Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stop tęczowym degeneratom.

strona 16/22

3 lipca 2020, 18:50 / piątek
Xoce , o ułaskawieniu Prezydenta :

odnośnik

Jak łatwo wypowiadać się, nie znając do końca sprawy.
3 lipca 2020, 20:30 / piątek
Duda ułaskawił pedofila. To fakt. Typ jest dalej w rejestrze pedofili. I nie można o tym pisać? Bo co? Szczegóły tego co robił dziecku są zbyt obrzydliwe, żeby je tu cytować. I dlatego jest w rejestrze. A Duda go ułaskawia. Hmm.

A po drugie najwięcej akcji Axel Springer ma fund amerykański (KKR). Zaraz Dudziaczek położy uszy po sobie bo dostanie zjebkę od amerykańskiej ambasady.
3 lipca 2020, 21:25 / piątek
Typ dostał karę więzienia i zakaz zbliżania się. Odsiedział cały wyrok a na prośbę rodziny poszkodowanej ułaskawił go tylko z zakazu zbliżania się.
Natomiast fakt na pierwszej stronie ukazuje wizerunek prezydenta z zarzutami dla pedofilia. Perfidna manipulacja obcego szmatławca.
3 lipca 2020, 21:31 / piątek
Czy tu kurwa ktoś kontroluje tę forum czy to pedalstwo jak [xoce ]moze sobie brykać jak na tęczowym marszu ?
3 lipca 2020, 22:06 / piątek
Serio? Pedofil to pedofil, kurwa Panowie, w dupie mam na kogo zagłosujecie, ale ten gość to PEDOFIL. Na bok polityka, ciekawe ile z was byłoby tak wyrozumiałych gdyby ten gość zrobił coś Waszemu dziecku?
3 lipca 2020, 22:14 / piątek
xoce czy Ty masz dyzur na tym forum?
3 lipca 2020, 22:36 / piątek
Maszhasz- następne dziecko tvn-u!!!
3 lipca 2020, 22:37 / piątek
Maszhasz
Co byś zrobił gdyby to dotyczyło Twojej rodziny ? Typowo lewacki argument - używany często np przy liberalizacji aborcji, związkach partnerskich itd itp. W tym przypadku hojowy bo to sami pokrzywdzeni wnioskowali o zniesienie zakazu zbliżania się. ..

Xoce masz wyprawy mózg
3 lipca 2020, 22:39 / piątek
Je... p... ła co da swój głos na Rafała!
3 lipca 2020, 22:41 / piątek
Cała Polska wie, że Rafał z p... łami się dziś zbratał.
3 lipca 2020, 23:17 / piątek
mirekgd100 - kolega mnie pyta to mu grzecznie odpowiadam.

LechiaLublewo - Franz Josef Wernze coś Ci mowi? I jakie ma związki z Lechią? Czy w związku z tym Lechia jest obcym klubem i to niemieckim? Przykro mi ale pierdolisz jak połamany. Może wolałbyś polskiego inwestora w typie Midaka albo Vannę Ly byle nie Niemca???? Ogarniasz w ogóle o co mi chodzi i kto ma najwięcej akcji Lechii i niedługo będzie miał jeszcze więcej?

