Gdańsk: sobota, 23 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Stop tęczowym degeneratom.

strona 11/12

19 października 2019, 07:03 / sobota
@kudi
oczywiście,że mnie tu nie było .Zamiast marnowac czas w internetach zapierdalałem jak wół,żeby coś zbudować.Mogę dzisiaj olac ZUS,ich emeryturę, i to jest mój największy sukces.Czasu na internety nie marnowałem z pewnością.
Ty i Twoje ziomki Konfederaty nie potraficie argumentami przekonać jednego zwykłego człowieczka a chcecie cokolwiek zdziałać w skali kraju?Ty i tacy jak Ty jesteście kolejnym rocznikiem mięska Korwina,już takich na przestrzeni lat widziałem wielu,to mija wraz z prawdziwą dorosłością.
Konfederacja interesowała mnie tylko i wyłącznie jako potencjalna partia na która mógłbym oddać głos,no niestety to cały czas korwinie bajki dla młodzieży do lat 25 -ciu.i to takich ,którzy niczego po za hasełkami,memami,kopiuj wklej nie potrafią przeczytać ,przeanalizować.Dziecinada z szabelką pod przywództwem starego wyrachowanego satyra z nierobem przybocznym.
Ale szanowni młodzi koledzy ,Wasze prawo ,które szanuję,popierać kogo chcecie i to w sumie wyczerpuje moje zainteresowanie Konfederacją.
19 października 2019, 08:43 / sobota
woolf przestań mnie obrażać pajacu, napisałem że głosowałem na Konfederacje. Dla Ciebie jeżeli ktoś się nie zgadza z PIS to znaczy, że jest z PO. Tak Cię TVP wychowało.
19 października 2019, 10:45 / sobota
@edwin z grubsza większość tego to albo półprawdy albo rzeczy rozdmuchane i nieistotne. Zaznaczam że nie jestem sympatykiem PIS ani PO.
19 października 2019, 11:46 / sobota
Z PiSem będzie jak z Lechią za Nowaka. Pierwszy sezon zajebiście potem coś jebło, mało się nie skończyło degradacją. Na szczęście na koniec pojawił sie taki jeden rudy i uratował. Z Polską też tak będzie :D
19 października 2019, 13:26 / sobota
Kudi,mnie wychowali rodzice.Nie raz bylem palowany przez ZOMO,mam swoje lata.Kiedys nawet szanowalem Korwina.Szanuje dalej Brauna,za jego filmy,inteligencje,potencjal,Patriotyzm.Nie widzisz,ze mafia lewacka,z Oscarem(sic),maja Polske za super worek z pieniedzmi.Miliardy poszly sie jebac,rudy sie zrobil milionerem.A ja pamietam go w latach 90 tych jezdzacego zerdzewialym Polonezem.Znalem tez jego stryja,Buniego,znanego ceramika.Mial pracownie na Kaletniczej.Wasze porownania(PIS PO,jedno zlo),jest chore
19 października 2019, 13:43 / sobota
Lechia jest i bedzie w moim sercu.Nie skomentuje wiecej NIC.Wstyd mi za Gdansk,wstyd mi,ze czesc kibicow Lechii sie zatracila.Bylem dumny,ze pochodze z Gdanska.Po latach,kiedy wracam(ciagle ,od lat probuje zostac"na stale"),nie daje rady.Przeraza mnie bolek,nowak,tusk,neuman,arabski,lewandowski,dulkie wicz,karnowski.....Mozecie mi mowic,zebym wypierdalal,czas dla mlodych,innych,nowoczesnych,ubranych w markowe ciuchy i wpierdalajacych na meczach Lechii,fast foody..Nie moja bajka.Zagladam na to forum,bo jest tu kilku b.madrych ludzi.Niestety,prowoktorzy,zaczeli opanowywac net,wszedzi.Kolejne 4 lata ,to bedzie walka lewactwa z polskim rzadem.Bzdury,ze PIS ma uklad z Sorosem....OMG,brak slow.Zegnam.
19 października 2019, 14:41 / sobota
Piszesz,że część kibiców Lechii się zatraciła.
Ja mam odmienne zdanie.
Oni się po prostu skurwili.Mało loda nie robili Budyniowi,teraz Dulskiej dupę liżą,tylko dlatego,żeby zostać w Gdańskich Układach,czy to osobiście,czy po konekcjach rodzinnych.
Bo jak inaczej zrozumieć ludzi z wyższym wykształceniem, popierających PO,Adamowicza,Tuska,Neumanna,Dulską.Ci podludzie zrobili dużo krzywd Polsce,ale personalnie poklepywaczy ciągneli za uszy.

