Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stop tęczowym degeneratom.

strona 14/22

30 czerwca 2020, 17:58 / wtorek
Dzieki Castrop nic dodac nic ujac.
Jam moze wojewodztwo Pomorskie glosowac na czlowieka ktoremu z geby leci sraczka
przy kazdej wypowiedzi a Mazowieckie pokazuje mu srodkowy palec.Obciach na caly kraj
30 czerwca 2020, 19:09 / wtorek
CzechuLG no to masz problem... no bo iść głosować na człowieka który zadeklarowanego geja(pedała) robi pełniącym obowiązki 1 prezesa Sądu Najwyższego to chyba już przesada....przyjmuje innego na pogaduchy????..ta... popcorn to jest wyjście i już za 5 lat ...czas szybko leci
30 czerwca 2020, 19:15 / wtorek
@misiu oj misiu pisiu mi się coś tak wydaję ,że głosujesz na prro zboka i chcesz coś tu przemycać w tym popcornie. Wstyd.

@John ,przy Hafnera matura w SKT, w zacnym Zagłobie też się bywało, minęło ponad 20lat, wtedy to był mój Sopot ,dziś...szkoda gadać
30 czerwca 2020, 19:19 / wtorek
Oczywiście Haffner tak jak ja przez dwa "f".
30 czerwca 2020, 19:33 / wtorek
Misiu
Być może... Nie wiem... Ale wiem, że związki partnerskie jeszcze poczekają.
Tak jak wspomniałem wcześniej. Jeśli mogę to zrobić w jakiś sposób to będę pedałom utrudniał.

No i też pamiętajmy o temacie zastępczym.
Misiu ja pamiętam. A Ty?
30 czerwca 2020, 19:45 / wtorek
oj edwinie nie napisze tak żartobliwie jak ty...np.edwinie pingwinie... no wiec źle Ci się wydaje ..i to koniec tłumaczeń ....nie musisz szukać wrogów tam gdzie ich nie masz...a za moich czasów to mówiło się wstyd to kraść i z d...y spaść..ale ty chyba za młody jesteś żeby takie teksty pamietac....CzechuLg..masz racje..
30 czerwca 2020, 19:58 / wtorek
@misiu67 zostałes sam jak widać na placu...pozostali zwolennicy elyt co to gardzą ludźmi ze wsi i z niższym wykształceniem siedzą cicho. Czyżby się wstydzili swojego kandydata? Jak słucham tej kurewki lewackiej Gretkowskiej to nóż się otwiera. To samo pierdolony rudzielec z PZPN...
mnie to jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, ze trzeba 12 lipca iść i dać odpór tęczowej zarazie.
30 czerwca 2020, 19:59 / wtorek
@misiu no to zwracam honor, sorry ale tęczowy rafałek spadkobierca Tuska i Schetyny ,gdzie w rozumieniu prawnym ja kibic a nie kibol ,a miałem wjazdy na chatę...To jest wstyd na tę szmatę głosować mieniąc się kibicem
30 czerwca 2020, 20:02 / wtorek
W życiu nie zagłosuję na typa, któremu polecenia wydaje lachociąg z Żoliborza. Za komuny to nawet komuchy się nim brzydziły i nie chciały internować. Ale w sumie dobrze, że nie lubi kobiet bo geny by przeniósł nie daj Boże.
30 czerwca 2020, 20:10 / wtorek
No właśnie. Xoce, tęczowy cwaniaczek rafałek lub mniejsze zło, czasem lepiej wdepnąć jednak w tę Dudę niż wpaść w szambo za szyję. Tragiczny wybór, ale ważny, bo jak ten pedryl ze stolicy zostanie prezydentem... tfu!
30 czerwca 2020, 20:11 / wtorek
brawo xoce mistrz i guru forum, twoje wpisy powiiny być zebrane i wydane jako zbiór złotych myśli
30 czerwca 2020, 20:21 / wtorek
Edwin. Jeżeli Duda zostanie prezydentem to od listopadowych wyborów w USA Polską będzie rządził nowy amerykański ambasador. Przy porozumieniu z resztą innych prezydentów europejskich. Ten typ nic nigdzie nie znaczy i nie będzie znaczył, nikt go nie lubi i nie będzie z nim rozmawiał. Chyba że przy windzie albo przy kiblu. Oczywiście zostają ruscy i żółci. Zawsze możemy kupić od pierwszych więcej węgla a od tych drugich przepłacone maseczki i respiratory albo inny szmelc. Ale kurwa brnij dalej w te twoje fiksacje na jednym punkcie. Dla mnie normalne to nie jest. Ale to nie mój problem na szczęście.
30 czerwca 2020, 20:33 / wtorek
"nikt go nie lubi" ,ale argument! a rafałek jest taki europejski, ja prdl, gadka bez sensu, gadaj z dupą to cie osra, bez odbioru
30 czerwca 2020, 20:42 / wtorek
ps. nie do ciebie gamoniu tylko ogólnie. Tak Duda jest przyjebanym pionem, ale wolę jego niż tysiące brudasów z relokacji czy pedałów na ulicach i w szkołach czy wjazdy na chatę bo byłeś na meczu wyjazdowym co tęczowy cwaniak nam zagwarantuje. Nie lubię nawet Pisu ale jak można być tak antypolskim, antykibicowskim i to na forum "Bastionu Prawicy"(celowo w cudzysłowiu)?!
30 czerwca 2020, 20:48 / wtorek
Z tego co pamiętam to ostatnią partią która lizała dupę ruskom to było PO.

