Gdańsk: niedziela, 20 września 2020
FORUM
Podstrony:


Lechia Gdańsk - Legia W-wa, sobota 27.04.2019 godz. 20:30

strona 8/9

29 kwietnia 2019, 06:29 / poniedziałek
Mój wpis z 16 marca po meczu Legia- Śląsk.
holy fan
17 marca 2019, 07:20 / niedziela
W meczu Legia Śląsk dwie kontrowersyjne sytuacje z karnym i obie na korzyść Legii. Albańczyk w formie.
29 kwietnia 2019, 07:20 / poniedziałek
Dyskusyjny rzut karny zadecydował o wygranej Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław w sobotnim hicie 26. kolejki. Sędzia zdecydował się użyć gwizdka po zagraniu ręką Igorsa Tarasovsa w polu karnym. Zdania internautuów i ekspertów, co do słuszności decyzji, są podzielone. Mimo to, Carlitos wykorzystał jedenastkę i zapewnił stołecznej drużynie cenne trzy punkty
29 kwietnia 2019, 07:33 / poniedziałek
2.10.1982 podczas meczu Lechia – Polonia Bydgoszcz przy Traugutta to sędzia został znokautowany. Różne rzeczy spadały na stadionie we Wrzeszczu, literka z dachu podczas meczu z Zagłębiem Wałbrzych, ale liść na twarz sędziego tylko raz. Kibice Lechii byli wówczas dość nerwowi, tydzień wcześniej śmiało poczynali sobie na występach gościnnych w Tczewie, który był mocnym bastionem arkowców.
Wreszcie w 84 minucie jak rażony piorunem padł w polu karnym Marek Kowalczyk, jednak sędzia Pan Wojciech Reznerowicz z Włocławka kazał grać dalej. Co się stało później?

odnośnik
29 kwietnia 2019, 10:04 / poniedziałek
Czy ktoś wie jakie konsekwencje grożą Sobiechowi za to, że śmiał kopnac piłka w rękę zawodnika cwelki oraz Haraslinowi za strzelenie gola? Jakas komisja ligi ktoś coś?
29 kwietnia 2019, 10:22 / poniedziałek
Tylko w meczach z Lechią , Śląskiem i sraksą pieszczocha przytuliła 9 pkt .W ten sposób żadna drużyna nie ma szans z nią wygrać uczciwie.
29 kwietnia 2019, 10:53 / poniedziałek
gierki cweLki

przegląd sportowy
(...)
Jest już po szczycie w Gdańsku, ale to dobry moment, by wrócić do sytuacji z poprzedniego domowego meczu Lechii. Pamiętacie scysję Filipa Mladenovicia z Tomem Hateleyem? Istniało podejrzenie, że Mladenović próbował opluć (wykonał gest kojarzący się z takim zamiarem) gracza Piasta.

Sędzia nie napisał o tym ani słowa w meczowym protokole, bo zdarzenia dobrze nie widział, telewizyjny zapis też nie daje jednoznacznej odpowiedzi, więc nie było podstaw, by Komisja Ligi zajęła się tą sprawą. Co innego, gdyby piłkarz albo klub w jego imieniu wniósł skargę. Wtedy możliwe, że Mladenović na parę meczów byłby zawieszony. Z mglistej szansy chciała skorzystać Legia.

Wiemy z wiarygodnego źródła, że jej przedstawiciele kontaktowali się po tamtym spotkaniu z działaczami z Gliwic z sugestią, aby jednak złożyli skargę na zachowanie Mladenovicia. A nuż Serb nie mógłby zagrać w minioną środę z Pogonią i w sobotę – no co za przypadek – także z Legią. Piast jednak nie skorzystał z wyjątkowo bezinteresownej porady z Warszawy.

