Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
FORUM
Podstrony:


Amica Poznań - Lechia Gdańsk 15.05.2019, godz. 20:30

strona 2/2

15 maja 2019, 23:04 / środa
Nunes i Agustyn-rozwiązałbym z nimi kontrakty-pozostali mogą się uczyć,ale tych dwóch wypierdolić...Zenada.....Piast gubi punkty...Ceg7a przeprzywa drugi mecz z rzędu,a my dajemy sie ograć starej dojebanej kurwiszonce z Wronek....wstyd...
15 maja 2019, 23:05 / środa
Brakowało Peszki. Przepraszam, ale Haraslin waląc Trałkę łokciem zachował się tak jak Sławomir parę miesięcy temu. A w ogóle Słowak kolejny mecz przechodzi jakby go nie było na boisku, kiwa się kiedy trzeba podać, okresami znika jakby go nie było na boisku. Żukowskiego piłka parzy. Sopoćko nie grał z 30 spotkań i teraz ma byc wartością dodaną? Może miał ze dwa dobre zagrania - reszta fatalnie. Same złe decyzje, jakby pierwszy raz grał w tym zespole. Symbolem rozpaczy był Victoria na środku ataku. Flavio sie nie czepiajcie - biegał za czterech, nic dziwnego, że potem brakowało sił ale i tak nie miał kto grać. generalnie Lechia ma dynamike na kwadrans. Potem jest długo długo nic i dopiero w kawałku 2 połowy odzyskują wigor. szkoda.
15 maja 2019, 23:15 / środa
@Bartek nie zagra, 4 żółta i pauza
15 maja 2019, 23:18 / środa
z twittera

DawidS.‏ @DawidSiwiec1 2 godziny temu

Sławek Peszko wczoraj był w klubie,przez 2 godziny urabiał Stokowca i........urobił. Po sezonie wraca na bank. Definitywnie Janicki i raczej na pewno Borysiuk nie wrócą. Cały Piar po sezonie out
15 maja 2019, 23:21 / środa
Haraslin to ewidentnie zrobił to celowo by się wykartkować. Pewnie ma już jakiś transfer zaklepany. Szkoda tego sezonu mimo pudła i trzeciego miejsca. Wszystko zaczęło się od tej bezsensownej ręki Fili w Krakowie. Do mistrzostwa wystarczyło nie przegrać z Piastem (co było jak najbardziej realne, dwa kuriozalne zachowania Kubickiego i sytuacje w 10 w 2 połowie) i wygrać z Zagłębiem Lubin plus ostatni mecz z Jagą. Resztę można było wtapiać dokładnie tak jak to robimy. To pokazuje jaką szansę zaprzepaściliśmy.
15 maja 2019, 23:26 / środa
Może Sławek wróci na swój dawny poziom i nie będzie łapał czerwonych kartek za głupie zachowanie - będzie robić za profesora , będzie wartościom dodanom 🤔🤔😉😉😊€ 522;
15 maja 2019, 23:53 / środa
Bartuś - wartością dodaną - może być nawet link do GOOGLE i wpisanie dowolnej sekwencji słów nawet z błędami . Nie gniewaj się .
Błędy popełniają wszyscy łącznie ze Stokowcem . I on doczytał pewnie w necie lub na naszym forum , że dobra , pozytywna atmosfera w drużynie jest podstawą sukcesów.
Dlatego też może i Sławek Peszko wróci co mnie osobiście cieszy . Prawdopodobnie i niektórzy powrócą do swojej dawnej dobrej formy . Trener nie może być sztywny bo reszta mu wymięka .
16 maja 2019, 00:01 / czwartek
Niestety zagrali zbyt slabo zeby cokolwiek zrobic.

Gdzie ATAK ,gdzie WALKA !?

CH..j moze sie nie znam.

