Gdańsk: sobota, 23 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Stop tęczowym degeneratom.

strona 12/12

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

23 października 2019, 19:07 / środa
Akurat Edwin mój wywód na temat ludzi z niechlubną przeszłością przed 89 dotyczył wpisu Romka, sugerującego że Korwin jest ok. Był w Stronnictwie Demokratycznym 20 lat ale siedział też 2 razy. Może nie za handel dolarami ale za co to też niewiadomo. Na internowaniu to też różnie bywało. Niektórzy wypili więcej niż ja przez całe życie. I zgadzam się z Tobą, że w każdej partii są ludzie z przeszłością nie wyłączając Konferencji. I o tym właśnie piszę. Wpis Romka:
@1966
Twój wpis z 20:53

A wiesz, że Korwin za komuny był dwukrotnie aresztowany, raz na kilkanaście dni, raz na parę miesięcy? Nie za handel dolarami czy za obrabianie piwnic.
Dodatkowo w 1982 roku był internowany przez pół roku.
Przez komunę.
Siedziałeś kiedyś choć przez 24 godziny?

To tyle, jeśli chodzi o jego umiłowanie komunizmu, które próbujesz mu imputować.

To może zaczniemy wyliczankę komuchów w PiS-ie? Albo tych co to do PiS-u trafili wprost z PO? Lecimy z tematem?

Przyznaję, że moje poparcie dla PiS w wyborach jest w pewien sposób wyborem , jak to Romek nazywa, mniejszego zła. Nie wyobrażam sobie powrotu do władzy przydupasów chuja snafiego bo to byłby koniec normalności w tym kraju. Deklaracje z końca rządów PO oraz ich postulaty i aktualna aktywność pokazują gdzie byłby ten kraj jeżeli rządzili by jeszcze te 4 lata. Konfederacja z Korwinem jest też nie do przyjęcia jak dla mnie. Co do działania to ja zawsze jestem otwarty. Czy politycznie? Raczej nie. W temacie pierwotnym wątku, świadomości patriotycznej itp zawsze.
23 października 2019, 19:28 / środa
A nie uważasz ,że jedno z drugim powinno być tożsame? (mówię o ostatnim zdaniu Twojej wypowiedzi, może jestem idealistą ,ale chce nim być)
23 października 2019, 19:44 / środa
Nie potrafię zrozumieć fenomenu fascynacji skompromitowanym pisem. Może to wina permanentnej propagandy, to zjawisko zahacza o syndrom sztokholmski, gdzie ofiary chronią swoich oprawców, może populacja przetrzebiona genetycznie po rozbiorach, wojnach, komunie i emigracji.
Tak kłamie prezydent podłej zmiany odnośnik
Fanatycy POPiSopasożytów może czas na refleksję. Czy nie żyjecie w matriksie, w takim świecie jak kobiety z filmu ,,seksmisja,, albo ,,Truman show,,
Tu jest taki blog, może ktoś to zna? odnośnik
23 października 2019, 20:04 / środa
Wracając do tematu, spójrzmy jak działa superprokurator ministra Ziobry odnośnik
12 listopada 2019, 09:14 / wtorek
Odbito nieco od głównego wątku tematu. Dziś start nowej kadencji partamentu, a w nim zandbergi, nowackie, jachiry, śmiszki, szur-wielgus, senyszyn, nowicka, maciejewska - istny ogród zoologiczny, nie obrażając zwierząt. Nie chce być złym prorokiem, ale jeżeli demokratczynemu m. znudzi się 16 lat rządów PoPisu to za 4 lata możemy być świadkami powrotu do władzy neobolszewików, lgbt z dodaniem kodowców, ubywateli, zielonych którzy jako przystawki w obecnej koalicji europejskiej szybko wyemigrują ku szeregom lewicy. Wtedy sytuacje jak wczoraj we Wrocławiu będą już na porządku dziennym, przedstawiciele władz miejskich już bez oporów będą rozwiązywać każde tego typu zgromadzenie organizowane przez środowiska kibicowskie, narodowe, pro-life itd. a absurdy politycznej poprawności rodem z Europy tzw. Zachodniej dotrą i do nas. Wówczas trzeba być przygotowanym na każdą formę walki zarówno w gruncie prawnym, finansowym jak i bezpośrednim.
12 listopada 2019, 11:03 / wtorek
Połamał krzyż w kościele! Sąd go uniewinnił

