Gdańsk: sobota, 23 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2019-2020

strona 2/2

29 września 2019, 21:51 / niedziela
Oglądaliście mecz arki ? Naprawdę ?
29 września 2019, 22:44 / niedziela
Krzyżak też niestety oglądałem tą ligę+ i mi tylko ciśnienie podnieśli z tym tłumaczeniem, że nawet UEFA stwierdziła, że żółta kartka jest na miejscu. Już to widzę jak komisja sędziowska się spotyka w niedziele bo trzeba na szybko ocenić "kontrowersję" z silnej polskiej ligi. Nawet Twarowski stwierdził, że widocznie premiują wolną amerykankę żółta, czerwona albo brak kartki? Jeden pies ...
29 września 2019, 23:03 / niedziela
Mowiłem,że sędzia się wybroni.
Rymaniak-słuszna czerwona.
Bambus-wystarczyła żółta.

Wy jebane kurwy Lechia i tak zostanie Mistrzem Polski!
29 września 2019, 23:18 / niedziela
Jeszcze to tłumaczenie lizusa z Radomia, że kontuzja Michała nie wyglądała tak źle, bo przecież włożył sobie do nosa waciki i jeszcze grał.
Szlag mnie trafia jak czegoś takiego słucham. Gdyby to Peszko tak kopnął np Pizdeńczyka, dostał by czerwo i rok dyskwalifikacji.
Wtedy radomski lizus mówiłby, że to bandycki faul...
29 września 2019, 23:54 / niedziela
Ale Panowie, jebal ich wszystkich Pies!!! Teraz wiemy, że w większości męczy gramy 11 na 12 i ten złoty medal będzie smakował jeszce bardziej!!! Brawo dla chłopaków, że mimo straconej bramki grali nadal swoje :-) A legia kurwa, legia legia kurwa, legia Warszawa stara kurwa jest :-) Michał przy następnej okazji wpierdol takiego kopa na tej łysej qrwie
30 września 2019, 07:29 / poniedziałek
Gdzieś w necie można zobaczyć powtórkę ligi + extra?
30 września 2019, 09:20 / poniedziałek
A jak usłyszałem majdana ze po co Michał tam z głowa wchodził to już byl szczyt wszystkiego.co za debil.i grubas z radomia ze nie było widać złamania nosa wiec żółta.
30 września 2019, 11:48 / poniedziałek
@Savitius
Kluczowa dla oceny tak opisanej sytuacji jest dynamika, jeśli zawodnik broniący miałby kontrolę nad piłką to nie byłoby spalonego - tyle
@Butthead
Oglądam wszystkie mecze, które obstawiam
30 września 2019, 12:23 / poniedziałek
Zawodnik który jest na pozycji spalonej (w chwili podania w kierunku końcowej linii) nie może brać udziału w grze dopóki nie wyjdzie z niej tj nie wróci przed linię dwóch zawodników drużyny przeciwnej (najczęściej bramkarz + zawodnik z pola). Tak to jest w przepisach.
30 września 2019, 12:32 / poniedziałek
OK. Rozumiem - "parada obronna".

Ja meczu arki nie oglądałem tylko mecz Piasta ;-)
A tak poważnie - w tamtym sezonie oglądałem niemalże wszystko w ekstraklapie, w tym nie mam C+ więc ograniczam się do tego co dam radę poza C+ i do skrótów. Ale śledzę (nomen omen) wszystko.

PS myślę że bardzo przysłużyłby się polskiej piłce ktoś, kto zrobiłby kompilcję wypowiedzi pana Sławka w odniesieniu do identycznych sytuacji... ta czerwień i czerwień z Piastem, ręka Jędrzejczyka, sytuacja Augustyna z derbów jak mu z głowy na ramię piłka spadła itp.
30 września 2019, 18:42 / poniedziałek
Dokładnie kolego:
ręka jędrzejczyka vs ręka tottenhamu w finale LM w pierwszej minucie
ręka jedrzejczyka vs ręka litwina w meczu z Polską

