Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk, pt. 19.07.19 godz. 20.30

strona 1/2

17 lipca 2019, 16:15 / środa
Rywal nie powala składem, ale jako beniaminek będzie się chciał pokazać z dobrej strony przed własną publicznością po kilkuletniej absencji w ekstraklasie. Faworytem nasi, ale wygraną trzeba wybiegać na boisku. Chociaż to piątkowy wieczór i szabas, i mogą być trochę zdekoncentrowani innymi sprawami, mimo to nie ma co liczyć na spacerek i łatwą przeprawę. Na początku pewnie ŁKS wyjdzie z dużym respektem. Nasi muszą zagrać swoje, na spokojnie, ale też z rozsądnym pressingiem, aby nie dać im się rozkręcić i nabrać wiary, że mogą pokonać wielką Lechię, oczywiście zmierzającą w tym sezonie po mistrzowski tytuł. Wynik 0:2.
17 lipca 2019, 19:45 / środa
Nie ma co lekceważyć przeciwnika bo to zawsze prowadzi do porażki.
Łks ma skład jaki ma ale to nie są leszcze :) . Trzeba być czujnym i gotowym na pełne 90 minut walki na boisku.
Co do tego szabasu to nie do końca jest tak jak pisze Castrop, bo oni zaczynają ten swój obrzęd po zachodzie słońca. Czyli jeszcze w I połowie będą normalnie grać.
Wniosek taki żeby uważać na nich w pierwszej części gry. Później już będzie ok.
17 lipca 2019, 22:15 / środa
Szanowni Panowie daleki jestem od bronienia klubu z Łodzi, wiadomo to nasz wróg, wiadomo też z kim trzyma ale powiem tylko jedno. Mam znajomego który jest kibicem ŁKS-u i pierwsze co usłyszałem tydzień temu gdy zadzwonił, to pytanie kiedy przyjadę na mecz (ogarniał człowiek bilet dla mnie pomimo 5 tys. miejsc na sektorze dla gospodarzy). Gdy usłyszał że niestety jestem na urlopie i nie przyjadę to poinformował, że pomimo kłopotów kibice Lechii wejdą na bank na ten mecz. Można ich nie lubić, ale ŁKS to jednak ekipa z tradycjami w porównaniu do ich sąsiadów za miedzy i jak pamiętam My też ich wprowadzaliśmy na zakazie co nie jest u nas częstym zwyczajem.
17 lipca 2019, 22:58 / środa
@chris...jakiś Castrop tu coś pisze?
Co do meritum, ŁKS będzie się spinał, ale nasi, mam nadzieję, spokojnie ich wypunktują.
Tylko Lechia!
18 lipca 2019, 09:19 / czwartek
jedziemy z nimi! nie ma co lekcewazyc beniaminka. kilka lat temu tez mialo byc lekko w Plocku, a wrocilismy na tarczy. do boju!
18 lipca 2019, 13:48 / czwartek
@balshoy oczywiście że miało być castorp . Moja wina .za pomyłkę serdecznie przepraszam .
Pełna mobilizacja i wygrywamy z beniaminkiem .
Piłka nożna dla kibiców!!
19 lipca 2019, 15:39 / piątek
Do meczu kilka godzin a ledwie 6 wpisow...nie zdziwie sie jak Stokowiec wysle dzis do boju 2 sklad bojac sie o kontuzje przed meczem z Brondby. Mimo wszystko zakladam wygrana.
Oczywiscie Lukasik z przewrotki.
19 lipca 2019, 16:03 / piątek
Do meczu z Brøndby jeszcze kupa czasu (czwartek w następnym tygodniu), a więc prawie tydzień pauzy na odpoczynek i doleczenie ewentualnych drobnych urazów. Stokowiec to ogarnięty gość i nie zrobi błędu jak Fornalik przed superpucharem. Na pewno nie strzeli sobie w kolano wystawiając w tym meczu nieco gorszy niż potencjalnie najsilniejszy, optymalny (wg jego uznania) skład. Po prostu w Łodzi musi wyjść najlepszy skład, możliwie najsilniejszy na dziś tak, aby była sposobność pogrania i zgrania się ze sobą, zwłaszcza w perspektywie pucharowego meczu z Brøndby. Poza tym wygrana w Łodzi po dobrej grze da większą wiarę i pewność samym zawodnikom. To początek sezonu i nie może być mowy o oszczędzaniu nadwątlonych sił czy rotowaniu składem. Muszą grać najlepsi, będący aktualnie w najlepszej formie, a nie zamienniki.
Łukasik wykona salto do przodu i uderzy piętą piłkę, która nabrawszy rekordowej prędkości trafi w samo okienko bramki strzeżonej przez łódzkiego golkipera.
19 lipca 2019, 18:50 / piątek
Będzie jakiś stream ?
19 lipca 2019, 19:47 / piątek
poratuje ktoś linkiem ?
19 lipca 2019, 19:53 / piątek
Strims. World
19 lipca 2019, 19:55 / piątek
livesport.ws
19 lipca 2019, 20:27 / piątek
Jakis stream dla emigracji?
19 lipca 2019, 20:28 / piątek
Jak ktoś posiada cyfrowy polsat to na kanale 223 puszczają mecz!
19 lipca 2019, 20:36 / piątek
odnośnik

