Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:


Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, 12.05.2019, 18:00 niedziela

strona 2/2

13 maja 2019, 11:47 / poniedziałek
Frekwencja dużo mniejsza niż ilość osób dopingujących Lechię w finale PP w Varszawie. Smutne i żałosne. Celebryci zrobili lans w stolycy i nawet im do głowy nie przychodzi , żeby przyjść na mecz ligowy . Trza się chyba przyzwyczajać do nowych standardów :(.
13 maja 2019, 12:36 / poniedziałek
A co to za akcja wczoraj z Wojtkiem (człowiek flaga) na młynie. Widziałem jakieś poruszenie, ktoś go znokautował. Sami siebie bijemy?..
13 maja 2019, 16:24 / poniedziałek
Jak się biję takiego kibica jak "człowiek flaga" to na prawdę proponuję zajebać głową w ścianę i chuj mnie to interesuję czy to ktoś z tzw. "zasłużonych" - powinien wypierdalać
13 maja 2019, 18:35 / poniedziałek
Szkoda i żal w sercu. Zagłębie odebrało LECHII w tym sezonie 7 pkt. (2 x remis + 1 x porażka) i inne ogórki Wisła Płock 5 pkt (porażka + remis), Korona, Miedź, Śląsk, srarka po 2 pkt (remisy). To aż 20 pkt.Piast pokonał wszystkie 3 zespoły z czoła tabeli w rundzie mistrzowskiej tzn zdobył na każdej drużynie 6 pkt (sami zdobyli 3 i nie dali innym szansy na 3 pkt) i zdecydowanie zasługuje na mistrzostwo. Nareszcie pieprzona legła - legła w gruzach. A szczęście było tak blisko. Niestety krótka ławka odstająca umiejętnościami od podstawowej jedenastki i do tego kilka kontuzji oraz wyraźny spadek formy (Haraslin, Mladenovič, Lipski) i problemy wychowawcze (Peszko), wszystko to założyło się na końcowy wynik. Ale mimo, wszystko bardzo dziękuję za cały sezon , przedewszystkim Panu Stokowcowi i zawodnikom. Takiego sezonu nie przyżylem jak chodzę na LECHIĘ od ponad 60 lat. DZIĘKUJĘ.
13 maja 2019, 19:48 / poniedziałek
Ciągle piszecie o krótkiej ławce a w kadrze mamy poza bramkarzami mamy 15 zawodników na dziesięć pozycji (Mladenovic, Augustyn, Nalepa, Vitoria, Nunes, Fila, Łukasik, Kubicki, Makowski, Lipski od pewnego momentu, Haraslin, Michalak, Mak, Sobiech, Paixao, Arak do pewnego momentu). Do tego wszyscy znali terminarz a mimo tego trener nie miał nic przeciwko wypożyczeniu Borysiuka i Peszki. Czy naprawdę po meczu finałowym w pucharze wiedząc, że zawodnicy są zmęczeni nie mogliśmy wyjść na skrzydłach z Filą i Makiem a w trakcie meczu od np 60 minuty wprowadzić Haraslina na zmęczonego rywala. Ja tam uważam, że mimo dużej szansy w tym sezonie powinniśmy się cieszyć z tego co mamy podium i puchar bo sama gra wcale nie była na specjalnie wysokim poziomie. Obrona często wybijanie piłki na oślep, niemal brak gry kombinacyjnej, a ofensywa opiera się o zagranie piłki do Haraslina do którego w ataku ma się podłączyć Mladenovic i mają coś wykombinować. Na dłuższą metę nic z tego nie będzie, trenerzy przeciwników zorientowali się jak gramy, ustawili na Nasze lewe skrzydło większe zapory i okało się , że My już za bardzo alternatywy nie mamy w ataku. Bez zawodników kreatywnych takich jak Lipski daleko nie zajedziemy. A Lipski jak każdy zawodnik musi dostać trochę minut na boisku aby poczuć się pewniej i rozgrywać na lepszym poziomie.
13 maja 2019, 21:00 / poniedziałek
W przekroju całego sezonu wyniki są... za*ebiste i to nie ulega wątpliwości - kto nie wziąłby w ciemno podium i Pucharu przed sezonem? Polityka stawiania na zawodników z Polski i młodzież zdała efekt. Teraz trzeba się wzmocnić 2-3 pożądnymi wymiataczami a resztę pozycji i luki dalej obsadzać młodymi zawodnikami. W meczu z Zagłębiem strasznie nie podobała mi się gra Augustyna nie tyle w obronie co w grze w piłkę... gość ma problem z najprostszymi podaniami - i w pewnym momencie nie brał już udziału totalnie w rozgrywaniu piłki bo nikt nie chciał do niego zagrywać.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.254