Gdańsk: wtorek, 19 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Stop tęczowym degeneratom.

strona 9/12

14 października 2019, 20:12 / poniedziałek
Brawo PiS i Konfederacja, martwi wysoki wynik POlszewików, bolszewików i PSLu.
Taka ciekawostka. Zobaczcie jaki to jest poziom intelektualny:
„Na tysiącach kart wyborcy mylnie stawiali krzyżyk na logo Koalicji Obywatelskiej zamiast w kartce po lewej stronie. Takie głosy są uważane za nieważne i odrzucane”
odnośnik
14 października 2019, 20:50 / poniedziałek
Spierdolenie umysłowe Polaków jest nieziemskie no ale cóż wszystkie wsie bezdomni i wykształceni podstawowo głosowali na partie zasiłkowców. Nie przeskoczysz za dużo taki cepów zamieszkuje nasz kraj. Do roku czasu daje aż przedsiębiorcy mali zaczną masowo padać lub podnosić drastycznie to 500 plusowcy i socjalowcy poczują swęd w dupie
14 października 2019, 20:54 / poniedziałek
Heh. Sukces PiS i Konfederacji ??? Utrzymanie 235 posłów i utratę Senatu nazywasz sukcesem ? Po 4 latach rozdawania państwowej kasy, łamaniu prawa i geobbelsowskiej propagandzie jednej partii w państwowej telewizji ? No rozpierdala mnie to pocieszanie się :D Nie znam badań jeszcze do końca ale jestem przekonany, ze na Konfederację głosowali ci , co 4 lata temu głosowali na Kukiza i ci z elektoratu PiS wkurwieni na kurdupla za zbyt bliskie ich zdaniem relacje z Izraelem. Wydali MILIARDY i mogą mniej niż mogli. No co za sukces !!! W dodatki Zioberko z Gowinem mogą dziadygę konkretnie szantażować bo mają całkiem sporo szabel a oni nie są PiSem. No i sam wódz już nie pierwszej młodości. Idzie reperować kolanka. Przynajmniej tak mówią, że to kolanka. Jak kiedyś się zawinie to PiSu nie będzie w tydzień.