Taka zakulisowa troska ludzi związanych z Legią o precyzyjne ustalenie, czy Mladenović opluł rywala, jest wzruszająca i zarazem pokazuje sygnalizowany wcześniej mechanizm – kwestia mistrzostwa to zbyt poważna sprawa, by zostawić ją do rozstrzygnięcia wyłącznie piłkarzom i trenerom. Z pewnością nie chodzi tylko o Legię, lecz to Legia jako najbogatsza i najmocniejsza w lidze jest na świeczniku. Każdy działacz musi dołożyć coś od siebie, w końcu za coś bierze pieniądze. A jak nie będzie mistrzostwa, to i on straci – mogą przecież obcinać, zwalniać...
29 kwietnia 2019, 11:40 / poniedziałek
Do końca sezonu gramy dalej jak wszyscy.Po zakończonym sezonie zaczną się cyrki i zaczynamy ogólnokrajowy bojkot rozgrywek cwelki-PZPN.Tak dalej nie ma sensu brnąć w tym krzywym układzie.....Proponuję odpowiednim osobom,wysyłać informacje o bojkocie przeciw cwelce.... CAŁA POLSKA JEBIE CWELKE!
29 kwietnia 2019, 12:46 / poniedziałek
Ciekawie napisane na Interii.

odnośnik
29 kwietnia 2019, 13:47 / poniedziałek
Wyniku już nic nie zmieni. Mówiąc o zawiadomieniu do prokuratury chodzi mi głownie o to by zacząć uzdrawiać polską ligę. Jeśli zdarzają się takie sytuacje jak na ostatnim meczu w Gdańsku, to nie możemy stać spokojnie i przygladać się temu. Mówienie o pomyłce w tej sytuacji jest totalnym absurdem, gdyż sędzia ogladał VAR, więc to nie była pomyłka, to było po prostu oszustwo za pieniadze!
Ktoś pisał o przetrzepaniu dokumentów Stefańskiego w jego biznesie. Z doświadczenia wiem że to niewiele daje, najważniejsze są billingi rozmów, skrzynki meilowe oraz aplikacje typu What's up lub Skype. Zabezpieczenie komputera Stefańskiego oraz jego billingów z okresu sprzed meczu pozwali dojść do prawy. Ale do tego potrzeba chęci, woli i samozaparcia. Bardzo ważni są w takich sytuacjach świadkowie nawet niezbyt mocno powiązani ze sprawą ale wtedy każde spotkanie Stefańskiego z kimkolwiek z kręgu legii stwarza podejrzenia. Więc jesli ktos cos widzial zawiadamia o tym odpowiednie wladze. Jeśli Mandziara ma jakies wtyki w W-wie może moglby to wykorzystac kto jest blizej legły i wie co sie dzieje w klubie i jakie zagrywki stosują. Istnieje duze prawdopodobienstwo że mecz ustawil ktos z legły po rozmowach z Przesmyckim i Stefanskim.
29 kwietnia 2019, 14:13 / poniedziałek
Fiesta, Fiesta, Fiesta americana Daniel stefanski to kurwa jebana...
29 kwietnia 2019, 14:15 / poniedziałek
Trzeba sprawdzać zlecenia i faktury z ostatnich minimum 10. lat. Kto, co i dla kogo... I najważniejsze - czy w ogóle doszło do wykonania usługi czy np. były to fikcje...
Zresztą Ziobro by wiedział co i jak zrobić, aby sprawdzić czy doszło do przestępstwa...
29 kwietnia 2019, 14:23 / poniedziałek
odnośnik