i niech ten pedał nie mówi nic o wytycznych
30 września 2019, 21:46 / poniedziałek
Chodzi mi raczej o identyczne sytuacje z polskiej ligi. Ta ręka Tottenhamu to jednak zupełnie inne okoliczności niż u Jędrzejczyka.
1 października 2019, 16:29 / wtorek
Z oceną sytuacji Nalepa-Kante mogło być gorzej. Przecież ci koneserzy futbolu mogli powiedzieć, że to Nalepa brutalnym wejściem głową zaatakował nogę spokojnie zbierającego się do strzału Kante i że to Nalepie należała się kartka, a Legia powinna dostać rzut karny :)
1 października 2019, 18:01 / wtorek
Do tego zmierzałem-w finale LM karny prawie z dupy,narożnik pola karnego i bodajże bardzo bliska odległość.Tam karny był.
Jędrzejczyk wyciąga berłem piłkę z pustej bramki bez bramkarza karnego nie ma.
2 października 2019, 14:43 / środa
Dobrze prawi Gilgacz czerwoną dla Michała za rasistowskie wejście głową w czarną Ł, droga kara 7 meczy na posiedzeniu ligi L No i oczywiście 2 rzuty karne za brutalne zagranie głową i za zatrzymanie Afro ekstraklasowca przed oddaniem delikatnego strzału z powietrza bo przecież upadajac mógł sobie zrobić krzywdę
6 października 2019, 21:47 / niedziela
Nie wiem czy to złudzenie, czy zbieg okoliczności, efekt sposobu przygotowań czy dowód na ustawki w naszej lidze, ale zauważyłem prawidłowość - sensacyjne wyniki dziwnie kumulują się co jakiś czas. Lechia przegrywa z Zagłębiem, Legia z Piastem, Pogoń też przegrywa. Dodatkowo Cracovia remisuje z Górnikiem, ŁKS gromi Koronę... OK , nasza liga jest nieprzewidywalna, ale tak wiele wtop faworytów, drużyn z pierwszej trójki - w jednej kolejce?
6 października 2019, 23:00 / niedziela
Skoro każdy klub ma sponsora bukmachera... Przed meczem na C+ pokazali kurs na Zagłębie i notkę że nie wygrali w Gdańsku od 7 spotkań. Mecz z kretami byl prawieze identyczny do tego z Rakowem, nasi stali w miejscu, przeciwnik gral, gdy wynik ucie to sie troche spieli i pogonili a potem juz sprawiali wrażenie no i ten gol ze spalonego, nie doszukuje sie teorii spiskowej w tym, ale jak na początku wspomnialem bodajże każdy klub w Ekstraklasie ma sponsora bukmachera i to powinno dać do myslenia.
6 października 2019, 23:23 / niedziela
I daje do myślenia!
7 października 2019, 11:01 / poniedziałek
Fortuna , STS ,Bet CLiC , totolotek...miliony się przewalają.....daje do myślenia....
7 października 2019, 11:09 / poniedziałek
To spisek na większą skalę - w ten weekend u siebie przegrali też z ogórkami Bayern Monachium i Manchester City :)
23 października 2019, 17:01 / środa
No tak:

2019.10.23
Decyzja Komisji Ligi z dnia 23.10.2019

Na zawodnika Lechii Gdańsk Zarko Udovicicia nałożono karę dwóch miesięcy dyskwalifikacji we wszystkich krajowych rozgrywkach oraz karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych. Ponadto na zawodnika nałożono obowiązek przeproszenia sędziego w terminie do 30 października i powiadomienia Komisji Ligi o sposobie wykonania tego obowiązku. Orzeczeniu nadano rygor natychmiastowej wykonalności. Piłkarz otrzymał samoistną czerwoną kartkę w związku z naruszeniem nietykalności sędziego podczas meczu Arka Gdynia – Lechia Gdańsk w 12. kolejce Ekstraklasy.

- Udovicić wracając na boisko po kontuzji odepchnął sędziego technicznego uderzając otwarta ręką w jego prawy bark. Zachowanie zawodnika, zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną, zostało prawidłowo zaklasyfikowane przez sędziego jako gwałtowne i agresywne. Nie może być tolerancji dla tego typu zachowań. Przypomnieć należy, że sędzia piłkarski w trakcie zawodów korzysta ze szczelnej ochrony, zaś jakiekolwiek przejawy agresji wobec jego osoby muszą być piętnowane poprzez nakładanie indywidualnych kar dyscyplinarnych. Mają one oddziaływać zarówno na obwinionego jak i na całe środowisko piłkarskie – powiedział przewodniczący Komisji Ligi Jarosław Poturnicki.

