Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Legia W-wa, sobota 27.04.2019 godz. 20:30

strona 7/9

28 kwietnia 2019, 19:50 / niedziela
No i Lucas strzelił niekontrowersyjnego. Brawo Lucas!
28 kwietnia 2019, 19:52 / niedziela
I troszkę nietrafny inny wpis:
Bo jestes zwyklym burakiem, ktory nie dosc, ze bezpodstawnie nazywa Stefanskiego kurwiskiem to jeszcze ma bol dupy na sama mysl, ze facet moglby miec 5 mieszkan w Wa-wie.
Pomijam juz sama wiarygodnosc tego typu informacji, ktora jest na poziomie plotki zaslyszanej w osiedlowym warzywniaku lub uslyszanej w SKM z Sopotu do Gdanska. W sobote. Okolo 2 w nocy. Gdy samemu ze zmeczen%a nie idzie juz ustac w pionie.
28 kwietnia 2019, 19:53 / niedziela
Przed meczem zadzwonił do mnie ojciec i powiedział, że na końcu i tak mistzrem będzie legia. Że od lat nic w temacie się nie zmieniło, a to, że nie zawsze pod nią sędziują to tylko przykrywka, bo i tak w najważniejszych meczach zrobią swoje.
Na co ja powiedziałem, że teraz będzie trudniej, bo są kamery, vary i ogólnie już takich numerów jak za komuny się nie robi.
Kilka godzin później mimo czterdziestu kilku krzyżyków na karku poczułem się jak dzieciak...
28 kwietnia 2019, 19:56 / niedziela
Witam wszystkich wiernych kibiców naszej Lechii. Oglądałem wywiad z Bońkiem i czytałem oświadczenie Przesmyckiego. Mam pytanie, czy ktoś już wie jakie kroki chce podjąć zarząd Lechii? Czy będzie odwołanie? Do PKOL lub sądu powszechnego? Czy istnieje taka prawa możliwość i co to nam da?
Z innej beczki. To może odgórnie ustalić przy stoliku w wielkiej warszafce że Legia ma tytuł miszcza do 2024 roku? Nie będzie złych emocji i człowiek będzie zdrowy i sport będzie czysty:-)
28 kwietnia 2019, 20:08 / niedziela
Ja argumentowałem, że mecz w TVP, to sędzia nawet taki będzie się trochę krygował. Sportowo przypuszczam, że układ byłby jak kurwa- Wisła, szybka bramka Łukasza- co było, ten karny: 2-0, legia w '10'. drugi karny byłoby 4-0 do 6-0 jak w banku, to najgorsze. Czysto sportowo dodam i byłby to taki lekki mecz przed finałem z dodatkową pozytywną adrenaliną:) Bez żadnej łaski znikąd.
28 kwietnia 2019, 20:11 / niedziela
Zarząd Lechii jeśli w ogóle to powinien podjąć jakieś sprawy dopiero po finale PP.
Tak na prawdę nic to nie da szkoda prądu.Trzeba zacząć myśleć o zmianach w szatni na puchary.
Czas na wzmocnienia panie Mendziara-Stokowiec.
Kurde jeszcze mnie dzisiaj telepało z rana od wkurwu ale powoli dochodzę do siebie.