Kolejni obrońcy Dudusia łaskawcy dla pedofila się zbiegli. I mówią, że jestem pedałem. Jaja jakieś. Ktoś kontroluje to forum i może wpisy tych zboczeńców usunąć? Pisowski kurwa aktyw na dyżurze. I to gorszego sortu bo argumenty z dupy.
3 lipca 2020, 23:24 / piątek
Pytanie do tęczowego specjalisty. Co w skrócie Lgtb+ oznacza ten plus? Jako peowiec jesteś obcykany w tęczowych klimatach i tematach. Czy ten plus mieści w sobie pedofilii oraz jakich innych odmieńców?
3 lipca 2020, 23:26 / piątek
argumenty z d... to wasze ulubione
3 lipca 2020, 23:28 / piątek
Niby nie jesteś pedałem xoce, a lubisz być jebany. Każdy tutaj karze ci spierdalać a ty i tak wracasz i jak mantere powtarzasz to samo. Pewnie budzisz się w środku nocy i mówisz Duda obrońca pedofili mimo, że cały wyrok typ odsiedział. To pokazuje tylko brak argumentów i nic więcej. Znam już nawet twoją odpowiedź także daruj sobie.
4 lipca 2020, 00:11 / sobota
Xoce, jako ostatni tutaj nie ubliżałem ci, starałem się prowadzić merytoryczną dyskusję.
Ale swoją agresją pokazałeś, że się nie da. Porównanie niemieckiego szmatławca, ukazującego na 1 stronie prezydenta z zarzutami pedofila do niemieckiego właściciela Lechii, pasuje jak chuj do dupy. Przepraszam, tobie widocznie pasuje.

Nie wysilaj się więcej, bez odbioru. Szkoda na ciebie czasu.
4 lipca 2020, 00:22 / sobota
@xoce gdyby się okazało, że internet nie jest anonimowy i osoby,którym ubliżasz poznały twoje imie i nazwisko,dalej będziesz pisał ?, na twoim miejscu dałbym sobie sam bana
4 lipca 2020, 00:29 / sobota
Jak jeszcze raz się odezwie to przy okazji najbliższego meczu (po tym weekendzie) można podbić...
4 lipca 2020, 02:04 / sobota
@1966:
cytat
"I nie chodzi tu o debila w sensie medycznym, czyli niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim. Chodzi tu o debila-dyskutanta, chociaż z wieloletnich badań wynika, że znaczny odsetek debili-dyskutantów to właśnie osoby z niskim IQ, ale im wybaczamy, bo to nie ich wina. Znacznie gorzej jest gdy debil-dyskutant ma IQ w normie lub ponad przeciętne. Takich trzeba bezwzględnie tępić, bo są niejako debilami z wyboru.
Ale czym jest debil-dyskutant, jak sama nazwa wskazuje taki debil lubi "wdawać się w dyskusję". Często buńczucznie zaczepia adwersarza, gdy ten ulegnie pokusie intelektualnego zgniecenia agresora zaczyna się cyrk.
Z debilem-dyskutantem ciężko jest walczyć, ponieważ jego rozumowanie nie mieści się w żadnym konwencjonalnym schemacie. Żeby wygrać z debilem-dyskutantem w dyskusji trzeba się trochę napracować i być cały czas czujny. Nie wystarczy podawać dobre argumenty na rzecz jakieś tezy, bo debil często zmienia tezę, ot tak podczas dyskusji, skacze po tematach, często nawet próbując tezę adwersarza przypisać sobie. Pamiętaj też, że debil jest zawsze w opozycji do ciebie. Potrafi nawet odciąć się od poglądu głoszonego wczoraj, bo np. dziś głosisz go ty. Pół biedy jeśli taki debil po prostu lubi dyskutować i sprawdzać się w retoryce, gorzej jest jeśli zostaną wmieszane emocje np. debil próbuje się dowartościować, bo komuś dopiekł lub po prostu z kimś walczy, aby go zdyskredytować. Postawa debila-dyskutanta podobna jest do postawy pożytecznego idioty, z tą różnicą, że debili-dyskutant występuje w roli inspiratora własnych działań, czego nie można przyznać pożytecznym idiotom.
Postawa debila-dyskutanta jest trochę podobna do postawy gospodarza w bajce, którą już kiedyś wam przedstawiałem, tylko że w bajce dyskusja była bardziej ubolewaniem strony "konfliktu" nie były stronami. Dyskusja miała po prostu trwać, ale na określony temat i w określonym kierunku. natomiast w dyskusji z debilem stałe są strony a kierunku w zasadzie nie ma żadnego.
Debil dyskutant podobnie jak pożyteczny idiota lubi odwoływać się do zagrań nieczystych, czyli np. do stereotypów i wkładaniu adwersarzowi do ust słów, których nie powiedział, w tym miejscu debil jest bardziej niewygodny od idioty, bo ten śladowo myśli. Gdy debil nie ma już argumentów zapętla się i krzyczy. Wtedy co prawda delikwent jest straszliwie nieznośny, ale wtedy można go łatwo zneutralizować. Powtarzając to co go tak zabolało, ale w formie parafrazy(widać, że się nie zapętliliśmy, ale w gruncie rzeczy mówimy to samo, bardzo wkurza to debila). "
To kopiuj wklej,zajęło mi kilka sekund i to jest maksimum ,które gotowym poświęcić z mojego życia na debila.
4 lipca 2020, 02:11 / sobota
Ja prosty człowiek jestem, z ludu... Coś tam sobie kumam... Ale, o co tutaj chodzi temu zjebanemu tęczowemu pedrylowi xocze???
4 lipca 2020, 10:52 / sobota
Jak to o co,lubi być jebany.
4 lipca 2020, 11:04 / sobota
Nie pierdol Edwin. Twoje dane są znane i co? Pedały Cię nachodzą? I tradycyjnie - nie macie argumentów merytorycznych to wyzywacie od debili :) Wysłałbyś do mnie ekipę z maczetami (bo sam to raczej byś się nie ruszył, cwany się zrobiłeś na stare lata)? W każdym razie będę wiedział komu to zawdzięczam:D I zapewniam, że miałbyś rewizytę. Poza tym uważaj co piszesz - do ujawnienia czyjejś tożsamości na podstawie tego forum wymagana byłaby co najmniej współpraca kogoś, kto nim zarządza - nie wciągaj innych ludzi w swoje chore gierki nawet sugerując coś takiego. Anonimy w sieci traktuję jak anonimy w sieci. Pozwalam sobie na większą swobodę. Jest kilka osób na tym forum (tak jak Ty) o których wiadomo kim są i do nich nie będę pisał jak do jakichś przychlastów w tym konkretnym wątku bo wiem do kogo piszę i nawet jak mam totalnie odmienne poglądy to wiem z kim rozmawiam i staram się rozmawiać jak z człowiekiem a nie z avatarem.

