Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia w Lidze Europy 2019-20

strona 2/3

19 czerwca 2019, 14:19 / środa
Udane losowanie.
19 czerwca 2019, 14:19 / środa
Duńczycy są zdecydowanym faworytem w dwumeczu z Finami. I to nie są żadne ogóry chociaż największe sukcesy święcili jakiś czas temu. Tam chyba Wilczek pogrywa?
19 czerwca 2019, 14:21 / środa
Mysle Finowie sie postawia, ale raczej wyjazd do Dani.
19 czerwca 2019, 14:29 / środa
Poza Eintrachtem do Dania najlepsza opcja, do tego blisko. Fajnie, fajnie.

Wilczek tam jest gwiazdą.
19 czerwca 2019, 14:49 / środa
Dobrze, że pierwszy mecz u Nas, bedzie wiadomo z czym jedziemy na rewanż

Ps. Ma ktoś wiedzę kiedy mniejwiecej 1 mecz w Gdańsku?
19 czerwca 2019, 14:55 / środa
Turku i Broendby... hmm, ja to już gdzieś słyszałem.
No chyba, że mam Majaki.
Dobre losowanie pod katem wyjazdu, blisko i bilety lotnicze też powinny być w przystępnej cenie.
19 czerwca 2019, 14:59 / środa
25 lipca (czwartek) . Uprzedzając pytania - nie ma jeszcze cen biletów i godziny otwarcia bram stadionu na to niewątpliwe historyczne wydarzenie.
19 czerwca 2019, 16:08 / środa
My wierzymy tylko Bks !!!......
19 czerwca 2019, 22:36 / środa
Bardzo dobre losowanie, oba skandynawskie zespoły są w zasięgu Lechii. Myślę że 1:0 do przerwy tak jak graliśmy w ostatnim sezonie może być wystarczające bo obaj przeciwnicy nie grają jakoś super techniczne a ofensywnie reasumując nasze trio Peszko, Sobiech i Haraslin grając optymalnie mają wystarczającą siłę rażenia i wierzę że perspektywa pokazania się w Europie może dodatkowo zmobilizować naszych graczy, tym bardziej że Stokowiec ma już doświadczenie w takich meczach. Mój typ to Broandby w domu 2:0 i na wyjeździe remis 1:1 i to my tworzymy historię ;)
20 czerwca 2019, 01:24 / czwartek
Przejrzałem forum Broandby i ogólnie to Duńczycy uważają że mieli bardzo trudne losowanie i szczególnie obawiają się Lechii , ci ktorzy uważają że Broandby to za wysokie progiem niech nie tracą nadziei..
20 czerwca 2019, 03:00 / czwartek
CH..j ze widzew.,,,