mam nadzieję, że odwołanie będzie.
23 października 2019, 17:49 / środa
Ofiara propagandy ostatnich dni , a to że kara z dupy i nieadekwatna.. Kogo to obchodzi? , weszło pochwali. Debile
23 października 2019, 18:11 / środa
Bzdura jak nic ta kara, bo za co, za klepnięcie w ramię?
Wg. tej wykładni ( oczywiście specjalnie przesadzam) nie powinni się z czarnymi nawet przed meczem witać, bo to też podchodzi pod naruszenie nietykalności cielesnej.
23 października 2019, 19:16 / środa
Kara z dupy ale dobrze, Peszko będzie grał albo Wolski
23 października 2019, 20:57 / środa
Tu jeszcze wypowiedź. Żarko...
odnośnik
25 października 2019, 14:15 / piątek
Jest kurwa śmieszne, że za rzucanie w bramkarza szparka dostała 10 000 PLN kary a Żarko 20 000 PLN za rzekome oparcie się o sędziego. No szklana piersiówka i zapalniczki to trochę bardziej niebezpieczne dla bramkarza w razie interwencji niż dla sędziego dotknięcie przez zawodnika. To debile są w tej Komisji.
25 października 2019, 15:10 / piątek
Ja nie rozumiem co Ciebie dziwi?
legia już w sierpniu jak co roku rozpoczyna walkę o mistrzostwo ze swoimi 13,14,15 zawodnikami.
Pomaganie legii to nie jest tylko bezpośredni mecz Lechia -legia lub odwrotnie.To by było za proste,cały piłkarski kraj patrzy a oni nie mogą sobie pozwolić na podobny przypał jak rok temu ze stefańskim.Więc wytrącają piłkarsko takie ekipy jak Lechia ,Lech,Jaga,Piast-nie w bezpośrednich spotkaniach z legią ale dają z dupy kilka punktów śledziom,Rakowom i innym Łkesom.Plus kary za przewinienia podstawowych zawodników.
Nie pamiętam kto zadał te pytanie w innym wątku(może Ty) ale było co by było gdyby podobne przewinienie co Udo odjebał Jędrzejczyk?Masz na to odpowiedź.
Kiedyś jak tułaliśmy się w po drugich ligach jeszcze przed a klasą zawsze zastanawiałem się czemu takie zdanie o legii i ich gierkach mają kibice Lecha,Widzewa i śląskich klubów mocnych w tamtym okresie.
Trochę myślałem że przesadzają,że tłumaczą swoje niepowodzenia i gorszą postawę. jakąś wymyśloną pomocą dla legii.
Teraz jestem pewien-legia to stara kurwa.
Nie oszukujmy się wszystkie telewizje sportowe i nie tylko mają główną siedzibę w warszawie,wszystkie poważne gazety piłkarskie i portale również z warszawy.Komentatorzy,eksperci ze studia meczowego(poza Sebkiem Milą) również warszawa.To więc kogo mają faworyzować?Wigry Suwałki?
25 października 2019, 20:33 / piątek
No jest arkowiec Ignacik :) W kazdym razie chuja będą mieli a nie rosnącą frekwencję zarówno przez działania samej ligi i związku jak i państwowe robienie atmosfery zagrożenia (bo chyba do Wrocławia śledzi też wojewoda tamtejszy nie chce puścić) na stadionach. W kazdym razie to, że odstajemy coraz bardziej od piłki europejskiej nie bierze się z niczego. Ta polska piłka jest obsiedzona tyloma pasożytami że tu trzeba by chyba cierpień oszczędzić. Zrobić reset, rozpędzić całe to towarzystwo w pizdu i zbudować ligę od zera. Nie wiem jak ale byłoby fajnie to zobaczyć :D
27 października 2019, 15:55 / niedziela
Wyniki z dolną połówką tabeli:

9. Amika - wygrana 2-1 Dom
10. Zagłębie przegrana 1-2 Dom
11. Górnik remis 1-1 Dom
12. Raków przegrana 2-1 Wyjazd
13. Wisła Kraków remis 0-0 Dom
14. ŁKS remis 0-0 Wyjazd
15. Kurwy remis 2-2 Wyjazd
16. Korona wygrana 2-0 Dom

Bilans 2-4-2 z maksymalnych 24 punktów zdobyte raptem 10. Bramki 9-8
Z takimi wynikami można jedynie zakładać grę o górną połówkę nic więcej.
27 października 2019, 16:12 / niedziela
Z Wisłą K. graliśmy eksperymentalnym skladem.

Na razie ciągle wszystko zalezy od nas. Z obecnym liderem będziemy grali najprawdopodobniej jeszcze dwa razy z czego raz u nas więc ta różnica na dziś mnie nie przeraża. Jesteśmy po 1/3 całego sezonu i przed połową zasadniczego. Jeszcze możemy być mistrzem jesieni przy dobrym układzie :) Ale chyba wolę, żebyśmy atakowali lidera niż bronili 1go miejsca. Oczywiście do czasu.
27 października 2019, 16:19 / niedziela
Lidera z bilansem bramek równym 0 (słownie "zero") to ja nie pamiętam. To tylko pokazuje jak nasza liga jest cienka. Szkoda tych trzech ostatnich meczów. To my powinniśmy być teraz liderem.
29 października 2019, 09:33 / wtorek
jaka jest różnica między Ekstraklasą a Serie A:

Franck Ribery został zawieszony na trzy mecze za swoje skandaliczne zachowanie po meczu z Lazio Rzym. Francuski gwiazdor popchnął sędziego asystenta.

