Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Podsumowanie sezonu 2018 2019

strona 1/1

18 maja 2019, 11:24 / sobota
W sumie sporo już na forum powiedziano.
Puchar Polski i trzecie ( 95 % ) lub drugie ( 5 % ) miejsce.

W zeszłym roku o tej porze broniliśmy się przed spadkiem i gdyby ktokolwiek wiedział, gdzie skończy Lechia w tym sezonie, myślę że byłby usatysfakcjonowany.

Jednak z przebiegu " wyścigu żółwi " w rundzie finałowej pomiędzy Lechią a Legią wygrał ( na 99 % ) ten trzeci - Piast, i ch...j mnie strzela na niewykorzystaną szansę na MP.
Ale ... co nas nie zabije to nas wzmocni, w przyszłym sezonie ... MP nasze !!!
My wierzymy !!!
18 maja 2019, 12:25 / sobota
W tym roku puchar i trzecie miejsce oraz LEza rok puchar i drugie miejsce minimum w lidze oraz kolejne LE za dwa lata 1 miejsce w lidze puchar polski i LM co wy na to 🤔🤔😉😉😊€ 522;
18 maja 2019, 13:22 / sobota
Ja jestem w pełni usatysfakcjoniwany sezonem.choc naprawdę mogliśmy mieć mistrza.uwazam ze duży wpływ miał mecz ze śmierdzielami wydrukowany przez ta warszawska kurwe.ale ten kto od lat śledzi nasza super piłkę powinien pamiętać ze co roku jest to samo i kilka zespołów walczących o mistrza potyka się na sam koniec przez co wygrywa ligę ten tandetny klubik z warszawy
18 maja 2019, 13:25 / sobota
W takim składzie,bez wzmocnień,sporo zawodników odeszło.To co osiągnęli w tym sezonie to GIGANTYCZNY SUKCES.Ojcem tego sukcesu bez wątpienia jest PIOTR STOKOWIEC. Wielkie gratulacje i podziękowania za wspaniałe emocje. LECHIA jest WIELKA !
18 maja 2019, 13:54 / sobota
W końcu mogę przestać żyć wspominaniem 1983.

Dzięki LECHIO !
Dzięki Stokowiec !
Dzięki Bracia po szalu !

My tworzymy historię !
18 maja 2019, 20:38 / sobota
Bardzo dobry sezon, a co najważniejsze jest drobna nadzieja na stabilizację na przyzwoitym poziomie.
Całej drużynie i sztabowi (przede wszystkim) należą się słowa podziękowania za miłe chwile. Obyśmy w nadchodzącym sezonie takich chwil mieli jeszcze więcej !

pzdr
19 maja 2019, 20:28 / niedziela
Na zakończenie tego sezonu pewne jest to, że sezon 2019/20 rozpoczynamy 13 lipca w Gliwicach meczem o Superpuchar. Ciekawe o której bramy stadionu otworzą :D .
20 maja 2019, 09:32 / poniedziałek
Gratuluję Lechii świetnego sezonu, brązowego medalu i Pucharu Polski. Mam nadzieję że to początek budowy Wielkiej Lechii, która będzie walczyć w czubie tabeli każdego sezonu.
20 maja 2019, 14:10 / poniedziałek
Podsumowaniem sezonu jest kac który towarzyszy mi od niedawna ....super wynik i feta jak malowana
20 maja 2019, 19:27 / poniedziałek
Sezon ze wszechmiar udany. Zdobycie PP i brazowy medal jest wielkim sukcesem. Wiem ze jeszcze długo beda odzywac się głosy, ze mozna było wywalczyc cos wiecej, dlatego aby je zagłuszyć trzeba powiedzieć sobie jasno. Ten sukces to musi byc punkt zwrotny i teraz musi byc już twardy kurs na stałe umocowanie się na szczytach ligi, a wtedy przyjdzie taki sezon, że bedzie cos wiecej.
Dzis sie cieszmy!

Ps. Jedynym rozczarowaniem sezonu jest to, że nie doczekałem się gola Łukasika strzelonego przewrotką . Jest nad czym pracować.

TYLKO LECHIA!
28 maja 2019, 21:24 / wtorek
Sezon bardzo wyjątkowy, zespół który ledwo się utrzymał rok wcześniej, większość tego sezonu spędził na 1 miejscu w tabeli, przez większość czasu z najlepszą defensywą w lidze , zespół z krótką ławką rezerwowych ale z trenerem który dawał szansę młodzieży. Lechia grająca w Pucharze wszystkie mecze na wyjeździe a jednak przywiozła Puchar do domu. Szczerze to był zajebisty sezon który dał nam kibicom wiary że to właśnie Wielka Lechia tworzy się na naszych oczach i w końcu po 36 latach znowu możemy pokazać się w Europie. W sumie to pewnie jak większość z Nas myślałem że będziemy mieli dublet jednak nie czuje się rozczarowany, czuje się podbudowany z niedosytem na następny sezon z wiarą że w końcu dzieje się dobrze w Naszej Lechii , bo w głębi wiem że sezon w którym zdobędziemy Mistrzostwo jest coraz bliżej, chodź Lechia dla mnie i tak Najlepsza była jest i będzie... Amen

Ps. Czy ktoś wie jakie w zeszłym sezonie byłyby premie dla zawodników za mistrzostwo?
Pozdro
29 maja 2019, 05:53 / środa
13 357 282,5 zł od Ekstraklasy, nie wiem ile od innych podmiotów, ale zdaje się od miasta - 2 000 000 zł? To drugie już musi ktoś potwierdzić, bo strzeliłem.
29 maja 2019, 08:49 / środa
13,5mln od Ekstraklasy, 3mln za Puchar Polski od PZPN i 1mln z kasy miasta.
29 maja 2019, 17:03 / środa
Sorry źle zapytałem, raczej chodzi mi o to ile mieli obiecane za wygranie mistrzostwa? Mam nadzieję że teraz wiecie co mam na myśli. Dzieki
4 czerwca 2019, 14:48 / wtorek
Dzień dobry,

obiecałem sobie, że wrócę na forum, jak Lechia odniesie sukces... więc chyba powinienem. Niestety do poprzedniego logina zapomniałem hasła - a tutaj nie ma możliwości "przywracania" - zatem zaczynam przygodę z forum od nowa.

Sukces sukcesem, ale liczę na mistrzostwo w ciągu 2 lat, w najbliższym roku nie niżej niż 2 miejsce. Tak, aby z każdym rokiem był progres. To moim zdaniem najlepsze podsumowanie sezonu 2018/2019.
4 czerwca 2019, 18:48 / wtorek
Savitius : " obiecałem sobie, że wrócę na forum, jak Lechia odniesie sukces... "

Chłopie, znikaj z tego forum i załóż konto na forum Liverpoolu, Bayernu czy Barcelony.
Na tym forum nie jest wyznacznikiem sukces, ale przywiązanie do barw.
Czy wygrywasz, czy nie .....
5 czerwca 2019, 10:27 / środa
Z Lechią na zawsze na dobre i na złe, ale uczestnictwa w forum nie utożsamiam z kibicowaniem. Kończę temat, będę bardziej uważał na słowa.
20 czerwca 2019, 14:37 / czwartek
Wcześniej pytałem o premie za Mistrzostwo, były prezes Mandziara w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego powiedział że obiecana premia dla graczy za Mistrzostwo Polski była w wysokości 3mln zł !... Za trzecie miejsce premia też była ale odpowiednio niższa, Nasi piłkarze jeszcze jej nie otrzymali ale "zagrożenia nie ma" ! .... !
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024