Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Stop tęczowym degeneratom.

strona 13/22

13 grudnia 2019, 04:56 / piątek
Miałem nadzieję, że to nie w Polsce, że może za granicą mieszkasz.
Ptfu odnośnik
13 grudnia 2019, 11:39 / piątek
Większość tych korporacji odzieżowych wspiera waginosceptykow... Swego czasu Tk-maxx(marks) wypuścił kolekcje koszulek z che Guevara. Więc to żadne zdziwienie. Ps. I jeszcze nasza noblistka jak "pięknie" nas reklamuje na sralonach jewropy...kakaowe oko normalnie.
14 grudnia 2019, 21:23 / sobota
Firmy budują taką narrację, jakiej oczekują ich potencjalni klienci. Więc ja się za bardzo nie dziwię tym reklamom. To raczej nie ma nic wspólnego z ich poglądami. Zwykły marketingowy oportunizm.
20 grudnia 2019, 02:51 / piątek
@1947
Z panem się nie da rozmawiać merytorycznie a nawet choćby normalnie i dlatego nie odpisuję.Poczekam pół roku ,góra rok jak się sami ośmieszycie i wtedy się pośmieję acz bez satysfakcji bo szkoda mi takich młodych jak kolega z Brzeźna.Naiwny idealista ulegający urokowi cwanych grajcarów .To,że te wszystkie Konfederuskie , te patryjoty się pośmieszają jest dla mnie tak pewne jak data Wigilii.
Życzę panu jednak mimo zasadniczych różnic zdrowia,spokojnych świąt bo mi pana najzwyczajniej po ludzku żal.
21 grudnia 2019, 00:24 / sobota
nowy "wspaniały" świat - 16 lat więzienia za spalenie tęczowej flagi odnośnik

zarzuty: podpalenie trzeciego stopnia wraz z pogwałceniem praw jednostki w postaci zbrodni z nienawiści, nękanie trzeciego stopnia oraz lekkomyślne obchodzenie się z pirotechniką.
31 grudnia 2019, 09:40 / wtorek
"Nowy wspaniały świat" cd. - casus Wilczka w Brondby