Panowie Piłkarze nasi Biało-Zieloni-grać trenować i się nie przejmować-.Wiadomo nie od dzisiaj że gdzie legła nie moze tam stefanek-albański pomorze.Ciekawe jak Piasta przekręcą za tydzień.
28 kwietnia 2019, 20:17 / niedziela
Czytając rozdział o odwołaniu się od wyniku zawodów w podręczniku regulaminu ekstraklasy mamy na to 48 godzin od zakończenia zawodów. Mnie interesuje czy mamy podstawę prawną do odwołania się do Sądu Arbitrażowego przy PKOL i do sądu powszechnego i jakie mogą być tego skutki?
28 kwietnia 2019, 20:20 / niedziela
Ciekawe jak dialogi kurwiszonów wyglądają: ogoliliśmy frajerów etc. Dno moralne i to dno, zło zwycięży, piękny jest ten świat zaiste. Cóż Korei nie odebrano kiedyś medalu, mimo że udowodniono wszystko sędziemu z 3 świata.Cudny jest piłkarski świat, ech może basket rozpacz...
28 kwietnia 2019, 20:20 / niedziela
Ch albański pozwolił sobie na wiele, według mnie na zbyt wiele. Zapewne zasłużył sobie na to, że jak dostanie przydział na drukowanie w Gdańsku, powinniśmy wyrazić mu swą wdzięczność i odpowiednio go ugościć .
W tej całej Bońkowej gadaninie, jak i innych mediach poza tym krętaczem z komisji sędziowskiej ( poniżej link do katowickiego Sportu), przewija się taktyka: przyznać Lechii, że w 3-ciej min to był błąd sędziego ale i tak Legła lepiej zagrała, ba strzeliła 3 prawidłowe gole i takie tam bzdury, jakby nie chcieli zrozumieć, że gole padły po otwarciu się Lechii, do którego pewnie by nie doszło, gdybyśmy prowadzili 2 czy może i 3:1 i grali przeciwko 10-ciu.
Jednak z jednym jestem w stanie się zgodzić, że po ewentualnym strzeleniu bramki z karnego do tego gola Haraslina mogło nie dojść. Taka to jest nasza taktyka. Mi się ona nie podoba, ale ja jej nie ośmielę się krytykować. Stoko ma jakąś swoją kalkulację sił i możliwości, wie, co robi :kumulacja siły ofensywnej na pierwszy kwadrans a potem tryb ‘economic’. Gdy straciliśmy bramkę i wstyd było dalej tak grać i otworzyliśmy się bardziej zawodnicy ofensywni nie wspomagali obrony, powiększyły się odległości między piłkarzami, wcale to lepiej nie wyglądało. Do tego straciliśmy dalsze bramki. Ta trzecia, przy wariancie pozytywnym, że doganiamy cwelkę ,może nam się na koniec odbić jeszcze mocniej.
odnośnik
28 kwietnia 2019, 20:24 / niedziela
Dlaczego by mogło nie dojść. Równie dobrze po karnym i czerwonej by mogło dojść do 2 bramek Haraslina. I tak pewnie by było. Grali by w 1. na adrenalinie i przy przewadze jeszcze wypoczęci. Po 2-giej stronie nie było Bayernu z Lewym, tylko to co było- g-no.
28 kwietnia 2019, 20:36 / niedziela
Lechijski kwadrans zakłada zdobycie jednego gola, zwalnianie tempa , aż po murowanie. Tak było do tej pory i wątpię, aby z Ległą zmieniono sprawdzoną taktykę. Ale wykluczyć tego nie można. Pomijam oczywiście podejście do karnego. To nie wiąże się z taktyką, co się bardziej opłaca: atakować, ryzykując kontrę, czy wypuścić do przodu jakieś czujki a reszta tkwi na swoich stanowiskach, pozostaje tylko grzmotnąć i jak się uda, powiększyć przewagę ( czytaj zapas potrzebny do zdobycia 3 punktów)
28 kwietnia 2019, 20:36 / niedziela
Jedynym pozytywem jest to, że Stefański nigdy już raczej nie posędziuje Lechii. Przynajmniej w Gdańsku. Jeżeli te leśne dziadki z Przesmyckim na czele wystawią go do jakiegokolwiek meczu u nas to po prostu w pokojowy sposób nie powinien być wpuszczony na stadion. Normalnie Mandziara już dziś może dać mu zakaz stadionowy bo jego obecność zagraża porządkowi publicznemu. I mówię to poważnie. Wystawienie Stefańskiego do Gdańska czy jako głównego czy jako VARowca to będzie jawna prowokacja i plucie w twarz kibiicom Lechii. Niech nie pierdolą, że to klub ma mu zapewnić bezpieczeństwo. Drelich na wniosek komendanta potrafił zabronić przyjazdu paru ekip z podowdów bezpieczeństwa to niech zabroni przyjazdów Stefańskiego. W trosce o jego stan psychofizyczny i wzburzenie na trybunach.
28 kwietnia 2019, 20:36 / niedziela
Uwaga. Dla wszystkich kibiców naszej Lechii którzy udają się na mecz finałowy do stolicy. Przed meczem spotkajmy się przed siedzibą PZPN. Piłka nożna dla kibiców i Łączy nas piłka nie układ przy stoliku.
28 kwietnia 2019, 20:47 / niedziela
Po jaki chuj ? Przecież tam nikogo nie będzie bo jest finał PP i będą od rana mierzyć garnitury. Do okien będziesz krzyczał ? A potem zapierdalał przez poł Warszawy na stadion ? Lepiej zrobić oprawę na tę okazję (no ale tu ryzyko, że takiej nie wpuszczą). Pozostają jakieś zrozumiałe hasła na meczu- tego nie ocenzurują.
28 kwietnia 2019, 20:47 / niedziela
Na zwieńczenie tej posranej niedzieli, nucę przyśpiewkę na melodię ,,co śledziem jebie tak".