Aha, jestem ciekawy, jak będzie wyglądał Marsz Niepodległości w tym roku. Czy Duda na czele będzie :D Czy też z tatusiem będzie opłakiwał przegraną seniora w wyborach do Senatu. A no i lokalnie wojewoda Drelich też zaliczył wpierdol. Teraz ma ból głowy bo jeszcze musi podjąć decyzję co do derbów. Taki niemiły akcent może być na koniec jego wiernej służby. Na ilu meczach nie było z jego powodu kibiców ? Przebił poprzednika ? I co on biedny będzie teraz robił ? Po po tych wynikach w Pomorskim to PiS go raczej trzymał na stołku nie będzie. W Lublewie ogódek zacznie uprawiać ? Życzę mu tego z całego serca. W gminie Kolbudy 46:26 dla PO . :D Komedia. Teraz dziadzia zdygany w TV uspokaja owieczki hahahaha. JPRDL cyrk.
14 października 2019, 22:09 / poniedziałek
Snafu, piecze dupka? I dobrze haha
Senat może tylko opóźniać i nic więcej, zresztą jak będą przeszkadzać to PiS może to ładnie rozegrać wizerunkowo, "zobaczcie chcemy zrobić to i to a źli ludzie w senacie nas blokują" : )
Snafu a dobrze postawiłeś krzyżyk? haha
14 października 2019, 22:17 / poniedziałek
Tak, tak... wszyscy przedsiębiorcy zamkną swoje dochodowe biznesy i zawiną się tam gdzie nie ma podatków, pensji minimalnei, programów socjalnych i ubezpieczeń społecznych. Bangladesz?
14 października 2019, 22:25 / poniedziałek
Pinochet. PiS zrobi zaraz przegląd kadr i skończy się koryto niektórym. Tobie też ? Mieli i rozdali miliardy, mieli TVP, mieli takich wiernych trolli jak ty. I co ? I nic im nie drgnęło nawet. Znaczy drżał głos naczelnikowi jak uspokajał wyznawców. Ale powoli. Na Węgrzech już mądrzeją. Budapeszt odbity z łap putinowego kumpla Orbana. U nich wybory za 2 lata. Może u nas też jak ujawnią się efekty "dobrej zmiany" i pisowcy spanikują. Zresztą za kilka miesięcy kolejne wybory. Dosyć ważne prestiżowo i formalnie. Jedyny plus to tego obrońcy pedofili , komuszego prokuratora nie będzie w sejmie. Nie będę musiał jego ryja oglądać. No chyba, że naczelnik znajdzie dla niego jakieś stanowisko. W PiS lubią komuchów, zwłaszcza takich na których coś mają.
14 października 2019, 23:11 / poniedziałek
Ostatecznie zagłosowałem na Konfederacje ( senat na PiS ) ale ciesze się że PiS zdecydowanie wygrało.
Oj Orban, szkoda że u nas nie rządzi a o Erdoganie to można pomarzyć ( pięknie wyczyścił deep state). Poszukajcie sobie na YouTube co mówi o węgierskich reformach Jerzy Robert Nowak. Przy nim PiS to takie pieski co dużo szczekają ale nie gryzą.
Co do Piotrowicza to też z początku się ucieszyłem że nie dostał się ale po chwili zastawienia to jednak trzeba przyznać że jako jeden z nielicznych nie pierdolił się z tzw. opozycją
14 października 2019, 23:16 / poniedziałek
Ta. Nie pierdolił się zopozycją to fakt. I za komuny. I teraz. Klasyczny kurwa funkcjonariusz reżymowy do wynajęcia z typową sowiecką mentalnością. No i jeszcze wybronił pedofila w sutannie. Nawet mi sie nie chce przytaczać sprawy bo jest obrzydliwa.
15 października 2019, 00:34 / wtorek
W tytułowej sprawie nic się nie zmieni. W rządowej kurwizji epatować będą marszami dewiantów, poniżaniem katolików, ze szczególnym naciskiem, iż to pis jedynie chroni Polskę przed zgorszeniem. Konfederacja złoży ustawę która wyląduje w zamrażarce, lub przepadnie w pierwszym czytaniu na skutek braku dyscypliny w głosowaniu lub trybunale konstytucyjnym odesłana przez prezydenta.
Jedyna metoda to idcięcie tego kurestwa od dotacji z zagranicy jak zrobiono na Węgrzech. Zakaz pedałowania odnośnik
15 października 2019, 00:51 / wtorek
brawo qrwa Gdansk.Krzywonos,Borowczak,mlody bolek.Koniec PISu...w Gdansku.Konfederacja,gdybu tak nie smalila do Sowietow,mialaby duzo wiecej.A bedzie jak z alkoholikiem Kukizem.
15 października 2019, 00:53 / wtorek
to juz tu blokuja,ale jaja,dulczessa pilnuje
15 października 2019, 05:48 / wtorek
Konfederacja miałaby dużo więcej gdyby nie miała Korwina.
15 października 2019, 06:30 / wtorek
Konfederacja miałaby dużo więcej gdyby była jedną partia z jednym programem - mam nadzieje, ze się nie rozmienia na drobne przez te 4 lata :) snafu jak czytam Twoje posty to zapalają mi się wszystkie anty - gownowybiorcze i anty-tefalenowskie lampki ostrzegawcze. Na Twoje szczęście mieszkasz w mieście odbitym z rąk krwiozerczych pisowcow i ostatnim bastionie Polski A. W mieście wolnym niestety nie od ale "do".
15 października 2019, 08:32 / wtorek
Dobrze, że takie spierdoliny umysłowe jak snafu przelatują przez to forum. Nie jest nudno :-)
Kolbudy dla PO :-)
Nojman miał rację, pojeby:-)
15 października 2019, 09:20 / wtorek
Emeryt - zawsze byleś takim prymitywem czy dopiero jak poszedłeś na utrzymanie ZUS ?
15 października 2019, 10:27 / wtorek
Konferencja Konfederacji live:
Zaczynają mówić o przekrętach Kurskiego i niewykonanych wyrokach TVP
Polsat natychmiast przerywa transmisje i pada taki komentarz:
"Jeśli chodzi o spór między Konfederacją a TVP, niech panowie sobie to sami wyjaśnią"
Nie wierze!!! Co to jest?
15 października 2019, 11:40 / wtorek
Jak co- pisokomuna. I tak dobrze, że było live a nie z prawie-live (z 20 sek poślizgiem na przykład). U zawodowych propagandzistów nawet tego byś nie zobaczył. Solorz ma za dużo biznesów poza Polsatem żeby ryzykować problemy za mówienie całej prawdy. Nie jestem fanem Konfederacji ale wyroki trzeba szanować bo to się skończy za chwilę anarchią. Wygrasz sprawę o miedzę ale druga strona odmówi wykonania wyroku bo tak :D i idź się bujaj. Bantustan.
15 października 2019, 12:17 / wtorek
Dzień Dobry szpital koło Starogardu ?
Poproszę lekarza
nie,nie uraz
problemy z głową,fobie ,psychiczny taki jednym słowem
dokąd?
No do Tczewa,to z pewnością ,nie znam dokładnie adresu
nie znam nazwiska
podpisuje się "snafu"

