Gdańsk: wtorek, 19 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Stop tęczowym degeneratom.

strona 3/12

3 czerwca 2019, 17:31 / poniedziałek
Ostatnimi czasy jest wysyp nie wiadomo kogo na forum.
Nie zgadzasz się z nami snafu, nikt nie każe Tobie komentować. Tak jak napisał Castrop nikogo na sztandary nie bierzemy. To jest oddolna inicjatywa po tym co się wydarzyło na ostatnim marszu lgbt. Równość i akceptacja przez nich jest tak jakoś inaczej pojmowana. Oni mogą wszystko a my musimy to tolerować i właśnie wtedy wedle nich jest równość i akceptacja. Jeżeli ktoś się z nimi nie zgadza to jest homofobem i katotalibanem. Ciekawy jestem czy tak samo odważnie obnosiliby koran w ichnie barwy z narysowanym narządem płciowym kobiety. Obrażanie chrześcijan i symboli chrześcijańskich jest tzw ekspresją artystyczną. Ale obrażanie symboli muzułmańskich już nie jest ekspresją artystyczną i można mieć za to spore nieprzyjemności. Pomijam fakt co muzułmanie chcieliby zrobić po obrażeniu ich symboli religijnych.
Tyle i aż tyle.
3 czerwca 2019, 18:09 / poniedziałek
A co myślicie aby zainteresować naszą inicjatywą Kacpra Płażyńskiego?Bądż co bądź jest prawnikiem, mieni się kibicem Lechii i na pewno nie trawi Dulskiej.Poza tym siedzi w radzie miasta więc wie na bierząco co knuje nasz przeciwnik.Myślę że spróbować warto a jeśli oleje sprawę to przynajmniej będzie wiadomo kim jest.
3 czerwca 2019, 18:28 / poniedziałek
Myślę, że nie ma takiej opcji żeby Kacper Płażyński poparł jakąkolwiek inicjatywę kibiców (nieważne czy słuszną). Jest on członkiem PISu, któremu popieranie kibiców nie jest na rękę. Zaraz zostaną uznani, że wspierają bandytów, faszystów itp. Dla nich są ważne słupki a takie wsparcie byłoby pretekstem lewaków i innych antypolskich świń do ataków na nich. Tak samo jak ktoś mówił tu na forum czy też na spotkaniu w czwartek o Kurskim i TVP. Nie ma takiej opcji, żeby rządowa tv poparła nawet tak dobrą inicjatywę. Inna sprawą jest, że nawet tak prosta rzecz jak podpisanie petycji online nie spotkała się z naszym zainteresowaniem.
3 czerwca 2019, 18:50 / poniedziałek
Nie rozkminiajcie. Info dostał. Nie poparł. Za daleko do wyborów ,będzie bliżej to się politycy będą rwali do pomocy.
7 czerwca 2019, 13:42 / piątek
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 10-ty Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz startuje o godz. 15 spod Kaplicy Królewskiej, przejdzie ulicami: Szeroką, Hucisko, Wały Jagiellońskie, do Pomnika Poległych Stoczniowców i dalej na tereny postoczniowe przy ul. Kadłubowców. O godzinie 17 zacznie się tam koncert zespołów Armia Dzieci i TGD. Organizatorzy szacują, że w tym roku frekwencja będzie rekordowa i osiągnie 10 tysięcy. Mam nadzieję, że Ci którzy mogą, przyjdą z rodzinami, dziećmi (i że pogoda dopisze).
Łączymy siły. Powiadomcie znajomych, kolegów, sąsiadów, przyjaciół, normalnych ludzi, którzy mają dość, którym nie podoba się to, co się ostatnimi laty dzieje w naszym mieście - kolebce solidarności i wolności, bastionie polskości. Pokażmy amoralnym dewiantom i wszelkiej maści lewactwu, że polski Gdańsk był, jest i będzie normalny.
7 czerwca 2019, 15:58 / piątek
Nie no, nie możliwe, syn założyciela PO kandydat PiS oblał ciepłym moczem petycję.
PiS i PO to jest jedna banda pookrągłostołowych zdrajców, ciężko zrozumieć, nie wolno rozkminiać jak to niektórzy radzą, trzeba czekać na przedwyborczą gietą. To nie deszcz, plują.
7 czerwca 2019, 18:07 / piątek
Wcześniej nie było takich wyraźnych podziałów na PO i PIS. Maciej Płażyński reprezentował wtedy konserwatywne skrzydło platformy. Jako wojewoda gdański w marcu 1992 pomagał w utworzeniu pierwszej sportowej spółki akcyjnej Lechii Gdańsk. Nadto w 1996 pomagał w szukaniu sponsorów oraz wsparcia dla podupadającego klubu piłkarskiego Lechia/Olimpia Gdańsk. Moim zdaniem zawsze był w porządku, miał zdrowe poglady i prawe wartości.
7 czerwca 2019, 21:47 / piątek
Interia wyrzuciła Ziemikiewicza za obronę Klepackiej. Homoterror...
odnośnik
10 czerwca 2019, 00:33 / poniedziałek
Zgadzam się w 1945% z Romanem Zielińskim z Wrocławia: PiS żywi się pedalstwem odnośnik
17 czerwca 2019, 11:42 / poniedziałek
odnośnik