Najgorsze jest to,że w rozmowie ze mną w cztery oczy,mieli zupełnie odmienne zdanie,niż te wygłaszane oficjalnie.
To mnie najbardziej boli-fałszywość.
19 października 2019, 14:48 / sobota
Oj ziomek prawda...niestety. I watek wyjebać do luźnych gadek...nie da się już tego czytać.
19 października 2019, 16:34 / sobota
Brawo Czarny.
19 października 2019, 16:56 / sobota
Cała prawda Czarny i Woolf. Najgorsze jest to, że syf jaki jest w Gdańsku, Wrocławiu czy Warszawie rozleje się na całą Polskę. Kurwy z poko i lewicy zrobią z nas ciapatą, spedaloną kolonię niemiecką. Taka kurwa jak snafu bredzi o powrocie tuskiej rudej świni jako ratownika Polski... Ręce opadają jak się to czyta. Tak jak Czarny pisze, część się skurwiła a część jest pod takim wpływem antypolskich mendiów polskojęzycznych, co w połączeniu z brakiem umiejętności samodzielnego myślenia owocuje takimi poglądami.
19 października 2019, 19:25 / sobota
Tak jak d.g. się zreguły z Tobą zgadzam, tak nie wydaję mi się by to były luzne gadki

@czarny68 - zakładam ,że zrozumiałem Twoje słowa odnośnie "skurwienia" i nie dotyczy to poparcia rzeczywistej prawej strony, z resztą myślę ,że wiem co masz na myśli...
19 października 2019, 19:51 / sobota
Post pod postem ,ale słowa czarnego68 do mnie trafiają. I tak według mnie np 1966 to typowy zadaniowiec ,tyle że nie Dulkiewicz. Niestety jakby uciąć wypowiedzi osób ,które mają rzeczywiście uczciwe podejście to by wątek miał 3strony max. Z resztą czasy takie ,że za mówienie prawdy można dostać w p. Ja się na polityka nie nadaję ,po prostu fałsz i jebanie propagandą smierdzi nawet na forum ,trudno są ludzie i Ludzie i u nas trybunach i wszędzie
19 października 2019, 19:55 / sobota
Filet, jak ci się coś w Gdąńsku nie podoba to się przenieś za Sopot, Ksywę masz pasującą.
19 października 2019, 20:08 / sobota
a ty wez sobie rudego w dupe włóż niech cie ratuje
19 października 2019, 20:20 / sobota
Snafu...skoro ksywa Fileta , tak ciebie poraza , znaczy chuj wiesz I w dupie byles...
Chcialbys przezyc z Lechią tyle co On
19 października 2019, 20:43 / sobota
Czas tęczowej kurwy snafu dobiega końca.
@Edwin sam watek jest jak najbardziej ok ale w obecnej chwili to pożywka dla trolli i zadaniowców. Kurwa co dzień człowiek nadziewa się mimo woli na te "złote myśli"i ma dość.
19 października 2019, 21:05 / sobota
snafu tęczowa kurwo...
WYPIERDALAJ
19 października 2019, 21:09 / sobota
Nie lubię jak ktoś pisze, że w Gdańsku jest syf. Bo ewidentnie mija się z prawdą. Ale nie chce mi się tu rozpisywać dlaczego. Wątek wystarczająco strollowany. Edwin, nie kompromituj się. Zakładaj komórkę Konfederacji i organizuj antypedalskie marsze. Jakoś zwolniłeś tempo w tym zakresie. Jakbym nie pisał w tym wątku to już byłyby parę stron dalej bo ty coś odpusciłeś. Kogoś znajomego na marszu zobaczyłeś z tęczową flagą ??? I kolego nie przypierdalaj się do mnie bo to prymitywne, przypierdalaj się do tego co napisałem. I jak chcesz mnie przekonać do głosowania na twoich ulubieńców w najbliżych wyborach :D ?

