Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Superpuchar Polski: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 13.07.2019

strona 1/1

26 maja 2019, 12:35 / niedziela
Witam wszystkich. Może troszkę wcześnie na taki wątek, ale podejrzewam, że 99% kibiców nie może się doczekać tego meczu. Gramy o kolejne trofeum i wierzę, że to wygramy, dlatego biorę założenie tematu "na swoją klatę". Ciekawe transfery już były, jeszcze bramkostrzelny napastnik i będzie dobrze.
Do zobaczenia w Gliwicach.
A my swoje!
17 czerwca 2019, 12:57 / poniedziałek
Nie wiem czy gdzieś coś mi umknęło ale może ktoś wie o której godzinie będzie ten mecz? Na 90minut.pl czy na stronie Piasta nic nie ma.
18 czerwca 2019, 15:06 / wtorek
Piast gra pierwszy mecz eliminacji LM z Bate na wyjeździe 9 albo 10 lipca. Zobaczymy jak ich Waldek przygotował kondycyjnie.
27 czerwca 2019, 23:45 / czwartek
Superpuchar Polski. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, 13 lipca, godzina 20:30
9 lipca 2019, 11:54 / wtorek
Paweł Raczkowski będzie sędzią głównym meczu o Superpuchar, w którym Piast Gliwice zagra na swoim boisku z Lechią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się 13 lipca o godz. 20:30.

Na liniach pomagać mu będą Michał Obukowicz i Marcin Borkowski. Sędzią technicznym będzie Krzysztof Jakubik. Sędzią VAR będzie Tomasz Kwiatkowski, a jego asystentem Tomasz Listkiewicz.