xoce wypierdalaj. Znów zaczynasz wkuwać. Pewnie ktoś w dupę kutasem wjeżdża stąd te poglądy.
30 czerwca 2020, 21:13 / wtorek
@Edwin, mówimy "w cudzysłowie"...
30 czerwca 2020, 21:18 / wtorek
"Rombis" Ty chociaż w przeciwieństwie do xoce jesteś inteligentny, marna pociecha, ale zwasze coś
30 czerwca 2020, 21:28 / wtorek
Edwin. Naprawdę nie widzisz prawdziwych problemów na horyzoncie (gospodarka, budżet, pandemia) ale musisz tworzyć sztuczne a potem z nimi próbować walczyć? A głosuj se na Dudę. A potem się wstydź za niego.

Czechu pajacu - ile jeszcze ruskiego węgla który kradną z ukraińskiego Donbasu muszą jeszcze pisowcy sprowadzić do Polski żebyś przejrzał na swoje oczy?. Naprawdę udajesz, że tego nie ma? Nie widzisz, że Twoi ulubieńcy przy korycie przepalają setki milionów między sobą i swoimi rodzinami. Im ta epidemia z nieba spadła. Mają swoje żniwa. Do dziś miały dotrzeć do Polski te respiratory zaliczkowane na 150 000 000 . Ani respiratorów ani kasy z powrotem. Tak się dyma naród. Na setki milionów.
30 czerwca 2020, 21:29 / wtorek
Może i marna pociecha, ale zawsze coś ;)

Rozumiem tą ucieczkę przed pedałami i degeneratami, ale nie wiem czy wiesz kto był stylistą i fryzjerem obecnego "prezydenta" w poprzedniej kampanii. Jeśli nie to pomogę, Jacek Szawioła... ;)
30 czerwca 2020, 21:34 / wtorek
@rombis serio? Chyba za szybko pochwaliłem Twój intelekt... Nie pamiętasz co robiło peło ,względem kibiców. `Serio? Masz w rafałku interes albo ja się mylę względem Ciebie
30 czerwca 2020, 21:37 / wtorek
Edwin, nie mam żadnego interesu, ale na pewno w tym duecie jest moim pierwszym wyborem...
30 czerwca 2020, 21:40 / wtorek
Ehhh, no to Ci Tuskowcy wjazdu na chatę nie zrobili za nic, no to chcesz pedałów w szkołach i brudasów za sąsiadów...hmmm, kto co lubi
30 czerwca 2020, 21:44 / wtorek
Edwin, w każdym wątku lansujesz się tym wjazdem na chatę... nie miałeś nic bardziej spektakularnego? ;) Żart...

