Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
FORUM
Podstrony:


Cracovia - Lechia Gdańsk, niedziela 05.05.2019, 18:00

strona 3/3

6 maja 2019, 11:52 / poniedziałek
Rozumiem, że Michalak już podpisał kontrakt i po sezonie odchodzi z Lechii ale nie rozumiem dlaczego do końca sezonu nie może jeszcze trochę popracować na ostatnią pensję...

W aktualnej sytuacji kadrowej, każda kolejna absencja jest zabójstwem dla tych co harują od początku sezonu i po prostu brakuje im mocy...

Wielki szacunek dla chłopaków za wszystko co zrobili w tym sezonie, zostają nam jeszcze 3 mecze i mimo że już osiągnęliśmy więcej niż od Nas oczekiwano to każde zwycięstwo może dać pozytywne skutki na początku nowego sezonu.

Co do Maka to też mnie dziwi to, że trener na niego w ogóle nie stawia, nie grał rewelacyjnie ale też nie kopie się po czole jak niektórzy tu sugerują więc skoro ma więcej sił niż inni to coś niedobrego musi się z nim/ lub w jego głowie dziać.
6 maja 2019, 12:20 / poniedziałek
Młodzieńcze, ty nie masz za grosz rozmachu i wyobraźni, malizną jedziesz. Bo mnie się na ten przykład marzy konsorcjum sponsorów w składzie: król Midas, szach perski, sułtan Brunei, szejk katarski, król Salomon, najlepszy praski alchemik, 3 indyjskich maharadżów, Rockefeller, Bill Gates, Ludwik II Wittelsbach, 6 rosyjskich i 2 ukraińskich oligarchów, Żelazny Bank z Braavos, Mansa Musa, ostatni władca Atlantydy, król Azteków, właściciele Amber Gold, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, firma de Beers z RPA, NASA, Biedronka oraz żydowski miliarder Georges Soros.
6 maja 2019, 14:39 / poniedziałek
Zamiast tego ostatniego, zaproponowalbym Bank Rezerw Federalnych
6 maja 2019, 16:43 / poniedziałek
albo Fort Knox
6 maja 2019, 18:08 / poniedziałek
Castorp zapomniałeś jeszcze o kambodzanskim miliarderze Ly Vanna i jego kolegach z Gangu Olsena.
6 maja 2019, 18:32 / poniedziałek
No i ten, no.....jak się nazywa? Rolex! O! I jeszcze Paribas.
6 maja 2019, 19:07 / poniedziałek
@castorp: Rockefeller? Przecież to chłopak na posyłki Rothschilda.

Probierz w Lechii? Wolne żarty. Abstrahując od tego, co już zostało napisane (PP i "przejście" do Judovii), ten chłop przy skoku ze swojego ego na swoje IQ rozjebałby się w drobny mak.

@snafu: dobry nick! ;-)

PS: Na temat drużyny, planów itepe itede jeszcze mi się nie chce... może później.
7 maja 2019, 12:28 / wtorek
Im więcej czasu minęło od meczu tym bardziej narasta we mnie uczucie rozgoryczenia.
Jakoś nie mogę przeboleć , że na samym finiszu tego sezonu zważywszy na to jaki wkład i pracę włożyliśmy w te rozgrywki nie wygraliśmy z Cracovia.
Wczoraj obejrzałem sobie powtórkę tego meczu i oni naprawdę byli do jebnięcia.
Świadomy jestem naszej krótkiej ławki ale czy nie rozsądniej byłoby wprowadzić w drugiej połowie takiego Maka i Michalaka co by wiatr robili na bokach. Ja rozumie że Konradowi przyklepali transfer i będą go oszczędzać ale ciężko mi się pogodzić z tym manewrem.
Legia przegrała , dodatkowo jest duże prawdopodobieństwo zgubienia punktów na Jadze.
Tu naprawdę można było powalczyć o podwójną koronę , każdy z nas jeszcze miesiąc temu w głowie miał jedną myśl - LECHIA MISTRZ !
Chyba trochę za bardzo sprowadzono nas na ziemię.
Nikt drużynie nie odbierze osiągnięć w tym sezonie , mamy upragniony Puchar , mamy podium - zgadzam się z tym co wcześniej pisaliście wynik zdecydowanie ponad stan biorąc pod uwagę jaką drużyną dysponował Stokowiec w porównaniu z poprzednikami.Trzeba nadmienić zmęczenie po finale które było zauważalne ale ja nie widziałem żeby ta drużyna wraz z Trenerem chciała umrzeć w ostatnim spotkaniu aby zdobyć 3 punkty i w znaczny sposób przybliżyć się albo dać szansę na Mistrzostwo. Może drużyna niepotrzebnie wracała do Gdańska aby za dwa dni wyruszyć do Krakowa , sam nie wiem. Mam ogromną nadzieję , że znacznie wzmocnimy się w okienku i w nowym sezonie będziemy dużo mocniejsi i będziemy w stanie zaoferować wiele więcej w grze ofensywnej. Mamy dobrego trenera który absolutnie posiada warsztat aby zbudować nam silną drużynę , tutaj jednak musimy liczyć również na Prezesa. Już dawno nie powinno go być w klubie ale jest , czy poszedł po rozum do głowy i jego praca będzie w końcu wyglądać tak jakbyśmy sobie tego życzyli - mam nadzieje.
Sezon trwa i wszystko jest jeszcze możliwe - wydaje mi się jednak , że my mistrza przegraliśmy w ostatnim spotkaniu a na koniec sezonu cieszyć będzie się Piast. Im po prostu ten tytuł się należy.
Nie odbierajcie moich słów w formie płaczu czy ataku w kierunku drużyny i trenera, ja najzwyczajniej w świecie chciałem Mistrza w tym sezonie i ciężko będzie mi się oswoić z jego brakiem.
7 maja 2019, 13:58 / wtorek
Ciasteczko, jeżeli prawda jest podana kwota miliona euro za Michalaka, to do końca sezonu będzie miał zakaz wychodzenia z domu żeby przypadkiem nic mu się nie stało do momentu otwarcia okienka transferowego. O grze w ogóle nie ma co myśleć bo przez jakąś kontuzje z interesu życia klubu będą nici.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038