Co to za kurwa stara!
Co jej drukują tak!
Z varem, czy bez vara!
Kurwa stara!
I nie ma drugiej kurwy!
Co jej drukują tak!
Z varem, czy bez vara!
Kurwo stara!!

I nie trzeba nawet nazwy tej padliny wymieniać. I tak cała Polska wie o kogo chodzi.
28 kwietnia 2019, 20:47 / niedziela
I mecz Bayernu dzisiaj. Piłka spada na ręce na samym końcu i normalny karny przeciwko nim , jak powinno być. Cóż inna liga, kultura, inne podejście do reputacji. Mogłaby nawet ta kobieta- sędzina z Niemiec przyjechać wczoraj to i humory byłyby inne.
28 kwietnia 2019, 20:49 / niedziela
Może masz i rację. To może być lepsze. Mecz będzie bezpośrednio transmitowany na TV. Wciąż nade mną panują złe emocje.
28 kwietnia 2019, 20:54 / niedziela
Zastanawiam się co zrobi ta Komisja Ligi - czy dopierdolą Dusanowi i Filipowi za ich wypowiedzi. I jakie będą kary za race.
28 kwietnia 2019, 20:58 / niedziela
Zaśpiew godny, dodałbym "czy" . I poprawka w ostatniej kurwie. Będzie płynniej . Moja wersja:

Co to za kurwa stara!
Co jej drukują tak!
Czy z varem, czy bez vara!
Kurwa stara!

I nie ma drugiej kurwy!
Co jej drukują tak!
czy z varem, czy bez vara!
Kurwa stara!!
28 kwietnia 2019, 21:14 / niedziela
W rękach powinna być prosta zasada: tylko przy ciele trzymana, to nie ma karnego. Nabita specjalnie również nie. Jeśli nie da się stwierdzić, że nabicie było z premedytacją= 'na korzyść oskarżonego'. Proste?
28 kwietnia 2019, 21:31 / niedziela
liga minus

Andrzej Iwan: Lechia została okradziona ze szczególnym okrucieństwem...
28 kwietnia 2019, 21:48 / niedziela
Walkowery są raczej nierealne, nie oszukujmy się, działacze w to nie pójdą, ale kibice z całej Polski mogliby się zjednoczyć i urządzić bojkot, w postaci nie przychodzenia na mecze z Legią, takie może nie zera ale frekwencje na poziomie 500, 600(czyli oficjele, dziennikarze, rodzina) + kibice Legii ewentualnie dałoby do myślenia. Wiadomo, że błędy się zdarzają, ale ostatnie 4 mistrzostwa (włącznie z tegorocznym, bo nie wierzę że Legia tego nie zdobędzie, mając sędziów po swojej stronie), to wydymanie Jagi, wydymanie Amiki, wydymanie nas, 1 zdobyli uczciwie.

Taka akcja odbiłaby się szerokim echem, Ekstraklas, PZPN i przede wszystkim Legia dostałyby mega po kieszeni, może ktoś w końcu przejrzałby na oczy.