Jest to komiczne w sumie że ciśniecie po mnie ale jakbym czasami czegoś nie napisał to by chujem wiało na tym przeszacownym forumie i pies z kulawą nogą by tu nie zaglądał widzac watki po kilka dni bez nowych wpisów.
19 października 2019, 21:10 / sobota
Stop tęczowym degeneratom - Snafu, Kudi - wypierdalać z tego forum
19 października 2019, 21:17 / sobota
d.g. radze ci uważać z takimi wpisami. Tak w ogóle w Internecie. Możesz mieć kiedyś przez to duże kłopoty.

LechiaLublewo - przekaż jutro Drelichowi znak pokoju. Pewnie będzie na mszy. Wybaczasz mu jego niegodny postępek. Prawda ? Żenada kurwa, żenada.
19 października 2019, 21:39 / sobota
snafu
Chujem wieje w twojej rudej dupie.

Lepiej ty uważaj co piszesz. Internet nie jest anonimowy.
19 października 2019, 21:58 / sobota
Co tu się kurwa wyrabia...
Grzecznie pytam?
19 października 2019, 22:00 / sobota
Czym ty mnie psi chuju straszysz? Frajerzyno opłacana za trollowanie. Kłopoty będziesz miał zaraz ty tęczowa cioto.
19 października 2019, 22:03 / sobota
Wiedziałem od początku, że snafu to peowska kurwa. Taki głupio mądry, wprost nie napisze za kim jest, a mózg ma przesiąknięty niechęcią do rządzącej partii, jak część mieszkańców Gdańska. Idź cwelu zamelduj szefowi, że przejebaliście i wypierdalaj. Konstruktywna krytyka PiSu jaka ma tu miejsce owszem, ale snafu widać, że jest od urodzenia skażony antypolskim PO i nie myśli obiektywnie. Wydaje mu się, że wie wszystko i pierdoli jak potłuczony. Jak wielu zauważyło PiS zrobił jednak więcej dobrego niż poprzednicy, ale ta kurwa i tak powie, że oni nie zrobili nic. Ile osób jeszcze musi to napisać, żebyś w końcu stąd wypierdolił i nie wracał.
19 października 2019, 22:26 / sobota
Panowie... niepotrzebnie z kurwiszonem polemizujecie... jak nie będzie miał z kim pogadać i każdy jeden wpis będzie "nagradzany" cytatem z t-t - to od razu... zmieni nick. ;-)
19 października 2019, 22:29 / sobota
d.g. ja to pisałem z troski o ciebie. To forum to nic ale raczej gdzie indziej się pilnuj bo czasy takie, że ludzie są wrażliwi na swoim punkcie.
19 października 2019, 22:53 / sobota
a ja jestem nadwrażliwy na twoim snafku...skoro jesteś taki kozak , zapytaj o mnie
Nie jestem anonimowy , pogadamjmy face - face...ok?
Widzimy się w T 29? Przed żabolami..? Pilnuj się....żeś kurwa dojebał
Przeproś grzecznie d.g i pogadajmy
Możesz mnie bez problemu tam znależć...ale pewnie nie ma szans , napinaczu internetowy
19 października 2019, 23:28 / sobota
Jezus Maria, ludzie dobrzy, zostawcie tego ułoma bez odpowiedzi. Przecież to czeka na każdego posta jak prostytutka na klienta.
Ignorować, samo zdechnie.
20 października 2019, 09:20 / niedziela
Kiedyś (jak mawiali Kargul z Pawlakiem) ludzie dzielili się na mądrych i głupich, biednych i bogatych. Teraz dochodzą podziały polityczne. Naród jest podzielony i wyraźnie osłabiony. Jesteśmy łatwym łupem. W przypadku mobilizacji zbrojonej, będziemy w pierwszej kolejności, z bronią w ręku, szukać kogoś, kto nas wkurwił. Sąsiad, sąsiada, Lechista Lechistę, Lechista śledzia itd. A Putin jak się wkurwi i mu odbije.......Co tu dużo gadać, rano zaczną, a wieczorem będą na Krupówkach. Opamiętajcie się ludzie! Bliższe są mi roczniki, gdzie po dziewiątce następuje szóstka, a chcecie się spotykać na konfrontacje siłowe? Dyskusja słowna nie wystarczy? Nie bądźmy jak dzieci. Pozdrawiam wszystkich i czas zakończył tę groteskę. Ave Lechia! Dzisiaj święto! Święte barwy przyodziać i do zobaczenia na "Monciaku".
20 października 2019, 18:57 / niedziela
@LechiaLublewo
sam wypierdalaj z tego forum peowski trollu
Powiedz co sądzisz o wynikach sondażu na stronie lechia.gda.pl?

Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni: 15.8 % (630)
Konfederacja Wolność i Niepodległość: 60.8% (2423)
Polskie Stronnictwo Ludowe 1.4 % (55)
Prawo i Sprawiedliwość 13.9% (554)
Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.6 % (105)
Inny komitet wyborczy 0.9 % (34)
Bojkotuję wybory, zostaję w domu 2.9 % (115)
Nie posiadam prawa wyborczego (np. ze względu na wiek) 1.8 % (70)
20 października 2019, 20:04 / niedziela
Po ch...zdążysz temat? Już była chwila ciszy. Przestańcie sobie skakać do gardeł. Temat w luźnych gadkach powinien być.
20 października 2019, 20:26 / niedziela
Przepraszam ale nie pozwolę, żeby ktoś mnie bezpodstawnie obrażał.
20 października 2019, 23:26 / niedziela
@Kudi, mnie nie przepraszaj, tylko widzisz, że to do niczego nie prowadzi. Wyrażasz swoje poglądy i dostajesz wiadro pomyj na łeb. Chyba, że lubisz. Fajnie, gdy krytyka ( z obydwu stron) jest konstruktywna, można dojść do porozumienia, albo i nie, ale bez obrzucania się błotem. Każdy ma po trochę racji, ale nie sposób jest każdego w 100% zadowolić. Pozdrawiam serdecznie i już się nie szarpcie Lechiści na wzajem. AVE LECHIA.
21 października 2019, 16:51 / poniedziałek
@ Kudi, łącząc mnie z PO mocno się mylisz ...
I wiesz co ? Nie zauważyłem wpisu o głosowaniu na Konfederację. Wziąłem cię za peowską szmatę, wyliczającą afery Pisu, nie patrząc na to, co poprzednicy nakradli.
I wiesz co ? Potrafię .... przepraszam publicznie.
21 października 2019, 19:52 / poniedziałek
Prawda jest, że nie ma się co spierać. Jak widać i tak jest plan, żeby wyniki wyborów ustalić przy zielonym stoliku bo nie tak miało być jak wyszło. Nic. Ktoś wyżej sobie ustali jak ma być a my sobie możemy psuć krew nawzajem. Bez sensu. Pozdrawiam i wypierdalam z tego wątku. Wygrałeś Czechu.
21 października 2019, 20:05 / poniedziałek
To ,że to socjaliści gospodarczy i udawana prawica światopoglądowa to było jasne dla myślących ,ale to już zakrawa na powrót komuny. Narażam się teraz wyborcom komunistów i trudno ,bo sami wyjdziecie niedługo na ulicę i nie w geście poparcia dla czewronego pisu
21 października 2019, 20:53 / poniedziałek
Jakim cudem PiS jest czerwony a Konfederacja pod przywództwem gościa z 20 -letnim doświadczeniem w przydupasowej partii PZPR-u ,z doświadczeniem w ZSMP,z doświadczeniem usłużności wobec komunistów -->patrz lojalka i nade wszystko z parciem na wejście w zadek Adolfowi Putinowi ma być antykomunistyczna i prawicowa ? :):) :) :)
21 października 2019, 21:12 / poniedziałek
Wątki zjebalem, ale jak bym dał głos na wojewodę na którego cała Lechia będzie wołać Drelich(PiS) co ? Ty ku.... To bym się zastanowił nad swoimi wyborami i tym bardziej rozpowszechnianiem ich. Chyba ze to luz w waszej partii
21 października 2019, 21:17 / poniedziałek
A to spoko jak zyebałeś wątki :)
Na Drelicha czy kogokolwiek z PiS-u niech każdy woła jak chce.Mnie z PiS-em łączy tylko jedno -oddałem na nich głos w tych ,poprzednich i absolutnie możliwe,że oddam w kolejnych .Nie należę do żadnych struktur jakiejkolwiek organizacji ,nawet nie mam fejsbuka bo to też jakby organizacja :). Aaaa no i lubię Kaczyńskiego .
21 października 2019, 21:20 / poniedziałek
Spoko. Lewica tez ma wyborców...
22 października 2019, 00:36 / wtorek
@1966
Twój wpis z 20:53

