Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stop tęczowym degeneratom.

strona 22/22

30 stycznia 2021, 16:15 / sobota
Zapomniałem o najważniejszym z Gdańszczan, którego nawet PO się wyparła i zrobiła raban, gdy ten kandydował na urząd Prezydenta Gdańska.
Nie potrafił się wytłumaczyć z posiadania kilkunastu mieszkań, twierdząc, że dostał spadek po prababci. W oświadczeniu majątkowym wykazał akcje dewelopera ROBYG-a, któremu niejednokrotnie miasto sprzedawało grunty, k..wa znowu przypadek ?
30 stycznia 2021, 16:19 / sobota
Lublewo, wybacz, ale nie będę komentował tej pisowskiej propagandy... tak tylko dla przykładu Szumowski, obecny stan gospodarki, totalnie zjebany program antycovid. Naprawdę nie będę Ci pokazywał oczywistych rzeczy. Wyłącz TVPis i włącz myślenie.
30 stycznia 2021, 16:53 / sobota
Niestety to nie propaganda tylko fakty, choć ... w Faktach na TVN tego nie pokażą.
Spadek PKB tylko o 2,8 % w 2020 roku przy 5 % Niemców , znacznie niżej notowani Włosi, Francuzi, Hiszpanie. To dowód na nieudacznictwo ?
Daj w końcu jakiś konkretny dowód na to, że każdy radziłby sobie lepiej ?
30 stycznia 2021, 18:24 / sobota
OBAJTEK,OBAJTEK.JARO.JARO.MATEUSZ.MATEUUSZ
.KTO TAM JESZCZE BEATA.BEATA....
30 stycznia 2021, 18:41 / sobota
DONALD DONALD.
30 stycznia 2021, 18:49 / sobota
Czechu az tak lubisz donka..ja po prostu nie lubie bolszewikow...a do liberałow mi daleko..
30 stycznia 2021, 19:36 / sobota
@misiu czyżby już znikąd nadziei? Na pewno masz kogoś odpowiedniego. Podziel się swoimi faworytami, może to akurat będzie zbawienie dla naszego nieszczęśliwego Kraju? Bo takie "każdy byle nie PIS" to trochę niebezpieczne? Jak ta Lampart zostanie premierzycą i zacznie jebać i pierdolić to mogą być niezłe jaja...weźmie jeszcze na marszałkinię Sejmu tę co nie jest kobietą ale ma macicę a Margota na ministra obrony? No ale od PIS każdy lepszy...
30 stycznia 2021, 19:54 / sobota
Misiu z mojej strony taka kontra, że było jeszcze gorzej.
30 stycznia 2021, 20:04 / sobota
D.g wierze w mądrość narodu....no i ze wiekszosc jest normalna ale nie koniecznie bolszewicko nastawiona...
30 stycznia 2021, 20:36 / sobota
Czechu...jeszcze wszystko przed nami....
30 stycznia 2021, 20:42 / sobota
@misiu67 ale mi się wydaje, ze większość opozycji popiera zboczeńców. Przynajmniej peło i ich przystawki z kaznodzieją tefałenowskim. Więc...???
30 stycznia 2021, 20:53 / sobota
odnośnik
odnośnik
To dwa krótkie filmy z historii Argentyny. to było nie dawno,8 lat temu.
Coś podobnego próbuje się zrobić w Polsce. te same schematy, te same słowa, te same slogany.
Tak sobie myślę ,że u nas też tak będzie. Jak już tylko wróci ta partia obywateli na czele z Szymkiem Prezenterem z TVN i innymi dewiantami z LGBT, to wtedy będzie pełnia praw obywatelskich i pełnia praworządności.
W USA po zmianie władze już się tak dzieje.
31 stycznia 2021, 12:06 / niedziela
D.g z tą opozycją którą wymieniłeś nie wiaże żadnej nadziei...to juz zgrane i zblazowane karty..
31 stycznia 2021, 16:32 / niedziela
@Lechia Lublewo- od Michała T. sie odpierdol, to mój kolega na ktorego zawsze mogłem liczyć, znamy się od małolata. Jedyna jego wina to nazwisko. Ja za kumplami murem a on nim jest!
31 stycznia 2021, 20:28 / niedziela
Na pewno bardzo go ruszyło to, że się za nim tu wstawiłeś.
Pewnie wydrukuje fragment tego forum i powiesi sobie na ścianie.
31 stycznia 2021, 20:32 / niedziela
Masz coś do powiedzenia czy tylko takie piardy?
31 stycznia 2021, 21:32 / niedziela
Masz "pozdrowienia" od mojego kolegi...