odnośnik
6 stycznia 2020, 17:08 / poniedziałek
Jeszcze rok lub dwa i na mecz poparcia nie wejdziesz bez tęczowej opaski.Brawo prezydent Dulkiewicz.
21 stycznia 2020, 16:12 / wtorek
i Wilczek już dał sobie spokój z grą w tęczowym Brondby odnośnik
17 lutego 2020, 11:25 / poniedziałek
Gdańska aktywistka Dulkiewicz:
odnośnik
17 lutego 2020, 13:50 / poniedziałek
wdowa po Budyniu,moglaby kilka mieszkan sprzedac...i byloby jak znalazl na te instalacje,upamietniajaca Adamowicza.Dulkiewicz,jak wiekszosc Gdanszczan niestety.Szkoda pisania.
17 lutego 2020, 15:54 / poniedziałek
Poznań już przejęty przez tęczowych czas na Gdańsk.
19 lutego 2020, 12:17 / środa
Gdańsk to już jest tęczowy co potwierdza pani prezydent biorąc udział w marszach zboczeńców. Słynna flaga Gdańsk Bastion Prawicy to już dawno nieaktualne...Gdańsk to jest kolebka Pkatformy Obywatelskiej, obywateli Hujni Jewropejskiej i bardzo wrażliwych na los zwierzątek zboczeńców. Rzadko tu wracam chociaż to moje rodzinne miasto, ale serce pęka jak się patrzy na to zdziczenie...
19 lutego 2020, 18:59 / środa
Szczera prawda, zobacz pierwszy wpis w temacie. Najgorsze jest to ,że jak się dowiedziałem byłem o krok w wyłapania w miskę za niego od "swoich". Takie czasy
19 lutego 2020, 19:10 / środa
ps.nie znam szczegółów i nie wiem dokladnie kto jest taki prolewacki i chyba nie chcę wiedzieć, nic nie było w każdym razie więc chociaż na Lechii normalność powiedzmy ,że wzieła górę
19 lutego 2020, 19:32 / środa
I sorry Panowie ,że post po postem i wiem ,że już to kiedyś na forum wrzucałem. Rzecz w tym ,że warto o tym przypominać , w każdych czasach są ludzie i kanalie , tylko od Was zależy w której grupie będziecie
odnośnik
2 marca 2020, 14:44 / poniedziałek
Ziemkiewicz jak zawsze celnie:
odnośnik
2 marca 2020, 17:05 / poniedziałek
Watek ma tytul stop teczowym degeneratom... a ja sie zastanawiam na ile my sami takze takim watkiem ich nie nakrecamy i chca nie chcac promujemy. Ludzie o odmiennej orientacji byli sa i beda i to jest fakt... czy ostatnimi laty nie ma za duzo ich wszedzie w kulturze, ogolnie przestrzeni publicznej? pewnie tak, ale ja bym ich poprostu zignorowal.... nie majac realnego wroga w postaci bastionow prawicy itp sami z tej przestrzeni znikna... polaza, przelaza z flaga raz i drugi i im sie znudzi... bo g.. swiata te marsze interesuja poki nie ma jakis starc z ich przeciwnikami i wroca tam gdzie ich miejsce... do swoich domow i tam niech sobie zyja jak chca....
2 marca 2020, 17:47 / poniedziałek
W naszej ekstrklapie to już nie kryją - minuta 1:44
odnośnik
2 marca 2020, 17:48 / poniedziałek
Achtungami te marsze potraktować.
13 czerwca 2020, 21:51 / sobota
BiedrUń-bis, zwolennik homo"małżeństw"i kolorowej stolicy przyjaznej dla czarnodzikiego i oliwkowego luda napływowego w akcji wyborczej. Nagle koronawirus nie przezkadza hiPOkrytom w tęczowo-kodziarskich spędach dla rafaelka (bez maseczek, zresztą bardzo dobrze) . Lewactwo POmpuje kandydata-dublera ile sił w płucach, nie żałuje soroszowych srebrników na promocję tego tęczowego figuranta, ale się przeliczy. Rafael dzieci nie posyła na religię (dzieciom swym odmawia prawdy i wiary), ale na lekcje homoedukacyjnej seksualizacji w stołecznych szkołach czy też?
13 czerwca 2020, 23:30 / sobota
Ciekawe czy zwolennicy tęczowego Trzaskowskiego z naszego forum podzielają jego poglądy...?
14 czerwca 2020, 02:33 / niedziela
Dajcie na luz. Każdy ma rozum. Wszystko widać. Trzaski sraski i te rzeczy. Kto nie widzi, ten ślepy i idiota.
Debili ignorować, żyć swoim życiem, zarabiać na swoją rodzinę, olać matołków, glosować na normalność, kochać Ukochaną i... jechać dalej !
18 czerwca 2020, 15:49 / czwartek
Alert. Chcą żeby ich przepraszać. No to możne faktycznie przydałoby się ich przeprosić.
Demonstracja "To my jesteśmy LGBT+" rozpocznie się o godzinie 16 w niedzielę (21 czerwca) na Placu Przyjaciół Sopotu.
Sopot jest biało-zielony, nigdy tęczowy.
18 czerwca 2020, 23:33 / czwartek
Płaczą teraz jacy biedni a po cichu do szkół tylnymi drzwiami będą wchodzić...
19 czerwca 2020, 20:40 / piątek
I jeszcze ta dzicz odnośnik
22 czerwca 2020, 16:16 / poniedziałek
Analizując sondaż wyborczy na naszej stronce , zaskakuje mnie az tak duze poparcie dla Trzaskowskiego ,

BOSAK Krzysztof
Wykres: 25.5%
DUDA Andrzej
18.0 %
HOŁOWNIA Szymon
Wykres: 11.8%
TRZASKOWSKI Rafał
Wykres: 35.6%

Widac nasi kibice nie sa az tak prawicowi jak by sie wydawalo
22 czerwca 2020, 18:32 / poniedziałek
sympatycy elgietebowca, ci sami co płakali po rekordziście Guinessa w kategorii ilość posiadanych kont bankowych
22 czerwca 2020, 18:39 / poniedziałek
Widac ze nasi kibice potrafia glosno powtarzac slogany takie jak Bog ,Honor ,Ojczyzna
i glosowac beda na Trzskowskiego ktory niema nic wspolnego z Bogiem ,Ojczyzna to dla niego Unia a o Honorze nawet nie warto wspominac
Wielu mile by widzialo jakis wiec na Traugutta w tenczowych kolorach jak by dawali piwo i zarcie za darmo-bardzo to smutne
22 czerwca 2020, 18:44 / poniedziałek
wysoka pozycja Krzyska Bosaka daje nadzieje ....a co do Dudy...no coż a co on ma wspólnego z nurtem prawicowo-narodowym... tyle co rabin z papieżem..mycke..
22 czerwca 2020, 20:25 / poniedziałek
Myckę powiadasz... U papieża... Śp. Kobuszewski przewraca się w grobie.