Powinno dzialac, nie wiem dlaczego, ale kanal ekstraklasy na dailymotion mi nie hula
19 lipca 2019, 20:48 / piątek
Dailymotion już nie będzie hulac bo nie podpisali umowy na pokazywanie meczów Esy.
19 lipca 2019, 21:16 / piątek
Bezsensowny faul Udovicića...
19 lipca 2019, 21:23 / piątek
Bandycki faul Udovicicia. Wydaje sie, ze uprzedzil Stokowca bo bylby do zmiany juz w przerwie. Lechia de facto powinna prowadzic przynajmniej 1:0 bo byly 1-2 dobrej okazje do zdobycia bramki. LKS niby prowadzi pilke, ale poki co bez wiekszego zagrozenia.
Ciekaw jestem jak pogramy w drugiej polowie. Wydaje sie, ze gra nie powinna ulec wielkiej zmianie jesli chodzi o styl Lechii. Mecz wciaz jest do wyciagniecia. Najwazniejsze zeby nie przegrac!
19 lipca 2019, 21:26 / piątek
Trochę dziwi taktyka obrana przez nas poza początkiem meczu, kiedy wydawało sie, ze będziemy totalnie dominować. Potem niezrozumiałe oddanie pola gry. Mimo wszystko spodziewam się, ze w drugiej polowie zagramy odważniej mimo oslabienia i wygramy.
19 lipca 2019, 21:35 / piątek
Nie żebym krytykował po pierwszych 45 min sezonu ale jeżeli mamy 31% posiadania i przebiegamy o 5 km mniej od beniaminka to coś jest stanowczo nie tak. Udovicic to chyba z Peszką za dużo trenował.
19 lipca 2019, 21:57 / piątek
Zwróćcie uwagę na gracza z nr 9 Lipski... on nic nie gra , stoi jak stolec i nic więcej
19 lipca 2019, 22:13 / piątek
kunktatorsto rudego jest czasami wkurwiające żeby nawet nie liczyć na gola ściągnąć napastnika..pojebany
19 lipca 2019, 22:19 / piątek
Krystek_91 znaffco futboluuu ale ty mnie chłopie zaimponowałeś... juz na początku sezonu....mistrzo...
19 lipca 2019, 22:25 / piątek
Szału nie było
19 lipca 2019, 22:27 / piątek
Jest punkt, biorąc pod uwagę przebieg meczu to cenny. Zdecydowanie najlepszy Mladenovic, reszta przeciętnie. Kilka zmian na Brondby wskazane.
19 lipca 2019, 22:32 / piątek
Wariant gry w osłabieniu przećwiczony w pierwszym meczu sezonu. Po statystykach wyglądało, jakby Stokowiec założył im ograniczniki na 80% mocy i odcięcie w okolicy przebiegniętych 10 km (nie dotyczy Kubickiego).
19 lipca 2019, 22:32 / piątek
Zdecydowanie najlepszy to byl Kuciak... W drugiej polowie profesura.
19 lipca 2019, 22:34 / piątek
Wolski pokazal Lipskiemu co to znaczy wejsc i przetrzymac pilke kilkoma kiwkami.
Cieszy forma Rafala. W 11 bysmy ich pykneli na lajcie. Zarko zapewne dostanie ze 3 mecze jak nie wiecej. Odjebal totalna glupote, ktora kosztowala nas punkty.
No i Lukasik nie jebnal z przewrotki.
19 lipca 2019, 22:35 / piątek
Witam wszystkich. Można napisać krótko o tym meczu. Zwycięski remis i mecz do zapomnienia. Ciężko się to oglądało i mamy punkt. Zobaczymy jak będą wyglądać kolejne mecze.
19 lipca 2019, 22:38 / piątek
Druga polowa mimo osłabienia lepsza w naszym wykonaniu.W obronie perfekcyjnie łacznie z fenomenalnym Kuciakiem. Kubicki człowiek maszyna. Ja tam widzę przesłanki do optymizmu, brakuje jeszcze motoryki i świeżości po morderczych treningach.Bardzo dobra zmiana Wolskiego. Bedzie dobrze.
19 lipca 2019, 22:43 / piątek
ŁKS nie stworzył zagrożenia z pola karnego, więc reakcja i ustawienie na granie w osłabieniu prawidłowe. Kuciak w formie. Wolski ma to coś, liczę że będzie ważnym elementem układanki w tym sezonie. Kubicki i Mladenović klasa. Szkoda że żaden wypad w drugiej połowie nie skończył się bramką. Trzeba ten punkt uszanować i jedziemy dalej. Pozdrowienia dla duńskiego banku informacji, który mógł sobie przeanalizować 40 minut meczu
19 lipca 2019, 23:01 / piątek
Ogólnie mecz niezły. Tak jak się spodziewaliśmy beniaminek da w pierwszym meczu u siebie mocno do wiwatu. Mimo to nasza obrona nie dała się frajerom . Duża też w tym zasługa Duszana. Nieźle wyglądały też nasze kontrataki. Sporo podań z pierwszej piłki i to takich przecinających obronę. Wolski pokazał swoją technikę -i to taką na miarę Traore. Gdy straciliśmy piłkę pod bramką przeciwnika, to był pressing. Czego zabrakło ? Agresji w środku pola, szybkiego przemieszczania się pomocników do przodu czyli optycznie większej liczby zawodników z przodu przy ataku a w 2 połowie po prostu 11 zawodnika ( napastnika). Jeżeli dodać jeszcze , że za 10-ego miał robić Lipski, to widać, jak ciężko był to zdobyty punkt.
Mladenović młócił tego obrońcę jak chciał ale co z tego, jak nie było komu odegrać piłki. Haraslin przebijał się prawym skrzydłem, strzelał sam, bo robi to lepiej jak Filip, ale wsparcia też nie miał.
Nadzieja jest, że w pełnym składzie nasze kontrataki będą o wiele groźniejsze i nie będą one polegać na oddawaniu piłki obrońcom.
19 lipca 2019, 23:01 / piątek
Są kłamstwa małe,średnie,duże i statystyka. Więcej o 5 km w nogach łódzkich kopaczy wynika z faktu , że było ich 11 przez 90 minut , więc tym nie przejmowałbym się bo średnio na grajka wyjdzie podobnie . Wytrzymali kondycyjnie , grali rozsądnie drugie 45 minut i to jest dobry prognostyk na dalsze mecze. Co do taktyki to była taka jaką nakazywał rozsądek - bez nadmiernego ryzyka, ale to już było przerabiane w tamtym sezonie i oby tylko efekty na koniec były lepsze .
20 lipca 2019, 00:18 / sobota
Zawsze beniaminki na początku sezonu dobrze punktują- nawet 11 na 11 byłbym zadowolony z remisu - dodatkowo zespoły grające w kwalifikacjach maja średnie początki bo szykują sie europejskich rozgrywek .... grunt to nie tracić za dużo i punktować ... remis nie jest zły .... dobry zimny prysznic... pytanie ile kary dostanie udo .... brawo zespół i gramy swoje
20 lipca 2019, 03:02 / sobota
Kuciak jak zwykle na swoim poziomie dał i robił więcej niż w poprzednim sezonie patrząc z perspektywy 2 meczów. Stokowiec powiedział przed meczem najważniejsza obrona (niestety nie sprawdza sie jego przedpowiedzi sezonowej że Lechia będzie grała bardziej widowisko, chyba tego zabrakło ale poczekajmy) to się sprawdziło Lechia grała bardzo dobrze w defensywie duże plusy dla Fili.
Na chłodno analizując po meczu widać iż Stokowiec ma jakiś plan wdrażając do gry piłkarzy ofensywnych Sobiech Lipski Wolski( któremu należy się wielki plus za umiejętności) piłkarzy po kontuzjach żeby odbudowywali formę się dograli.
Niestety Udovicić narazie jeszcze słabo się wkomponywuje w zespół ale myśle że po 10 meczach będzie pokazywał swoje umiejętności. Gajos niestety Amicowska forma.
Patrząc chyba Stokowiec nie chciał odsłaniać taktyki co nas czeka przed meczem z Broendby i mam nadzieje że będzie to zaskoczenie.
20 lipca 2019, 07:36 / sobota
@elber, 5 km więcej to było w 1 połowie. W całym meczu różnica była prawie 20 km.
20 lipca 2019, 07:39 / sobota
Nie był zły ten łks - tak obiektywnie mówiąc, ale cofnięcie do defensywy to proszenie się o guza, tyle, że grane było w 10.

