Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Cracovia - Lechia Gdańsk, niedziela 05.05.2019, 18:00

strona 1/3

28 kwietnia 2019, 22:27 / niedziela
@Predator, dla Ciebie specjalnie ...
Wygrywamy w Krakowie, Piast w Warszawie i zabawa rozpoczyna się od początku.
My wierzymy ...
28 kwietnia 2019, 22:40 / niedziela
Tego meczu obawiałem się najbardziej, chyba niepotrzebnie z wczorajszej perspektywy. Bo i dobry techniczny zespół i mecz po finale.
28 kwietnia 2019, 22:53 / niedziela
To ja tak
Mam dziwne przeczucie
Moja naprawdę starsza wiekowo mama Która chce tylko jednego
By dożyła wielkiego szczęścia swojego syna , bo wie czym dla mnie jest Lechia
Która wczoraj ponoć przed tv płakała z żalu na tą sedziowską farsę
Bo starsza , poczciwa kobieta , powiedziała mi dzisiaj jedno
Ta legia nie będzie miała mistrza Ja nie wiem kto , ale nie oni..
Teraz wierzę Jest 12 punktów do zdobycia Tyle samo do stracenia
Wygrywamy ze sraką , potem kolejne mecze
Wielu z nas od wczoraj chodzi przybitych
Ale te słowa Dały mi osobistego kopa
Po zwycięskim Pucharze jedziemy dalej! Po swoje! Po Mistrza!
28 kwietnia 2019, 23:00 / niedziela
Tak. Racja. ja bym tylko odwrócił 1 nazwę z L na K.
28 kwietnia 2019, 23:51 / niedziela
@LechiaLublewo
Wielkie Dzięki.
Przyszłość jest Nasza i jeszcze nie wszystko stracone.
Trzeba zacząć myśleć o tym co jest przed Nami.
A ja widzę dni pełne Chwały, Szczęścia i Radości. Nie wiem kiedy ale nadejdą.

Kraków zdobędziemy!!!
30 kwietnia 2019, 17:28 / wtorek
Pierw baba Jagę puścimy na miotle z wawy do Białego stoku następnie zgasimy smoka krakowi a legła żeby poległa i będzie z górki 🤔🤔😉😉😊€ 522;
30 kwietnia 2019, 20:56 / wtorek
@Bartek35
Polać MU !!!!!!!!!!
3 maja 2019, 14:42 / piątek
Babajaga już na miotłę wsadzona i leci w otchłań.......teraz czas na Zydów z craxy..
3 maja 2019, 16:48 / piątek
żydków gonimy, a wszystko obraca się przeciwko ległej i jedziemy z tym MAJSTREM !! To musi być złoty sezon, a wczorajsze wydarzenia muszą to podkręcić ;)
3 maja 2019, 17:16 / piątek
Pierwszy krok zrobiony - Baba Jaga już poleciała z płaczem na miotle do białego stoku
Krok drogi trzymać kciuki żeby w sobotę legła w wawie poległa
My zrobimy krok trzeci i wyślemy strażaków z Gdańska w niedziele żeby ugasili smoka krakowi
Wtedy będzie z górki i bardzo blisko podwójnej korony 🤔🤔✌✌😉😉 😊😊
4 maja 2019, 06:31 / sobota
To będzie najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Chłopaki są zmęczeni po PP, mecz powinien być w poniedziałek /zamiast Jagi/. Na pewno jest jakieś rozprężenie, że osiągnęli cel czyli PP. Jedyne co może wlać większą nadzieję i mobilizację to dzisiejsza wygrana Piasta. Cracovia od meczu z nami ma 3 porażki oby jutro była 4.
4 maja 2019, 10:40 / sobota
1:0 dla nas po bramce Łukasika w 96 minucie z przewrotki :)
4 maja 2019, 10:58 / sobota
Mi się wydaje, że będzie przekonywujące zwycięstwo. Owszem są zmęczeni po meczu ale zejdzie z nich ciśnienie i presja sukcesu i zagrają na większym luzie przy okazji pokazując niezłą piłkę.
4 maja 2019, 15:03 / sobota
Król Artur pierdolnie w ostatniej minucie i będzie powtórka z Narodowego-"wszedł jak Dzik w sosnę"....
4 maja 2019, 16:15 / sobota
Ciekawe co to za tajemnicza "awaria" sektora gości na stadionie craxy?
Skandal goni skandal.
4 maja 2019, 17:57 / sobota
Kolejny raz jedziemy do Krakowa po meczu pucharowym i może trochę brakować sił w drugiej połowie. Zastanawiające jest, że mieliśmy jeden dzień mniej na odpoczynek przed finałem i mamy jeden dzień mniej na odpoczynek po finale.