Nie dziwi nic. Ogłupienie w naszym mieście sięga po szczyt władzy, więc wcale nie dziwią mnie te wyniki. Wystarczy czasem wejść na forum i poczytać niektórych ogórków.
22 czerwca 2020, 21:08 / poniedziałek
Bastion Prawicy to już zamierzchła przeszłość. Wieloletnia tresura i duraczenie w mediach, rozrywce i kulturze przynosi efekt. Całe homosiowo-celebryckie towarzycho zaciera ręce.Wprowadzą zboczeńców do szkół. Nie będzie mamy i taty tylko rodzic 1 i rodzic 2. Zagłosują na tęczowego oszusta, który nie pamięta co robił 4 lata temu bo jest jewropejski i mówi po francusku. Jak spełni swoje obietnice to wielu co na niego odda głos gorzko pożałuje tej decyzji. A Gdańsk nigdy nie był prawicowy tak naprawdę...Solidarność to lewicowe korzenie a jej prawicowa część została uznana za ekstremę i była jedynie przeszkodą w układach z czerwonymi. Stąd tez między innymi tow. Lis Bogdan opluwa śp.Kornela Morawieckiego "że dzielił Polaków" bo nie godził się na haniebne układy.
22 czerwca 2020, 21:27 / poniedziałek
ale czemu lemingi tak cicho, wstydzą się lgbtowskiego kandydata, a taki jest glanc, europejski
22 czerwca 2020, 21:34 / poniedziałek
emeryt nie czepiaj się słówek jedno to jarmułka a drugie piuska ale tak pasowało w skrócie heheh ... a tak a propo podobno teraz trzeba zabrać babci buty...pójdzie głosować na Bosaka ,,,, dobre !!!!
22 czerwca 2020, 23:09 / poniedziałek
Nie czepiam się misiu.

