Gdańsk: wtorek, 25 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:


Stop tęczowym degeneratom.

strona 3/3

3 czerwca 2019, 17:31 / poniedziałek
Ostatnimi czasy jest wysyp nie wiadomo kogo na forum.
Nie zgadzasz się z nami snafu, nikt nie każe Tobie komentować. Tak jak napisał Castrop nikogo na sztandary nie bierzemy. To jest oddolna inicjatywa po tym co się wydarzyło na ostatnim marszu lgbt. Równość i akceptacja przez nich jest tak jakoś inaczej pojmowana. Oni mogą wszystko a my musimy to tolerować i właśnie wtedy wedle nich jest równość i akceptacja. Jeżeli ktoś się z nimi nie zgadza to jest homofobem i katotalibanem. Ciekawy jestem czy tak samo odważnie obnosiliby koran w ichnie barwy z narysowanym narządem płciowym kobiety. Obrażanie chrześcijan i symboli chrześcijańskich jest tzw ekspresją artystyczną. Ale obrażanie symboli muzułmańskich już nie jest ekspresją artystyczną i można mieć za to spore nieprzyjemności. Pomijam fakt co muzułmanie chcieliby zrobić po obrażeniu ich symboli religijnych.
Tyle i aż tyle.
3 czerwca 2019, 18:09 / poniedziałek
A co myślicie aby zainteresować naszą inicjatywą Kacpra Płażyńskiego?Bądż co bądź jest prawnikiem, mieni się kibicem Lechii i na pewno nie trawi Dulskiej.Poza tym siedzi w radzie miasta więc wie na bierząco co knuje nasz przeciwnik.Myślę że spróbować warto a jeśli oleje sprawę to przynajmniej będzie wiadomo kim jest.
3 czerwca 2019, 18:28 / poniedziałek
Myślę, że nie ma takiej opcji żeby Kacper Płażyński poparł jakąkolwiek inicjatywę kibiców (nieważne czy słuszną). Jest on członkiem PISu, któremu popieranie kibiców nie jest na rękę. Zaraz zostaną uznani, że wspierają bandytów, faszystów itp. Dla nich są ważne słupki a takie wsparcie byłoby pretekstem lewaków i innych antypolskich świń do ataków na nich. Tak samo jak ktoś mówił tu na forum czy też na spotkaniu w czwartek o Kurskim i TVP. Nie ma takiej opcji, żeby rządowa tv poparła nawet tak dobrą inicjatywę. Inna sprawą jest, że nawet tak prosta rzecz jak podpisanie petycji online nie spotkała się z naszym zainteresowaniem.
3 czerwca 2019, 18:50 / poniedziałek
Nie rozkminiajcie. Info dostał. Nie poparł. Za daleko do wyborów ,będzie bliżej to się politycy będą rwali do pomocy.
7 czerwca 2019, 13:42 / piątek
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 10-ty Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz startuje o godz. 15 spod Kaplicy Królewskiej, przejdzie ulicami: Szeroką, Hucisko, Wały Jagiellońskie, do Pomnika Poległych Stoczniowców i dalej na tereny postoczniowe przy ul. Kadłubowców. O godzinie 17 zacznie się tam koncert zespołów Armia Dzieci i TGD. Organizatorzy szacują, że w tym roku frekwencja będzie rekordowa i osiągnie 10 tysięcy. Mam nadzieję, że Ci którzy mogą, przyjdą z rodzinami, dziećmi (i że pogoda dopisze).
Łączymy siły. Powiadomcie znajomych, kolegów, sąsiadów, przyjaciół, normalnych ludzi, którzy mają dość, którym nie podoba się to, co się ostatnimi laty dzieje w naszym mieście - kolebce solidarności i wolności, bastionie polskości. Pokażmy amoralnym dewiantom i wszelkiej maści lewactwu, że polski Gdańsk był, jest i będzie normalny.
7 czerwca 2019, 15:58 / piątek
Nie no, nie możliwe, syn założyciela PO kandydat PiS oblał ciepłym moczem petycję.
PiS i PO to jest jedna banda pookrągłostołowych zdrajców, ciężko zrozumieć, nie wolno rozkminiać jak to niektórzy radzą, trzeba czekać na przedwyborczą gietą. To nie deszcz, plują.
7 czerwca 2019, 18:07 / piątek
Wcześniej nie było takich wyraźnych podziałów na PO i PIS. Maciej Płażyński reprezentował wtedy konserwatywne skrzydło platformy. Jako wojewoda gdański w marcu 1992 pomagał w utworzeniu pierwszej sportowej spółki akcyjnej Lechii Gdańsk. Nadto w 1996 pomagał w szukaniu sponsorów oraz wsparcia dla podupadającego klubu piłkarskiego Lechia/Olimpia Gdańsk. Moim zdaniem zawsze był w porządku, miał zdrowe poglady i prawe wartości.
7 czerwca 2019, 21:47 / piątek
Interia wyrzuciła Ziemikiewicza za obronę Klepackiej. Homoterror...
odnośnik
10 czerwca 2019, 00:33 / poniedziałek
Zgadzam się w 1945% z Romanem Zielińskim z Wrocławia: PiS żywi się pedalstwem odnośnik
17 czerwca 2019, 11:42 / poniedziałek
odnośnik