A Udovicic za dotknięcie technicznego Mycia dostał 8 (słownie "osiem") .

I jak tu kurwa ma być normalnie ?
2 listopada 2019, 22:37 / sobota
W 3 dzisiejszych meczach padły 4 gole - 4 bramki i 4 asysty obcokrajowców (za ekstrastas.pl)
2 listopada 2019, 22:55 / sobota
nie można porównywać, bo Franck Ribery jest piłkarzem, a Udwiczićić nie...
3 listopada 2019, 18:30 / niedziela
A Myć swoje ... Tym razem karnego nie widział. Dalej ciągnie Legiunię wierny uczeń Stefańskiego, który znowu na VAR. Najpierw doniósł na Udovicica osłabiając Lechię ba kilka meczów a teraz ten karny. Ale jak to mówią kurwa kurwie łba nie urwie w Gdyni będzie remis pewnie.
3 listopada 2019, 18:51 / niedziela
Dla mnie ciekawe jest co się zmieniło przez te 2 tygodnie, że kibiców legii wpuścili a Nas nie chcieli. Skończyli remont SKM ?
3 listopada 2019, 19:07 / niedziela
No jak co? Remonty pokończyli skurwysyny
3 listopada 2019, 19:26 / niedziela
Niee buziek, remont do 15 marca 2020 :D akurat w tej kolejce mamy rewanż z Arką i pewnie nie będzie jeszcze odbiorów i nie będą mogli przyjechać :D
3 listopada 2019, 19:35 / niedziela
Swinia gDynia na czele......gdy obrócimy tabelę....
Na wiosnę ostatnie Derby i bay....bay...śmiećaRka....odpływamy....
Ziobo i ziobrobis.....kolkę w dupę załapali...
3 listopada 2019, 19:48 / niedziela
Legła przyjechala dalekobieznym na dworzec główny w gdyni, wynika z tego ze na derby zamiast skm powinien jechac specjal TLK Gdansk Gł. - Gdynia Gł. zeby ominac Redłowo
3 listopada 2019, 20:12 / niedziela
To było do przewidzenia że wojewoda zezwoli ległej wjechać na mecz.Wojewoda to śledź z krwi i kości i nie ma co liczyć że nam pozwoli na równą walkę ze śledziami.A legła...jak to legła...pieszczocha zawsze na swoje wyjdzie.
4 listopada 2019, 08:35 / poniedziałek
Stefański jak widzę dali wali w chuja udając sędziego piłkarskiego...
Wczoraj dał Legii 2, a może nawet 3 pkt okradając AG z dwóch karnych.
https://mobile.twitter.com/Harry84TAG/status/11910 71999075979264
4 listopada 2019, 10:50 / poniedziałek
Post na TT już wykasowany, ale w sieci nic nie ginie.
odnośnik
4 listopada 2019, 23:23 / poniedziałek
16 punktów do końca roku, tak to widzę, i nie ma opcji by było inaczej.
4 listopada 2019, 23:41 / poniedziałek
16/18, dość optymistyczne założenie aczkolwiek całkowicie wykonalne, remis w Białymstoku czy jednak wszystkiego do końca roku u siebie nie wygramy?
7 listopada 2019, 09:48 / czwartek
Typ z Arki za swój bandycki atak na nogę przeciwnika w ostatnim meczu dostał 2 mecze kary wczoraj. Kurwa. To jest próba ugłaskania Midaka po tym jak ich przekręcił Myciański ? W komunikacie ani słowa o Żarko.
7 listopada 2019, 10:34 / czwartek
jak zdobędziemy 10-12 to będzie bardzo dobrze
8 listopada 2019, 22:32 / piątek
Naprawdę przyjemnie ogląda się grę Piasta. Prowadzą 2:0, dostają bramkę na 2:1 i co robi Fornalik? Wystawia Tuszyńskiego, który praktycznie sam robi bramkę na 3:1 wystawiając patelnię Felixowi. Nie ma cofania się i bronienia wyniku. Atak i pressing na połowie rywala. U nas byłaby zmiana na podwyższenie bloku i rozpaczliwa obrona zakończona strata gola w końcówce. Dlaczego my tak nie potrafimy?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023