Wyluzuj, uśmiechnij się, są wakacje, lato, Lechia ma dobre wyniki... zapewne znajdziesz jeszcze wiele innych podobnych :)
30 czerwca 2020, 21:47 / wtorek
Gadasz jak Rafałek, niestety ja cwaniaczków nie kupuję ,nawet kumatych.
30 czerwca 2020, 21:50 / wtorek
ale Rombis o ile jeszcze tam nie jseteś to w PO czeka Cię kariera, oni potrzebują takich rafałków ;)
30 czerwca 2020, 21:52 / wtorek
Przykro mi... nie będę już prawił "oczywistych oczywistości", ale życie jest jedno i warto je przeżyć z uśmiechem, miłością i radością. Szkoda czasu na knucie, nienawiść i wrogość.
Pozdrawiam i powodzenia życzę za mniej niż dwa tygodnie ;)
30 czerwca 2020, 21:54 / wtorek
Nie, dzięki :) Jakąś tam swoją karierę robię zupełnie gdzie indziej ;)
30 czerwca 2020, 21:58 / wtorek
Ja też dziękuję bo uświadomiłeś mi ,że trzeba pójść głosować na Dudę(mimo ,że przyjebany) by ten uśmiech i radość z życia zachować. Jak to nasi przodkowie mówili "wolność to ccoś co trzeba szanować i nie jest dana na zawsze". Mogłem coś przekręcić, ale żadna szyderka nie zmieni faktów. Tak zakłamanej mordy jak rafałek..., he,he , no tak ciez się życiem :D
30 czerwca 2020, 22:43 / wtorek
Wybory prezydenckie II tura to nic innego, jak parlamentarne z zeszłego roku mając do wyboru już tylko PIS i PO.
Może wyjdę na pisiora, ale głosując na Trzaskowskiego narażamy się na powrót do lat sprzed 2015 za rządów PO - PSL. Co dobrego dla zwykłych ludzi zrobił tamten rząd ? Schetyna, zapytany o trzy największe sukcesy tamtych lat nie był w stanie wydukać słowa. Ja też nie. Nie chcę sprzedaży polskiego lotu, polskich banków, firm i instytucji, które przynoszą jeszcze jakiś dochód. Nie chcę chodzić do roboty do 67 roku życia, nie chcę, aby moje dzieci uczyły się w szkole o masturbacji itp. Nie chcę małżeństw homoseksualnych i adopcji przez nich dzieci. Nie chcę rzeszy ciapatych, którzy z mojego podatku będą otrzymywać zasiłek. Nie chcę ministra finansów, który powie, że na obietnice PISu nie ma i nie będzie pieniędzy. Nie chcę waluty euro, która spowoduje wzrost cen ( Litwa, Słowacja ). Dlatego zagłosuję na Dudę.
30 czerwca 2020, 23:10 / wtorek
Duda ułaskawił pedofila. Ciekawe czy nie księdza.

"Andrzej Duda często stosował łaskę, kierując się "względami humanitarnymi" (np. złym stanem zdrowia) – jak wobec skazanego za oszustwo (decyzja z 19 maja) czy za m.in. fałsz materialny (z 23 marca). Z kolei 14 marca prezydent ułaskawił aż siedem osób – to rekord – w tym skazaną za uszkodzenie ciała (łaska dotyczyła wpłaty na cel społeczny) i nietrzeźwego rowerzystę recydywistę. A także – i to rzadkość – osobę skazaną za zgwałcenie małoletniego krewnego.

"Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, podejmując decyzję o skorzystaniu z prawa łaski, miał na uwadze względy racjonalności i celowości, a w szczególności fakt pojednania się skazanego z pokrzywdzonymi, zadośćuczynienie wyrządzonym krzywdom oraz obecne wzorowe zachowanie" – czytamy w enigmatycznym uzasadnieniu motywów. Akt łaski dotyczył uchylenia zakazu kontaktowania się i zbliżania do ofiar."