Przy okazji szacun dla kibiców Rakowa.
21 czerwca 2019, 07:55 / piątek
Miki, przyjacielu.

Ja już dawno doszedłem do wniosku, że szkoda czasu. Kilka dni temu zabity został w Warszawie jedenastomiesięczny chłopczyk, ofiara szczepień - po szczepionce na pneumokoki dostał drgawek i obrzęku mózgu. Gdy rodzice zaczęli robić szum w mediach, na dziecku wykonano "próbę bezdechu", czyli wyłączono mu tlen na 10 minut. W "oficjalnych mediach" cisza.

https://youtu.be/AJPKKF5hYEE

W Częstochowie marsz zboczeńców parodiuje procesję i obwozi wizerunek Matki Bożej i Jezusa Chrystusa w aureoli z tęczy a policja zajęta jest patriotami.

https://youtu.be/KGoyR9WQNsw

W "oficjalnych mediach" cisza.

Żydowski działacz, chętnie fotografujący się z najwyższymi przedstawicielami polskich władz proponuje, aby Auschwitz stało się eksterytorialne, bo zwiedzającym przeszkadza polska policja i ludzie jedzący lody.

https://kresy.pl/wydarzenia/jonny-daniels-proponuj e-by-auschwitz-oderwac-od-wspolczesnej-polski/

Trwa walka rządu z polskimi producentami rolnymi.

https://youtu.be/TJ5S2bSA_pg

Za połowę z tych rzeczy na ulicy powinno być sto tysięcy ludzi, a Kaczyński ze Schetyną dawno spierdalać do Izraela ścigani kulami.

Co tymczasem mamy? W Gdańsku, mieście kościołów, mieście, gdzie Polacy spłynęli krwią prawie 80% głosuje na tęczową aktywistkę, a katolicki tradycjonalista i patriota otrzymuje 12% głosów. W wyborach do PE partia dziada, który nigdy nie miał ani dziecka, ani nawet żony ale decyduje o tym jak szczepić nasze dzieci otrzymuje prawie 50% głosów.

Dlatego szkoda pary, chłopie. Oni zasługują, żeby ich zdrowe dzieci chorowały, żeby grilując karkóweczkę opowiadali sobie, jak to Mateuszek gaworzył, a teraz nagle zamilkł i nie wiedzą dlaczego albo jak Emilka ma od dwóch lat bez przerwy katar, choć urodziła się i przeżyła rok bez żadnego kataru, albo jak u Tomusia stwierdzili autyzm, chociaż to kiedyś było takie pogodne i żywe dziecko.