W innym wypadku przyznajmy Legii mistrza polski w lipcu po co się w ogóle pocić.
Na chwilę obecną wygląda to tak, że żeby zdetronizować Legię trzeba zbudować pakę jaką miała Wisła za Cupiała, tak żeby odjechać im w 30 kolejkach na 12 punktów, żeby sędziowie nie zdołali tego odkręcić.
28 kwietnia 2019, 21:53 / niedziela
Ciężko się pozbierać po takiej sobocie ale:
Jestem jednak człowiekiem wierzącym i ciągle wierzę.
Nie wypisujcie że wszystko jest już pozamiatane.
W następnej kolejce Piast wygrywa i My też. I wszystko zaczyna się od nowa.

Ja Ciągle Wierzę.

LechiaLublewo zakładaj nowy wątek proszę i jedziemy do przodu.

A My swoje!!!!
28 kwietnia 2019, 22:05 / niedziela
Trzeba się odwołać. Okaże się, że popierają kłamstwo. Boniek potwierdził, że był poważny błąd. Więc był z premedytacją. bo po konsultacji. Poddamy się, to tak będzie co roku. Potrzebujemy pełnego ośmieszenia S. na arenie międzynarodowej, tak żeby to był tylko ewentualny tytuł PZPN dla kurwy, a normalnie w statystykach kibicowskich dla nas. Trzeba zdewaluować ten pseudo- tytuł. Jak był błąd to ten tytuł jest w jakimś matriksie. Stefański powie ręka to dupa i jest inna definicja tej części ciała? Co ogon pod siebie, bo są kimś innym?
28 kwietnia 2019, 22:09 / niedziela
Mamy tabelę z PZPN na naszej stronie, to czego my chcemy k-wa????! Tylko śpiewy j-ć PZPN. My jesteśmy liderem, mamy 3 p-ty przewagi.
28 kwietnia 2019, 22:18 / niedziela
Niezależnie od decyzji sędziowskich ten mecz był do wygrania. O ile w pierwszej połowie Lechia trzymała dyscyplinę taktyczną i bardzo dobrze operowała w obronie i pomocy, o tyle w drugiej bez potrzeby cofnęła się zbyt głęboko i pozwoliła sobie dodatkowo założyć wysoki pressing. Na to nałożyły się przypadkowe straty i brak potrzebnego przytrzymania piłki i spowolnienia gry. W efekcie padł nieco przypadkowy gol ma remis. Druga bramka, która ustawiła mecz, to tak naprawdę błąd w kryciu formacji obronnej oraz samego Kuciaka. No i wreszcie same zmiany, które w przeciwieństwie do Szczecina nic nie wniosły.
28 kwietnia 2019, 22:22 / niedziela
Tak, bramka na 1-1 to było jak z Piastem. Wytłumaczcie mi to, mamy piłkę przy polu karnym, jest niepewność- jak w zwolnionym tempie antycypuję zagrożenie.
Ale piłka jest pod naszymi nogami, brak pomysłu, to można ją strzelić na 2-gi koniec albo w trybuny, a oni podbijają pod nóżki przeciwnika?
28 kwietnia 2019, 22:23 / niedziela
Według Pana Sławka w lidze minus extra
1) rzut karny i żółta kartka dla Jędzy
2) faul Jędzy na Michalaku - żółta kartka dla Jędzy
3) drugiego karnego nie powinno być i słuszna decyzja sędziego

Czerwo dla Jędzy to jest pewniak, moim zdaniem w obu przypadkach to są ewidentne 2 karne dla nas.