ps...........................
2 lutego 2021, 17:34 / wtorek
Wzruszyłeś i ubawiłeś mnie tymi koneksjami.
Może jeszcze nosisz jego zdjęcie w portfelu ?
3 lutego 2021, 15:03 / środa
Zdjęcia kolegi w portfelu?! Hmm, Dzieci, kobiety to tak, ale kolegi?! Nie mierz innych swoją miarą, jakieś obleśne praktyki tu imputujesz
3 lutego 2021, 22:07 / środa
Co sądzicie o nowym filmie Vegi? odnośnik
Jak każdy jego film jest odrobinę niedorobiony, to chyba już taki jego autorski styl?
3 lutego 2021, 22:16 / środa
to jest dokument,nie przepadam z jego filmami,ale ten zrobil na mnie niesamowite wrazenie.Brak slow,zeby skomentowac.
3 lutego 2021, 22:18 / środa
a co tu taki szum wokół J.Bąka?"mysmy z tatą,wiedzieli,ze to lipa"
3 lutego 2021, 22:36 / środa
Lemproletariuszki uliczne nie stoją moralnie wyżej od tych filmowanych suczy. Ten sam pomiot diabelski. Nihilistyczne zło, cywilizacja śmierci, degeneracja, uprzedmiotowienie istoty ludzkiej. Do tego prowadzi odejście od Boga, od nauczania Kościoła w kwestiach zasad moralnych, podkopywanie fundamentów cywilizacyjnych. Vega chociaż jeden dobry i wartościowy w swojej karierze film zrobił.
3 lutego 2021, 22:51 / środa
@castrop,wlasnie o tym pomyslalem,moze Patryk jednak cos zrozumiał.Lewizna zalewa Europe,zalewa swiat.Wszystko dozwolone.Dzieci "na części".To sie skonczy apokalipsą jesli ludzie sami sie nie przeciwstawią.Wczoraj obejrzalem ten dokument.Nie mogę przestac o tym myslec.Sam wychowalem syna.Blessing from God.
3 lutego 2021, 23:15 / środa
Milion podpisów pod obywatelskim projektem ustawy STOP ABORCJI poszedł na przemiał. Obecna ustawa zezwalająca na zabijanie chorych przed urodzeniem napewno nie zostanie zmieniona przez pseudo prawicowy PiS.
Zabicie dla satysfakcji, na narządy czy z powodu nieplanowania lub choroby to jest zawsze morderstwo. Może płód nie ma świadomości, nie cierpieć ,,dzień po,, ale przy strzale w głowę we śnie też się nie cierpi.

Najgorsze jest to, że GÓRA wie o tym wszystkim, a tego kto chce coś zmienić trafia śmiertelna depresja lub ciężarówka ze żwirem.
4 lutego 2021, 08:39 / czwartek
Edwin,miałem wielu przyjaciół i kolegów, ale się skurwili i dziś zostało ich paru,ale takich z kręgosłupem.
5 lutego 2021, 14:02 / piątek
Pierwsze efekty faktycznej prezydentury Kamali Harris - beneftity dla lgbtqwery tym razem w świecie sportu

odnośnik

Był sprinterem, kiepskim sprinterem. Ale doszedł do wniosku, że jest kobietą i ...

Nowy prezydent USA, Joe Biden, wydał przed kilkoma dniami wyrok śmierci na kobiecy sport.

Prawie natychmiast po objęciu stanowiska, podpisał prezydenckie rozporządzenie, które – między innymi – zmusza wszystkie szkoły i uniwersytety otrzymujące państwową pomoc finansową do akceptowania udziału biologicznych chłopców i mężczyzn w sportowych konkurencjach jako dziewczyny i kobiety, gdy tylko oświadczą, że „czują się” dziewczynami lub kobietami. Rozporządzenie obejmuje także dostęp do toalet, pryszniców, szatni itd. Po prostu, ktokolwiek uważa, że jego rzeczywisty „gender” jest inny niż jego płeć biologiczna, ma wszelkie prawa i przywileje należne tej płci, do której sam się zaliczył. Nierespektowanie jego woli to „dyskryminacja”. A oskarżenie o dyskryminację to jak oskarżenie w średniowieczu o herezję i czary naraz.

