Gdańsk: wtorek, 19 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2019-2020

strona 1/2

3 czerwca 2019, 17:14 / poniedziałek
Jedziemy.
1. mecz z ŁKS na wyjeździe 20.07
1. derby wyjazd 19.10

odnośnik
3 czerwca 2019, 22:06 / poniedziałek
Już na samym początku wątku zdradze Wam, ze Mistrzem będzie Lechia.

TYLKO LECHIA!
3 czerwca 2019, 23:02 / poniedziałek
I tym razem na pewno Łukasik zasadzi z przewrotki.
3 czerwca 2019, 23:04 / poniedziałek
Nareszcie nic o pedałach.

Cygnus - skąd wiesz ? info telefoniczne ?

Na razie wzmocnienia nie powalają. No ale nie słychać też żeby ktoś odchodził...

Ja wierzę...
6 czerwca 2019, 11:43 / czwartek
Butthead jak to nie?
Wyczyszczono szatnie z darmozjadów ;)
6 czerwca 2019, 21:48 / czwartek
Wiem,.............. ale nie powiem skąd. Info pewne.

TYLKO LCHIA!
12 czerwca 2019, 22:47 / środa
1. Kolejka / Piątek, 19 lipca
ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (20:30)

2. Kolejka / Niedziela, 28 lipca
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (17:30)

3. Kolejka / Niedziela, 4 sierpnia
Wisła Płock – Lechia Gdańsk (15:00)

4. Kolejka / Poniedziałek, 12 sierpnia
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (18:00)
19 lipca 2019, 18:11 / piątek
Niestety Daily Motion juz nie streamuje Ekstraklasy. Poki co ogladam na livesport.ws. Nie jest to to samo, ale nie ma tragedii (nie wiem jak odbior w Polsce).

A co do tematu to coz... w Gdyni bez zmian. 0:1 Jaga.
19 lipca 2019, 18:28 / piątek
0-2 hihihi
19 lipca 2019, 18:48 / piątek
Wgrajcie MyPleyer i za pare zlotych np na tydzien ok 3 zl za 12 zl na 35 dni za sms bedzie mozna ogladac bez problemow na tel lub pc. Kod do zewnetrznego repozytorium w aplikacji: odnośnik com/cscokezftf wazne bo podstawowe to kicha ja ogladam od 3 lat bez problemow. Pozdro.
19 lipca 2019, 18:54 / piątek
Kod sie zle wpisal te mazgaje przed http bez znaczenia "<lgp_link url="http://freetexthost.com/cscokezftf"">
19 lipca 2019, 19:48 / piątek
Bardzo mi się podoba bezkompromisowa postawa arki Gdynia i ich kopaczy..postanowili nie czekać nie kombinować i od razu zaatakować pozycje spadkowe bojąc sie ze mogą być zajęte przez innych....i to jak z przytupem...Brawo panowie i panie.....
24 lipca 2019, 19:39 / środa
Dając 4 mecze kary dla Udovicicia Komisja Ligi trochę sobie sama podstawiła nogę na samym początku rozgrywek. Rozumiem, że teraz każda czerwona będzie na tyle wyceniana niezależnie od klubu.
24 lipca 2019, 19:46 / środa
Wszystkie mecze Ekstraklasy obejrzycie na player.pl. Koszt to 150 zł, dostęp jest do 01.01.20, jakość HD, bez problemu obejrzycie Lechię nawet i na smartfonie.