Miny w studiu zrzędłe. Wszyscy wiedzą, że zostaliśmy okradzeni.
28 kwietnia 2019, 22:30 / niedziela
Wkurw dalej nie mija po wczorajszym kabarecie, ale może ta złość wywoła u naszych piłkarzy jakieś dodatkowe pokłady energii i pomoże rozkurwic do końca co da się rozkurwić. A pieszczocha? Ona ma swoją ligę w swoim świecie. Niech tam gniją, a tuzy z Luksemburga albo Wysp Owczych zweryfikują ich faktyczne umiejętności. Tam Stefański nie zagwiżdże więc będzie klasyczny eurowpierdol. ZAWSZE NAD WAMI KORUPCYJNYMI KURWAMI! AVE LG!
28 kwietnia 2019, 22:32 / niedziela
Tak,tyle że taktyka jest ustawiona przez nasze możliwości (wąska kadra)Pierwsza połowa wyglądała super dopóki były siły. I nawet teraz byłem zdziwiony in plus atakiem "dziennikarzy" na super Sławka, który miał mordę zmieszaną do nie zapomnienia. Przy naszej energii w pierwszej połowie byłoby ze 3:0 do przerwy gdyby zdobyli bramke juz w drugiej minucie bo chyba nikt nie sadzi ,ze od druguej minuty postawilibysmy autobus .
28 kwietnia 2019, 22:34 / niedziela
Człowiek ma nadzieje żyje ta drużyna wspiera ja bo Lechia to czesc naszego życia a potem taka kurwa wszystko niszczy.i gdzie tu sportowa walka.jeszcze wczoraj do kumpa mówiłem ze boje się ze pójdzie jakiś wałek ale nie sądziłem ze będzie aż taki.dla mnie tym skurwielem powinna się zająć prokuratura
28 kwietnia 2019, 22:37 / niedziela
Def - wszyscy wiedzą. No, może poza stolicznymi. Czytając ich forum to panuje tam zbiorowy efekt wyparcia (co nie Pawełek?). Cała Polska widziała wczoraj, tak jak i widziała w 93r (i nie tylko). Nawet w ostatnich latach kontrowersji całe mnóstwo. Ale przeświadczenie o ichniejszej przezajebistości (oczywiście tylko w ich główkach) jest największe w kraju więc w sumie nie ma co być zdziwionym.
28 kwietnia 2019, 22:40 / niedziela
odnośnik

Może młodzi którzy się na tym znają mogą uzupełnić zasługi i cały dorobek tego wybitnego sędziego tak żeby wszyscy odwiedzający Wikipedię mieli pełny obraz tak wybitnej postaci.
28 kwietnia 2019, 22:43 / niedziela
Rozczulił mnie ten wstęp Twarowskiego o biednym Valencii i rasistowskich odgłosach. Klasyczna manipulacja (jak obecnie w TVP) . Oczywiście w tym kontekscie nawiązanie do ostatniego meczu Lechii z Piastem. Tak się urabia publikę przed kontrowersjami związanymi z meczem z Lechią. To sięga jednak wszędzie. Ten kurwa klub stołeczny to zło dla polskiego futbolu.
28 kwietnia 2019, 22:59 / niedziela
Oczywiście w studio nagonka na Dusana...kwestionował uczciwość krystalicznie uczciwego chuja albańskiego. Oczywiscie skandal i komisja powinna sie tym zająć.
28 kwietnia 2019, 23:10 / niedziela
Setki razy już oglądałem te dwie sytuacje i kurwa to były strzały na bramkę, a nie jakieś chujowe podania .Jaga przekrecona pamiętacie rękę w narożniku pola karnego,amika to samo.Pomysl bojkotu meczy z legła świetny lecz niestety nie realny.Kazdy ma swoje priorytety i nie wystawi nawet drugiego skladu.
Ktoś świetnie przytoczył karnego podyktowanego dla smierdzieli po kiksie Augustyna.Tam była sytuacja,że on w promieniu kilkunastu metrów nie miał przeciwnika.Ale pan Sławek stwierdził,że zachował się nie rozważnie mimo ,że nie miało to żadnego znaczenia dla przebiegu meczu,a tym bardziej dla zagrożenia naszej bramki.