Przy okazji szacun dla kibiców Rakowa.
21 czerwca 2019, 07:55 / piątek
Miki, przyjacielu.

Ja już dawno doszedłem do wniosku, że szkoda czasu. Kilka dni temu zabity został w Warszawie jedenastomiesięczny chłopczyk, ofiara szczepień - po szczepionce na pneumokoki dostał drgawek i obrzęku mózgu. Gdy rodzice zaczęli robić szum w mediach, na dziecku wykonano "próbę bezdechu", czyli wyłączono mu tlen na 10 minut. W "oficjalnych mediach" cisza.

https://youtu.be/AJPKKF5hYEE

W Częstochowie marsz zboczeńców parodiuje procesję i obwozi wizerunek Matki Bożej i Jezusa Chrystusa w aureoli z tęczy a policja zajęta jest patriotami.

https://youtu.be/KGoyR9WQNsw

W "oficjalnych mediach" cisza.

Żydowski działacz, chętnie fotografujący się z najwyższymi przedstawicielami polskich władz proponuje, aby Auschwitz stało się eksterytorialne, bo zwiedzającym przeszkadza polska policja i ludzie jedzący lody.

https://kresy.pl/wydarzenia/jonny-daniels-proponuj e-by-auschwitz-oderwac-od-wspolczesnej-polski/

Trwa walka rządu z polskimi producentami rolnymi.

https://youtu.be/TJ5S2bSA_pg

Za połowę z tych rzeczy na ulicy powinno być sto tysięcy ludzi, a Kaczyński ze Schetyną dawno spierdalać do Izraela ścigani kulami.

Co tymczasem mamy? W Gdańsku, mieście kościołów, mieście, gdzie Polacy spłynęli krwią prawie 80% głosuje na tęczową aktywistkę, a katolicki tradycjonalista i patriota otrzymuje 12% głosów. W wyborach do PE partia dziada, który nigdy nie miał ani dziecka, ani nawet żony ale decyduje o tym jak szczepić nasze dzieci otrzymuje prawie 50% głosów.

Dlatego szkoda pary, chłopie. Oni zasługują, żeby ich zdrowe dzieci chorowały, żeby grilując karkóweczkę opowiadali sobie, jak to Mateuszek gaworzył, a teraz nagle zamilkł i nie wiedzą dlaczego albo jak Emilka ma od dwóch lat bez przerwy katar, choć urodziła się i przeżyła rok bez żadnego kataru, albo jak u Tomusia stwierdzili autyzm, chociaż to kiedyś było takie pogodne i żywe dziecko.

Zasługują, żeby się im tęczowi dobierali najpierw się do ich dzieci a wreszcie do ich własnych dup.