https://www.youtube.com/watch?v=dGW709kZpbk

TLG
20 czerwca 2019, 14:01 / czwartek
odnośnik
Tu coś więcej o potencjalnym rywalu dla Lechii. Drużyna w jakiejś przebudowie, jakaś nowa strategia. Nie jest to rywal którego należy się mocno bać. No i te jeszcze ich barwy klubowe , mogą zdopingować naszych piłkarzy do solidnej i dobrej gry .
21 czerwca 2019, 22:13 / piątek
sa juz typy na mecz Brondby - Turku u jakiegos buka?
21 czerwca 2019, 23:55 / piątek
Trzeba poczekać jeszcze.
21 czerwca 2019, 23:59 / piątek
Najlepszy zawodnik Brondby śmiga od zeszłego sezonu w Norwich i jeszcze zdobył króla strzelców w Anglii. Ja tam bym się specjalnie nie obawiał Duńczyków z Wilczkiem na dziewiątce. Duńczycy nie grają jak Szwedzi i Finowie, którzy są w trakcie sezonu więc startujemy na tym samym etapie. Zobaczymy co Brondby pokaże z Turku.
23 czerwca 2019, 10:29 / niedziela
Jeżeli będziemy grali z Broendby to na mecz klub powinien zaprosić Zimocha do audiodeskrypcji jeżeli takowa będzie. Słuchałbym :D
26 czerwca 2019, 20:38 / środa
1,08 na Brondby w pierwszym meczu w Danii
26 czerwca 2019, 20:50 / środa
Brondby przegrało dziś mecz sparingowy z Lechem 0:1 . W sumie nie takie straszne te Brondby , mają wyższą kulturę gry od nas, ale ogólnie wcale tacy mocni nie są. Jak będziemy w formie jak zeszłej jesieni to są naprawdę do pokonania ;)
26 czerwca 2019, 20:57 / środa
Broendby nie miało grać pierwszego meczu z Interem w Finlandii?
27 czerwca 2019, 18:43 / czwartek
Pierwotnie miało być faktycznie w Finlandii, ale zostało to zmienione po losowaniu. Ciulowo, bo jak nabiją dobry wynik u siebie to na wyjazd pojadą bez specjalnego ciśnienia.
28 czerwca 2019, 11:28 / piątek
Wszyscy z góry założyli mecz z Broendby.
W ogóle nie będę zdziwiony jak pojedziemy na mecz do Turku.
Duńczycy na ten moment nic wielkiego nie grają i Finowie są w stanie ich wyeliminować.
Aby powalczyć w lidze europy na gwałt ściągnąć napadziora , Flavio się skończył w połowie zeszłego sezonu i jestem pewien , że nie będziemy świadkami jego trzeciej młodości.
Tak na marginesie to głupim pomysłem jest gra na 2 napastników , Stoku za wszelką cenę będzie chciał zachować dwóch defensywnych w środku , dodatkowo skrzydłowi i wychodzi na to , że nie ma miejsca na ŚPO a jak dla mnie to jest kluczowa pozycja.
Wolski musi się jak najszybciej wykurować , Sobiech w ataku a Flavio ewentualnie zmiennik.
28 czerwca 2019, 23:46 / piątek
Szanowny kolego ,to przykre,że już wiesz iż Flavio się skończył.Moim skromnym zdaniem nieładnie tak pisać o Gościu ,który ciemiężył arkę niemiłosiernie i ewidentnie zasługuje na tytuł legendy klubu .Oczywiście wierzę,że jesteś wielkim znawcą i nawet nie śmiem z Tobą polemizować ino tak skromnie rzekłem sobie ,że masz poznawczo twórczy paradygmat z deficytem jednak .
29 czerwca 2019, 09:38 / sobota
Kolego sympatyczny, pragnę nadmienić , że bardzo szanuje Flavio za wszystko co zrobił dla klubu. Za strzelone bramki , za mecze ze śledziami , za to jakim pozytywnym człowiekiem jest. Facet wpisał się w historie klubu i Bardzo długo będziemy o nim pamiętać. Niemniej jednak we wrześniu kończy 35 lat i po prostu nie wydaje mi się abyśmy mogli cały czas oczekiwać od Flavio gry na wysokim poziomie. Widać było regres jego formy w ubiegłym sezonie. Liczę , że było to spowodowane jego gra na prawym skrzydle bo ewidentne bardzo się tam męczył. Daj Bozia aby w tym sezonie zapakował blisko 20 bramek ale podtrzymuje swoje zdanie i twierdze , że będzie to wynik nie do osiągnięcia. Niestety metryki nie oszukasz i dlatego widzę Paixao w roli zmiennika. Pozdrawiam serdecznie
29 czerwca 2019, 10:37 / sobota
Ciasteczko88 ma rację-szacunek dla Flawio,ale wszystko sie kiedyś kończy i wieku się nie oszuka.Jakbyśmy mieli wystawiać skład na Ligę Europy-powołując się na dotychczasowe zasługi(zwłaszcza w potyczkach derbowych z sąsiadką z za miedzy)to pierwszy powinien wychodzić w składzie Paweł Buzała-też zasłużony wojownik w potyczkach z sąsiadką-ale wszyscy wiemy że Paweł miał swoje 5 min.a teraz już nie to samo.Loża honorowa dla Flawio-jak najbardziej się należy,ale żyć trzeba czasem teraźniejszym-zwłaszcza że w Europie to już nie będą przelewki.Na dzień dzisiejszy Flawio tylko na ostatnie 15 min gdy potrzeba wynik utrzymać-w przypadku gonienia wyniku-Flawio na ławkę i Sobiech wchodzi jak Dzik w drewno i rozstrzyga meczyk-jak to miało miejsce w Finale PP.
29 czerwca 2019, 11:16 / sobota
Wszyscy mają tu trochę racji, bo wszyscy zgadzają się co do jednego : Flavio zasługuje na ogromny szacunek. Moim zdaniem ani się nie skończył ani nie będzie super strzelcem - pewne jest natomiast , że przyda się niesamowicie jakos zmiennik lub zawodnim I składu w systemie rotacyjnym, oczywiście tylko i wyłącznie na szpicy.