W Cracovii pauzują za kartki Cabrera i Hernandez czyli strzelcy 3 z 4 bramek w kwietniowym meczu z nimi. Za to u nas zagrożone pauzą jest pół drużyny, więc jest duże ryzyko, że ktoś się wykartkuje na kolejny mecz.

Presja zdobycia czegoś po tym, jakże dobrym, sezonie powinna już zejść, więc mam nadzieję, że "popłyniemy" na euforii wygranego finału i wygramy wszystkie mecze do końca.
4 maja 2019, 21:59 / sobota
Myślę że Zlatan zasłużył żeby do końca rundy bronić.
4 maja 2019, 22:28 / sobota
Uff!!! Radość w Gdańsku warszawska kurwa przegrala z Piastem teraz yrzeba wugrać w Krakowie a Jaga musi odebrac pkr tym kutasom z warszawy i bedzie ok!
4 maja 2019, 22:33 / sobota
Jesli chcemy ugrac cos wiecej niż 3 miejsce to jutro muszą być 3 pkt. To jest warunek konieczny do dalszych spekulacji.

TYLKO LECHIA!
4 maja 2019, 22:36 / sobota
tylko opcja 3 punkty, nie ma zmiłuj się
4 maja 2019, 22:46 / sobota
Trzeba wygrać w Krakowie aby myśleć o Mistrzostwie Polski i zdobyć potem trzy korony czyli Super Puchar:-) Wierzę w trenera i w zawodników że będą gryźć trawę do końca sezony aby wygrać wszystko. Qurwa warszafska przegrała i mamy szansę na złoty medal. Tylko Lechia!!! P.S. kopacz "carlitos" kundel warszafski:-)
5 maja 2019, 11:14 / niedziela
"carlitos"-póki grał w skisłej,był piłkarzem i mówiło sie nim w samych superlatywach,w porównaniach z innym Hiszpanem-Angulo,był wyżej kwalifikowany.Teraz odkąd gra dla szmaty warszawskiej-jest kondlem i spada na dno.Legła go wyrucha-jak każdego wyruchała,kto zmienił barwy dla niej-a za chwilę nie będzie nic warty i go sprzedadzą jako kundla za czapkę gruszek.To powinna być przestroga dla każdego piłkarza,który dostaje propozycję od warszawskiej kurwy-aby mieć świadomość że legła kontraktuje zawodników tylko w celu osłabienia konkurencji,a nie wzmocnienia swojej drużyny.Ktoś kto był kurwą całe dekady-ma wrodzone kurewstwo we krwi.
5 maja 2019, 11:50 / niedziela
a co ma carlitos do meczu w Krakowie ? Dzisiejszy mecz jest jak finał :)
5 maja 2019, 12:14 / niedziela
carlitos gadał jaki to tam w warszawie lew na sawannie, po prostu chce wystąpić w reklamie Liona- batonika, wie że go wyruchają.:)
5 maja 2019, 14:16 / niedziela
Witam. Czy ktoś wie gdzie można będzie zobaczyć mecz naszej Wielkiej Lechii na internecie?
5 maja 2019, 16:55 / niedziela
Zlatan Alomerović – Filip Mladenović, Steven Vitoria, Michał Nalepa, Joao Nunes – Patryk Lipski, Jarosław Kubicki, Tomasz Makowski – Lukas Haraslin, Artur Sobiech, Flavio Paixao.