I napisz mi kogo obraziłem :D Kogoś nazwałem debilem? Obraziłem mu matkę? Za poglądy o Dudziaczku łaskawcy pedofili chcesz bić? (Nie swoimi rękami zresztą)

LechiaLublewo - nie wydaje mi się, żebym użył wobec Ciebie chociaż jednego epitetu, którym obdarzają mnie inni uczestnicy tej wyjątkowej dyskusji. Pamiętasz artykuł o Edwinie w tym szmatławcu tak apropos? Chłop ma ewidentne parcie na szkło, "Wyborcza", "Fakt", teraz ratuje świat od LGBT. W przyszłych wyborach zastartuje na wójta gminy pewnie.

Czarny68 - nie, chodzi mi o to, że Duda ułaskawił gdyńskiego pedofila ciągle umieszczonego w rejestrze najgroźniejszych przestępców seksualnych co dla mnie jest dowodem, że dalej jest pedofilem i żadna łaska mu się nie należy. A to powoduje jakieś dziwne reakcje alergiczne jego wielbicieli. Wiem, że trochę to zachwiało ich poglądami w kryształowość Dudy ale to nie powód chyba do takiej irytacji.
4 lipca 2020, 11:17 / sobota
xoce pokaż mi choć jeden argument merytoryczny w tej rzece gowna, która z siebie wylewasz...
4 lipca 2020, 11:43 / sobota
lufate, daj spokój, nie warto...
4 lipca 2020, 12:01 / sobota
Rewizytę hahaha
Chyba ekipy z piórkami w dupach. Co najwyżej w eskorcie smutnych panów.
4 lipca 2020, 12:40 / sobota
Lufate, merytorycznie to już pisałem:

1. Wybór Dudy to izolacja Polski w Europie. Oczywiście nie formalna ale taka jak to się mówi "aksamitna". Odczujemy to w o wiele mniejszym finansowaniu z proepidemicznych programów pomocowych. Głównie przez powiązanie ich z praworządnością. Oczywiście możemy się integrować z Rosją. Ale mi jakoś to nie pasuje.
2. Wybór Dudy teraz w przypadku wyboru demokraty w USA w listopadzie (co jest bardzo prawdopodobne bo Trump już nawet w Teksasie przegrywa) oznacza odsunięcie nas na drugi plan i osłabienie (o ile to jeszcze możliwe po ostatnim wyjeździe Dudy do Waszyngtonu) w NATO i w relacjach z USA.
3. Pisowskie zaplecze Dudy jest totalnie nieprzygotowane do tego, co może się stać jak ludziom pokończą się wypowiedzenia wręczone na początku pandemii, skoczy bezrobocie i społeczeństwo zacznie odczuwać efekty pandemii. W powiązaniu z pkt 1 powyżej oznaczać to może drastyczne pogorszenie poziomu życia Polaków i nastrojów społecznych (zdają sobie z tego sprawę stąd kupa kasy na dozbrojenie policji)
4. Chociażby po tym co się dzieje na tym forum widać, jak PiS podzielił Polaków tematami kampanii wyborczej i umiejętnym szczuciem przez TVP przez ostanie lata jednych na drugich. Tudzież na inne narody - vide Niemcy wczoraj (to Lechii nie pomaga bo wiadomo, jaki kapitał jest tu zaangażowany)
5. Po ostatnich aferach maseczkowo-respiratorowych widać, na jaką skalę pisowcy okradają budżet państwa. Wybór Dudy uniemożliwi ich rozliczenie.
6. Duda ułaskawił pedofila - być może nie wiedział co czyni bo nie czyta tego, co podpisuje. Ale to jego problem i będzie do niego przylepiony zawsze.

To tak z grubsza. Nawet nie chce mi się poruszać wątków klimatycznych albo podatkowych (tu akurat zniszczył pisowców Mentzen z Konfederacji) Jeżeli chcesz merytorycznie rozwinąć któryś z powyższych wątków to zapraszam :)
4 lipca 2020, 13:50 / sobota
@xoce ale to co napisałeś każdy kto chce może wyczytać w gówno prawdzie, onecie czy fakcie. Ty sam ze sobą nadajesz...włazisz do czyjegoś domu i zaczynasz ustawiać domowników na swoja modłę. Przecież są strony i fora o zabarwieniu tęczowym i tam będziesz na pewno akceptowany. U nas nie przejdziesz i tyle...
4 lipca 2020, 14:59 / sobota
Szanowni Państwo, dokładnie czwartego maja 2018 roku, oglądam sobie mecz Lechii z Brukbetem Termalicą Nieciecza. I wiecie co? Patrzę i oczom nie wierzę. W lewym, górnym rogu ekranu cały czas wyświetla mi się LG BT. Nie wiecie o co chodziło? I to w publicznej telewizji. Skandal! Ave Lechia.
4 lipca 2020, 15:13 / sobota
To była już część kampanii przeprowadzona w TVPis. Kumaci skumali ;)

