Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Stop tęczowym degeneratom.

strona 4/4

22 lipca 2019, 22:19 / poniedziałek
A co to są "pojebane zabawy" ?
22 lipca 2019, 22:22 / poniedziałek
borysek 76 . Biedny jesteś człowieku ,że tak myślisz i piszesz. Wkręt dobry był z tego niby pobitego małolata.
Jak byś tak dostał z buta na 100 % to byś od razu nie wstawał jak ten niby pobity koleś.
Pomyśl. to nie boli.
Inna rzecz jak . Ktoś kto chodzi na manify popierające zboków lub też jak ty ich w pewnym sensie popiera to jest nienormalnym człowiekiem .
Lubisz ich , popierasz to pokaż to u nas stadionie najlepiej przed wejściem na stadion.
Będziesz miał okazję się wykazać. Miej odwagę !!
22 lipca 2019, 22:28 / poniedziałek
snafuna takiego pedała jak ty wystarczę Ja jeden.
Wypierdalaj
22 lipca 2019, 22:33 / poniedziałek
Chris3707 gdzie napisałem ze ich popieram?Nigdzie.a o odwadze to mi nie pisz trzeba było być no polu w Jędrzejowie
22 lipca 2019, 22:42 / poniedziałek
Obrona dewiantów i Jędrzejów... Niezły masz kociokwik w głowie Borysku!
22 lipca 2019, 22:43 / poniedziałek
Jak byłeś w Jędrzejowie to super !
Czyli już wiesz ,że ten niby kopnięty małolat nie wstał by se tak od razu i poszedł sobie w siną dal.
To teraz napisz tak po ludzku mi i innym tu osobom co tobą kierowało ,że ich bronisz.
Dla jasności .Pisze o tych LGBT + inne zboczenia.
22 lipca 2019, 22:57 / poniedziałek
Lis i Chris w którym wpisie ich bronie?
22 lipca 2019, 23:07 / poniedziałek
W tym wpisie w którym kurwa zacząłeś pisać o jakiś faszystach.
Taki piszą tylko lewackie szmaty.
22 lipca 2019, 23:08 / poniedziałek
Powołujesz sie na relację TVN i kibiców nazywasz " faszystami" . Kto używa takich zbitek pojęciowych? Moze kibice?
A na koniec wyjeżdżasz z Jedrzejowem. Ciekaw jestem jak nas nazywałeś po relacji TVN z Jędrzejowa?
22 lipca 2019, 23:12 / poniedziałek
Młode tęczowe degeneractwo coś jutro organizuje w Gdańsku, jakaś manifestacja rozpocznie się jutro (23 lipca) o godzinie 18 pod Dworem Artusa w Gdańsku. Czy nie czas, aby i nasze miasto było Strefą wolną od zwyroli.
22 lipca 2019, 23:15 / poniedziałek
zlewaciałe szmaty i cioty demoliberane próbują tu na forum prezentować swoje tefałenowskie wytresowanie ideologiczne
22 lipca 2019, 23:17 / poniedziałek
Chris widzisz dla mnie jak ktoś atakuje w 3-4 ,małolata to kim są?napisałem faszyści pewnie za mocno ale dla mnie są nikim pokazali to tez Warszawie
I niema tu obrony żadnych pedałów lesb i tranwestytow.
22 lipca 2019, 23:23 / poniedziałek
Lis tam nikt napierdalal 14 latka i taka jest roznica
22 lipca 2019, 23:34 / poniedziałek
Acha. czyli nic nie zrozumiałeś. Jednym zdaniem . Nigdy nie dostałeś z buta jak niby ten małolat.
taki strzał naprawdę boli. On wstał , otrzepał się i poszedł sobie gdzieś.
Tak czy inaczej jebać całe LGBT !
23 lipca 2019, 03:16 / wtorek
Najbardziej absurdalny w całej sytuacji jest fakt, że po akcji w Białymstoku środowisko dewiantów, zboków i zwyrodnialców zostaje zwiktymizowane. Po wpisach snafu i boryska widać, jak łatwym do zmanipulowania społeczeństwem jesteśmy.

Potrzeba manifestacji swojego zboczenia jest domeną dewiantów i marginesu zboczeńców. Żaden normalny człowiek nie musi manifestować swojej seksualności. Nawet jeśli przyjmiemy dane statystyczne, to spośród tych 2-7(sic!) procent społeczeństwa (skądinąd zajebiście duża rozbieżność) nie wszyscy homoseksualni czują potrzebę obnoszenia się ze swoją seksualnością po ulicach. Nie próbuję tutaj absolutnie bronić homoseksualistów, wręcz przeciwnie - próbuję wykazać, że prowokujący (bo też nie mam wątpliwości, że każda homoparada jest prowokacją) to najgorszy i najbardziej zboczony sort ohydnych zwyrodnialców.

