmienić.

37 walkowerów.
28 kwietnia 2019, 17:51 / niedziela
Cwelowska, legijna kurwa jest tym samym dla polskiej piłki, czym jest AIDS dla Afryki. I dlatego tą kurwę należy unicestwić, zniszczyć wszelkimi możliwymi sposobami. Czekam, aż te kurwy wylosują Beitar bądż inną Jerozolimę to pierwszy raz w życiu będę za żydostwem z pełną świadomością, albowiem te kurwy warszawskie są gorsze od żydostwa, co by się mogło wydawać wręcz nieprawdopodobne, ale taka prawda.
28 kwietnia 2019, 17:54 / niedziela
Boniek wierzy w uczciwosc albanskiego. No to merytorycznie z ostatniego miesiąca.

Zagłebie- Lechia brak karnego i czerwonej kartki- 3pkt, minimum 1
Legia - Sląsk zerknijcie za jakie ręki dyktuje pajac karne w drugą stronę- 1pkt
Wczoraj....-3pkt

Nie ma czegoś takiego jak przypadek ,jeżli "błędy" są zawsze w jedną stronę.
W obecnej chwili Lechia powinna mieć 6pkt więcej , Legia 5 mniej, przewaga by wynosiła 8pkt.
Gratulacje dla Warszawy i jej najlepszego zawodnika Stefańskiego , taki grajek który sam zdobywa mistrza to skarb, szkoda dla nich ,że nie może grać w pucharach , bo z nim w składzie to by Legia rozpierdoliła wszystkie Barcelony i inne Reale ,a tak przyjedzie Luksemburg...
28 kwietnia 2019, 18:10 / niedziela
Predator. A do tego legalnie bo dopiero po trzech walkowera jest degradacja.
28 kwietnia 2019, 18:19 / niedziela
Ja z niecierpliwością czekam na opinie znanego z żarliwej obiektywności i wysmienitego znawcy przepisów Pana Sławka. Beda emocje...i kupa smiechu.
28 kwietnia 2019, 18:38 / niedziela
pismaki z weszlo opracowali ranking sędziów

kurwa frankowska na 4 miejscu (15 ocenianych):

Zacznijmy od klasycznego pytania: czy ten sędzia jest z Warszawy?

W teorii nie, bo w każdej obsadzie ma wpisaną przy nazwisku Bydgoszcz, ale różnie ludzie mówią. A jeśli to prawda, to apelujemy – najwyższa pora skończyć z fikcją, która dotyczy tego przypadku. I poważnie się zastanowić, czy skoro tolerujemy ten układ, to dlaczego nie wyznaczamy na przykład Tomasza Musiała do meczów Wisły Kraków i Cracovii.

Ale to temat na inną, dłuższą rozmowę. Tym bardziej, że wczoraj Stefański stał się najgorętszym nazwiskiem z tych, które widzicie na liście. Nie ukrywamy, że na czwartym, wysokim miejscu umieściliśmy go długo przed meczem. W obliczu wiadomej kontrowersji, o której wypowiedzieli się już chyba wszyscy, a mimo to ciągle nie ustaliliśmy tej jednej „słusznej” wersji, zadecydowaliśmy, że nic nie zmienimy. Po pierwsze właśnie przez to, że sytuacja jest niejednoznaczna, a po drugie – Stefański na swoją pozycję pracował cały sezon i trzeba powiedzieć, że robił to rzetelnie i solidnie. Nie ma przypadku w tym, że to właśnie on dostał do poprowadzenia mecz na szczycie

UWAGA:

SYTUACJA JEST NIEJEDNOZNACZNA, CAŁY SEZON PRACOWAŁ RZETELNIE I SOLIDNIE

ja prdl
ferajna kurew trzyma się mocno
28 kwietnia 2019, 19:25 / niedziela
I jeszcze po wczorajszym piszecie legia???! Jak to jest po prostu kurwa cwks>
28 kwietnia 2019, 19:33 / niedziela
kurwy kontratakują

Przesmycki orzekł: wszystko było ok

O komentarz do kontrowersyjnych decyzji sędziego Daniela Stefańskiego z meczu Lechia Gdańsk Legła Warszawa (1:3) poprosiliśmy przewodniczącego Kolegium Sędziów PZPN, Zbigniewa Przesmyckiego. Szef polskich arbitrów wyjaśnia dlaczego rozjemca hitowego spotkania 33. kolejki ekstraklasy podjął takie, a nie inne decyzje.

O sytuacji z zagraniem ręką Artura Jędrzejczyka:

– W tej konkretnej sytuacji zawodnik Legły Artur Jędrzejczyk w trakcie próby zablokowania strzału na bramkę dostał piłką w okolice talii na wysokości żeber. Futbolówka została więc zatrzymana ciałem zawodnika, a nie ręką.Jeżeli nawet poruszała się to już w kierunku środka boiska.

Ręka miała kontakt z piłką później, a stało to się, powtórzę, po wcześniejszym legalnym zatrzymaniu piłki ciałem i w kontakcie tym nie było nic z rozmyślności. Co innego byłoby, gdyby piłka po uderzeniu w ciało dalej poruszała się w kierunku bramki i wtedy zatrzymana byłaby ręką. Wtedy byłoby to przewinienie. Nie mam wątpliwości, że w tej sytuacji piłkę zatrzymało ciało zawodnika Legły i nie wykonał on żadnego dodatkowego ruchu ręką która miała kontakt z piłką. Dodatkowego, to znaczy nie wynikającego ze sposobu interwencji zawodnika Legii. Dlatego takie dotknięcie piłki ręką nie było przewinieniem.

Daniel Stefański to bardzo dobrze wyszkolony sędzia. Obejrzał sytuację z kilku ujęć pokazanych mu przez sędziego asystenta wideo (VAR) i podjął dobrą decyzję.

O sytuacji z zagraniem ręką Williama Remy'ego:

O sytuacji z zagraniem ręką Williama Remy'ego:

W drugiej sytuacji William Remy podjął próbę zablokowania lecącej w jego kierunku piłki nogą. Jego „wślizgopodobna” interwencja (bo wślizg ma miejsce tylko podczas walki o piłkę) była nieprecyzyjna.

Zagrana piłka nieznacznie tylko zmieniła kierunek i trafiła w jego tzw. podpierającą rękę. I właśnie fakt, że była to „podpierająca ręka” powoduje, że jej kontakt z piłką nie jest przewinieniem. Taka była do tej pory praktyka a od 1 czerwca będzie to miało odbicie w przepisach gry.

Tu nie mam nic do dodania, tak należy rozstrzygać w podobnych sytuacjach, bez względu na to czy to nam się podoba, czy też nie.
28 kwietnia 2019, 19:47 / niedziela
Przypomnienie mojego maila: Zgadza się czarny. Po tym newsie żołądek mnie boli, trzeba strzelać niekontrowersyjne bramki i co jeszcze. Zbyszek Dobrynin jest fajny, powinien to sędziować, nie ten ch.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.477