Lepiej Gdy Będzie Trzaskowski :)
4 lipca 2020, 15:18 / sobota
Lepiej dla Niemiec, biurokratów brukselskich, mafi w Polsce i lgtb
4 lipca 2020, 15:22 / sobota
Castorp, bo Ci żyłka pęknie... Ja tylko wyjaśniłem koledze Johnowi co to za skrót był w jego telewizorze....
4 lipca 2020, 15:25 / sobota
@Lechia Lublewo: Ty naprawdę wierzysz w to co napisali w Interii... ? Daleko mi do poglądów obu kandydatów, ale tak jak Trzaskowski kompromituje się lawirując w tematach LGPBT, tak Duda skompromitował się tym ułaskawieniem... Szanuję oczywiście Wasze odmienne zdania nt. temat, ale się nie zgadzam.
4 lipca 2020, 15:29 / sobota
Jakby ktoś miał na zbyciu to pilnie zaopatrze się w maczety, karabiny ,granaty i może jakiś czołg na odwet xoce.
4 lipca 2020, 15:39 / sobota
@Rombis dziękuję za wyjaśnienie, @edwin z tym sprzętem, to raczej ciężko. Staniały jedynie lokomotywy. Można np. kupić sobie teraz 5/6, a jak zdrożeją, to sprzedać z zyskiem.
4 lipca 2020, 16:12 / sobota
@Matti
Jak to się skompromitował? Nic innego nie wypadało zrobić,usankcjonował prośbę Córki i Żony,które wybaczyły,przyjęły pod dach i twierdzą,że to inny człowiek,nie pije,pracuje,pomaga Im w biedzie.
Dopiero byłby kwik gdyby tego nie zrobił.Odwróć decyzję a argumenty do ryku-kwiku są stokroć sensowniejsze.

Jeżeli ktokolwiek się kompromituje w kwestii pedofilii to te PO-owskie elyty,media skurwiałe ,niemieckie fuckty,ubeckie tvn-y,warszawka i łódzkie zakały choćby.
No bo tu mamy przypadek odfajkowania kary,wybaczenia,poprawy i prośby pokrzywdzonych.Czyli sprawa jasna i czysta.Było,wybaczyły.Jak Eleni mordercy Córki Afrodyty.Ja bym nie umiał ale One potrafią bo są w swoim sercu widocznie dużo większe ode mnie.
Ale mamy też gwałciciela pedofila PoLAŃSKIEGO.Ten odurzył narkotykami,zgwałcił dzieciaka i spierdolił ,nie poniósł kary żadnej a codziennie jest przez skurwiałe media i celebrytów PO uniewinniany,ułaskawiany a wręcz hołubiony bo dostał tytuł bodaj honorowego Łodzi.I tu kwiku i ryku kurwów moralistów nie ma?Bo to kurwy panie.
4 lipca 2020, 16:18 / sobota
Tęczowy Rafcio nawet nie pamięta jaki ma program i co mówił wczoraj. Chciał delegalizować ONR i Marsz Niepodległości z racji na zabarwienie mocno faszystowskie.
Dzisiaj kogucim głosikiem pokrzykuje, ze on w pierwszym szeregu Marszu pójdzie i w ogóle z Bosakiem wiele go łączy. Grzmiał, ze nie wolno odbierać praw pedałom i lesbom do adopcji ale dziś jest już przeciw adopcji dzieci przez zboczeńców.
To tak jak Bolesław Donosiciel Pierwszy...jest za a nawet przeciw...
4 lipca 2020, 16:20 / sobota
@Matti, już Ci chciałem odpisać, ale kolega @1966 dokładnie napisał o ułaskawieniu to co i ja chciałem.
4 lipca 2020, 22:27 / sobota
tego ułaskawienia w ogóle by nie było, gdyby nie wniosek pokrzywdzonych, także najpierw lektura kodeksu karnego, jeżeli nie za trudna dla co niektórych i dajcie spokój już z tym tematem, bo rodzina jasno się wypowiedziała, że nie chce upolitycznienia tej sprawy i chce już spokoju i ciszy