Piłkarzom dziękuję za zaangażowanie, a trenerowi chlodniejszej głowy. A tak teraz myślę, że te zmiany słabe to celowo bo nie jest głupi i dotarło, że tego nie da się wygrać,A jeszcze jest 2 maj.
28 kwietnia 2019, 23:12 / niedziela
Ktoś tu pisał czy się odwołać do sądu czy do PKOL. Nie znam procedury do PKOL a do sądu wnosi się pozew wiec tutaj nie ma co mówić o sądzie. Jedyne co można zrobić to zwołać sztab prawników i moim zdaniem złożyć zawiadomienie do prokuratury. Zawiadomienie dotyczy konkretnej osoby. Prokuratura musi przynajmniej zapoznać się ze sprawą. Stefański występuje wtedy w roli podejrzanego. Prokuratura ma wszelkie środki by dotrzeć do prawdy ustawienia tego meczu. Naprawdę jest to niemożliwe by Stefański wspierał ten chuj.... klub bez własnej korzyści. Prokuratura może do tego dojść. Najlepiej złożyć zawiadomienie do prokuratury która zajmowała się aferą fryzjera bo czuje ze tu jest podobny schemat tylko już na bezpośredniej linii Stefański- ktoś z legły.
28 kwietnia 2019, 23:20 / niedziela
Może zamiast pod PZPN wybrać się pod jego mieszkanie w Warszawie i tam ogłosić mieszkańcom jakiego mają sąsiada?
28 kwietnia 2019, 23:22 / niedziela
a tak pół żartem, pół serio- wiesz pod które z mieszkań należy iść? Podobno jest kilka do wyboru
28 kwietnia 2019, 23:23 / niedziela
Można tam, gdzie ma zarejestrowaną działalność gospodarczą
28 kwietnia 2019, 23:24 / niedziela
KibicLGod1982: Dobrze piszesz zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Tylko czy wtedy może zostać wstrzymane wręczenie tytułu Mistrza Polski? Wiem że można się odwołać do Sądu Arbitrażowego przy PKOL. Nie znam dokładnie procedury czy można pominąć Komisje Ligi? Czy w związku z tym mogą nam grozić jakieś sankcje od Ekstraklasy?
28 kwietnia 2019, 23:29 / niedziela
Niechby prokuratura przetrzepała mu wszystkie kwity w firmie z ostatnich kilku lat to może okazałoby się dlaczego i dla kogo tak drukuje
28 kwietnia 2019, 23:33 / niedziela
Daniel Bogdan Stefański Bydgoszcz ul. Orla 3/7-2

Ta kurwa rzadko tam bywa , ale mieszka tam kurwy rodzina
Mozna na początek zycie uprzykrzyć
I mafogda
To już ew mój problem , więc mi się kurwa nie wpierdalaj z ostrzeżeniami !!
A jak kurwa Stefańska to czyta , tym lepiej
Patrz co ciebie czeka
Pamiętaj Lechia nie wybacza
28 kwietnia 2019, 23:39 / niedziela
Sport sportem,ale tu nie chodzi o sport amatorski tylko o wielką kasę do wygrania.To nie jest wyludzanie podatku VAT,to są wielkie możliwości zdobycia korzyści majątkowych w inny sposób.A gdyby nawet nie korzyści to na wariograw go.
Zresztą to bez sensu bo nasz prezes pewnie się ucieszył z takiego przebiegu ,a i tak jest wkurwiony ,że 3 miejsce i dodatkowy kłopot.
28 kwietnia 2019, 23:47 / niedziela
Dajcie spokój rodzinie, nie ich wina, że taka kurwa im się trafiła. Może sami się wstydzą. Po za tym to nie jego rodzina nas przekrecila. Jego trzeba upierdolic. Może jakies grupowe zawiadomienie do prokuratury możemy złożyć? Ja pierdole myślałem, że mi zejdzie ciśnienie ale kurwa ni chuja. A ja bym chciał żeby przyjechał do Nas na mecz można by go było spotkać gdzieś po drodze nawet pod stadionem...
28 kwietnia 2019, 23:47 / niedziela
Tu, na naszym forum, w artykule "Skandal, czy nie skandal? Kilka słów o meczu z Legią" widnieje takie zdanie:

"Owszem istnieje przepis (kompletnie nielogiczny i pozwalający piłkarzom na kaleczne przyjęcia i niekarzący braku umiejętności) mówiący o tym, że jeśli wcześniej nastąpił kontakt z inną częścią ciała to zagrania ręką się nie gwiżdże".

Zatem prośba: przestańmy w końcu żyrować takie bzdury. Nie ma tekiego przepisu. To są podobno "nowe wytyczne". Nie wiadomo jak nowe i czyje wytyczne. Ale przepis mówi tylko:

"Zagranie piłki ręką ma miejsce w sytuacji, gdy zawodnik rozmyślnie dotyka piłkę dłonią lub ramieniem. Przy ocenie zagrania piłki ręką sędzia musi wziąć pod uwagę:
- czy ma miejsce ruch ręki do piłki (a nie piłki do ręki)
- odległość przeciwnika od piłki (nieoczekiwana piłka),
- ułożenie rąk, które samo w sobie niekoniecznie stanowi o przewinieniu".