https://promocja.player.pl/playerplus-pko-ekstrakl asa

Jedyny minus jest taki, że player.pl należy do tefałenu, no ale brak jakichkolwiek alternatyw w tej cenie (nie biorę pod uwagę streamow z milionem reklam, których nie można odpalic na komórce).
24 lipca 2019, 20:31 / środa
wystarczy wydać kilka dyszek na konto premium na internetowa.tv
sam z tego korzystam i jestem zadowolony, są tam wszystkie kanały jakie są potrzebne
26 lipca 2019, 22:27 / piątek
Znacznie tanszy jest Myplyer za rok ok 90 zl ja korzystam i jest ok kod podalem wczesniej jest tam c+, hbo, polsat premium, i wiele innych za taka kase moim zdaniem warto.
30 lipca 2019, 13:16 / wtorek
Piast się chyba tym transferem Valencii do Anglii wypisuje z walki o cokolwiek w tym sezonie. No i ciekawe jak sobie Pogoń będzie radzić bez Drygasa.
9 sierpnia 2019, 21:00 / piątek
Ależ trzecia brameczka Śląska... palce lizać.
17 sierpnia 2019, 22:04 / sobota
HEJ ŚLĄSK!!
17 sierpnia 2019, 22:18 / sobota
TYLKO LECHIA !!!
18 sierpnia 2019, 01:36 / niedziela
:-)
26 sierpnia 2019, 20:27 / poniedziałek
Mam pytanie do znawców Ekstraklasy. Czy Pogoń dzisiaj:

a) grała na zwolnienie trenera
b) grała słabo bo mają nie płacone
c) była gorsza od Wisły Płock w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła

?

Tylko poważne odpowiedzi proszę.
26 sierpnia 2019, 21:26 / poniedziałek
Nie chcą nam za daleko odskoczyć.W sumie podobnie było z nami tydzień temu z Rakowem-też graliśmy tak by nie wygrać.
27 sierpnia 2019, 11:18 / wtorek
odwróć tabelę arka na czele - takie założenia były
18 września 2019, 20:30 / środa
W zaległym meczu 4 kolejki Wisła Płock pokonała Legię Warszawa 1:0 . Kuświku Grzegorzu dziękuję za ten miły akcent. Poza tym - to je crikus.
20 września 2019, 19:42 / piątek
Oglądam sobie mecz Piast-Raków. Sędziuje niejaki Myć...
Strzał na bramkę, obrońca Rakowa dostaje piłką w kolano, później w rękę i w ten sposób piłka nie wpada do bramki. Jest var...i co? Karny i czerwona.

A ta stefańska kurwa? Piździejczyk zagrywa ciałem piłkę, później zagarnia ją ręką i broni w ten sposób pewną bramkę i wtedy nic nie było...

Jak sobie to przypomnę to znowu się wkurwiam....

stafański - co? ty kurwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 września 2019, 19:46 / piątek
Mi się wydaje, że wtedy Stefański miał większe możliwości swobodnej interpretacji/manipulacji. Od tego sezonu pewne zagrania zostały opisane precyzyjniej.
20 września 2019, 19:58 / piątek
Cały czas "znafcy" pierdzielą, że jeśli piłka najpierw odbije się od jakiejś części ciała a później od ręki to nie ma przewinienia. Jak widać nie koniecznie.

Żeby było jasne - obrońca Rakowa poprzez zagranie piłki ręką (być może przypadkowe, po odbiciu jej o kolano) zapobiegł utracie gola. Moim zdaniem słuszna czerwona i karny. Jednak w naszym meczu z pieszczochą była taka sama sytuacja (brzuch-ręka) i nic nie było...