Jedno mówi, inne robi. Dla Polski PiS niewiele zrobił, rozdał kasę której zaczyna brakować i tyle. Coś nowego powstało za prezydentury Dudy ? Nic. Tylko wpadli na pomysl, że Orlen kupi Energę i LOTOS. Pomorzu to nie pomoże. Duda jest tchórzem na psku Kaczyńskiego a całe pisowskie koleżeństwo przyspieszyło proces okradania Polski. Na końcu kraj będzie wyglądał jak po pladze szarańczy. Ale kurwa będzie przekop :D I chuj.
30 czerwca 2020, 23:27 / wtorek
Pis rozdaje kasę ( nie swoją, naszą z podatków ) na każdego dzieciaka po pięć stów. Może powinno być to w formie zwrotu podatku, pracujesz - dostajesz. Wcześniej mafie vatowskie i inni złodzieje bezkarnie drenowali Polskę, nie było tych pięciu stów u rodziców ani w budżecie. Słyszałem fajny tekst zaraz po wyborach w 2015 r., starszy człowiek, mieszkaniec jednej z podlaskich wsi : " jeśli PIS spełni swoje obietnice i nie zabraknie kasy, to pokaże to nam jaka skala złodziejstwa była do tej pory"

Robią przekop, aby uniezależnić się od ruskich. Aby nie trzeba pytać o zgodę, aby wpłynąć do swojego portu, aby Elbląg był niezależny i aby się rozwijał jak cały region.

Oczywiście nie są idealni, ale wg mnie o niebo lepsi.
30 czerwca 2020, 23:44 / wtorek
Ale co myślisz o tym, że Duda ułaskawił pedofila ("poddanie czynności seksualnej, znęcanie się, naruszenie czynności narządu ciała"). Przekonuje Was takie tłumaczenie z Kancelarii Prezydenta:

"Decyzja była poprzedzona wnikliwą analizą sytuacji osób, których sprawa dotyczy, oraz pozytywnych rekomendacji zawartych w opiniach kuratora sądowego, sądów orzekających w obu instancjach oraz Prokuratora Generalnego, a także uzyskaniem dodatkowych informacji z sądu."

?
Sam Ziobro pozytywnie rekomendował jprdl.

A kasa co poszła na 500 plus nie poszła między innymi na ochronę przeciwpowodziową Podkarpacia (PiS zainwestował tam w gospodarkę wodną ułamek tego, co to skąpe PO). Przekopem niewiele co będzie mogło przepłynąć a tor do Elbląga będzie musiał być non stop pogłębiany. Zwrot inwestycji może za 1000 lat. Zwłaszcza, że potrzebne miliardy na ewentualną przebudowę portu w Elblągu. Aha. No i docelowo jeżeli ma być tam taki wielki ruch to Gdańsk straci na rzecz Elbląga przecież. Rozpierdolą Polskę jak stadninę w Janowie.
30 czerwca 2020, 23:44 / wtorek
xoce,snafu,czy jakos tak.Tusk bylby z Ciebie dumny.Zapros go na Lechię.
1 lipca 2020, 00:26 / środa
"...w tym duecie będzie moim pierwszym wyborem"
Rombis, niezla kiwka, szanuję:-) Przyznaj, że wśród tej całej gromady nieudaczników/kandydatów najpierw "prawdziwa prezydent", a później "silny prezydent", byli Twoim pierwszym i JEDYNYM wyborem. To nie przestępstwo, ale wstyd :-) Brałeś urlop na zebranie podpisów dla Czaska ? :-)

Tera, jak na niewykształconego prostaka kibola przystało - głosujta, jak chceta, byle nie na ćpuna idiotę :-)