Wracając do tematu Ligi Europy na 99% zagramy z Brondby.
29 czerwca 2019, 16:00 / sobota
Flawio się nie skończył,ale Lechia musi podnieść poziom-jeśli myśli o przejściu Brandby Kopenhagę.Flawio jest za delikatny na naszą ligę,a co dopiero w Lidze Europy-tu trzeba troszkę krzepy w ataku by wywalczyć sobie pozycję strzelecką.Na ogórasów to starczało dotychczas,ale z sąsiadką z za miedzy wciąż nie będziemy grali.
29 czerwca 2019, 16:28 / sobota
Angulo daje radę, a jest 9 miesięcy starszy to dlaczego Flavio się skończył? Nie jest bardziej delikatny niż Sobiech, bramki z bani ładuje więc ustawia się i przepycha jak należy, od 3 sezonów rozgrywa ponad 30 meczy i w tym, idę o zakład, że zagra ich więcej niż kryształowy Wolski.

Nieważne Duńczycy czy Finowie, trzeba się spiąć i zagrać dwa dobre mecze, a później kolejne.
11 lipca 2019, 19:14 / czwartek
Brondby prowadzi z Turku 1-0.
Gol K. Wilczek
11 lipca 2019, 19:25 / czwartek
1:1
11 lipca 2019, 20:01 / czwartek
Mecz do obejrzenia tu:
odnośnik
11 lipca 2019, 20:35 / czwartek
Brondby troszkę podkręciło tempo i zaraz z 1:1 zrobiło się 3:1. Ci Finowie to jednak nie ta półka co Duńczycy. Na 99% Brondby.
11 lipca 2019, 20:42 / czwartek
To już wiadomo z kim - raczej ; )
11 lipca 2019, 20:55 / czwartek
4:1 pozamiatane, kierunek Kopenhaga
11 lipca 2019, 23:16 / czwartek
Prawie napewno Broendby.Ciekawiej sportowo oraz kibicowsko.Co do występów polskich drużyn dzisiaj -Craxa wg mnie wywiozła korzystny wynik i u siebie będzie faworytem.
Legła-TAK TRZYMAĆ!
11 lipca 2019, 23:22 / czwartek
Niech ten nowotwór toczący polską piłkę wreszcie zdechnie. Bezczelny Szopen płacze, że ten jego gównoklub powinien dostawać wincej kasy od nc+ bo są tacy zajebiści + okradanie wszystkich wokół poprzez mecze w poniedziałki, wieczne drukowanie, przychylność spedalonych journalistów... na codzień jestem spokojny, ale ta sraka wzbudza we mnie nienawiść jak nic innego.
11 lipca 2019, 23:42 / czwartek
Pozytywne jest w tym wszystkim to, że czego by Lechia nie zagrała w pucharach, bardziej zbłaźnić się niż warszawka dzisiaj po prostu nie da.
Realnie patrząc - szanse na awans 40/60 dla duńczyków, ale trzeba walczyć i próbować, może się uda i nabije się jakieś punkty. Niestety realnie szanse na dobre losowania będą za 2-3 lata, jak trochę rankingu się nabije.
12 lipca 2019, 07:31 / piątek
Wczoraj Finowie mieli kilka dogodnych sytuacji na strzelenie kolejnych goli. Dunczycy robili duzo bledow w obronie, I nie nadarzali za kontrami . Jednak w ataku w drugiej polowie bez problem strzelili 3 gole. Jezeli Lechia zagra dobrze w tylach to jest duza szansa na awans.
12 lipca 2019, 14:05 / piątek
W kwestii formalnej... "nadążali"... "nadarzać" może się okazja.