odnośnik
14 listopada 2019, 18:02 / czwartek
To się w pale nie mieści co wyrabiają w nowym sejmie. To można porównać jakby Nicinski prowadził doping na Lechii i intonował hymn śledzi na trybunie zielonej.
PiS wybrał lewaczkę z partii Razem na szefową Komisji Rodziny. Główne wartości RAZEM to aborcja, wsparcie ideologii gender, „małżeństwa” homoseksualne, „edukacja” seksualna, nienawiść do wartości chrześcijańskich – tradycji, wiary i własności. A naczelny komunista Polski Czarzasty został wice marszałkiem sejmu.
Co za podła zmiana.
14 listopada 2019, 20:29 / czwartek
Normalna praktyka sejmowa. Lewaczka może sobie być przewodniczącą i gadać te swoje bzdety jak chce. Skład komisji jest 33 osobowy a z PIS jest 17 + Braun z "Szczęść Boże".
To chyba daje spokojnie większość aby tą panią i jej pomysły przegłosować.
Za to powstają takie śmieszne zespoły i im należy się szczególnie przyglądać .
Bo tu zboki będą się medialnie promować
odnośnik
14 listopada 2019, 20:34 / czwartek
Komisja sejmowa ma takie znaczenie jak kulki jamnika na kierunek człapania.Tyle,że za przewodniczenie każdej debilnej komisji dostaje się 20% diety.Komisja może jedynie opiniować czyli może gówno .To taka forma niby pracy.Idziesz pospać jak Korwin.Komisja zboków to komisja czysto medialna .Będą krzyczeć,trąbić i drzeć mordy ale takie ich prawo w wyniku wyborów.
Czarzasty czy ta Biejat czy jak Jej tam zostali wybrani w demokratycznych wyborach ,mnie się nie podobają co nie ma nic do rzeczy .Łączenie tego z PiS-em jest oznaką fobii a to się da leczyć albo proponuję wzorem Krula iść spać.
15 listopada 2019, 16:56 / piątek
Śmierdzi i będzie śmierdzieć mocniej. Choć dla pisiolskiego betonu z forum to są perfumy więc grzecznie przyklaskują.
PiS ,,rozważa,, zmianę przewodniczącej komisji rodziny odnośnik
15 listopada 2019, 17:17 / piątek
skoro jedziesz taką retoryką to ok,podejmę się polemiki :) ku chwale humoru i trollowania trolli .
Dla Twojego pro kacapskiego betonu każde działanie PiS-u będzie śmierdzieć .Kojarzysz Kasprzaka z tzw UB-ywateli? On mówi jak Ty i Twój pro kacapski beton.
Wierzę ,że różnisz się chociaż większą ilością zębów.On ma trzy .
15 listopada 2019, 18:29 / piątek
1966 naprawdę ???? kacapski ???? polecam odpocząć od kurwizji ...posłuchaj może trochę Witka Gadowskiego.....warto ochłonąć...
15 listopada 2019, 19:25 / piątek
Z tego co tam słychać to PiS i SLD to jedyne realne sojusze.
15 listopada 2019, 21:07 / piątek
1966, Chris wizerunkowo nie pasuje ta narracja na antenie toruńskiego ośrodka, i to dyrektor interweniował najwidoczniej skutecznie na Nowogrodzkiej skoro Kurski wypuścił nowy przekaz dnia.
Teraz decyzyjni albo odpuszczą i sprawa rozejdzie się po kościach lub Partia stanie w obronie obywatela i wymieni przewodniczącą członkinią komisji lgbt i rodziny, na co jednak bym nie liczył. Kto mógłby przypuszczać, że przez jakąś gównianą komisję o której nikt nie słyszał przez te onuce będzie problem he he.
Wy socjaldemokraci pisu bronicie to lewactwo, w głowach ustawiacie sobie że tak ma być skoro mamy demokrację. Tak w komisji ma iskrzyć, ma być napierdalanka, żeby elektorat mobilizować ale w ten sposób naczelnik wypromował właśnie ideologiczną lewicę, Jachirę, męża Biedronia i tą członkinię.
15 listopada 2019, 21:36 / piątek
Ojciec Dyrektor to dość słabo się zna na polityce .Stawia sobie krótkofalowe cele, chwilowy zachwyt a później dupa blada. Tu przypomnę że swego czasu Człowiek zwany Koniem z Ojcem Dyrektorem to byli jak najlepsi przyjaciele.
Wiadomo jak to się skończyło i jak może znowu skończyć . Jak ktoś chce powtórki z lat 2007-2015 to róbmy tak dalej.
Co do tej Komisji to najciekawsze jest ,że p.Braun chciał zostać jej Przewodniczącym.!!
Tak,tak zgadza się to też by była postać kontrowersyjna może nie dla mnie ale jak by zaczął facet jechać pomysłami typu.: zakaz prezerwatyw , różaniec w każdym aucie itd.
to jak myślicie na kim by te debilne media się skupiły?
Nie.nie na p.Braunie tylko na tym "lewicowym" PIS, bo przecież jego głosami został Przewodniczącym.
Miki prośba. Nie używaj dwóch słów jak już piszesz o PIS.chodzi mi o " podła zmiana"
Tak piszą i mówią tylko te kurwy z KOD i PO. Chyba ,że się z nimi identyfikujesz to nie ma sprawy.
16 listopada 2019, 00:05 / sobota
Jak czytam niektórych, to mi się słabo robi. Jak dorośli ludzie mogą być przeorani.