@ snafu -pakuj się ,jadą,wdzieją Ci pidżamkę białą ,rękawki ma z tyłu ale się nie szarp dostaniesz syropek ,uspokoisz się,zrelaksujesz,porozmawiasz z kolegami .

No a tak poważnie idź chłopie na dwór,pograj z kolegami w piłę,poskacz na trzepaku czy wyprowadź chomiczka na trawkę bo Ci żyła pierdolnie z tego napięcia.
I zjedz coś,zostaw kompa bo Tatuś na prąd nie zarobi.
15 października 2019, 12:36 / wtorek
On nigdzie nie pójdzie bo nie ma gdzie i do kogo. Internet i płatne trollowanie to jego źródło utrzymania. Jeden z tysięcy trolli rozsianych po różnych forach, kierowany przez oficera prowadzącego. Na naszym forum przewijają się jak meteoryty. Niektórzy mają po kilka wcieleń i nicków...szkoda klawiatury dla pajaca.
15 października 2019, 12:40 / wtorek
1966 trochę dojebałeś tym szpitalem :D

odnośnik
15 października 2019, 12:48 / wtorek
Raczej trafiłem właściwe miejsce ,odpocznij psychicznie .Myślę,że masz jakieś zaburzenie genowe albo coś w tym stylu i to nie Twoja wina.Ja się o Ciebie martwię,wszyscy niemal mają jeden lek,jedna receptę dla Ciebie -"wypierdalaj",jak widzisz ja inaczej,troska z mojej strony .Nie dziękuj,nie trzeba.Zdrowia życzę i żeby te głosy z Twojej głowy zniknęły.
15 października 2019, 12:57 / wtorek
Chyba z twojej sali wszyscy niemal. Napoleon też ?
15 października 2019, 13:14 / wtorek
Dojebałeś mi :)
Spoko ,mnie taki ktoś jak Ty nie jest w stanie ani urazić,ani obrazić ani tym bardziej wyprowadzić z równowagi.Mam dużo empatii dla takich osób jak Ty .Nie śmieję się z głupszych od siebie.
To forum jest jak zielona łączka,między źdźbłami trawy zdarza się chwaścik ale tak to już jest .Niestety Ty pełnisz rolę psa,który włazi na tę trawkę i najzwyczajniej sra.Szczeka i sra.Sra i szczeka.Robi tak bo nic innego nie potrafi.
15 października 2019, 13:46 / wtorek
olac tego snafu,to czlowiek ryżego,bolka,krzywego nosa i reszty zaprzancow.Oni juz zaczynaja.Szczur w roapaczy,janda obsrana,wsi24 w zalobie.Beda jechac ,juz zaczeli,Jachira w Sejmie,czewoncy wrocili.Fuck them all!!!!
15 października 2019, 14:00 / wtorek
Ignorować.
Co pół minuty odświeża forum i czeka, czeka... :-)
Szkoda mi takich ludzi, ale to też dziecie Najwyższego.
Tyle, że podobni Jemu żyją w przekonaniu, że urodzili się z przeznaczeniem przewodniej siły intelektualnej, a to zwykle smyki z przerośnietym ego.