ps. xoce - napisz jeszcze jakiś tekst o swoim bólu d. to może na jakieś liście przebojów w tęczowym music-boxie się pojawisz
5 lipca 2020, 00:55 / niedziela
1966 najpierw wyjaśnię ze wpierdalam popcorn jak mówiłem ...ale żeby była prawda i tylko k...a prawda hehehehe to starszemu w wierze ofiara też przebaczyła a nawet sie z nim pojednała ( być może by sie z nim przespała nawet bez pieniędzy a może odwrotnie ..tego już bez znajomości ksiąg nie ogarniesz...pozdro...
5 lipca 2020, 07:43 / niedziela
@1966: przez szacunek dla Twojego wieku Ci odpowiem :-), bo mniemam, że 1966 to Twój rocznik? Pedofil będzie pedofilem całe życie, tak jak alkoholik... Na pewno jest to dramat rodzinny, ale takich dramatów jest codziennie w Polsce tysiące. Jak dla mnie rzeczywiście zbędna dyskusja, nie powinno jej być, bo nie powinno być ułaskawienia.
Tyle chciałem, wiem, że się nigdy w tej sprawie nie zgodzimy, ale przynajmniej swobodnie o tym pogadaliśmy, pozdrawiam.
5 lipca 2020, 08:06 / niedziela
Tak może jest,że skłonności zostają do końca życia ,tylko oczy pijący alkoholik nie różni się od niepijącego?
Oczywiście,że może tak być,że skłonności pedofilskie pozostają,ale czy wola zdecydowana Ofiary się nie liczy? Moim zdaniem skoro Ofiara wybaczyła i sama prosi o zlikwidowanie zakazu zbliżania to zamyka temat.
Z polańskim zgadza się,że mu wybaczyli,za okrągłą sumke,możliwe,że dziecko podsunięte przez mamuśkę i tak by się mu oddało bo to było tylko dziecko ale polański kary nie poniósł.Taka to różnica.Jest w Polsce ,Europie szanowany i hołubiony.
Ja nie polemizuję z faktem pedofilstwa,to obrzydliwe do granic.Polemizuję z tym,że można milczeć o bezkarnym pedofilu polańskim a głośno krzyczeć o kimś kto na prośbę Ofiar i zgodnie z Ich życzeniem mieszka z Nimi i dba o Nie a jedynie co zrobił PAD to spowodował legitymizację stanu faktycznego.
W tym przypadku wola Rodziny wolą świętą.
Jak polański odsiedzi 5 czy 25 lat w usa to tak samo powiem.
5 lipca 2020, 10:26 / niedziela
@xoce - Twierdzisz, że PiS to promoskiewska opcja.
Wytłumacz zatem dlaczego ten rząd robi tak wiele wbrew interesom Rosji (przekop Mierzei, sprzeciw wobec budowy gazociągu Ruskie-Niemce, uniezależnianie się od rosyjskich dostaw tegoż surowca, ciągłe zwiększanie liczby wojsk amerykańskich w naszym kraju, krytykowanie Rosji na arenie miedzynarodowej m.in. za zbrojną napaść na Ukrainę)?

Na innych forach tego nie robię, ale tutaj jest to ogólnie przyjęta tradycja, więc pozwol, że ci napiszę krótko i na temat:
Wypierdalaj ruski trollu.
5 lipca 2020, 11:39 / niedziela
@Matti
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Idąc tym tokiem rozumowania, że pedofilia to podobnie jak alkoholizm choroba to myślę, że podobnie jest z całą resztą lgbt. To też choroba(y). I zasadniczą różnicą jest być chorym i walczyć z tą słabością, czyli nie pić (lub walczyć z chorym popędem), a poddać się i walić dzień w dzień... Szacunek dla walczących zwycięzców.
5 lipca 2020, 20:46 / niedziela
TradycjaWiara - nie za bardzo wiem jak przekop może zaszkodzić rosyjskim interesom. Po prostu nie wiem. Wiem natomiast, że bijemy rekordy w imporcie węgla z Rosji między innymi kradzionego z okupowanych rejonów Ukrainy. Czyli machają szabelką jedną ręką jacy to są antyruscy ale miliony ton węgla ściągają drugą. Takim machaniem szabelką było też zawieszenie małego ruchu granicznego z Obwodem Kaliningradzkim. W ogóle ruch bez sensu z punktu widzenia Gdańska również.
I możesz sobie krzyczeć o wypierdalaniu ale nie zaprzeczysz, że ruskie firmy energetyczne w porozumieniu z ludźmi z układu pisowskiego (np syn Tchórzewskiego i KTK) robią gigantyczne interesy kosztem polskiego górnictwa.