W ciągu 4 lat dobrozmianowcy zrobili nam podmianę ludności. Przyjechało 3 miliony Ukraińców, uberem jeździ Nepalczyk a kanapkę w KFC robi nam Hindus. Banderyzm to dziś nie przestępstwo, krytyka Żydów to antysemityzm.

Widzieliście nowego ministra finansów? Podoba się wam kolega Jonny Danielsa? Gdy z nadjordańskim akcentem bredzi, że w domu w skarpecie Polacy trzymają 190 miliardów i trzeba tak zrobić, żeby te pieniądze zaczęły pracować dla gospodarki. Aj waj, to się nie pisze w żadna rubryka, żeby goje mieli tyle pieniędzy, nie? A z gotówką trzeba skończyć, bo na banknotach są zarazki.

Policja pałuje patriotów i osłania tęczowe marsze.

Podła zmiana daje pieniądze na tłumaczenie antypolskiej, a wychwalającej żydowską sektę książki "noblistki" Tokarczuk.

Szkoda strzępić ryja, jak mówił klasyk

Mam prośbę, jak już nie pomagacie, jak nie macie nic do powiedzenia, to przynajmniej przestańcie przeszkadzać. Oglądajcie kurwizję, żyjcie w bańce mydlanej i nie wpierdalajcie się do życia normalnym ludziom.

Żydobanderowskie pachołki opowiadają o "kacapach" Jakiś matrix.

Opcja patriotyczna ma już dziś 9%, miesiąc temu było 6,8. Postęp jest, naród się budzi.

Nikogo już nie nabierzecie. Bajeczki o onucach czy o kodziarzach już nie działają. Wiecie, co was czeka.