Naród, któremu lata własne państwo i własne dzieci nie zasługuje ani na dzieci, ani na państwo.

Jestem przekonany, że 9/10 z tego forum głosowało na Dulkiewicz a w maju na PiS albo POKO. Dlatego szkoda pary, Miki. Szkoda strzępić ryja, jak mówił klasyk. Zajmijmy się piłką. Pozdrawiam.
21 czerwca 2019, 15:07 / piątek
Nie Mateuszek, tylko "Brajanek"... nie Emilka, tylko "Dżesiczka".

Poza tym w punkt.

Sporo jeszcze można by było dołożyć... tylko faktycznie po co, skoro większość wierzy w te demokracje i inne makagigi i uważają, że te wybory to tak na poważnie.

Czemu trybuny to jeden z najzdrowszych elementów społeczeństwa? Bo na trybunach nie ma dupokracji.
21 czerwca 2019, 20:29 / piątek
Powiem Wam, że jak widzę na stadionie flagę "Bastion Prawicy" to mnie bierze refleksja co się kurwa stało z tym miastem.

O kraju nie piszę, bo to już za duża polityka, ale nasze podwórko... Żeby prezydent miasta szła na czele marszu, gdzie degeneraci szydzą z wartości, które reprezentuje większość mieszkańców i przy tym się jarała do zdjęć jak upośledzona. Potem kobieta macha szalikiem Lechii? Jakiś koleś chuj wie skąd wybił szybę w synagodze to prezydent na kolanach przeprasza żydków, by im obciągnął obrzezańca jakby mógł i wszyscy mu klaszczą? Towarzystwo które pluje na Polaków i by się dało wyruchać za garść eurosów ma poparcie wyższe niż PZPR za najlepszych czasów, bo nawet wtedy towarzysze dbali o pozory?

Nie wiem, nie chce mi się w to wierzyć. Zawsze myślałem, że nasz Gdańsk to ostoja normalności, a teraz czasami patrzę co tu się wyprawia i przecieram oczy ze zdziwienia.

Dobrze, że na stadionie jest jeszcze normalnie, choć od czasów przejścia na bursztynek to i tu coraz więcej wynalazków, których na Traugutta nie było. I o ile to rozumiem, bo taka cena sukcesu i popularności to mam czasem obawy, że kiedyś w końcu zobaczę na trybunach typa z tęczową opaską, czy "kobietę z brodą" w koszulce Lechii.
21 czerwca 2019, 20:46 / piątek
Wiele osób niestety tez z grona kibiców ma wywalone , nas nie dotyczy , nie nasza sprawa, nie będziemy reklamować pedalow , mogą być problemy itp. Wszyscy sie obudzimy z ręką w kiblu , o ile już to nie nastąpiło
22 czerwca 2019, 17:46 / sobota
A dzisiaj w Rzeszowie obrzucali to tałatajstwo jajkami.Akcja godna naśladowania plus do tego ze dwie szambiarki ustawione na trasie przemarszu żeby zrobić im prysznic.
23 czerwca 2019, 01:43 / niedziela
Generalnie cała zachodnia Europa od dobrobytu gnije i upada. Kolejne pokolenia mężczyzn coraz mniej przypominają mężczyzn. Porównajmy te zjawisko z Kaukazem gdzie są sami ostrzy zawodnicy. Pokażcie mi jakiegoś Czeczena który nie potrafi się bić. To musi pierdolnąć.
23 czerwca 2019, 08:09 / niedziela
w 88 mialem 18 lat.