A wiesz, że Korwin za komuny był dwukrotnie aresztowany, raz na kilkanaście dni, raz na parę miesięcy? Nie za handel dolarami czy za obrabianie piwnic.
Dodatkowo w 1982 roku był internowany przez pół roku.
Przez komunę.
Siedziałeś kiedyś choć przez 24 godziny?

To tyle, jeśli chodzi o jego umiłowanie komunizmu, które próbujesz mu imputować.

To może zaczniemy wyliczankę komuchów w PiS-ie? Albo tych co to do PiS-u trafili wprost z PO? Lecimy z tematem?
22 października 2019, 02:47 / wtorek
śmiało pan wymienia ,do 3 pokolenia,mi to lata koło żyrandola :)
Siedział Niesioł,siedział Bartoszewski ,siedział nawet Bolek ,ten akurat opierdolił w internacie pół monopolu ale siedział.Nawet Gierek był internowany .Co to ma byc za legitymacja na nieomylnośc ,uczciwość czy niepokalaność? Panie,ja uważam,że jak ktoś nie był na dołku,nie był w izbie wytrzeźwień ,nie odpierdolił 2 lat w armii to są troczki od kaleson.Uj z martyrologią tego typu :)
Pan Korwin był 20 lat w satelicie PZPR-u
był w ZSMP
podpisał lojalkę
wszystko to prawda
To i tak w mojej ocenie pikuś,to można olać,Jego miłośc do ruskich mnie przeraża i u mnie dyskwalifikuje jako polityka,no te brednie ,którymi często strzela też ale taki ma urok.
I tak ,ten co twierdzi,że w przekopie Mierzei będzie centralny bunkier rozbawił mnie ostatnio bardziej :)
Narodowcy ,którzy chcą się bratać z Putinem to jak narodowcy z tatuażem Soso :)
No ale to wolny kraj, mają święte prawo .Moje święte prawo śmiać się z tego .
Pan leci z tematem ,pan się nie krępuje,mnie z PiS-em więcej dzieli niż łączy ale ,że nie mam alternatywy to głosuję na PiS.Jak powstanie partia,realna,sensowna,z mądrymi ludźmi a nade wszystko stawiająca na państwa narodowe to mają mój głos.No pan wybaczy jak ja bym głosował na 37 letniego lesera,który nie potrafi wskazać z czego żyje to chyba sam siebie zawiózłbym do psychiatryka.
Pan leci z tematem jeno mała prośba,pan Legenda to weź pan się tak nie irytuj,pan ma swoje lata,ja swoje,możemy się różnić ,mieć inne wybory ale na spokojnie.Mnie to nudzi wie pan,nudzi mnie jak się ktoś w necie spina bo kuźwa coś nie po jego myśli .Ja pana do niczego nie przekonam ,pan nie ma szans przekonać mnie ,mówię o kwestiach wyborów politycznych sympatii bo do wielu innych spraw pewnie bez problemu znaleźlibyśmy wspólny język.Ale i ja i pan jesteśmy jak ziarenko piasku na plaży .Takie Nic.To po co się spinać.To samo kolega edwin.Panowie ,ja do Was nic personalnie nie mam a wręcz przeciwnie ,tym samym klubom kibicujemy więc jest super .
Pozdrawiam serdecznie i uśmiechu życzę.
22 października 2019, 12:08 / wtorek
Tak przy okazji, żeby temat wrócił na właściwe tory. Już w ten piątek 25 października w polskich szkołach znowu będą mącić w głowach najmłodszym... www.m.pch24.pl/cichaczem-na-teczowy-piatek--uwaga- na-kolportowane-w-szkolach-tresci,71581,i.html
22 października 2019, 13:16 / wtorek
@1966
Staram się trzymać takiej zasady, by pisać rzeczy do których wracając po latach się nie wstydzić.
I tyle mam do powiedzenia w sprawie ostatniego komentarza szanownego rozmówcy 1966.
22 października 2019, 18:23 / wtorek
Romek w dolnośląskim kandydował z pierwszego (eksponowanego) miejsca pewien znachor Czerniak Hubert? Oddałeś na niego głos?
22 października 2019, 18:51 / wtorek
Hubert Czerniak startował z list Konfederacji, ale nie w wyborach do Sejmu, lecz w majowych do europarlamentu. Z tego co się orientuję Czerniak był z nadania Liroya.
Oszołom polityczny Liroy i agencik Jakubiak nie wytrzymali ciśnienia i na całe szczęście opuścili szeregi Konfederacji.
22 października 2019, 18:57 / wtorek
PS
Czerniak startował z pozycji nr. 5
23 października 2019, 17:10 / środa
Pozycja nie istotna. Twoim plusem w dyskusji o przeszłości kandydatów jest to, że nikt ich nie zna ani ich przeszłości albo są tak młodzi że za komuny srali w pieluchy. Co do Czerniaka to startował z Konferencji i mało istotne kto go zgłosił. Słabe tłumaczenie, że on od Liroya a nie z Konfederacji.
Myślę, że jeśli nie osobiście z racji wieku to rodzinne korzenie w PZPR i innych podobnych znajdziesz u niejednego.
Generalnie nie występuje przeciwko nim i w wielu sprawach ich popieram. Zobaczymy jak potoczą się dalej losy Konfederacji i do czego doprowadzą. Na razie mamy ataki razem z totalnymi na rząd. Jest to z ich punktu widzenia korzystne bo jedynie wśród wyborców PiS właśnie jest szansa na zwiększenie własnego poparcia. Na moje doprowadzi to do oddania władzy totalnym w następnych wyborach. O ile w ogóle projekt Konfederacja przetrwa do kolejnych wyborów. Dotychczasowa historia pokazuje , że nie ma jedności wśród skrajnej prawicy i wcześniej czy później kończy się to rozłamami.
23 października 2019, 17:44 / środa
@filet