Dziś jest pora przejść na właściwą stronę albo przynajmniej przestać pierdolić od rzeczy, dobranoc.
16 listopada 2019, 13:22 / sobota
Wodzuś Krul marzy o sojuszu z Putinem,deklaruje poparcie dla Lukaszenki więc określenie towarzyszy Wodzusia mięskiem Korwina i pro kacapskimi kolaborantami jest uzasadnione.
Po stowarzyszeniu z Adolfem Putinem do Polski wjedzie 5 mln Waszych braci.
Przypominam,że Polska miała już pakt z Rosją o nieagresji.Jak się ten pakt skończył wiemy .Jak nie wiecie to sio do podręczników.
Przypominam też,że kolaboranci ramię w ramię z tzw bratnimi towarzyszami skazali na smierć tysiące polskich patriotów.Dziesiątki tysięcy na wiezienia i tortury .
Nie odmawiam Wam patriotyzmu ,niemniej co mnie ma obchodzi Wasz rosyjski patriotyzm?
Wy młodzi zwolennicy Kolaboracji czy Konfederacji czy jak się to nazywa ,zwani też mięskiem Korwina macie te swoje naście,dwadzieścia lat ,macie gorące główki,grzeją Wam te główki różne Korwiny i to jest taki urok ale to minie.Każdy rocznik płodzi takich korwino-komsomolców,raz to jest 1% ,raz 5 ,teraz większy wysyp .Jak łupież.
16 listopada 2019, 14:06 / sobota
Strasznymi farmazonami kolego jedziesz, konfederacja to w większości ruch narodowy, któremu do Ruskow znacznie dalej niż PiS-owi . Z resztą w zasadzie mogłeś głosować na SLD bardzo pokrewne gospodarczo przynajmniej spojrzenie. Możesz śmiało wołać komuno wróć ! Na co jeszcze podatki można podnieść ? By żyło się lepiej
16 listopada 2019, 14:12 / sobota
A widziałeś Zomo pisu we Wrocławiu czy w waszej tv milczą na ten temat?
16 listopada 2019, 14:12 / sobota
nono to Korwin sie spotkał z łukaszenką a nie karczewski i waszczykowski...czy to nie czaputowicz nie sciskał reki ławrowa ????? albo to..W środę szef Rady Republiki Zgromadzenia Narodowego Białorusi Michaił Miasnikowicz, który przebywa z wizytą w Polsce, spotkał się prezydentem Andrzejem Dudą, marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim, marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim a także premierem Mateuszem Morawieckim.

Miasnikowicz wraz z białoruską delegacją został powitany na posiedzeniu Senatu. W obradach nie uczestniczyli wówczas senatorowie Platformy Obywatelskiej. Jak mówił na konferencji prasowej senator Bogdan Klich (PO), Polska nie powinna "honorować" w parlamencie przedstawiciela "reżimu" Alaksandra Łukaszenki. hahahahahahahahahaha

odnośnik WIĘCEJ LODU....
16 listopada 2019, 14:36 / sobota
Od stycznia mam podwyżkę prądu o 55% ZUS kolejne 150pln więcej, a najlepsze ze płace pełne ZUS od drugiego roku studiów jak łatwo policzyć są to setki tysięcy złotych , a te kurwy przysłały mi prognozę ze na teraz moja emerytura to 300pln , po kolejnych 25latach cały 1000pln jak dobrze pójdzie . Jedno czego jestem pewien to ten cały PiS w tym i Ty zniknięcie zaraz , ale szkody będą nieodwracalne. Jebani populisci którzy za nasze pieniądze kupują głosy tumanów , masz coś z tego bo na idiotę mi nie pasujesz
16 listopada 2019, 14:42 / sobota
niestety..Edwin ma świętą racje ..ale szkoda klawiatury dla wieczorowych ekonomistów....
16 listopada 2019, 15:55 / sobota
@1966 czosnkiem walisz na odległość...kolejny zadaniowiec pojawiający się gdy trąbka oficera prowadzącego zagra do boju. Wydaje mu się ze taki fajny i mądry bo ma nicku 1966.
16 listopada 2019, 16:17 / sobota
@dg w punkt. 13.04.2018 data rejestracji „starego kibola”. Dla młodych przestroga ,jeżeli ma dla Was jakiekolwiek znaczenie o czym tu czytacie to zerknijcie z kim macie do czynienia
16 listopada 2019, 19:05 / sobota
Mnie młodzi towarzysze komsomolcy Korwina nie obrazicie,tylko mi poprawiacie humor.Żeby mnie obrazić trzeba być ode mnie po prostu mądrzejszym .Mądrzejszych cenię,szanuję,poważam .Was młode mięsko Korwina to mi tylko żal.