w 88 mialem juz 25 lub 32 wyjazdoow

w 88 wszyscy wierzylismy w Bolka

a teraz tylko Lechia Gdansk
29 czerwca 2019, 16:47 / sobota
Z tymi negatywnymi wpisami na temat tęczowych to uważajcie bo mogą was wywalić z roboty,albo nawet zamknąć.W tym kraju można już tylko być nietolerancyjnym wobec białych i katolików reszta jest nietykalna.Zresztą w sprawach światopoglądowych reprezentuje nas pani prezydent wybrana przez większość gdańszczan w legalnych wyborach i ona ma mandat społeczny do otaczania wielką miłością różnorodnych. My katolicy musimy kochać tęczowych,a oni mogą bezcześcić nasze świętości .Jebać taką miłość i tolerancję w takim wydaniu.
29 czerwca 2019, 19:11 / sobota
Jebać żółto - niebieskie sklepy!!!
1 lipca 2019, 13:07 / poniedziałek
odnośnik

Political fiction?
18 lipca 2019, 12:42 / czwartek
A co słychać w Białymstoku odnośnik
19 lipca 2019, 07:20 / piątek
A jankesi coraz bardziej sobie poczynają w Polsce...

"Pomimo licznych akcji społecznościowych piętnujących prowadzenie auta po pijaku, nie brakuje ludzi bez honoru, którzy narażają życie innych. Niestety, należą do nich żołnierze armii USA w Polsce. Prokuratura stoi na stanowisku, że można mówić o bezmyślności, zadufaniu i skrajnej nieodpowiedzialności amerykańskich żołnierzy. Polacy są bezradni, bo umowa między Rządem Rzeczypospolitej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki o statusie sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawiera zapis dotyczący odpowiedzialności prawnej amerykańskich żołnierzy – nasi sojusznicy nie podlegają podczas pobytu na terytorium RP prawu polskiemu.

Komisariat Policji w Piszu informuje: „W niedzielę, 14 lipca młody mieszkaniec Orzysza Marek M. padł ofiarą napaści ze strony stacjonujących w mieście amerykańskich żołnierzy sierżanta Jimmy Boggsa i kaprala Rafaela Munoza. Do ataku doszło przed barem „Dollar” przy ul. Rynek. Tego wieczora dwóch amerykańskich żołnierzy chwiejnym krokiem wyszło z baru, skatowało do nieprzytomności orzyszanina i zabrało mu forda focusa. Poszkodowany Marek M. był na tyle poważnie pobity, że zabrano go do szpitala. Będąc kompletnie pijanym, Boggs wsiadł z kolegą Munozem do forda focusa i w szaleńczym rajdzie potrącił 12-latka na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Ełckiej i Kanałowej. Obaj sprawcy uciekli z miejsca wypadku, pozostawiając 12-letniego Dawida S. bez pomocy. Dziecko jest w stanie ciężkim, ma liczne obrażenia głowy. Sprawa trafiła do prokuratury.”
22 lipca 2019, 02:00 / poniedziałek
Tęczowi degeneraci czy "homiki" jak zwał, tak zwał to marionetki, zwykłe pionki ustawiane przez graczy w tle szachownicy. Nawet nie jest wiadome, ile % z pajacowego korowodu ma takie odchyłki. Podejrzewam, że jak na razie jest to znikoma ilość. Natomiast pewne jest, że Państwo nie radzi sobie z przykróceniem
tych, którzy za te sznurki pociągają siejąc niepokój. Sygnalizuje to również portal wPolityce.pl
https://wpolityce.pl/polityka/455904-brzeski-teczo we-parady-sluza-demontazowi-panstw
i to jest niepokojące, bo nie wiadomo czy "ojciec prać" a jeśli to kogo?
22 lipca 2019, 02:05 / poniedziałek
wkradła się spacja po teczo, sorry ale wstawia ją z automatu jakiś internetowy troll
22 lipca 2019, 09:39 / poniedziałek
@Lille-1