Oznacza to w praktyce, że dwumetrowy i stukilogramowy miotacz kulą, pchający marne 16 metrów kulą 7 kilogramową, może zdobywać złote medale pokonując z łatwością dziewczyny, które przez lata harowały na wyniki na poziomie światowym. Wystarczy, że dostanie do ręki kobiecą kulę 4 kilogramową. Oznacza to także, że bardzo przeciętny sprinter, biegający 100 metrów w 10.7 sekundy, z łatwością ustanowi nowy rekord świata kobiet zostawiając za sobą znakomite zawodniczki, biegające w czasie koło 11.0 sekund. Marny skoczek wzwyż na poziomie 2.10 metra, będzie bez wysiłku rekordzistą świata kobiet, bijąc rekord słynnej Stefki Kostadinovej, który trwa już od 33 lat. Przykłady można mnożyć bez końca. Jest ich tyle, ile kobiecych konkurencji we wszystkich sportach.

Najlepszym przykładem jak to działa w praktyce, jest słynna sytuacja ze stanu Connecticut, gdzie dwóch biologicznych chłopców, uważających się za dziewczyny, zgarnęło w mistrzostwach stanowych praktycznie tyle medali (15), w ilu tylko konkurencjach lekkoatletycznych zdecydowało się wystartować.

Gdy biologiczni mężczyźni zaczną konkurować z kobietami jako kobiety, kobiecy sport nie będzie miał dla prawdziwych, biologicznych kobiet najmniejszego sensu.

Świat sportu jest w szoku. Popierająca politycznie Bidena, słynna tenisistka Martina Navratilova, oraz amerykańska zdobywczyni złotych medali olimpijskich w pływaniu, Donna de Varona, próbują walczyć i apelują do Bidena o zmianę rozporządzenia. Zostają oskarżane o „transfobię”. Navratilovej nie pomaga fakt, że jest lesbiką i aktywistką ruchu gejowskiego. Ale to żadna nowość: jej zdroworozsądkowe, logiczne podejście do tego tematu już dawno zrobiły z niej osobę znienawidzoną przez fanatyków ideologii gender.

Zresztą sportowcy protestujący przeciwko zarządzeniu Bidena, które będzie miało kolosalny wpływ nie tylko na kobiecy sport w USA, ale na całym świecie, widzą tylko sportowy aspekt tej koszmarnej decyzji.

Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że to tylko fragment dużo większego obrazu. To – oczywiście – jest totalne szaleństwo, podważające znacznie więcej, niż elementarny rozsądek. Obserwujemy tu triumfującą ideologię gender w całej swojej odrażającej bezwzględności. Likwidując istotność biologicznej płci, ideologia gender nie ma zamiaru niszczyć kobiecego sportu. To tylko tak się złożyło, że proces destrukcji zaczyna się od zadania ciosu wszystkim kobietom uprawiającym wyczynowy sport i wszystkim kobietom, które chciałyby zajmować się sportem w przyszłości. Stwarzając warunki, w których kobiecy sport musi umrzeć.

On jest tylko przypadkową ofiarą. Gra toczy się o znacznie większą stawkę. Prawdziwym celem likwidacji znaczenia biologicznej płci, czyli głównym punktem ideologii gender, jest zniszczenie tzw. „tradycyjnej rodziny”, czyli najważniejszego osiągnięcia ludzkości. Nie zapominajmy o tym.

Autor: Paweł Jędrzejewski tysol.pl
6 lutego 2021, 08:17 / sobota
Co tam sportowcy... Nie podobała się Wam Żorżeta jako ambasador? No to teraz będzie nowy, zupełnie przypadkowo pedał. Przyjedzie do Polski z mężem i dwójką dzieci.
6 lutego 2021, 12:05 / sobota
No to teraz Biedroń z mężem i Rabiej z mężem będą często odwiedzać ambasadę USA.
Jakie to będą zachwyty w mediach , że jest tak nowocześnie , POstępowo . Wreszcie do tego naszego ciemnogrodu trafi oświecenie i flaga tęczowa zabłyśnie na tle ambasady juesej .
6 lutego 2021, 12:27 / sobota
Chciały równouprawnienia to mają;-)
21 czerwca 2021, 17:09 / poniedziałek
odnośnik
Ciekawe ilu z tego forum było na imprezie u tęczowego Rafalali?
No jeden to na pewno był -;) ale wyznawców Rafała jest więcej więc może podzielicie się wrażeniami i przemyśleniami co?
21 czerwca 2021, 17:30 / poniedziałek
Wszystkich tych dewiantów i ich zwolenników do wora a wór do jeziora !!!!!
22 czerwca 2021, 09:10 / wtorek
Władze olimpijskie Nowej Zelandii podjęły historyczną decyzję: w reprezentacji tego kraju na tegoroczne igrzyska w Tokio znalazł się sztangista Laurel Hubbard

Hubbard ma w tej chwili 43 lata i kiedyś startował jako mężczyzna. Od 2013 roku rywalizuje z kobietami.

odnośnik
1 ..... 20 21 22
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.491