Znowu ten cymbał. Wkleja głąb tekst Onetu, bo wie, że temat zboczeńców jest chwytliwy i każdy normalny człowiek będzie oburzony. Posiada debil zapewne wiedzę, że ulaskawienie nastąpiło na prośbę bliskich pokrzywdzonego i dotyczyło tylko zadośćuczynienia, ale nie wspomni o tym, bo ma Was/nas za kretynów. Co za kurwia menda...
1 lipca 2020, 00:54 / środa
Zbliża się II decydująca tura wyborów. Czytam, jak ktoś odwołuje się do gołosłownych ocen PiSu, PADa pochodzących od ich zapartych wrogów i uważa się za dobrze zorientowanego w temacie, a potem powiela te nielogiczne, żeby nie powiedzieć ostrzej, opinie, to myślę, że nasi przodkowie z epoki oświecenia mieli dobrą koncepcję odrodzenia państwa => e d u k a c j a. To nie czas na wielkie szkolenie ale poziom podstawowy: ten albo tamten?
Wybór jest dramatyczny ale dla ludzi, którzy chcą mieć normalną rodzinę, przy niej swoją prywatność i swoje w miarę niezależne państwo nie aż tak trudny. Według mnie jedni to zdrajcy a sam ich wiceprzewodniczący tu ulepszony Petru –kolejny produkt przybudówki Sorosa masońskiego Bilderbergu. Skrupulatnie dobrani tam adepci otrzymują kolejne zadania do wykonania, jak się z nich wywiążą, będą dalej wspierani. (Popatrzcie na takiego Adamowicza – przecież to był kiedyś naprawdę fajny facet i co z niego zrobili. Naprawdę jest się czego bać).
Ja też zdjąłem buty i skarpetki i poszedłem głosować..., ale nie z tego powodu, że Młody to właściwy kandydat, ale aby mu dodać siły, aby starał się nim zostać i aby dać mu więcej argumentów do ugrania. Niestety towarzystwo ma niereformowalne, które zrobi wszystko, aby pozostać na poziomie 5%, byle koryto się zgadzało. A Kaczor jest patriotą tyle że Polski wieloetnicznej, wielokulturowej. Ma ponoć korzenie starotestamentowe, przez co gorzej czuje polską duszę i obawia się polskiego, żywiołowego patriotyzmu. Ale nie wystawi na poniewierkę swego kraju, naszego kraju. Jego umizgi do diaspory w USA budzą niesmak, ale może to wynika z jego rozumienia Real Politik. W końcu wie, kto rządzi na świecie. Mi wydaje się, że lecenie im w d... pozwala trwać jego ugrupowaniu przy rządach. I tego sie trzyma. No ale może to polska racja stanu? PAD jest spowinowacony z kim trzeba ale chociaż ma coś z prestidigitatora i gada w kółko to samo jak nakręcony, to w gruncie rzeczy raczej swojski chłop choć prezydent taki sobie. Niestety, bo wataha na tym korzysta a jeszcze nie szczędzi mu zjebki. No ale oni tak już mają. Wolałbym … nie to teraz nie ma znaczenia.
1 lipca 2020, 03:52 / środa
masz tu xoce:Ułaskawienie dotyczy tylko "zakazu zbliżania się do ofiary". Pozostałe kary zostały odbyte i to dawno. O "zdjęcie" zakazu, wnioskowały pokrzywdzone ( matka, córka ), nastąpiło pojednanie w Rodzinie, mieszkają razem. Warto to wiedziec zanim coś się napisze. Pozdrawiam.
1 lipca 2020, 04:14 / środa
i jeszcze cos dla lewaka(lubi byc "center of attention" ) Ofiary po latach wnioskują o ułaskawienie oprawcy (krewnego) w zakresie zakazu zbliżania się, bo się z nim pojednały. Sądy I i II instancji i kuratorzy opiniują pozytywnie.
Historia, w której manifestuje się złożoność natury ludzkiej. To wycie "PAD obrońca pedofilów" jest żałosne
1 lipca 2020, 05:25 / środa
xoce pedale, jak już się do mnie zwracasz to wyjmij kutasa z dupy. Bo twoje argumenty są z dupy...
1 lipca 2020, 06:51 / środa
Pedofil to pedofil. Ciekawe ile dostała ofiara za gadanie, że się już nie gniewa itp. Potem obrona będzie wykazywać jak to pedofil się zresocjalizował bo ofiara go odwiedzi itp. Wypuszczą go warunkowo a on zgwałci Wam dzieci. Żeby tu bronić pedofila na tym forum??? I robienia mu łaski ??? Koniec świata !!!
1 lipca 2020, 07:46 / środa
Po co to dramatyzowanie? Prezydent ma funkcję czysto reprezentacyjną. Na styku i minimalnie wygra pewnie Adrian. Za 5 lat ta dyskusja powinna być:-)
1 lipca 2020, 10:23 / środa
Ciekawe ilu pedo uwolnłby jeszcze. Poza tym dyskusja za 5 lat to po rusku albo chińsku jak Adrian wygra. W każdym razie mam nadzieję, że nie wygra i pedofile oraz ich forumowi obrońcy będą smutni.
1 lipca 2020, 10:43 / środa
Zboczeńcu, jesteś całkiem inteligentnym, cynicznym, pozbawionym jakiejkolwiek wrażliwości manipulatorem i skurwensynem.
Chuj ci w dupę błędzie genetyczny.
Ktoś kiedyś napluje ci w ryj.
1 lipca 2020, 11:13 / środa
Serio trzeba mieć zryty beret żeby nawet rozważać głosowanie na Czaskowskiego. Ktoś zadał sobie trud i przeczytał jego program? Tzn. wiadomo, że nic co "obiecają" mendy z PO nie ma żadnej wartości - ale to co tam jest wytrąca jakiekolwiek argumenty jego zwolennikom. Naprawdę ciężko mi w to uwierzyć, że na tym forum jest tyle osób oglądających TVN.
1 lipca 2020, 13:07 / środa
Emeryt wielbicielu pedofili ty to wiem czemu głosujesz, bo ci ten pajac obiecuje nie wiadomo ile emerytur plus bezkarność za miętoszenie wnuczki "bo to sprawa rodzinna". Wypierdalaj zjebie. Ale daleko od placów zabaw a od września szkół i przedszkoli.