Nie mam zamiaru się bawić w adwokata Romana bo go nie potrzebuje ,ale poruszyłeś temat gdzie aż ciśnie się pewne pytanie.
Znajdziesz jakąś listę wyborczą bez "umoczonych" , może szukać od 1989?
Argument więc z dupy.
Druga sprawa. Racja kolejna w Twoim wpisie prawica się kłóci i nie była w stanie nigdy nic zbudować , tylko czy Pis jest prawicą? Czym się różni "socjalizm gospodarczy" od ich polityki?
Kupowanie głosów za moje pieniądze ,komunistyczny dziennik z jedynie słuszną linią? To jest prawica? Ta cała konfederacja jak piszesz ,może przestać istnieć , ale jeżeli spowoduję upadek Pisu i stworzenie prawdziwie prawicowej formacji zdolnej do rządzenia to amen. Wybieranie mniej śmierdzącej kupy to nie dla mnie, tym razem kupą bym nie nazwał tylko Konfederacji (mimo ,że różnie może z nimi być). Pozdro
23 października 2019, 18:13 / środa
ps. @filet. Ty jesteś akurat jeden na tysiąc ,któremu chce się coś robić ,a nie tylko pierdzieć w klawiaturę ,albo pilnować własnego interesu, może kiedyś zamiast patrzeć i komentować nędzną rzeczywistość coś ogarniemy. Temat prawie nierealny ,ale "prawie" robi różnicę
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031