Trzymajta się folwarczni :-)
15 października 2019, 14:31 / wtorek
Ciekawe czy zakreślił poprawnie kratki na swojej karcie wyborczej... podobno elita tego kraju miała z tym problemy.
15 października 2019, 14:49 / wtorek
Z pewnoscią. Ostatnio sporo się mówiło o Neumannie :-)
15 października 2019, 16:45 / wtorek
Dla wyjaśnienia co niektórym (może nie wszyscy wiedzą) i aby mieli rozeznanie z kim (czym) mają do czynienia:

SNAFU = Situation Normal: All Fucked Up
(czy trzeba tłumaczyć?)

Ostatnio radziłem, by na następny nick wybrał:
FUBAR = Fucked Up Beyond All Reason (są też wersje z Recognition lub Repair)... każda pasuje jak ulał

Od niepamiętnych czasów apeluję, by "zadaniowców" po prostu olewać... skoro ktokolwiek decyduje się na rozgrzebywanie gówna, to niech potem nie narzeka że na forum zaczyna śmierdzieć.
Dziwicie się, że trolle, funkcjonariusze i tzw "młodzi, wykształceni z pojemnym odbytem" nie zrobią sobie swojego forum? A po co mają to robić, skoro tu dostają na tacy wszystko, czego im trzeba do wykonania zadania lub zaspokojenia swojego chorego hobby/poczucia obowiązku?

Szkoda, że szacowny kolega "t-t" zniknął z forum... szkoda, że tak wielu forumowiczów nie pamięta Jego sztandarowej wypowiedzi... a ta da zdecydowanie lepszy skutek niż dyskusja ze ścierwem, które ma za zadanie wciągać do śmierdzącej breji.

(Wystarczy poczytać niektóre wpisy więcej niż razi, by wyłapać pewne rzeczy i wiedzieć kiedy 'wypalone' nicki wracają jako "nowe"[czasem założone miesiąc lub dwa wcześniej dla niepoznaki])
15 października 2019, 16:55 / wtorek
A ja radziłem niektórym BOHICA. Wyjaśnij też to jak już postanowiłeś edukować.

emeryt- sprawdź czy ciebie też ZUS nie dymnął :D

odnośnik
15 października 2019, 18:22 / wtorek
Wyjaśniam (wszystkim, którym się nie chce szukać, a nie wiedzą):

BOHICA = Bend Over, Here It Comes Again

Wrzucone przez lampucerę wypierdalaną tyle razy jak śmieć... i która wraca za każdym razem jak uzależniona od heroiny tania kurew spod mostu... tylko po to, by znowu przeżyć to samo... znaczy lubi.