Zasługują, żeby się im tęczowi dobierali najpierw się do ich dzieci a wreszcie do ich własnych dup.

Naród, któremu lata własne państwo i własne dzieci nie zasługuje ani na dzieci, ani na państwo.

Jestem przekonany, że 9/10 z tego forum głosowało na Dulkiewicz a w maju na PiS albo POKO. Dlatego szkoda pary, Miki. Szkoda strzępić ryja, jak mówił klasyk. Zajmijmy się piłką. Pozdrawiam.
21 czerwca 2019, 15:07 / piątek
Nie Mateuszek, tylko "Brajanek"... nie Emilka, tylko "Dżesiczka".

Poza tym w punkt.

Sporo jeszcze można by było dołożyć... tylko faktycznie po co, skoro większość wierzy w te demokracje i inne makagigi i uważają, że te wybory to tak na poważnie.

Czemu trybuny to jeden z najzdrowszych elementów społeczeństwa? Bo na trybunach nie ma dupokracji.
21 czerwca 2019, 20:29 / piątek
Powiem Wam, że jak widzę na stadionie flagę "Bastion Prawicy" to mnie bierze refleksja co się kurwa stało z tym miastem.

O kraju nie piszę, bo to już za duża polityka, ale nasze podwórko... Żeby prezydent miasta szła na czele marszu, gdzie degeneraci szydzą z wartości, które reprezentuje większość mieszkańców i przy tym się jarała do zdjęć jak upośledzona. Potem kobieta macha szalikiem Lechii? Jakiś koleś chuj wie skąd wybił szybę w synagodze to prezydent na kolanach przeprasza żydków, by im obciągnął obrzezańca jakby mógł i wszyscy mu klaszczą? Towarzystwo które pluje na Polaków i by się dało wyruchać za garść eurosów ma poparcie wyższe niż PZPR za najlepszych czasów, bo nawet wtedy towarzysze dbali o pozory?

Nie wiem, nie chce mi się w to wierzyć. Zawsze myślałem, że nasz Gdańsk to ostoja normalności, a teraz czasami patrzę co tu się wyprawia i przecieram oczy ze zdziwienia.

Dobrze, że na stadionie jest jeszcze normalnie, choć od czasów przejścia na bursztynek to i tu coraz więcej wynalazków, których na Traugutta nie było. I o ile to rozumiem, bo taka cena sukcesu i popularności to mam czasem obawy, że kiedyś w końcu zobaczę na trybunach typa z tęczową opaską, czy "kobietę z brodą" w koszulce Lechii.
21 czerwca 2019, 20:46 / piątek
Wiele osób niestety tez z grona kibiców ma wywalone , nas nie dotyczy , nie nasza sprawa, nie będziemy reklamować pedalow , mogą być problemy itp. Wszyscy sie obudzimy z ręką w kiblu , o ile już to nie nastąpiło
22 czerwca 2019, 17:46 / sobota
A dzisiaj w Rzeszowie obrzucali to tałatajstwo jajkami.Akcja godna naśladowania plus do tego ze dwie szambiarki ustawione na trasie przemarszu żeby zrobić im prysznic.
23 czerwca 2019, 01:43 / niedziela
Generalnie cała zachodnia Europa od dobrobytu gnije i upada. Kolejne pokolenia mężczyzn coraz mniej przypominają mężczyzn. Porównajmy te zjawisko z Kaukazem gdzie są sami ostrzy zawodnicy. Pokażcie mi jakiegoś Czeczena który nie potrafi się bić. To musi pierdolnąć.
23 czerwca 2019, 08:09 / niedziela
w 88 mialem 18 lat.

w 88 mialem juz 25 lub 32 wyjazdoow

w 88 wszyscy wierzylismy w Bolka

a teraz tylko Lechia Gdansk
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011