Tak to prawda, że jak zwykle ten najważniejszy gracz, siedzi sobie w gabinecie i tylko obserwuje wszystko z odpowiedniego dystansu. Oczywiście była zadyma w Białymstoku, a teraz dorabia się retorykę, że to "źli kibole" i trzeba skończyć z tym chuligaństwem...Dramatycznie to wszystko wygląda, bo idziemy w kierunku, gdzie nie można nic powiedzieć, bo jak powiesz to Cię wsadzą w konkretne ramy i wtedy mogą być poważne problemy z tego tytułu. "Nowoczesny świat" to jest jedna wielka farsa.
22 lipca 2019, 20:14 / poniedziałek
A wam się kurwa podoba że skopali 14 latka jebani faszysci
22 lipca 2019, 20:36 / poniedziałek
borysek76 widziałeś to w TVN-ie czy pisali o tym w Jude Zeitung ?
Bardzo łatwo przychodzi Ci obrażanie ludzi !
22 lipca 2019, 20:40 / poniedziałek
Sam jesteś jebanym faszysta spedalony frajerze
22 lipca 2019, 20:44 / poniedziałek
Hydro52 Tak wiedziałem to w tvn i dostałem kurwicy że stare konie dziecko biją .tak dla mnie Jagiellonia i Białystok to jebani faszysci
22 lipca 2019, 20:47 / poniedziałek
Hej hej edwinsopot nie tak po bandzie trochę wyluzuj
22 lipca 2019, 20:48 / poniedziałek
Jak jest pedałem to się należało.
22 lipca 2019, 20:51 / poniedziałek
To ubierz się na tęczowo i zrób porządek na trybunach , albo spierdalaj na forum tvn. Dla mnie Białystok to pierwsze miasto ,które powiedziało STOP tym pedalskim prowokacjom.
22 lipca 2019, 21:02 / poniedziałek
Tylko nie spierdalaj pisalem luzuj troche
22 lipca 2019, 21:16 / poniedziałek
Borysek.76 im prędzej dotrze do Ciebie, że w telewizji, tak tvn, jak i tvp, wiadomości są tak dobierane żeby osiągnąć porządany efekt tym lepiej dla Ciebie. Jak nic się nie działo na Marszu Niepodległości to nawet jedną racę zrzuconą z mostu potrafili pokazać i aferę z tego kręcić.
Ostanimi czasy jest coraz więcej marszy zboczeńców czy też degeneratów, jak zwał tak zwał. Trwa oswajanie społeczeństwa z ich obecnością i pokazywanie jacy są fajni. Następnym krokiem, który podejmą to otwarte mówienie o małżeństwach i adopcji dzieci. W końcu dostaną wszystko co będą chcieli. Na samym końcu okaże się, że obecna normalność będzie nienormalnością.
Opór społeczeństwa prawdopodobnie zostanie złamany poprzez pałki policyjne i armatki wodne. Ponadto poprzez tzw.mowę nienawiści, za którą będą przewidziane drakońskie kary grzywny czy też więzienia a być może obie na raz.
Edwin coś dalej działamy w temacie poruszonym na spotkaniu?
22 lipca 2019, 21:17 / poniedziałek
Wiesz co? Ogólnie jestem bardzo spokojnym człowiekiem, ale jak obrażasz ludzi , którzy bronią normalności to przestaję być spokojny. Widziałeś jakieś możliwe ,że całkowicie "ustawione" zdarzenie i wypisujesz takie głupoty ,a potem oczekujesz ,że podejdę do tego z dystansem? Co ten 14latek robił na marszu degeneratów?
22 lipca 2019, 21:19 / poniedziałek
Lille-1 podał link do wywiadu z dr Brzeskim odnośnik
"Zanim zacznie się coś zwalczać, to należy to coś zdefiniować i przeanalizować. Kontrmanifestacje to nie jest dobry sposób. Robi się bowiem zadyma, piszą o niej media, z których część jest wroga państwu, a część chętnie by zasponsorowała jakąś seksualną aberrację, byle łagodną, aby zwiększyć nakład lub „klikalność”. Równolegle pojawiają się „fejki” o awanturach, pobiciach, „ofiarach”, o brutalności policji, albo o braku reakcji policji, itp."