Piękny strzał we własne giczały.
15 października 2019, 20:41 / wtorek
Nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie. Ci najbardziej tu aktywni i tak nie rozumieją o co chodzi.
15 października 2019, 21:46 / wtorek
maja lewacy zacięcie,sami sie pograzaja,widac tak lubia.
15 października 2019, 21:48 / wtorek
rozumieja, rozumieja,don't u fucking worry
16 października 2019, 14:54 / środa
PO jebało teraz PiS was dymał 8 lat. Wyjazdu na DERBY nie będzie. Żal w dupie ściska jak na tym forum osoby podające się za kibicow Lechii Bastionu Prawicy udzielają poparcia lewicy POPiS. Przez miesiąc non stop pokazywali w dzienniku parady dewiantów, żeby wzbudzić oburzenie, żeby wiedzieć na kogo trzeba głosować .
Temat uważam za wyczerpany.
16 października 2019, 19:28 / środa
Po wojnie tysiące patriotów zamordowano ,dziesiątki tysięcy komuniści skazywali na więzienia i tortury .Twój guru broni ubeckich emerytur a Ty prawdopodobnie mienisz się patriotą.Czy widzisz w tym sens i logikę?Guru chce sojuszu z Rosją i wejścia do strefy rubla,jak rozumiem idealny ustrój to skorumpowana Rosja.
Mogę mnożyć cytaty z tego pana i niemal z wielu wychodzi pośmiewisko .
Kiedy patrioci siedzieli w kryminale guru kolaborował wpierw w ramach ZSMP a potem w SD przez kilkadziesiąt lat z komunistami .Mieni się konserwatystą a to taki konserwatystą co ma sporo dzieci z nieformalnych związków a konserwatyzm przypominam to religia-naród-rodzina.No to u niego obrońcy przywilejów zleceniodawców zabójstwa księdza Jerzego czy innych patriotów wygląda to dość karykaturalnie.Co ciekawe jemu nawet wprowadzenie stanu wojennego nie przeszkadzało a ....nakaz pracy :)
Tak jak Ty masz prawo negatywnie oceniać PiS czy kogo tam chcesz tak ja mam prawo roześmiać się gdybyś chciał siebie nazywać prawicą lub nie daj Boże łączyć tę Waszą tzw prawicę od JKM z patriotyzmem.
Polecam Ci np biogram ŚP Łukasza Cieplińskiego ,żebyś zrozumiał komu Twoja opcja tzw prawicowa chce chronić interes.
Aż korci ,żeby napisać,że skoro kogoś dyma PiS to Ciebie dyma stary błazen JKM.
Dorośniesz,będziesz miał dzieci ,rodzinę,zrozumiesz.
16 października 2019, 19:59 / środa
Stajesz się chopie monotematyczny i męczący ,przyjebałeś się do tego JKM bo nie masz do czego, a w Pisie masz wielu Banasiów, Misiewiczów i innych Piotrowiczów , także przestań. Na deser może do Ciebie dotrze ,że przy ordynacji jaka jest i konieczności zebrania setek tysięcy podpisów koalicja to nie wybor , a przymus. Dla mnie konfederacja to Ruch Narodowy a nie dziadek z muszką , więc jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to pogadaj sobie z Drelichem czemu derby od lat w telewizji
16 października 2019, 20:13 / środa
Masz problem ze zrozumieniem swojego prawa,że nie musisz czytać tego co ja piszę?
Ignoruj,nie czytaj ,przecież męczysz się po dwóch zdaniach .Forum jest od tego,żeby kto chce pisać swoje opinie-pisał,jeżeli to Twoje forum kliknij usuń uzytkownika i po sprawie,ja mam świadomość bycia gościem a prawo własności forum szanuję i jeżeli ono Twoje czyń co chcesz a jeżeli nie to jak wyżej,ignoruj,nie czytaj,nie denerwuj się.
Dla Ciebie Konfederacja to ruch narodowy a dla mnie karykatura idąca ku komitywie z bandziorem Putinem.
Ty nie trawisz PiS-u i ok, a ja kpię z Konfederacji bo to tacy patrioci co za lidera mają kolaboranta komuchów ,obrońcę ub-eckich przywilejów.No po chuju :) :) :)
16 października 2019, 20:20 / środa
Nawet jakbym kupił prawa do tej strony to bym Cię nie zbanował , Tvpis to nie moja bajka. Zapytam Cię raz jeszcze czy wiesz jakie są wymogi zarejestrowania komitetu w wyborach? Jak nie wiesz , to poczytaj

ps.rozumiem wstyd i wkurw ludzi ,którzy dali głos za brakiem kibiców w derbach...
16 października 2019, 20:30 / środa
odnośnik