Wygląda na to że Augustyn jakiś uraz po czwartku- nie ma go nawet na ławce
5 maja 2019, 17:06 / niedziela
Nie rozumiem decyzji z Vitorią na stoperze obok Nalepy.
Zamiast niego spokojnie mógłby zagrać bardziej pewny i ograny Nunes, a na prawej obronie Fila.
Obym to odszczekał po meczu a Vitoria zdobył zwycięską bramkę głową po wrzutce z wolnego / rożnego.
5 maja 2019, 17:20 / niedziela
Koledzy, poratujcie jakimś linkiem do transmisji.
5 maja 2019, 17:25 / niedziela
StaraSzkola masz może linka tego co tydzień temu z Legia działało super.
Ave Lechia
5 maja 2019, 17:28 / niedziela
Vitoria bardzo solidny gracz i mam nadzieję, że to dzisiaj udowodni.
Craxa u siebie nawet bez Cabrery to bardzo wysoko zawieszona poprzeczka, ale jak się mierzy w najwyższe cele to takie poprzeczki trzeba przeskoczyć.

A My swoje!!!
5 maja 2019, 18:20 / niedziela
odnośnik Mecz.
5 maja 2019, 18:25 / niedziela
Dzięki MarYo, ja od 20 minut bez komentarza oglądałem. :-)
5 maja 2019, 18:33 / niedziela
Spoko, od kumpla dostałem. Tylko rwie się trochę...
5 maja 2019, 18:50 / niedziela
Widać brak świeżości po meczu finałowym. Bardzo słabo wyglada w środku pola Makowski , mam nadzieje , że w drugiej połowie zobaczymy Łukasika. Ewidentne pod formą Haraslin , Lipski i Flavio za którego w drugiej połowie widziałbym Maka. Cracovia bardzo slaba , wygrać ten mecz 1:0 po farfoclu i zapomnieć o nim.
5 maja 2019, 18:51 / niedziela
Krzycho, Augustyn pauzuje za czerwoną
5 maja 2019, 18:54 / niedziela
Augustyn nie pauzuje za zadna czerwona! jest poobijany po finale.
5 maja 2019, 18:55 / niedziela
Augustyn dostał dwie żółte
5 maja 2019, 19:03 / niedziela
Remis nam nic nie daje.
Z ofensywnych na ławce Mak i Żukowski. 2 zmiany w okolicach 60 minuty i gramy o wszystko.
5 maja 2019, 19:15 / niedziela
Uczta dla kibica to to nie jest.
Strzelić, wygrać i zapomnieć.
Łukasik wchodzi -może coś z dystansu wsadzi.

A My swoje!!!
5 maja 2019, 19:21 / niedziela
Zmiana Łukasika za Haraslina dobitnie pokazuje jakim potencjałem ofensywnym dysponujemy...defensywny za ofensywnego. Zal patrzeć jak Haraslin bardzo obniżył loty. Stawiam jednak na 1:0 w doliczonym czasie Sobiech.
5 maja 2019, 19:24 / niedziela
Wychodzą trudy całego sezonu niestety, obawiam się że reszta meczów też tak będzie wyglądać.
5 maja 2019, 19:31 / niedziela
To co odpierdala dzis Nunes to przechodzi ludzkie pojecie...
5 maja 2019, 19:32 / niedziela
Niestety ale z taka gra to cieszmy się z tego co mamy w tym sezonie ...
5 maja 2019, 19:33 / niedziela
To jest kurwa dramat
5 maja 2019, 19:35 / niedziela
Gramy ostatnio na poziomie grupy spadkowej. Trzecie miejsce i puchar w tym sezonie to jest duży sukces. Trzeba teraz trzymać kciuki za Piasta.
5 maja 2019, 19:35 / niedziela
szkoda
liczyłem, że w obliczu porażki cwks i euforii po zdobyciu Pucharu, wygramy dzisiaj i będziemy wciąż ścigać marzenia
5 maja 2019, 19:37 / niedziela
My Wierzymy! Do samego końca!
5 maja 2019, 19:37 / niedziela
Mecz się jeszcze nie skończył trochę wiary panowie
5 maja 2019, 19:40 / niedziela
Ja nie rozumie , na boisku nie ma skrzydłowego a Stoki nie wpuszcza Maka, słabo to wyglada. W obliczu transferu Michalaka wydaje się , że ten już również nie powącha boiska do końca zrażony z obawy na kontuzje. Trzeba nam wzmocnień !!!
Ave Lechia
5 maja 2019, 19:41 / niedziela
Pozamiatane.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.084