Zostaliśmy zwyczajnie opierdoleni na oczach świata. Tylko świat patrzy w drugą stronę i jeśli my nie będziemy o tym mówić głośno i długo, to nikt nie będzie. Należały nam się dwa karne. Same rozróżnianie sytuacji Remy'ego i Jędrzejczaka jest kuriozalne, bo były dokładnie takie same. Obrońca robi rozpaczliwy wślizg zupełnie nie panując nad włanym ciałem. Koniec.
29 kwietnia 2019, 00:10 / poniedziałek
Nikt tej rodziny nie będzie fizycznie gnębił Oczywiste
Ale niech wiedzą jaką kurwę mają wewnątrz
A jemu , temu stefańskiemu niech z tego powodu psycha siada
Niech się bije z myślami co , jak , i dalej....
Niech kurwa nie śpi po nocach
Bo ja , a i wielu z nas , nie możemy od wczoraj spokojnie zasnąć
Mając przed oczami , w internecie , żywy obraz ewidentnych sytuacji przekręconych na naszą niekorzyść
Sam przeczytałem posty paru osób , gdzie piszą...boli Jeszcze bardziej
Więc tą kurwę też ma boleć!
Stefański Jak czytasz Pamiętaj
To nie wirtualny swiat To się dzieje naprawdę
I np ja Nigdy tobie złodzieju tego nie odpuszczę
Nie zapomnę wczoraj , płaczliwego głosu mojej córki
Która ogladajac mecz w tv , 400 km od Gdańska , dzwoniła do mnie szlochając i zacinającym głosem pytała...tato Co się dzieje?
Moja , prawie dorosła córka , nie jest jakąś fanatyczką Lechii Wręcz ją to średnio interesuje Ale wie doskonale , czym jest to dla mnie
I ty złodzieju , obdarłeś mnie i ją ze wspólnych marzeń
Tak i teraz , twoja rodzina musi przez to przejść
29 kwietnia 2019, 00:10 / poniedziałek
Dokładnie i to były strzały w celu zdobycia gola ,a nie jakas przypadkowa sytuacja.Media niestety są opiniotwórcze. I taki przekaz idzie w świat. Ale czasem skoro już wyleczylismy się z korupcji niby to warto by do tego wrócić ,szczególnie po przekretach chyba w ostatnich latach. Cała Polska widziała .Tu jest wielką kasa ,a gdzie kasa to wiadomo.
29 kwietnia 2019, 00:39 / poniedziałek
100%poparcia dla tego,o czym napisał czarny66.Wszyscy jesteśmy bardzo zdruzgotanie tym sposobem wydymania nas przez stefańskiego-zrobił to wcale nie cwaniactwem,nie kombinatorstwe-zrobił to perfidnie i w sposób brutalny.......tak ..brutalnie,bo nawet nie poszedł sprawdzić do VARu drugiej ręki w polu karnym,a przy pierwsze-swoją decyzją o rzucie sędziowskim wykazał sie brutalnym złodziejstwem karnego dla Lechii.
I tak jak wielu z nas wczoraj było mego wkurwionych,tak dzisiaj jest jeszcze gorzej,jest poczucie zgwałcenia na oczach wielu ludzi i zachowanie dumnego mafiozy-jakby nie miał sumienia...Odebrał nam marzenia..odebrał tę radość i roskosz jaką ma kibic Lechii,zwłaszca ten,który przez wiele(ponad 40 lat w moim przypadku)długich lat,czekał na ten sezon,sezon kiedy nasza "Lesia" przysporzy nam tylu pozytywnych wrażeń za ten zeson.....a tu nagle taka kurwa się nam trafiła-bezczelny huj albański......Huju aLBAŃSKI-LECHIA CI TEGO NIGDY NIE WYBACZY!
29 kwietnia 2019, 01:02 / poniedziałek
Nie dać zapomnieć zdarzeniu..czy minie lat 5 czy 10 czy 30...Daniel Stefański to c... albański..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022