Jestem pewien, że gdyby odwrócić sytuację i na przykład Augustyn zagrałby tak jak piździejczyk, to wyleciałby z hukiem z boiska a legła strzelała by karnego.
20 września 2019, 20:30 / piątek
Jak widać co mecz to inne przepisy
Choć może inaczej
Kurwy Pizdziejczykowej , jak to wyżej zostało ładnie ujęte , one w ogóle nie dotyczą
Pomijając już majowy szaber kurwy stefańskiej
W ostatnim meczu pieszczochy w Płocku , analogiczna sytuacja
Pizdziejczyk w ręke od czegoś tam...gwizdek milczy
Notabene Od maja nie mogę na tą skurwiałą mordę patrzeć
Przez lata miałem paru piłkarzy , swoich " ulubieńców "
Ten warszawski zjeb przebił wszystkich Trałków Sobierajów i innych im podobnych
20 września 2019, 21:36 / piątek
W meczu kurwy z nami ewidentny karny i czerwień. Pedał jędza był ostatnim zawodnikiem i wykonywał ruch, który był parada bramkarska. W tym przypadku nie ma co mówić o ciele i później ręce. Trzeba to ciągle przypominać, kurwa stefanska i tyle.
21 września 2019, 11:20 / sobota
Dokładnie Mihal tak jak piszesz. Tym meczem stafańska podcieła naszej drużynie skrzydła. Nigdy nie możemy temu gwizdkowi zapomniec. Myśle że on sam 10 razy się zastanowi przed ponownym sędziowaniem w meczu Lechii.
21 września 2019, 11:53 / sobota
Zgadzam się z tym co piszecie ale moim zdaniem to gwizdkowi już sami nie wiedzą jakie są zasady (albo wiedzieć nie chcą). Niedoszkoleni, nieogarnięci - decydują jak im się podoba. Szczerze to ja już jestem totalnie pogubiony z przepisami ręki. "Każda w polu karnym to karny" "Ogólnie gwizdamy w zależności od ułożenia ręki względem ciała" "Nie ma już czegoś takiego jak niecelowe zagranie" - każdy gada inaczej, każdy interpretuje na swoje i wiadomo kto ma z tego korzyści a komu zawsze wiatr w oczy.
21 września 2019, 14:37 / sobota
@ czarny zapomniałeś o jeszcze jednym maksymalnym zjebie - Trytko ;)
21 września 2019, 15:11 / sobota
Tom, przecież o to w tym wszystkim chodzi. Piłka nożna to prosta gra, ale jak stworzysz maksymalnie zagmatwane przepisy, to każdy wałek przejdzie. Nawet jak obrońca zatrzyma ręką piłkę lecącą do bramki. I co ? I kurwa nic. Przesmycki dalej szefem sędziów i dalej kręcą wałki, a ciemnemu ludowi wcisną jakiś bełkot że jak się piłka odbije o chuja w wzwodzie, to nie ma karnego...
21 września 2019, 17:08 / sobota
Butthead z calym szacunkiem ale pizdejczyk chuj w w zwodzie cos mi tu nie pasuje, ale prawda jest ze czarni z gwizdkiem co by nie pomylic z forumowiczem zacnym narzedzia dostaja co by piszczoche slaba cholowac jak nie wiadomo o co chodzi to o kase chdzi
22 września 2019, 07:22 / niedziela
Czarny w pelni podzielam Twoja obserwacje ze ta kurwa przebija Sobieraja
Wystarczy popatrzyc na ryj-twarz teskniaca za rozumem
Jak taka morde powolywac do kadry narodowej-obciach na caly swiat
A tak naprawde to przypomina kilka postaci z Lotu nad kukulczym gniazdem
22 września 2019, 15:30 / niedziela
"cholować" ???

Nie ma opcji... aby uniknąć publicznej chłosty na forum: dziesięć "zdrowasiek" i przynajmniej ze trzy browary... i "mea culpa" w tym temacie!

odnośnik

Grammar-SS
22 września 2019, 18:27 / niedziela
Albańska na varze w najwyższym formie.
26 września 2019, 16:51 / czwartek
13. kolejka

Piątek, 25 października

Cracovia - Pogoń Szczecin (18:00, Canal+ Sport)

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (20:30, Canal+ Sport, Canal+ 4K)

Sobota, 26 października

ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (15:00, nSport+, Canal+ Sport)

Piast Gliwice - Korona Kielce (17:30, Canal+ Sport)

LECHIA GDAŃSK - Górnik Zabrze (20:00, Canal+ Sport, Canal+ 4K)

Niedziela, 27 października

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (12:30, Canal+ Sport)

Śląsk Wrocław - arka Gdynia (15:00, Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Wisła Kraków (17:30, Canal+, Canal+ 4K, TVP 2)