Ignorowanie pedalstwa nic nie da, bo staje się formą tacitus consensus, na epatowanie zboczeniami w jeszcze bardziej ostentacyjny sposób. Problem polega na tym, że reagowanie na pedałów agresją stawia ich z automatu w roli ofiar, a na całą Polskę i świat idzie komunikat w stylu 'W Ameryce biją Murzynów', a malutkie rozumki łatwo taką retorykę przełykają.

Ja nie mam pojęcia, jak mogę pomóc z zagranicy. W UK poprawność polityczna jest doprowadzona do granic absurdu. Equality act pozwala dosłownie każdemu pozwać każdego za byle gówno. Tu trzeba by było rozpocząć szeroko zakrojoną kampanię społeczną, w której odwołując się do znaczenia słów w języku polskim, spróbować odkręcić te wylansowaną przez lewackie środowiska teorię, że słowo 'toleracja' jest tożsame ze słowem 'akceptacja'.

Przez ostatnie 20 lat, stopniowo, zagraniczne, opiniotwórcze media, które czytają Polacy wmawiają Nam, że jesteśmy zaściankiem Europy, bo nie jesteśmy tolerancyjni, podchwytują to zagraniczne stacje, gazety i portale. Parlament Unii Europejskiej dyskutuje 'problem z demokracją w Polsce' (kurwa, po wolnych, niezależnych i praworządnych wyborach). Takie gnidy jak Tusk, czy Sikorski zabierają głos za granicą i szkalują Polaków! Potem wraca to rykoszetem do kraju, podają to te same media i spirala zatacza coraz większe kręgi, a ludzie są jeszcze bardziej ogłupiani.

Tu trzeba mówić o tym, co jest moralne, a co nie. Tu trzeba przypominać ludziom, że mamy swoją kulturę, swoje tradycje i swój własny język. Tu trzeba przypominać i pokazać ludziom, że jak ktoś jest zboczeńcem, to nazywamy go zboczeńcem bo taka jest definicja zboczeńca, jak nazywamy kogoś dewiantem, to dlatego że jego zboczenie jest dewiacją z definicji. Nikt nie powinien nam wmawiać, że należy nazywać, 'normą', coś, co z definicj normą nie jest, tylko dlatego że wymaga tego 'poprawność polityczna'. Tu trzeba przypominać ludziom, że to ogół - My tworzymy normy, a homoseksualizm normą nie był, nie jest i nigdy nie będzie!
23 lipca 2019, 07:42 / wtorek
snafu i inne pedały zapraszam w tęczowej koszulce lub z taką flagą na mecz a zobaczycie jak zostaniecie przywitani !!!
23 lipca 2019, 10:12 / wtorek
Edwin, mylisz się pisząc że Białystok jako pierwszy powiedział stop. Pamiętam jak ok. 10 lat temu u nas odbywały się pierwsze marsze ideologów pederastii i były rozganiane. Przez ten czas wszyscy się przyzwyczaili - a tymczasem patrząc w jakim kierunku to poszło (wesołe tęczowe podrygiwania zastąpiła profanacja i kpienie z tradycyjnych wartości) okazało się że to my mieliśmy rację. I co? I nic.

Zupełnie na marginesie myślę że trzeba udzielić wsparcia środowiskom protestującym w Białymstoku. Wieczorem skonstruuję jakiś "list poparcia" i pomyślmy co z tym zrobić. Rząd i policja są teraz bombardowani przez płaczących lewaków, dlatego myślę że powinien być nacisk także z drugiej strony.
23 lipca 2019, 12:18 / wtorek
Odnośnie wpisu Castopra - organizatorzy spędu jak sami się określają to "młoda zaraza" z oliwskiego Domu Zarazy, gdzie od dość dawna spotyka się szemrane towarzystwo spod znaku literki @, okolice zresztą oznaczone wlepkami.