Znalazlem taki precedens, trzeba sie na to powolac i powtorzyc mecz od 3 minut od karnego i czerwonej dla Jedzy ;)
29 kwietnia 2019, 14:26 / poniedziałek
Witam wszystkich.
Wiem że może to idiotyczne w moim wieku (1983 roku byłem pierwszy raz na meczu Lechii) ale w ferworze negatywnych emocji napisałem do Pana Ziobry, Pana Jakiego i Prezesa Kaczyńskiego e-mail o mafii sędziowskiej w ekstraklasie. W sumie pomyślałem, że tonący i brzytwy się chwyta:-)
29 kwietnia 2019, 16:26 / poniedziałek
Panie i Panowie.Żyjemy w takich czasach gdzie rozwój techniki i kultury nieustannie czyni postępy ku lepszemu.Niestety od wielu,wielu lat stolica Polski-miasto Warszawa odstaje od przyjętych norm i kultury i techniki i na każdym kroku chamuje jakikolwiek rozwój: kulture ludzką,chamuje rozwój kulturalny obywateli Polski,chamuje jakiekolwiek dobro,czy to w sporcie,polityce,czy jeszcze wielu innych dziedzinach.Czasy okupacji Hitlerowskiej już dawno się skończyły-a hasło z tamtego okresu "na Warszawiaka nie ma cwaniaka" dalej ma się ku aktualnemu stanu rzeczy.I tak o to w naszym Państwie największe przekręty począwszy od zwykłych warszawskich taksówkarzy,kluby i organizacje sportowe,a skończywszy na organizacjach politycznych-wszyscy pochochądzy z regionu Mazowsza naszego kraju-dalej szczycą sie tym hasłem :na Warszawiaka nie ma cwaniaka".Dalej nagminnie prześcigają się we wszelakich oszustwach i przekrętach na mniejsza lub większą skalę,a efekty takiego zachowania przynosza żniwo w postaci ogromnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu całego Państwa Polskiego.
W związku z powyższym,apeluję do wszystkich osób,które maja różne pomysły i chęci zniwelowania tej patologii społecznej rejonu Mazowsza naszego kraju,które pragną zachowania się po Polsku,czyli z honorem i godnościa,jaką każdy mieszkaniec naszego kraju oczekuje,POCZYŃMY STOSOWNE KROKI DO WYELIMINOWANIA PATOLOGII SPOLECZNEJ,której zalążkiem był i jest nadal rejon Mazowsza naszego kraju.
Pomyślmy wszyscy i tu apel także do innych regionów Polski poza Pomorzem-aby w tej wyjątkowej sprawie się jakoś zjednoczyć i wyplewić zło,które ciągnie sie niczy ZARAZA od czasów II wojny światowej!
29 kwietnia 2019, 16:35 / poniedziałek
Ktoś tu się "poCHamował" przy nauce języka ojczystego.
29 kwietnia 2019, 16:58 / poniedziałek
Dodam od siebie, że w dzisiejszym Przeglądzie od razu piszą w tytule o skandalu wypaczaniu wyniku 1 . finału siatkówki, gdzie w sumie była uczciwa czerwona kartka i za to traci się punkt, a poza tym to tylko 1. mecz- drużyna Unico Warszawa, a o nas coś tam kontrowersja i zasłanianie się wszystkim, również naszą formą (sic!)
29 kwietnia 2019, 17:16 / poniedziałek
Ten numer Stefańskiego był 2 piętra za wysoko. Rozumiem sprzyjanie, bo nie żyję się od wczoraj, nawet lekki druk, pewne wskazania, złośliwości itd., ale nie taką Koreę Północną, z ręką, dłonią wyrzucającej piłkę- bo nie było innej możliwości. Nagle jakiś Przesmycki w gadzinówce tłumaczy, że istotne gdzie chwilę wcześniej była ta piłka- taka jednorazowa ' pomroczność jasna' w przepisach. Jak sobie zdejmiesz z głowy i popchniesz jeszcze dłonią to okej, tylko na jakim stadionie i w jakiej koszulce. To wyjątkowa zniewaga nawet dla neutralnego obserwatora płacącego za bilet i naturalne konsekwencje rozgrywanego widowiska. Tak, jego kasa też. I dalej w takiej sytuacji już udowodnionego przekrętu nie ma powtórki w meczu praktycznie o mistrzostwo, ważne jest wszystko: godziny rozpoczynania, brak piwa do picia, ale najistotniejsze nie- przepisy i że gość z Warszawy!, który wiadomo jak wcześniej sędziował jest odsyłany do tego meczu. Bareja. Jest to sytuacja wyjątkowa, wymagająca jakichś wyjątkowych kroków. Tu jest za dużo w jednym.
29 kwietnia 2019, 17:42 / poniedziałek
odnośnik Wszystko fajnie jednak macie trzy godziny i dla zasady należałoby wnieść oficjalny protest i zadanie powtórzenia meczu. Ryzyka nie ma żadnego
29 kwietnia 2019, 18:10 / poniedziałek
Ps. I należałoby się tez zwrócić do klubu Legia Warszawa z wnioskiem o poparcie dla powtórki meczu. To jest przecież honorowy klub , który na pewno chce zdobyć mistrzostwo w uczciwej walce ( patrz dwumecz z Celticiem i ich argumenty wystarczy skopiować pismo zmieniając szczegóły i daty) . Dodatkowo podkreślają , ze są lepsi i wygrali zasłużenie , także myśle ze bez problemu będą ten swój sukces chcie powtórzyć z prawdziwym sędzią by nie było żadnych wątpliwości .