Pozdrawia orto-SS!
12 lipca 2019, 14:29 / piątek
"I Pan zdanża..." :-)

Ryzyko podjęte, trasa wytyczona, szalik się pierze.
Tyle lat...
13 lipca 2019, 04:58 / sobota
Pytanie1: Finowie czy Finczycy?
Pytanie2:Z jakim krajem europejskim Finowie lub Finczycy sa spokrewieni????
(bardzo podobny jezyk i muzyka),

Sprawdzmy wiedze.
13 lipca 2019, 08:00 / sobota
Zdecydowanie Finlandczycy.... bez cienia sarkazmu i ironi oczywiście. Hehe
13 lipca 2019, 08:20 / sobota
Język fiński (w takim razie także Finowie, a nie Finczycy, bo nie finlandzki) należy do rodziny języków ugrofińskich, tak jak węgierski czy estoński. Ta rodzina wywodzi się z tak zwanych języków uralskich. Ale z tego powodu nie mówiłbym o jakimś szczególnym spokrewnieniu kulturowym, bo pokrewny język niekoniecznie o tym świadczy. Pewnie, że jest to element kultury jak i sam tworzy kulturę, ale języki islandzki czy farerski należą dla przykładu do tej samej rodziny językowej co język perski, czyli Indogermańskiej. Oczywiście różnią się podrodziny (północnogermańska i indoirańska), ale ten podział wynika z faktu, że dane języki mają wspólne korzenie, wspólne przodka i tak w przypadku fińskiego są to wspomniane języki uralskie, a w przypadku języków indogermańskich są to łacina, greka i sanskryt, ale na Finów raczej nie trafimy, więc nie ma co się nad nimi rozdrabniać.
15 lipca 2019, 14:52 / poniedziałek
Ktoś się orientuję kiedy rusza sprzedaż biletów na czwartkowy mecz ????
15 lipca 2019, 14:59 / poniedziałek
Mysle ze wtedy gdy bedzie wiadomo z kim Lechia będzie grać, czyli od piątku zapewne.
16 lipca 2019, 19:43 / wtorek
Można nabywać już . Najdroższy 50 PLN (na twarde, nie VIPowe)
16 lipca 2019, 21:34 / wtorek
Widać chcą zapełnić trybuny.Tym razem ceny przystępne.
16 lipca 2019, 23:08 / wtorek
Mam pytanie do zorientowanych w temacie - czy Lechia miała coś do powiedzenia co do godziny rozegrania meczu, czy ta była z góry ustalona przez UEFA lub narzucona przez TV?
17 lipca 2019, 05:21 / środa
Na pewno z góry narzucone przez UEFA i stacje TV, podobnie z resztą jak mecze w naszej lidze...
17 lipca 2019, 09:26 / środa
przyzwoite ceny biletów na mecz eliminacji LE.
17 lipca 2019, 09:51 / środa
Misiu, takie same mam odczucie. Ceny biletów jak na normalny mecz ligowy.
Zawsze znajdą się dyletanci, którym coś się nie spodoba.
Wszyscy na Lechię!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011