To jedziemy dalej tym co popieracie.
cytat z Korwina
"Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony”.

cytat kolejny

"„Ludzie pracujący w obozie w Oświęcimiu bardzo by się cieszyli, gdyby mogli zawierać umowy śmieciowe, a nie pracować na umowach standardowych. Zapewniających gwarantowane wyżywienie, gwarantowane godziny pracy”.

Dopytywany przez zszokowaną prowadzącą, kto miał zagwarantowane wyżywienie, odparł jednoznacznie: „Więźniowie w obozie! Codziennie trzy razy im wydawano wyżywienie! Mieli stałe godziny pracy i pewność zatrudnienia”.

kolejny
"„Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”.

gratuluję młodzi komsomolcy z Kolaboracji :):):):) znaczy Konfederacji
16 listopada 2019, 19:15 / sobota
no dobra, wygrałes. Nie jesteś kumaty, jesteś zwykłym podrzednym pisowym funkcjonariuszem
16 listopada 2019, 20:00 / sobota
Rozczaruję Cię ,nie mam nic wspólnego z żadną partią,na PiS głosuję i to jedyne co mnie łączy :)
Kolaborację obśmiewam hobbystycznie w ramach wolnych chwil w pracy ( tak jak teraz np bo taką mam pracę,że sobie siedzę i zarabiam )Obśmiewam bo w odróżnieniu od Was ,młodych komsomolców Korwina poczytałem słynne 100 projektów Menzena i widze jak Was robią w jajo .Obśmiewam bo skoro młodziak chamsko jedzie z wyborcami PiS-u to czuję się zwolniony z zachowania kulturalnego i odpowiadam na takim samym trollowym poziomie.Ja tego nie ukrywam.Będę Was trollował aż mnie tu zbanują i nie ma obaw ,w żadnym wypadku nie będę miał pretensji ,ani nie zaloguję się powtórnie.Nie moje forum,Wasze,macie prawo wywalać kogo chcecie.
Obśmiewam bo jesteście mięskiem Korwina i nawet nie widzicie jak stary cap Was dyma.Obśmiewam bo jeżeli kogokolwiek boli Nepalczyk zapierdalający 12 h w robocie ,której nie chce podjąć Polak a nie boli nygus 37-letni Bosak ,który nie wykazuje dochodów to się pytam dla tego kraju kto robi więcej ten Nepalczyk czy ten nygus ?
Obśmiewam bo jak czytam skamlenie o podwyżkach prądu,rabarbaru i pietruszki to czy nie Wasz wodzuś twierdzi,że rynek dyktuje ceny?
Obśmiewam bo Wasz Krul jasno stwierdził,że w przypadku naruszenia prawa na jakiejkolwiek manifestacji kazałby strzelać to się cieszcie ,że Wodzus nie rządzi ale Wy młodzi ,radykalni komsomolcy łykacie tylko hasełka.A w hasełkach Wodzuś jest dobry dla młodego mięska.To Wam minie i to szybko. Każdemu pokoleniu wyznawców Korwina mija.
16 listopada 2019, 20:16 / sobota
Tego się nie spodziewałem, trolkonto założone przed wyborami do euroburdelu, żeby przemycać tu lewacką ideologię popisu. W sumie 100% jego wypowiedzi to powielane kłamstwa i manipulacje z gówna wyborczego i gazety polin codziennie.
Wyrwane z kontekstu cytaty Korwina, oskarżenia o prorosyjskość, rozmywanie meritum sprawy, wyrastanie z Korwina itd.
Fajnego wybraliście nam Polakom ministra finansów. Ma totalnie wyczyszczoną przeszłość, mówi łamaną polszczyzną z jerozolimskim akcentem, geolog od badania skał z wykształceniem średnim, jego hasło przewodnie na nową kadencję to wybrać gotówkę ze skarpet Polaków odnośnik
Trolu wy pier da laj.
16 listopada 2019, 20:17 / sobota
a pycha ,która od ciebie bije to ostatni krok przed upadkiem, niezaleznie od wieku
16 listopada 2019, 20:29 / sobota
a twój krul to chyba banaś, opowiadaj o nim , bo jest o czym
16 listopada 2019, 21:28 / sobota
Nie wierzyłem, że za mojego życia na tym forum pojawią się jakieś antypisowowskie wpisy... ;) Widać ludzie zaczynają patrzeć trzeźwo na świat... szkoda, że tak późno i te lamusy będą miały jeszcze 4 lata, żeby Polskę rozkradać...
17 listopada 2019, 02:13 / niedziela
Panowie, nieładnie się bawicie.
W zły bęben bijecie.
Nie szukajcie wroga tam, gdzie go nie ma.
Pewnego dnia możemy się obudzić w Polsce urządzonej przez tych, którzy dziś jadą na tej samej melodii.
To nie popierdółki o Żydach, banderowcach i Nepalczykach w KFC. Chciałoby się napisać więcej, ale szkoda czasu.
Umiar i rozsądek.