na zdjeciu widoczny min . spraw zagranicznych obecnego rządu JKM..hehehehhehehehhe
16 października 2019, 20:59 / środa
Wiem co to koalicja,ale dlaczego trzeba wchodzić w koalicje z ...no tu sobie wpisz co trzeba? Ja nie zawieram w imię moich interesów koalicji z wujami bo i po co?Czyli on nie kolaborował a miał koalicję z komunistami ?
Co do Piotrowicza,uważam ,że każdy skażony współpracą z komuchami powinien być pozbawiony praw obywatelskich na zawsze.Bez wyjątku .To brak dekomunizacji uczynił z szumowin .....koalicjantów , z Bolka gieroja a z komunistów właścicieli majątku ,biznesmenów.Czemu tacy jak ŚP rtm Pilecki,ŚP Inka,ŚP Ciepliński i tysiące innych nie szło w "koalicję" ? Bo to byli Patrioci a nie farbowane wydmuszki.

siebie też postrzegam jako zwolennika państwa Narodowego,oczywiście nie od Winnickiego czy Bosaka bo mnie zaraz wychodzi taka spójność jak konserwatyzm z Mikkim.Nawet mi szkoda młodych ludzi ,którzy idealistycznie patrzą a są mięskiem dla Bosaków.
Tyle,że ja mam swoje zdanie,Ty swoje i ok.W życiu nie mam zamiaru kogokolwiek nawracać,namawiać czy agitować,kolega stwierdził,że mnie wyborcę PiS-u dyma Pis To odpisałem ,że Jego dyma błazen.Najbliżej prawdy jest chyba teza ,że każdy wyborca to pojeb z Tczewa :) No ale to na inną dyskusję teza.
16 października 2019, 21:12 / środa
a z kim? Pis by wszedł? Czy z komunistami? Ehh wiesz ,że dzwoni ,ale nie wiesz gdzie. Myślę ,że masz słuszne cele i rozsądne poglady tylko wiedzy brakuje praktycznej. Dobranoc
16 października 2019, 21:37 / środa
cas zeby Castrop tu uspokoil ludzi
16 października 2019, 21:43 / środa
No Ty brzmisz jak Schetyna,zapytany o cokolwiek odpowiadasz "PiS""Kaczyński"
uj mnie obchodzi z kim wszedłby PiS w koalicję,w sekundę po wejściu w koalicję z komuchami olałbym PiS.
Nie wiem o jakiej praktyce piszesz bo wyborczą mam sporą,od czasów przymusowych wyborów po dzisiaj :) A na życiową praktykę to naprawdę nie narzekam .Mnie się powodzi całkiem dobrze.
Ciebie po prostu drażni jakikolwiek wpis antykonfederacyjny i jazgotasz ale te prokonfederacyjne to spoko i ładnie i miłe.A prawda jest jaka jest ,guru kolaborant ,na czele tancerz co nie potrafi wskazać z czego żyje a projekty ustaw pisał na kolanie koleżka na zasadzie,dej ta ustawa ,zmienie dwa słowa i mamy nówkę sztukę ,ciemniaki i tak nie czytają.
Tyle,że wg mnie to nikt nie ma prawa Ci bronić popierania nawet misia Yogi i pisania jaki z Yogiego byłby świetny akrobata.
Jak się nauczysz tolerować prawa innych to się nie będziesz tak irytował.To taka moja dobra rada ,życzliwa bo personalnie nic do Ciebie przecież nie mam ,no jakżeby .Żyj zdrowo i hucznie i aby Ci się wiodło :)
16 października 2019, 22:20 / środa
Ciekawe co ma do powiedzenia na ten temat tęczowa ciota snafu...
16 października 2019, 23:35 / środa
1966 na złą reputację Korwina lewactwo pracowało bezustannie odkąd w sejmie wnioskował o ustawę dekomunizacyjną odnośnik . Odnośnie emerytur sb ma takie zdanie https://korwin-mikke.pl/blog/emerytury-esbekow/ i nie sposób nie zgodzić się, że taka logika ma sens tzn mordercy, przestępcy sb kara śmierci i więzienie a emerytura należy się jak psu kość.
Wiesz, że Korwin powiedział, że kobiety mają mniejszy mózg i większe piersi?