Lufate - program Dudy to jedynie rozdawanie pieniędzy. Do tej pory nie widzę za bardzo co pisowcy z Dudą zrobili dla Polski oprócz rozdawania pieniędzy z różnych funduszy utworzonych przez ich poprzedników. Na 13 ste emerytury wydali fundusz solidarnościowy przeznaczony na inne cele (osoby niepełnosprawne) . Wzięli i zajebali te pieniądze, żeby kupić glosy takich kretynów jak wyżej wymieniony emeryt, który ma w dupie co się będzie działo w tym kraju "bo mu się emerytura należy" .
Zaczniecie jęczeć dopiero jak wam dopierdolą kolejne podatki tłumacząc to wirusem, przy okazji którego niektórzy pisowcy nachapali się na kilka pokoleń (ale to złudne bo zostaną rozliczeni). Też masz 60+ lat ? Też wierzysz, ze w NBP są nieprzebrane zasoby "rządowej" gotówki ??? Będzie Was bolało za jakiś czas. i to bardzo (oczywiście, jeżeli Duda wygra).
1 lipca 2020, 13:21 / środa
Panowie kurwa - dajcie spokój...

Każdy ma swoje zdanie i niech się go trzyma, a po co przekonywać drugiego...? sprawdza się powiedzenie: gdzie dwóch Polaków - to trzy zdania

Pamiętajcie Szyk i Elegancja !
1 lipca 2020, 13:22 / środa
Upolitycznione sądy
Upolityczniona prokuratura
Upolityczniona telewizja, robienie starszym sieczki z mózgu
Spółki państwowe obsadzone partyjniakami (żeby daleko nie szukać proszę zobaczyć na Lotos, Energa, Orlen)
Podwyższanie podatków, wprowadzenie nowych opłat (od dziś cukrowy, opłata od serwisów VOD, zapowiadana opłata reprograficzna od smartfonów)