1966, nie chcę być bezczelny, ale ogarnij swoje poletko, wieje z niego kompromitacją. Na szkodę tego, co niby reprezentujesz. Ludzie nie są debilami.
18 listopada 2019, 20:22 / poniedziałek
@savitulius tu Ci odpowiem by jak słusznie zauważyłes nie mieszac tematu,Obsesja? Sam tych debili popierałem przez ostatnie lata (nadal uważam ze są tam wartosciowe jednostki). Całokształt według mnie to jest kompromitacja ,zabieranie kasy niepełnosprawnym ,okradanie przedsiębiorców w imie kiełbasy dla emerytów (emeryt bez urazy bo rozsadny wpis) ,generalnie kasa się kończy i zaczyna się jazda bez trzymanki. W sensie ,ze uważam teraz pis za szkodników-prawda- możesz to nazwać jak chcesz, ale to ich koniec , kwestia co będzie teraz.
Gospodarczo mówimy o komunistach ,jeżeli tu się zgadzamy to nie ma pola do polemiki.

ps.a jeżeli jest to jakim trzeba być imbecylem obiecując 13-ste i 14-ste emerytury gdzie nasze pokolenie nie dostanie nawet 5 i 6-ej ? To jest czysta postać populizmu , wykorzystująca braki w wykształceniu zniewolonego przez lata narodu.
18 listopada 2019, 22:29 / poniedziałek
Emeryt ma rację, to nie ten bęben. Zachowajmy proporcje pewnych zjawisk i pewien umiar.
Suniecie jakbyście z Kitlem kręcili materiał dla tvnu. Zabiera pieniądze niepełnosprawnym, komuniści? Czy leci z nami pilot?!
19 listopada 2019, 06:58 / wtorek
Emeryt, Lis, jak wam ludzie mówią, że wasza stara się puszcza w Niepołomicach to lepiej nie gadajcie o żadnych bembenkach tylko to sprawdźcie. Z taką narracją dalej istniałoby PZPR, w sumie to istnieje podzielone na 4 części po+pis+sld+psl

Wracjajac do tematu to czekamy kiedy Konfa przedatawi światu obiecaną ustawę STOP LGBT odnośnik
19 listopada 2019, 10:23 / wtorek
Krótki materiał dla wszystkich, którzy "lubią sprawdzać", dla wszystkich pisowskich troli i zwykłych, uczciwych ludzi potłuczonych kurwizją.

Świadectwo, jak dobra zmiana wykończyła polskich producentów wieprzowiny pod pretekstem ASF.

Tego nie zobaczycie ani w tfałenach, ani w kurwizji. Bo obie te sucze stacje tak naprawdę grają do jednej bramki.

Krzysztof Tołwiński to były minister rolnictwa, działacz Konfederacji.

https://youtu.be/3RSaAu69T0o
19 listopada 2019, 11:50 / wtorek
miki sytuacja jest tak beznadziejna, że nie wiem... może dokonaj samospalenia?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011