Misiu ten pisowski minister jest wisienką na torcie dobrej zmiany odnośnik

Wracając do tematu ustawa obywatelska ląduje w zamrażarce i nigdy nie będzie uchwalona odnośnik
16 października 2019, 23:58 / środa
Pozwolę się nie zgodzić.Za kolaborację z komunistycznym reżimem należy się nie emerytura a kara.PRL to była radziecka bandyterka na Narodzie.W żadnym wypadku nie można tego traktowac jako pracy a tylko i wyłącznie jako zdradę .Takie jest moje zdanie,Korwin i Ty macie odmienne i ok .
Za okupacji za kolaborację była kula w łeb.
Na taką a nie inną reputację Korwina nikt nie musi pracować,On się ośmiesza sam najlepiej acz z ustawą faktycznie miał rację.Bo to inteligentny typ .

O mózgu i innych atrybutach damskiego ciała nie słyszałem Jego wypowiedzi bo ja ze dwadzieścia lat temu zacząłem traktowac tego pana jako kabareciarza autokreacjonistę ale niespecjalnie mnie interesi co On tam bzdurzy choć mama nadzieję,że do cycków nic nie ma .Miałem okazję rozmawiać,swego czasu jechał wszędzie gdzie Go chcieli więc to żadna rewelacja i wiesz co ,nic.Banały, błyskotki słowne,fajerwerki i zero konkretów.
jedynym ,który na mnie robił mega pozytywne wrażenie był pan Michał Marusik ,miałem okazję gościć Go nawet u siebie w domu ,mega ułożony ,bystry i sensowny facet.Jedyny zgrzyt to Jego współpraca z JKM.Tego nie kumałem ,jak Gość w dużym kapeluszu prowadzi się z jajcarzem.

No dobrze ale skoro w sumie spokojnie sobie rozmawiamy to powiedz mi kolego Konfederato jak to jest ,czy Ty jak masz np 50 tyś to dajesz je do banku czy Cyganowi na rynku na przechowanie ?Ja do banku jakby co.
No pytam bo chcecie oddać,chcielibyście kraj we wladanie facetowi ,który od 2012 roku nie potrafi powiedzieć wskazać i potwierdzić z czego żyje.Mówię o tancerzu Bosaku .
To 50 tysi zaniesiesz do banku a kraj w rączki 37 letniego typa ,który nie ma pracy,nie ma dochodów ?
Z czego ten chłopina żyje bo ja się doczytałem,że utrzymuje Go brat pracujący w rosyjskiej firmie pożyczkowej .No może i babcia żyje to na czipsy da ale toż 37 lat ma!!!
I mówisz,że to dobry kandydat aby odpowiadać za kraj ?
No kuźwa pięknie :) :)
17 października 2019, 00:25 / czwartek
Panie 1966, tak mnie zastanawia , ze wlasciwie zjawiles sie na tym forum , zeby sobie pofolgowac politycznie ? nikt Ciebie wczesniej nie znal nie widzial ,nagle ( nie zawsze, ale w miare kulturalnie) ustawiasz ludzi w szeregu wedle swego widzi-mi-sie.
Byles kiedys na meczu Lechii ?nie wiem czys Ty kibic Lechii , czy tylko forumowicz ?
Castrop to przynajmniej kiedys laczki na prostej sprzedawal, czyli swoj, niech sie wypowiada.
17 października 2019, 00:48 / czwartek
"(...) każdy wyborca to pojeb z Tczewa (...)"

Pierwsze słowa w tym temacie pod którymi bym się podpisał wszystkimi kończynami.
17 października 2019, 11:09 / czwartek
Roman Zieliński z Wrocławia - artykuł z czerwca odnośnik
17 października 2019, 12:51 / czwartek
Pojeby to lubią być dymane za chwilę na cenach prądu, za kilka m-cy na kasie z OFE na skalę o wiele większą niż za Tuska. Tu przykład jak nas dymają koncerny światowe - moim zdaniem celowe zaniedbanie odnośnik

I dlatego głosują jak głosują.

Ale co o tym może wiedzieć zakompleksiony kolega na wymuszonej, dalekiej emigracji :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011