za 90minut.pl
9 lipca 2019, 12:52 / wtorek
O Raczkowski to ten sam co prowadził spotkanie wygrane przez Lechię z Piastem 2:0 w zeszłym sezonie.
9 lipca 2019, 13:34 / wtorek
Nie zapominajmy w tym sezonie o naszym" pieszczoszku i ulubieniu "...podobno pochodzącym z Bałkanów(to w zasadzie pewne) pozdrawiajmy go już od 1 meczu....
9 lipca 2019, 13:37 / wtorek
może to pomoże zrozumieć "faceta w czerni" ze nie ma sensu na Lechii robić wałków... bo wtedy dozgonne życzenia i pozdrowienia mają zapewnione ...
9 lipca 2019, 13:48 / wtorek
Ja nigdy nie zapomnę przewałku, jaki ten "pieszczoszek" zrobił, ale teraz wszystko wróci do Lechii i będzie superpuchar ! czekam !!!
9 lipca 2019, 17:24 / wtorek
"pieszczoszkowi" sie nie zapomni na wieki wiekow moze nowe pozdrowienie " albanski.. kto to .uj stefanski"
10 lipca 2019, 21:27 / środa
Dzis Piast z Bate bardzo dobrze...ciekawe czy w sobotę trochę odpuszcza czy nie??
10 lipca 2019, 21:31 / środa
W temacie meczu:Piast dziś zagrał dobre zawody z BATE. Poszczególni zawodnicy prezentują się solidnie. Nasi ofensywni powinni otoczyć szczególną "opieką" Dziczka-ewidentnie nieprzygotowanego fizycznie ani mentalnie na chwilę obecną do meczów o stawkę.
Będzie dobrze. My wierzymy!
10 lipca 2019, 22:22 / środa
Piast ma niepowtarzalną szanse wyeliminować Bate-myślę że z Nami zagrają w większości zmiennikami.
Tak sobie myślę że dla dobra naszej piłki powinni go rozegrać w innym terminie-np w zeszłym tygodniu.
11 lipca 2019, 12:04 / czwartek
Życzę Piastowi jak najlepiej w el. LM - niech pokażą Warszawce, że biedny (finansowo) klub bez doświadczenia w Europie może więcej osiągnąć niż oni ostatnimi laty. Ale w Superpucharze to Lechia będzie górą! Nieważne czy Piast wyjdzie pierwszym (w co wątpię) czy 2 składem.
11 lipca 2019, 20:05 / czwartek
Czy za zdobycie tego Superpucharu PZPN daję jakąś kasę czy tylko jest sam Puchar jako na zachętę ?
11 lipca 2019, 21:02 / czwartek
SuperTalerz jest złotego koloru, więc można go przetopić i sprzedać jako złoto
11 lipca 2019, 23:43 / czwartek
@chris3707: po to, żeby się do sportu garnęli. ;-)
13 lipca 2019, 06:34 / sobota
Oto jest dzień!
13 lipca 2019, 20:29 / sobota
podeśle ktoś link do meczu?
13 lipca 2019, 20:45 / sobota
13 lipca 2019, 22:09 / sobota
Pan Łukasik to jest jednak gość
13 lipca 2019, 22:29 / sobota
Jaka kasa jest za zdobycie pucharu?
13 lipca 2019, 22:41 / sobota
Tak jest LECHIA Pany!. Szczerze to bardzo fajnie się oglądało Lechię do momentu zejścia Haraslina. Lukas to jest gosc, zajebiście zagrał. Superpuchar jest nasz. Dobry mecz, Oława mnie wielkim optymizmem przed LE i nadchodzącym sezonem.. Pozdrawiam
13 lipca 2019, 22:46 / sobota
Brawo, dobry mecz i kolejne trofeum. Widać że z nowych nabytków będzie pożytek. Haraslin man of the match. Brawa też za całokształt dla Udovicica, Gajosa i dla Kuciaka za obronę strzału Feliksa.
13 lipca 2019, 23:30 / sobota
Bardzo dobry mecz, bardzo dobre transfery, bardzo dobra atmosfera, bardzo dobry start. Mamy kolejne trofeum. Jest bardzo dobrze!!!
13 lipca 2019, 23:41 / sobota
Trzy największe sukcesy w historii klubu powtórzone w przeciągu ostatnich miesięcy, teraz pora na Europę i MP.
14 lipca 2019, 12:05 / niedziela
Ważna sprawa, zdechłe ryby nie mają już argumentu w postaci 1 superpucharu Polski więcej niż my. I to mnie zasadniczo najbardziej cieszy ;-)
14 lipca 2019, 12:56 / niedziela
Brawo, super mecz, widać że ta drużyna się rozwija, trafione transfery, dobry trener i od piątku walczymy o MP.
14 lipca 2019, 16:09 / niedziela
Po raz kolejny w ciągu kilku miesięcy mogę zakrzyknąć-MAMY TO!!!
Brawo Trenerze , brawo Piłkarze. Jakże piękny jest ten początek sezonu-trzymajcie tak obrany kurs!W temacie samego meczu-udane wejście Udowicicia i Gajosa do drużyny-brawa za asysty. Generał Maloca-bardzo solidnie.
Cała drużyna widać głodna gry o stawkę.Z przyjemnością oglądało się nie tylko niesamowity luz i ciąg na bramkę Haraslina czy parady Kuciaka,ale także ogromną wolę walki reszty chłopaków, agresję, dyscyplinę taktyczną.
Drużyna się konsoliduje ,to wszystko już teraz w mojej opinii niezle funkcjonuje.
Teraz objechać ŁKS na inaugurację a następnie już operacja(chyba)Broendby.
Jestem optymistą. Miłej niedzieli wszystkim.
14 lipca 2019, 17:11 / niedziela
Brawo Panie MARSZAŁKU Piotrze Stokowiec prowadż LECHIĘ do mistrzostwa.Powodzenia w dalszych bitwach.
15 lipca 2019, 17:54 / poniedziałek
Jak narazie Stokowiec robi fantastyczną robotę, klub powinien uczynić z niego polskiego Alesa Fergusona , dać mu dozgonny kontakt kupić mieszkanie w Gdańsku, zatrzymać w klubie ponad wszystko. Sprawić aby inne ekstaklasowe zespoły mogły tylko o nim marzyć.
Co by nie było Gdańsk ma w końcu drużynę na jaką zawsze zasługiwał, teraz to rzeczywiście byłoby by super gdyby super grająca Lechia zawsze grała przy wypełnionych trybunach. Ave Lechia
15 lipca 2019, 20:44 / poniedziałek
Nasza Lechia najbardziej utytulowanym klubem w Polsce AD 2019!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.530