Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Stop tęczowym degeneratom.

strona 13/13

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

13 grudnia 2019, 04:56 / piątek
Miałem nadzieję, że to nie w Polsce, że może za granicą mieszkasz.
Ptfu odnośnik
13 grudnia 2019, 11:39 / piątek
Większość tych korporacji odzieżowych wspiera waginosceptykow... Swego czasu Tk-maxx(marks) wypuścił kolekcje koszulek z che Guevara. Więc to żadne zdziwienie. Ps. I jeszcze nasza noblistka jak "pięknie" nas reklamuje na sralonach jewropy...kakaowe oko normalnie.
14 grudnia 2019, 21:23 / sobota
Firmy budują taką narrację, jakiej oczekują ich potencjalni klienci. Więc ja się za bardzo nie dziwię tym reklamom. To raczej nie ma nic wspólnego z ich poglądami. Zwykły marketingowy oportunizm.
20 grudnia 2019, 02:51 / piątek
@1947
Z panem się nie da rozmawiać merytorycznie a nawet choćby normalnie i dlatego nie odpisuję.Poczekam pół roku ,góra rok jak się sami ośmieszycie i wtedy się pośmieję acz bez satysfakcji bo szkoda mi takich młodych jak kolega z Brzeźna.Naiwny idealista ulegający urokowi cwanych grajcarów .To,że te wszystkie Konfederuskie , te patryjoty się pośmieszają jest dla mnie tak pewne jak data Wigilii.
Życzę panu jednak mimo zasadniczych różnic zdrowia,spokojnych świąt bo mi pana najzwyczajniej po ludzku żal.
21 grudnia 2019, 00:24 / sobota
nowy "wspaniały" świat - 16 lat więzienia za spalenie tęczowej flagi odnośnik

zarzuty: podpalenie trzeciego stopnia wraz z pogwałceniem praw jednostki w postaci zbrodni z nienawiści, nękanie trzeciego stopnia oraz lekkomyślne obchodzenie się z pirotechniką.
31 grudnia 2019, 09:40 / wtorek
"Nowy wspaniały świat" cd. - casus Wilczka w Brondby

odnośnik
6 stycznia 2020, 17:08 / poniedziałek
Jeszcze rok lub dwa i na mecz poparcia nie wejdziesz bez tęczowej opaski.Brawo prezydent Dulkiewicz.
21 stycznia 2020, 16:12 / wtorek
i Wilczek już dał sobie spokój z grą w tęczowym Brondby odnośnik
17 lutego 2020, 11:25 / poniedziałek
Gdańska aktywistka Dulkiewicz:
odnośnik
17 lutego 2020, 13:50 / poniedziałek
wdowa po Budyniu,moglaby kilka mieszkan sprzedac...i byloby jak znalazl na te instalacje,upamietniajaca Adamowicza.Dulkiewicz,jak wiekszosc Gdanszczan niestety.Szkoda pisania.
17 lutego 2020, 15:54 / poniedziałek
Poznań już przejęty przez tęczowych czas na Gdańsk.
19 lutego 2020, 12:17 / środa
Gdańsk to już jest tęczowy co potwierdza pani prezydent biorąc udział w marszach zboczeńców. Słynna flaga Gdańsk Bastion Prawicy to już dawno nieaktualne...Gdańsk to jest kolebka Pkatformy Obywatelskiej, obywateli Hujni Jewropejskiej i bardzo wrażliwych na los zwierzątek zboczeńców. Rzadko tu wracam chociaż to moje rodzinne miasto, ale serce pęka jak się patrzy na to zdziczenie...
19 lutego 2020, 18:59 / środa
Szczera prawda, zobacz pierwszy wpis w temacie. Najgorsze jest to ,że jak się dowiedziałem byłem o krok w wyłapania w miskę za niego od "swoich". Takie czasy
19 lutego 2020, 19:10 / środa
ps.nie znam szczegółów i nie wiem dokladnie kto jest taki prolewacki i chyba nie chcę wiedzieć, nic nie było w każdym razie więc chociaż na Lechii normalność powiedzmy ,że wzieła górę
19 lutego 2020, 19:32 / środa
I sorry Panowie ,że post po postem i wiem ,że już to kiedyś na forum wrzucałem. Rzecz w tym ,że warto o tym przypominać , w każdych czasach są ludzie i kanalie , tylko od Was zależy w której grupie będziecie
odnośnik
2 marca 2020, 14:44 / poniedziałek
Ziemkiewicz jak zawsze celnie:
odnośnik
2 marca 2020, 17:05 / poniedziałek
Watek ma tytul stop teczowym degeneratom... a ja sie zastanawiam na ile my sami takze takim watkiem ich nie nakrecamy i chca nie chcac promujemy. Ludzie o odmiennej orientacji byli sa i beda i to jest fakt... czy ostatnimi laty nie ma za duzo ich wszedzie w kulturze, ogolnie przestrzeni publicznej? pewnie tak, ale ja bym ich poprostu zignorowal.... nie majac realnego wroga w postaci bastionow prawicy itp sami z tej przestrzeni znikna... polaza, przelaza z flaga raz i drugi i im sie znudzi... bo g.. swiata te marsze interesuja poki nie ma jakis starc z ich przeciwnikami i wroca tam gdzie ich miejsce... do swoich domow i tam niech sobie zyja jak chca....
2 marca 2020, 17:47 / poniedziałek
W naszej ekstrklapie to już nie kryją - minuta 1:44
odnośnik
2 marca 2020, 17:48 / poniedziałek
Achtungami te marsze potraktować.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011