O to właśnie chodzi siłom stojącym za tymi paradami. Oni chcą pobić i marzą o krwi. Pamiętamy o tym osobniku "gdzie jest krzyż" z miesięcznic który okazał się prowokatorem. Także w tym temacie musimy uważać na takich.
22 lipca 2019, 21:20 / poniedziałek
LG79 mam kilka teraz tematów osobistych , które mnie chwilowo wykluczają, ale tylko chwilowo. Tak , myślę ,że będziemy działać.
22 lipca 2019, 21:22 / poniedziałek
Edwin. Znasz człowieka, że wiesz że spedalony ?
22 lipca 2019, 21:26 / poniedziałek
Edwin czekam, zapewne nie tylko ja, na sygnał.
22 lipca 2019, 21:28 / poniedziałek
Napiszę krótko
Wielki szacunek dla mieszkańców Białegostoku , zarówno dla kibiców Jagi jak i ludzi nie związanych z tym klubem !
22 lipca 2019, 21:30 / poniedziałek
@snafu jesteś dupą Boryska czy na ch .. się udzielasz?
@LG79 możecie działać nie czekając na mnie
@hydro zgoda brawo Białystok
22 lipca 2019, 21:30 / poniedziałek
Panowie zobaczymy za jakis czas czy walka z nimi miała jakiś skutek narazie obrywaja często przypadkowi ludzie no i najważniejsze dokąd doprowadzi nas ta agresja
22 lipca 2019, 21:37 / poniedziałek
Snafu.widzisz kolego masz jakieś inne zdanie lub się w pewnych rzeczach nie zgadzasz to zaraz musisz być spedalony ja pierdole
22 lipca 2019, 21:41 / poniedziałek
Miałem okazję spacerować z żoną w sobotę wieczorem nad Wisłą w naszej uwolnionej od wszystkiego stolicy.Miła atmosfera ,fajna organizacja, piwo ,niezłe żarcie sprzedawane z namiotów i ..........pełno pedałów mizdrzących się do siebie.Jeśli to dalej ma tak wyglądać w tych nowoczesnych miastach (obawiam się że w Gdańsku również zmierzamy w tą stronę ) to ja się przeprowadzam na stare lata w Bieszczady czy na inną wieś bo ciężko będzie wygrać z własną homofobią.Szacunek z mojej strony dla normalnych ludzi z Białegostoku protestujących w sobotę.
22 lipca 2019, 21:47 / poniedziałek
Tak niech protestują tylko niech konie nie napierdalaja dzieci tylko o to mi chodziło. Mogli się wykazać w Warszawie jak Legia wjebala sie na ich sektor
22 lipca 2019, 21:52 / poniedziałek
@Edwin w takim razie poproszę Ciebie o przesłanie mailem treści obu dokumentów, które były odczytane na spotkaniu oraz wzorów kart do zbierania podpisów. Mail ode mnie będzie z gmaila.
Osoby, które były na spotkaniu, czy są chętni na ruszenie ze zbieraniem podpisów? Jeżeli tak to można przed meczem niedzielnym stanąc w pobliżu stadionu i pozbierać podpisy ewentualnie rozdać treść petycji do zapoznania się i przed kolejnym meczem ruszyć z podpisami. W czwartek niestety odpadam.
22 lipca 2019, 21:56 / poniedziałek
Edwin, niepokoi mnie twoja fiksacja na punkcie odbytów. Zostań proktologiem, jak tak cię to kręci :D CzechuLG - bohater kurwa, lubisz tak w kilku napaść na jednego chudego małotala ? To pojebane jest. Wiesz o tym ? Kimkolwiek by nie był.
22 lipca 2019, 22:04 / poniedziałek
snafu ścierko podbij na u w czwartek zobaczysz fiksacje na swoim ryju
22 lipca 2019, 22:13 / poniedziałek
Pojebane jest epatować na ulicy swoim zboczeniem i jednocześnie popierać zboków.
22 lipca 2019, 22:17 / poniedziałek
Edwin. Kryzys wieku sredniego objawia się w różny sposób. U ciebie tak. Gorzej, że wciągasz Lechię w te swoje pojebane zabawy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256