Tak czy inaczej niezmiennie za największego wielbiciela ruskich w polityce (ale bez wpływów na decyzje ekonomiczne) uważam Brauna :)

Przy okazji pedofila - koleś przez ileś tam lat wykorzystywał córkę (notaben jej matka nie jest jego żoną tylko konkubiną - nie wiem czy można to uznać za rodzinę ) . Prawdopodobnie zrujnował jej tym życie (jej matce również) . Nie wykluczam, że przez to obie są niezdolne do ogarnięcia sobie życia same i są od typa uzależnione ekonomicznie. W każdym razie do pomocy w takich sytuacjach stworzony został Fundusz Pomocy Osobom Pokrzywdzonym. Niestety został przez Ziobrę rozdany dziwnym, na szybko tworzonym organizacjom i na przykład sfinansowany został Pegasus, żeby lepiej inwigilować niepokornych (ciekawe czy niektórzy przestaną korzystać ze smartfonów jak łapę na nim położy obecna opozycja)

I nie dziwi mnie, że temat tego ułaskawienia pedofila jest i będzie grzany. Dokładnie to samo było robione z Komorowskim i skakaniem po krześle w Japonii (co było nieprawdą) albo z Trzaskowskim i oczyszczalnią ścieków. Jest pałka to się nią napierdala. Do polskich zwyczajów wprowadził to Jacek Kurski i ekipa pisowska.
5 lipca 2020, 21:36 / niedziela
Dziadek rudego volsdojcza był w Wehrmachcie, Komoruski skakał po stołku spikera w parlamencie japońskim, czaskowski popiera lgtb, podpisał kartę lgtb, wprowadził homopseudoedukację w warszawskich szkołach, brał udział w paradach homoseksualistów, popierał realokację tzw uchodźców, popierał podniesienie wieku emerytalnego i likwidację OFE. Nawet gdyby Duda ułaskawił 100 pedofilii plus 100 morderców, to i tak dla Polaków i Polski byłby mniej szkodliwy i mniej niebezpieczny niż czaskowski. Znamienne jest że dyskusja o wyborach odbywa się na tym wątku, no nie ze względu na Dudę.
5 lipca 2020, 21:43 / niedziela
Castorp z laczka pedałowi!!!
5 lipca 2020, 22:36 / niedziela
oczywiście że przesadziłem z tym Dudą, chodzi jednak o to, że ten jednostkowy akt "łaski" skutkujący zniesieniem zakazu zbliżania się do ofiary, uczyniony na wniosek ofiary i za poparciem (rekomendacją) sądów w tej indywidualnej sprawie jest niczym w porównaniu z tym, co niesie ze sobą ewentualna prezydentura czaskowskiego
5 lipca 2020, 22:51 / niedziela
Wyborcy czaski to paranoicy, po co dyskutować z typem który „czeka na wjazd ekipy z maczetami” bo pierdoli jak potłuczony na forum Lechii. Tu kaftan, a nie dyskusja
6 lipca 2020, 11:34 / poniedziałek
Własnie amerykańska ambasador postawiła do pionu cały PiS w sprawie TVN. Ruki pa szwam i nie pyskować. :D Czekam teraz aż Duda zacznie się tam wpraszać :D

Edwin - ten popierdolony wątek powinien być w innej sekcji forum. I dla Twojej informacji - to nie jest forum Lechii tylko jej kibiców . Nie rozpędzaj się tak i uważaj co piszesz albo nie pisz po pijanemu. Klubu w swoją krucjatę nie wciągaj.
6 lipca 2020, 13:17 / poniedziałek
Dla mnie Lechia = kibice Lechii ,ale ty tego nie zrozumiesz
6 lipca 2020, 14:35 / poniedziałek
Przenieś się do sekcji gimnastycznej razem z tęczowymi kolegami. Tam załóżcie ciotecznik nowych postępowych idei i razem, do woli popierajcie sobie tego elgiebetowca.
1 ..... 14 15 16 17 18 ..... 22
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.481