no ale pedalstwo się nie panoszy.
1 lipca 2020, 13:30 / środa
Dlaczego ja nie dyskutuję z debilami.
cytat
"I nie chodzi tu o debila w sensie medycznym, czyli niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim. Chodzi tu o debila-dyskutanta, chociaż z wieloletnich badań wynika, że znaczny odsetek debili-dyskutantów to właśnie osoby z niskim IQ, ale im wybaczamy, bo to nie ich wina. Znacznie gorzej jest gdy debil-dyskutant ma IQ w normie lub ponad przeciętne. Takich trzeba bezwzględnie tępić, bo są niejako debilami z wyboru.
Ale czym jest debil-dyskutant, jak sama nazwa wskazuje taki debil lubi "wdawać się w dyskusję". Często buńczucznie zaczepia adwersarza, gdy ten ulegnie pokusie intelektualnego zgniecenia agresora zaczyna się cyrk.
Z debilem-dyskutantem ciężko jest walczyć, ponieważ jego rozumowanie nie mieści się w żadnym konwencjonalnym schemacie. Żeby wygrać z debilem-dyskutantem w dyskusji trzeba się trochę napracować i być cały czas czujny. Nie wystarczy podawać dobre argumenty na rzecz jakieś tezy, bo debil często zmienia tezę, ot tak podczas dyskusji, skacze po tematach, często nawet próbując tezę adwersarza przypisać sobie. Pamiętaj też, że debil jest zawsze w opozycji do ciebie. Potrafi nawet odciąć się od poglądu głoszonego wczoraj, bo np. dziś głosisz go ty. Pół biedy jeśli taki debil po prostu lubi dyskutować i sprawdzać się w retoryce, gorzej jest jeśli zostaną wmieszane emocje np. debil próbuje się dowartościować, bo komuś dopiekł lub po prostu z kimś walczy, aby go zdyskredytować. Postawa debila-dyskutanta podobna jest do postawy pożytecznego idioty, z tą różnicą, że debili-dyskutant występuje w roli inspiratora własnych działań, czego nie można przyznać pożytecznym idiotom.
Postawa debila-dyskutanta jest trochę podobna do postawy gospodarza w bajce, którą już kiedyś wam przedstawiałem, tylko że w bajce dyskusja była bardziej ubolewaniem strony "konfliktu" nie były stronami. Dyskusja miała po prostu trwać, ale na określony temat i w określonym kierunku. natomiast w dyskusji z debilem stałe są strony a kierunku w zasadzie nie ma żadnego.
Debil dyskutant podobnie jak pożyteczny idiota lubi odwoływać się do zagrań nieczystych, czyli np. do stereotypów i wkładaniu adwersarzowi do ust słów, których nie powiedział, w tym miejscu debil jest bardziej niewygodny od idioty, bo ten śladowo myśli. Gdy debil nie ma już argumentów zapętla się i krzyczy. Wtedy co prawda delikwent jest straszliwie nieznośny, ale wtedy można go łatwo zneutralizować. Powtarzając to co go tak zabolało, ale w formie parafrazy(widać, że się nie zapętliliśmy, ale w gruncie rzeczy mówimy to samo, bardzo wkurza to debila). "
To kopiuj wklej,zajęło mi kilka sekund i to jest maksimum ,które gotowym poświęcić z mojego życia na debila.
Gdybym chciał dyskutowac z takim jak xoce sam zawdzwoniłbym do Starogardu aby przyjeżdzali.Dyskusja z debilem???Panowie,trochę powagi:)
1 lipca 2020, 13:32 / środa
Wybór między Dudą a Trzaskowskim jest mniej-więcej taki : czy dać sobie ujebać palec czy całą rękę.
xoce jedz do Warszawki i wykąp się w Wiśle może ochłoniesz .
Jeśli chodzi o Dudę to jego ostatnia kadencja nie ma nic do stracenia i mam nadzieję że bardziej wybije się na samodzielność i niezależność (może nawet odtajni aneks do raportu WSI -oby).Priorytet na początek kadencji to w porozumieniu z Morawieckim wyjebać Gowina ,Kościńskiego ,Glińskiego ,Adamczyka ,wyjaśnić wszystkie sprawy Szumowskiego jeśli nabroił to do wyjebania czyli w skrócie sensowna rekonstrukcja rządu i poważne rozmowy z Konfą .Ech rozmarzyłem się
1 lipca 2020, 13:38 / środa
xoce wyjmij chuja z dupy, bo ci dupa pęknie od tego jadu komunistyczny pachołku
1 lipca 2020, 14:14 / środa
Największym problemem współczesnego społeczeństwa nie jest bieda, a głupota, bo ta prowadzi w linii prostej do ubóstwa. Umiejętność czytania ze zrozumieniem, analiza przeczytanej treści i filtrowanie wiadomości powinna być obowiązkowa na każdym etapie edukacji. Krzywej Gaussa nie przeskoczymy ale możemy próbować załagodzić jej skutki.

Rada do osobnika z kilku postów wyżej: znajdź sobie inne miejsce, gdzie możesz wylewać swoje żale. Nikt tutaj Ciebie nie chce. Żyj i pozwól żyć innym.
1 ..... 12 13 14 15 16 ..... 22
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025