29 kwietnia 2019, 18:12 / poniedziałek
Powiem tak wolę tak przegrać niż tak jak oni wygrać. Na końcu taka postawa życiowa jest najważniejsza. Tak było z nimi zawsze -sędzia Redziński bodajże i inne sprawy co rok to prorok. To inny zespół, to zwykła k-wa, ścierka do r-chania przez obsady, to znaczy wspomagana, dziecko specjalnej troski itd. Proszę tylko nazywać ich 'kurwa' a nie innymi określeniami. Gramy z innymi, a to jest KURWA.
29 kwietnia 2019, 18:16 / poniedziałek
Bardzo mądra wypowiedź Edwin, gdyby tylko inne były warunki i ludzie z klasą tzw. Legii. Ale mówię legii nigdy nie było, była kurwa i będzie.
29 kwietnia 2019, 18:19 / poniedziałek
Spokojnie midor bo zawału dostaniesz , pora wkurwi minęła teraz należyc powiedzieć Legii sprawdzam , bardzo jestem ciekaw ich odpowiedzi
29 kwietnia 2019, 18:46 / poniedziałek
Witam wszystkich szacownych kibiców.
Na stronie lechia.pl jest komentarz prezesa Lechii Adama Mandziary. Nie będziemy się odwoływać od wyniku zawodów. Czy ktoś zna może kulisy takiej decyzji?
29 kwietnia 2019, 19:23 / poniedziałek
Moze postawil na 7egie?
29 kwietnia 2019, 19:46 / poniedziałek
Kulisy są oczywiste - przecież wiadomo od dawna kto wg prezesa gra o mistrza a kto o top3,top5? Nie ma co robić szumu bo wszystko jest ustalone. Widzę niektórzy maja krótka pamięć...
29 kwietnia 2019, 19:54 / poniedziałek
A po co kopać się z koniem. My jesteśmy mistrzami. Kurwa jest mistrzem w kurwowej tabeli, bo jest tym czym jest. patrzymy na inne zespoły i szanse w innych meczach. Wierzę finał z zasady powinien być czysty. Niech myślą a Jagiellonii, a nie o g-nie.
29 kwietnia 2019, 20:01 / poniedziałek
Nie znaczy to oczywiście, że mamy odpuścić sędziego S., czy nie nagłaśniać problemu, ale do ich poziomu nie trzeba się zniżać, bo normalni ludzie sami by to zaproponowali od razu, a to i piłkarze i działacze wiadomo na jakim poziomie. Ale to już inny wątek. na gruncie PZPN bawiąc się trochę w sc.- fict. powtórki by były dopóty, dopóki powiedzmy k-wa by normalnie nie wygrała i by mówili że są the best nawet jakby to było za 8. razem.
29 kwietnia 2019, 20:04 / poniedziałek
Tak w kwestii formalnej. Widziałem wniosek rejestractjny sędziego. Podpusuje go pid odpowiedzialnością karną. Czyli jeżeli mieszka w sloikowie, a twierdzi że w Bydgoszczy to poświadcza nieprawdę, czyli popełnia przestępstwo.
Inna sprawa że gdyby zgłosić to do prokuratury to jako zgłaszający, klub miałby dostęp do materiałów, czyli treści konsultacji z VAR, a wtedy wyszły by ciekawe rzeczy
29 kwietnia 2019, 20:15 / poniedziałek
Słoik albański został odsunięty od varowania meczu Górnik - Zagłębie.
Zastąpi go Kwiatkowski.
29 kwietnia 2019, 21:33 / poniedziałek
w głòwnym wydaniu wiadomosci,w tvp,bylo sporo o meczu Lechii,o innych,o Stefańskim...dzieje się.Chyba Kurski kazał.
29 kwietnia 2019, 21:48 / poniedziałek
Wspomnienie o Stefańskim, z meczu kurwy z Jagiellonią:
Nie wiedziałem, że kiedyś to nastąpi, ale muszę pochwalić kibiców Legii, którzy we wtorkowym meczu, widząc chamskie drukowanie na ich korzyść, zachowali się przyzwoicie. Głośno dali wyraz swojej dezaprobaty wobec postępowania sędziego – Daniela Stefańskiego: „Stefański! Co? Ty k*rwo!” czy „Ch*j ci na imię, Stefański ch*j ci na imię” to najlepsze komentarze dla tego, co wyprawiał ten złodziej. Szczególnie skandowane po nieuznanym golu Przemka Frankowskiego, kiedy gwizdkowy niezgodnie z przepisami użył systemu VAR, czy wcześniej - po bandyckim faulu Vesović`a za który ten rzeźnik zobaczył tylko żółtą kartkę zamiast wylądować w szatni. A skoro nawet kibice Legii byli oburzeni ewidentnym drukowaniem gwizdkowego, to może Kolegium Sędziów poważnie podejdzie do sprawy i zawiesi tego złodzieja przynajmniej do końca sezonu? Facet, który nie zna przepisów chyba nie powinien sędziować w Ekstraklasie.
29 kwietnia 2019, 21:58 / poniedziałek
Skoro te warszawskie jełopy cytują nas to ja zacytuję jednego z tych przygłupów z podwójną moralnością. Otóż oficjalnie napisał ,że boi się ,że sędziowie przestaną w kontrowersyjnych sytuacjach gwizdać na rzecz Legii. Ha, ha. Słoiki zamknijcie już te głupie mordy i poczytajcie sobie swoje płacze jak się ośmieszyliście z Celticiem. Różnica taka ,że wy się sami skompromitowaliście , nas ojebał wasz 12sty zawodnik chuj albanski. Wklejajcie to na swoje forum.