A moze poprostu sil zabraklo.
16 maja 2019, 00:27 / czwartek
Nie no, przegrać z amicą, wiedząc co się dzieje gdzie indziej to trzeba być... tym nie doszłym mistrzem:) Z amicą, gdzie 3/4 grajków jest od przyszłego sezonu bez przynależności klubowej!!! Z amicą, która ostatnio grała na poziomie jakiegoś pierdziszewa!!!
Lechia Gdańsk - Szyk i Elegancja, ale też Szok (że tak można finał spierdolić) i Elegancja( mimo wszystko - bo My jesteśmy Gdańską Lechią!!!)
16 maja 2019, 07:40 / czwartek
Bracia ! jak widzę tutaj opinie do odstrzału Augustyna to się za głowę łapie.Po tragicznym sezonie kiedy broniliśmy się od spadku kiedy grał totalny piach Stokowiec zrobił z niego profesora i przez 95% sezonu grał profesora razem z Nalepą założę się , że nikt z nas nie podejrzewał ,że będą ostoją obrony.Co do Nunesa to jest to taki grajek bez rewelacji taki mdły nie przypominam Sobie meczu by zagrał dobrze ale też nie przypominam Sobie meczu gdy zagrał katastrofalnie choć wg. mnie akurat Fila ma więcej argumentów na prawą stronę.Nie mniej jednak każdy z nas na początku sezonu brał by PP i pudło w ciemno z pocałowaniem ręki , rozumiem , że była szansa na mistrza ale ważne jest poukładanie i stabilizacja wierzę , że w przyszłym sezonie dalej będziemy się bić o mistrza. !
16 maja 2019, 07:44 / czwartek
Przegrać w 10tke z Piastem oki stało się
Przegrać z 7 stało się (sędzia itp)
Przegrać z Cracovią oki stało się ( po pucharze zmęczenie entuzjazm itp)
Ale nie wygrać z Zagłebiem u siebie i cienkim Lechem na wyjezdzie to juz przesada.
Ja rozumiem najlepszy sezon, stworzylismy historie, ale czy nie dało jeszcze wycisnąć z tej drużyny ciut ciut więcej żeby pokazała finisz. Wygrywając z Zagłębiem i Lechem wiecie kto by był liderem dzisiaj? Kto by przystępował do ostatniego meczu jako lider? Kto by miał w swoich nogach możliwość zgarnięcia wszystkiego. Już jeden sezon był minimalistycznie grany. W tym mogli wszystko a wzięli tylko jedno.
16 maja 2019, 09:04 / czwartek
Maciej Kalkowski (drugi trener Lechii Gdańsk): Przyjechaliśmy tutaj po nasze marzenia. Chcieliśmy, żeby liga była ciekawsza do końca, a to mogło dać nam tylko zwycięstwo. Niestety nie udało się wygrać, inne wyniki też się dla nas zresztą nie poukładały. Szkoda, że tak się stało, chłopcy w szatni są z tego powodu trochę przybici, ale tak czasami bywa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
akurat inne wyniki układały się dla nas dobrze
ale zostawmy to, było - minęło
16 maja 2019, 09:43 / czwartek
@Gados82: gdybanie jest trochę nie na miejscu, bo równie dobrze moglibyśmy mieć te 5 punktów więcej ale Legia na ten przykład też mogła pokonać Piasta i byłaby liderem... Osiągnęliśmy historyczny sukces i za to chwała, na 6 finałowych kolejek spuszczamy zasłonę milczenia - 7 kolejka może być swojego rodzaju rehabilitacją jeśli będzie przekonywujące zwycięstwo po widowiskowej grze bo na to mimo wszelkich trudności i problemów Lechię najzwyczajniej w świecie stać...
16 maja 2019, 10:06 / czwartek
Co do Peszki to dajcie spokój 34 lata i co chwilę czerwona kartka za jakieś głupie wybryki dzieki niemu w Warszawie za Nowaka ostatni mecz graliśmy w 10-ciu po jego czerwonej kartce gdzie była szansa na mistrza. W Poznaniu czerwo w Białymstoku czerwo i dyskwalifikacja na 3 mc dzieki za takiego grajka.Wprowadza chujową atmosfere w szatnie i też podobno co to nie on. To było tyle w temacie Peszki.
16 maja 2019, 10:17 / czwartek
Poważnie jest tutaj taka dyskusja? Chcecie Lechię z nieudacznikami pokroju Mili, Kuświka, peszko? Do czego tu wracać...kurwa mać. Najlepsze przed nami.
16 maja 2019, 16:53 / czwartek
@gados82

Mam takie same odczucia. Te 2 ostatnie mecze powinni wygrać i byliby liderem. Inna sprawa, że z Jagą wygrać będzie mega ciężko, bo oni jeszcze walczą o puchary z Craxą.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.284