Pięknie nam sprzyjają ostatnio terminy, nic tylko zapełniać stadion :)
28 września 2019, 19:40 / sobota
Niby ten sezon wydawał mi się gorszy niż zeszły. Ale po 10 kolejkach mamy 1 punkt więcej niż w zeszłym roku. Liczby nie kłamią :)
29 września 2019, 13:09 / niedziela
Duet Varciniak-Musiał dalej w formie, niezły cyrk
29 września 2019, 13:36 / niedziela
Piłkarski poker cd.Piast zdobył bramkę prawidłowo.Az obejrzę ligę plus posłuchać tłuściocha z radomia jak go będzie bronil
29 września 2019, 15:03 / niedziela
No wlasnie. Gdzie tam był spalony?
29 września 2019, 15:58 / niedziela
Był ewidentny. W chwili pierwszego strzału zawodnik z 21 był na 2 metrowym spalonym(gdyby dośrodkowywał ten drugi nie byłoby problemu), to że kopacz Arki odbił/podał do przeciwnika nie ma znaczenia - liczy się to tak jakby piłka trafiła w słupek
29 września 2019, 16:47 / niedziela
No właśnie ma znaczenie czy piłka się odbiła czy została koślawo zagrana. Moim zdaniem obrońca ją zagrał świadomie, a to że jest dziadem piłkarskim jak 3/4 kopaczy w tej lidze to nie powinno mieć znaczenia. Jak Augustyn zagrał sobie w derbach piłkę w rękę albo Nalepa (być może) zahaczył w Gliwicach piłkę ręką to karne były, pomimo że to były błędy techniczne. Nagradzamy dziadostwo piłkarskie a potem dziwne że kręcimy się koło 30. miejsca w Europie
29 września 2019, 17:09 / niedziela
Spalony byłby gdyby przy strzale zawodnik absorbował bramkarza. A nie absorbował. Kolejne dośrodkowanie to kolejna akcja, a wtedy już nikogo na pozycji spalonej nie było. Nigdzie na świecie by czegoś takiego nie zagwizdali. Drukarnia na maksa.
29 września 2019, 18:14 / niedziela
Mylicie się obaj. Nie ma tu najmniejszej kontrowersji. Byłaby gdyby śledź zagrał celowo do lewej strony, a jakiś jego kolega nie przyjął. Tutaj było najzwyklejsze wybicie i przejęcie przez przeciwnika na spalonym.
29 września 2019, 20:59 / niedziela
OK. Już teraz zrozumiałem że nie chodzi o zawodnika który stał w polu karnym, ale o dośrodkowującego, który wcześniej wybił rożnego i tym samym był na spalonym... (czemu nie zostawił piłki nr 6?).
29 września 2019, 21:25 / niedziela
Buziek, a jakbyś ocenił taką sytuację: strzelający kopie w kretowisko wobec czego piłka ledwie się toczy w stronę bramki. Piłkarze Piasta widząc możliwość kontry i to że piłka trafi do obrońcy przeciwnej drużyny sprintem wracają na swoją połowę - poza wykonawcą roznego. Wtedy obrońca który chce wybić piłkę jak najdalej kopie ją krzywo - pod nogi wracającego wykonawcy rożnego i dostaje on piłkę w tym miejscu jak dostaje. Czy to nie analogiczna sytuacja? Może nie oczywisty błąd ale jednak kontrowersja...
29 września 2019, 21:41 / niedziela
Kurwa - pan super expert sławomir tak mieszał z tym wyjaśnieniem sytuacji z Nalepą, że ho ho...
Wytyczne są takie że jeśli zawodnik widzi....a jak nie widzi to...a jak mu murzyn loda robi to tak.... Oni już tą sytuację do UEFA wysłali i lysy kutas marciniak dobrze zrobił...

Noż kurwa mać - jaja se śmierdziele robią. Mam nadzieję, że ta łysa gnida z Płocka kiedyś dostanie takiego kopa w ryja jakiego Michał oberwał.

Swarowski nie pozwolił sobie makaronu na uszy nawijać i mówił o ewidentnej czerwonej kartce.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011