"Klub nie powinien siedzieć cicho. Moim zdaniem powinien wydać oświadczenie. Ostre i merytoryczne, żeby zamknęli już mordy. Do tego zwrócić uwagę, że to szczucie i nagonka to jawne wywieranie presji na arbitrów, żeby nie gwizdali na korzyść Legii, gdy sytuacja nie jest jednoznaczna."
29 kwietnia 2019, 22:23 / poniedziałek
Trzymajmy za słowo Mandziarę ,że kurwa stefańska nie wystąpi na żadnym meczu Lechii.
...Oczywistym jest, że będziemy wnioskować do władz PZPN o nieobsadzanie Pana Stefańskiego w meczach naszego zespołu w przyszłości...."
Jeśli my płacimy za widowisko to wymagajmy właściwej jakości . trzeba ostrzec to bydło z pzpn , Gdańsk nie godzi sie na cweLowanie i być może własnoręcznie rozwiąże problem siłowo .
Chyba mnie dalej ponosi. Sorry. Czas wyleczy a Stokowiec niech nauczy naszych grać w odpowiednich chwilach meczu - tzw hiszpankę i "ole" a nie balonowe wybicia i straty piłek.Panie Piotrze pikę trzeba szanować k... mać bo inaczej źle sie to kończy .
Kończąc dodam że chyba po wpisach na forum zaczynają lepiej grać -Michalak
i Sobiech w których pokładam zaufanie na nastepne mecze .Flavio dalej piach , nie sprawdza sie Arak , o wiele lepiej Lipski , dalej lekko słabo Haraslin . Ale na Jagę to wystarczy w co mocno wierzę.
Do zobaczenia w czwartek w wiosce cweLki.
29 kwietnia 2019, 22:45 / poniedziałek
edwin - czego Ty wymagasz od klubu, który na swojej oficjalnej stronie wykazuje tytuł mistrzowski w 93 roku, odebrany im po jednym z największych wałków w historii polskiej ligi. Tak jak już wcześniej pisałem, zbiorowy efekt wyparcia panuje u nich (od lat). Skoro cwelkom z tym lepiej... Wiadomo że są przezajebiści i tylko wrodzona skromność spowodowała że dali temu Celticowi fory i sami się podłożyli :)