Przecież to nie chodzi o zboczeńców, czy o jakieś ich "wartości". Mogę mówić tylko o tych potencjalnych głosujących na tego bufona, których znam i w normalnej gadce są bardziej radykalni w tym względzie niż ja, a ja do admiratorow raczej nie należę ;-)
Podstawowy aksjomat - jestem lepszy od tej tłuszczy, mądrzejszy, inteligentniejszy i cały na biało. Przepełniony dysgrafią, dysleksją, z tabliczką "mgr" na drzwiach, nie będzie mi byle cham wchodził z butami do mojego idealnego życia. I jeszcze muszę cokolwiek poczytać o rozwoju dyktatury w Polsce i potrafić w dyskusji przy piwie pokazać w swoim kupionym na raty smartfonie najnowszy mem o Kaczorze oraz dowcipnie go skomentować. Np. "kuuuuurwa, taki chuj nami rządzi".
Przeżyliśmy komunę, powrót komuny, złodziei z UW, pierwszą dyktaturę Kaczora, rudego cwaniaka, drugą dyktaturę Kaczora, to przeżyjemy także idiotę z niedouczonym francuskim jako prezydentem. Byleby tylko Mandziara stąd s... poszedł :-)
25 czerwca 2020, 10:53 / czwartek
Polecam odnośnik
29 czerwca 2020, 16:43 / poniedziałek
Już film usunięty, może znajdziesz inne źródło?
29 czerwca 2020, 16:52 / poniedziałek
Nie mam pojęcia gdzie go teraz można znaleźć. Szukaj tytułu :" Ich prawdziwe cele"
29 czerwca 2020, 16:52 / poniedziałek
Ok - jest odnośnik
29 czerwca 2020, 16:54 / poniedziałek
29 czerwca 2020, 16:56 / poniedziałek
No i został wybór między dżumą a cholerą. Jedna z tych chorób ma tęczowy kolor...
29 czerwca 2020, 17:31 / poniedziałek
Ja nie ma dylematu w obecnej sytuacji...a tego "profesora" oddał bym pod celę na parę dni żeby tam głosił swoje poglądy. Nie dziwi, ze "profesorowie" UW chcą uchwały, która ma zwierać krytykę wobec Dudy za jego pogardę wobec zboczeńców. Każdy zdrowy i normalny człowiek wie co wybrać...
29 czerwca 2020, 20:43 / poniedziałek
Gdansk,mistrzostwo swiata,Czaskoski ponad 60%.Dzuma,cholera,a moze jednak HIV?
29 czerwca 2020, 21:13 / poniedziałek
Nigdy nie zrozumiem czemu tyle poparcia ma w naszym mieście czaskowski i po
29 czerwca 2020, 21:18 / poniedziałek
ja też
29 czerwca 2020, 21:24 / poniedziałek
chociaż to oczywiste, sieć powiązań tzw układ gdański i tu nawet wielu znanych forumowiczów buraka zrobi..., to są ostanie wybory gdzie trzeba wybierać mniej śmierdzącą kupę
29 czerwca 2020, 22:12 / poniedziałek
ja tam kupiłem popcorn....
30 czerwca 2020, 00:26 / wtorek
@edwin, chętnie bym się z Tobą wódki napił. Sopot jest mi bliski, zwłaszcza Haffnera i ,,Zagłoba" na Monciaku. Odnośnie kupy, niektórzy myślą, że jak wdepną w psie gówno, to mają szczęście. Gratuluję!
30 czerwca 2020, 12:13 / wtorek
@edwin kiedyś mi zarzuciłeś, że mące pisząc o Tusku, że chodzi na pasku niemieckich służb. Dlatego o Trzaskowskim napiszę subtelniej to jest niebezpieczny człowiek skrojony na miarę tej kampanii prezydenckiej. Bo Kidawa zepsuła się za nim jeszcze wystartowała. Teraz pozostaje patrzeć jak obaj kandydaci Trzaskowski i Duda będą okładać społeczeństwo kiełbasą wyborczą.
30 czerwca 2020, 12:39 / wtorek
Każda osoba kandydująca na prezydenta, a nawet do sejmu czy senatu wypowiadająca się pozytywnie o pedałach czy innym lgbt powinna być na starcie skreślona przez każdego obywatela RP. Każde jedne prawo czy przywilej im nadane zostanie na zawsze. Dzisiaj związki partnerskie, za 5 lat adopcja dziecka. Będzie to dążyć do tego, że dwóch bogatych pedałów upatrzy sobie dziecko z ubogiej lecz normalnej rodziny i sobie swoimi sposobami przysposobi je. A krzywda, która będzie działa się temu dziecku wyjdzie dopiero po kilkunastu latach. I nikt mi nie wmówi, że taka rodzina może żyć normalnie bo po prostu nie może.
Ktoś kto toleruje pedałów i pozytywnie się o nich wypowiada nigdy nie dostanie mojego głosu nawet nie wiadomo jak byłaby pozytywna czy bliska mi osobą.
Nie zapominajmy też o tym, który rząd wziął sobie jako temat zastępczy kibiców.
Mój kandydat odpadł w pierwszej turze. Choć myślałem, że jest szansa przebić 10%.
Jak mi się będzie chciało iść na wybory to na pewno zagłosuję przeciw zwolennikowi pedałów.
30 czerwca 2020, 15:44 / wtorek
Elgiebetowiec stołeczny raczej nie przejdzie jeszcze tym razem, ale nie można biernie zostać w domu i czekać jak inni POzamiatają.
Cóż, dobry wynik Krzyśka, ma potencjał na przyszłość, dobry prognostyk dla prawdziwej prawicy. Ale jak lewactwo od lgiebetowca, nie daj Boże, kiedyś będzie górą i jak wdroży cenzurę prewencyjną w ramach np. tzw. walki z nienawiścią (hejtem, jak to oni, nie po staropolsku nazywają), trudno się będzie przebić ze słusznymi i niezależnymi poglądami i generalnie słabo będzie z wolnością słowa i prawem do wyrażania nieskrępowanej polityczną poprawnością myśli. To walka normalności (ze swoimi ułomnościami, niedoskonałościami i grzechami) z jawną forpocztą cywilizacji śmierci, przed którą przestrzegał św. Jan Paweł II Wielki.
1 ..... 11 12 13 14 15 ..... 22
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024