Tak jak sami słusznie zauważają są zarazą, niezależnie od tego co próbują tutaj lansować leśne dziadki w rodzaju snafu itp.
23 lipca 2019, 20:13 / wtorek
I już zaczyna się retoryka, że nie może mieć miejsca coś takiego jak w Białymstoku, czyli pedalada osiąga swój cel, bo teraz są stygmatyzowani, pokrzywdzeni, a nie można tak robić...Ludzie chcą normalności, ale media głównego ścieku pompują swoje! Niestety, ale trzeba się zabrać za temat w inny sposób, bo właśnie oni chcą, żeby były zadymy, awantury, potem się powstawia swoich agentów/prowokatorów i efekt podobny jak ten baran od krzyża...
23 lipca 2019, 21:19 / wtorek
23 lipca 2019, 23:05 / wtorek
To prawda, ze bicie ich to w rzeczywistości działanie jakiego oczekują . Jako ze to zboczency to tyczy się ich również pozorny masochizm , a w rzeczywistości wychodzą na ulice by dostać po ryju i robić z siebie biednych , szkalowanych pedalow , a potem narracja ze kto ich nie lubi ten jebany faszysta. Potrzebny sposob . Pytanie za 100pkt, jaki?
23 lipca 2019, 23:23 / wtorek
według min. Brudzinskiego to nie faszyści.....cytat:Jestem przekonany, że policja jak zawsze i w tej sprawie sobie z tymi troglodytami, z tą chuliganerią poradzi .
23 lipca 2019, 23:31 / wtorek
A Donald : „kibole , antysemici , homofobia”. Politycy to są takie same tęczowe , fałszywe pedały i jak ktoś tego nie kuma to jest po prostu głupi.co Ty teraz Misiu myslisz ze jak wkleisz słowa socjalisty z Pisu to ktoś pomyśli , ze jeszcze więksi złodzieje i oszuści z po sa lepsi ? Ale czasy
23 lipca 2019, 23:43 / wtorek
ale czasy ..edwin wie co ja mysle....
23 lipca 2019, 23:48 / wtorek
To wyjaśnij po co tego Brudzinskiego cytujesz ?
24 lipca 2019, 00:22 / środa
przez szacunek do twojej osoby nic nie będę wyjaśniać i kończę nasza rozmowę...
24 lipca 2019, 00:50 / środa
Nie trzeba być pedałem, aby zostać tęczowym kmiotem robiącym za TVN-owską wtykę.
Ludzie o umysłach otwartych na wszelki kit, choćby TVN, stanowią doskonały materiał na tzw. tuby nagłaśniające ( można powiedzieć krócej „boryski”). Synek pobrał coś na kark (pewnie zainscenizowana ustawka ), TVN sfilmował i mają materiał do kolportażu, do uprawniania swej propagandy i oczywiście będą udostępniać to wszystkim chętnym, a boryski uderzać będą na lewo i prawo w tony „faszystów”, bo takie jest zapotrzebowanie tej debilnej propagandy. Tak na marginesie zastanawiam się, czy w przypadku @boryska chodzi o kibica, chociaż mającego zadatki na „pożytecznego idiotę” czy rzeczywiście o wtykę. Brrr, ale mniejsza o to. Jak zwrócił uwagę @Savitius jeszcze 10 lat temu był odpór na takie numery. Teraz wygląda to u nas inaczej. Nie musimy specjalnie silić się na to, aby zobaczyć, co będzie w przyszłości. Pewnie to samo co teraz na zachodzie. Nie tylko w Londynie ale i Irlandii, Hiszpanii . To są przećwiczone i sprawdzone metody stopniowego urabiania ludzi, które konsekwentnie realizowane są w kolejnych, jak do tej pory w miarę zdrowych na umyśle, krajach.
24 lipca 2019, 01:18 / środa
Hmm ... za 100 pkt. Nic się nie da zrobić legalnymi środkami.
Media ... i ta nowoczesna młodzież wychowana na tvn żyjąca dniem dzisiejszym i tylko tym.
Póki co partyzantka tak jak kiedyś biegalo się z woja na stałki tylko po to by w Krakowie na dworzec dotrzeć...
24 lipca 2019, 09:58 / środa
Pożyteczni idioci znowu w akcji...

"Miasta solidaryzują się z Białymstokiem po Marszu Równości. Tłumy ludzi w Gdańsku
Po wydarzeniach na Marszu Równości w Białymstoku w kierunku stolicy Podlasia płyną wyrazy wsparcia od mieszkańców innych miast. Na protestach przeciw przemocy lub nienawiści zbierają się setki osób. W Gdańsku pod Dworem Artusa zebrało się ok. 700 manifestujących."

Tłumy ludzi? To pewnie z 20 osób, jak zwykle. Prowokują do zadym znowu !
24 lipca 2019, 12:39 / środa
Udało się komuś kupić dzisiaj gazetę z naklejką antylgbt?
odnośnik
24 lipca 2019, 14:39 / środa
Takich vlepek to by się przydało teraz sporo, najlepiej zakleić tym cały Gdańsk.
24 lipca 2019, 17:39 / środa
Jak dla mnie to trzeba wyjsć na miasto i też zrobić paradę „stop tęczowym degeneratom”. Niech będzie szum w mediach. Dobrze by było poszukać ludzi, którzy coś znaczą w mediach społecznościowych i nie boją się wyrazić swoich poglądów na temat tych dziwolągów. Dzisiaj przewinął mi sie jakiś wywiad z Marcinem Różalskm, co w prostych słowach wypowiadał się o LGBT. Nie mam czasu na szukanie, ale na pewno jest dużo innych osób co myślą podobnie. Każda z tych osób ma swoich fanów w różnych grupach społecznych, którzy sa gotowi skoczyć za nich w ogień. Niech grono ludzi się rozszerza i niech szum nie ustaje.
24 lipca 2019, 18:00 / środa
Wiesz o tym ,że to jest bardzo dobry pomysł !
24 lipca 2019, 20:48 / środa
odnośnik

Dłuższy wywiad z Różalem w tej kwestii, a chyba też Pudzian jest przeciwnikiem ostrym.
9 sierpnia 2019, 22:56 / piątek
Takiego "kozaka" mamy w zarządzie miejskiej spółki...Biznesmen prawdziwy... Z naszych podatków. Gdańsk ciągnie w dół, przykre to...

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011