Czekaj czekaj, jak te hipokrytki śpiewają.... mistrza przy stole?? :D
29 kwietnia 2019, 23:15 / poniedziałek
Var był do sprawdzenia tylko spalonego, tak naprawdę.
30 kwietnia 2019, 00:08 / wtorek
W meczu kurwa- Piast sędzią będzie Marciniak czy Stefański?
30 kwietnia 2019, 00:48 / wtorek
Nawet jak nie będzie ani Marciniaka,ani Stefańskiego w meczu z Piastem-to i tak będzie podstawiony swój człowiek.Cwelka ma szkółkę nie tylko piłkarską,ale i sędziowską-szkolą ludzi do zadań specjalnych pod kryptonimem "wałek, wałkowi nigdy nie równy".
30 kwietnia 2019, 01:09 / wtorek
Przecież Boniek oznajmił, że Marciniak:)
30 kwietnia 2019, 01:31 / wtorek
Ja wiem,że emocje wkurw itd ,ale tak na chłodno czy takie CBA nie powinno się lekko zainteresować?Z korupcji w piłce jesteśmy podobno wyleczenie,ale patrząc na ostatnie lata i to co się dzieje w rundzie finałowej przeczy temu bo zawsze kontrowersje dotyczą tylko jednego zespołu ktokolwiek by z nimi nie grał i do tego osiąga swój cel.
Nie chce spiskować ,ale wypowiedzi typu Lechia mistrzem to żart przy naszej 7 punktowej przewadze skłaniają do rozmyślań różnego typu.
Tu jakby nie było jest gra o sporą kasę też oprócz prestiżu i wielu jest zainteresowanych .
CBA pomyślcie o tym jeśli wam się chce.
30 kwietnia 2019, 01:42 / wtorek
Mecz krawaciarskiej prostytutki z Piastem będzie najuczciwiej prowadzonym w tym sezonie spotkaniem w tej marnej skorumpowanej lidze.Po tej aferze za chuja nie pozwolą by drugie spotkanie z rzędu zostało przekręcone.To jest wielka szansa dla Piasta.Za tydzien,dwa albo i miesiąc wszystko wróci do normy.
Wróci...ale My zapamiętamy owy dzień i NIGDY tej kurwie albańskiej nie wybaczymy.
30 kwietnia 2019, 03:33 / wtorek
@dawid75
Dokładnie tak, daliśmy szanse Piastowi ale tym samym i sobie
30 kwietnia 2019, 11:09 / wtorek
Wczoraj w programie onetu poświęconym m.in. meczowi w Gdańsku w studiu siedziało kilku prominentnych dziennikarzy (mieszkańców nota bene Warszawy), w tym Smokowski, Borek i „legionista” Szpakowski. I wszyscy byli zdania, że powinien być karny. I z jednym wyjątkiem wszyscy uznali, że czerwona kartka należała się Jędrzejczykowi. Po gwizdku albańskiego i wskazaniu na karny ani Jędrzejczyk ani inni piłkarze Legii nie protestowali, na co zwrócono uwagę. Wszyscy na boisku widzieli, jak ta sytuacja wyglądała nie wyłączając piłkarzy Legii. Co do oceny tej sytuacji tylko Szpakowski uważał, że dałby żółtą kartę dla Jędrzejczyka, nie czerwoną, ale co do zasadności podyktowania karnego też nie miał wątpliwości. Skoro taki Szpakowski, dziennikarz z elką w sercu, który zresztą z początku migał i wił się jak piskorz nie chcąc w ogóle wypowiadać się w temacie, w końcu dociśnięty przyznał, że co do karnego, to sytuacja była jednoznaczna, czyż nie jest oczywistym, z czym musieliśmy mieć do czynienia. Tu nie może być mowy o "błędzie" albańskiego czy kontrowersji. Błąd czy kontrowersja mogłaby ewentualnie zaistnieć, gdyby nie było VAR. A skoro VAR był, to jest sprawą oczywistą, że mieliśmy do czynienia ze skandalicznym, rozmyślnym oszustwem, jednym z najbardziej podłych i nikczemnych w ostatnich latach w polskiej piłce, wypaczającym rezultat już nie tylko tego pojedynczego meczu, ale nie wykluczone, że rozstrzygnięcia w całym sezonie. Nie wiem, czy Mandziara nie powinien jednak wziąć za telefon, podzwonić do prezesów klubów, z którymi gra jeszcze czołowa trójka i podzielić się refleksją co do tego, że to nie taki ch… albański ze swoimi zaku(L)isowymi mocodawcami powinien ustalać ostatecznej kolejności w lidze po zakończeniu sezonu i że trzeba i że można się temu przeciwstawić hołdując zasadzie, że „chamstwu i drobnomieszczaństwu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom”’.
30 kwietnia 2019, 12:26 / wtorek
W całej tej dyskusji brakuje mi nazwiska sędziego Dobrynina, który prowadził VAR. Moja interpretacja tego co mówił Boniek u Kołtonia jest taka, że Stefański po podyktowaniu karnego powiedział do wozu VAR, żeby sprawdzili mu czy nie było spalonego żeby mógł podyktował karnego. Tutaj weryfikacja to max 30 sekund - bez podchodzenia do ekranu. PZPN ma zapis rozmowy i ja bym chętnie poznał chociaż stenogram z rozmowy Stefańskiego z Dobryninem, bo wychodzi na to, że Stefański zasugerował się opinią kolegi z wozu VAR. Oczywiście pełna odpowiedzialność spada na głównego, ale skoro sędzia Dobrynin jest niekompetentny zarówno jako sędzia główny (patrz uznanie nieprawidłowej bramki dla Lechii na 4:3 w Szczecinie) jak i jako sędzia VAR to powinny go spotkać podobne konsekwencje jak Stefańskiego.
30 kwietnia 2019, 13:08 / wtorek
Przypomnijcie mi kto prowadził mecz Pogoń - Lechia jako główny sędzia?
30 kwietnia 2019, 13:11 / wtorek
Teraz po fakcie to oni wszyscy te warszawskie autorytety mogą sobie pierdolić co chcą, dla nas to i tak nic nie zmienia. Jedno mają na ustach, drugie myślą, chuj im wszystkim w dupę, Szpakowskie, Borki, Kołtonie od wszyscy od lat się obracają w umoczonym towarzystwie, mało mnie obchodzą te ich fałszywe wysrywy. Fakt jest taki, że zostaliśmy oszukani, prawdopodobnie okradli nas z mistrzostwa i nikt nam tego teraz już nie zwróci. Więc mogą sobie tam dalej słodko pierdzieć, nic się nie zmienia.
30 kwietnia 2019, 13:21 / wtorek
Jakby "teorii spiskowych" było mało to dodam coś o esa 37.
Od momentu wprowadzenia tej rewolucji praktycznie ten sam zespól
rok w rok wygrywa ligę.Wczesniej zdarzało im się to średnio raz na 10 lat.
Ten sezon jest podobny .Czego nie da się zrobić w 30 kolejkach można w kolejnych siedmiu .Tak wysoki budżet (przepaść nad pozostałymi zespolami)tylko im pozwala grać tyle kolejek.
Jednym słowem wychodzi na to,że ta reforma jest ewidentnie pod nich.
Pomijam już, że i tak potrzebują "sił nadprzyrodzonych"
30 kwietnia 2019, 15:39 / wtorek
PozdroBuziek,

2019.04.23
Sędziowie 32. kolejki

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk: Zbigniew Dobrynin (Asystenci: Siejka, Gajda; Techniczny: Aluszyk; VAR: Marciniak, Sokolnicki)

zrodlo: https://ekstraklasa.org/aktualnosci/sedziowie-32-k olejki-13755

Troche wychodzi na to, ze Dobrynin mogl chciec odebrac Lechii to co wczesniej dal w Szczecinie, choc wedlug mnie tam byla wina Marciniaka. Dobrynin z miejsca gdzie stal w momencie odbioru pilki przez Vitorie mogl po prostu nie zauwazyc, ze lechista najpierw kopnal pilkarza Pogoni, a dopiero potem odebral pilke (stal w linii prostej wzgledem nog pilkarzy).
30 kwietnia 2019, 16:57 / wtorek
Mafogda,
Rozumiem, że z tego co piszesz usprawiedliwiasz Dobrynina za mecz w Szczecinie? Czy dobrze rozumiem, że uważasz, że tam nie było faulu?
30 kwietnia 2019, 17:49 / wtorek
Czy jest jakieś subkonto klubowe na zrzutę dla Dusana za to co powiedział głośno w imieniu nas wielu ?
30 kwietnia 2019, 18:00 / wtorek
Jędrzejczyk też kawał ch. i szmaty. Modelowe k-wy. wszyscy wszystko już wiedzą, ale i tak niczego się nie zmienia. Dopóki gra k. w lidze można sobie odpuścić chyba chodzenie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.284