Kuciak poezja w drugiej odsłonie, jak już tu ktoś napisał !

Wolskiego krytykowałem za gwiazdorzenie kiedyś, ale jak wchodzi to widać, że to jest Pan piłkarz.
20 lipca 2019, 11:54 / sobota
Ok, nie załapałem kontekstu a średnio przyglądałem się statystyką w czasie i po meczu .Tak czy siak według mnie nie było specjalnej różnicy w przygotowaniu szybkościowym i wydolnościowym między zespołami ( mimo , że graliśmy w 10 przez ponad 50 minut ) . Po tym co grali w sparingach wielkie rozczarowanie to Żarko (może przemotywowanie ) , będzie miał okazję wykazać się w pucharach .
20 lipca 2019, 13:07 / sobota
Pierwsze koty...itd. Z uwagi na okoliczności w jakich przyszło finalnie zagrać jestem zdania ,że ten pkt należy uszanować.
Jeśli chodzi o pozytywy- Kuciak super forma, Wolski dał znakomitą zmianę, Mladenović, Kubicki również bardzo dobrze. W oczy dodatkowo rzuca się stabilna defensywa, która sprawiła, że ŁKS tak naprawdę przez cały mecz nie doszedł do "setki".
Chyba tylko kibicowski laik lub ignorant mógł się spodziewać spacerku na boisku beniaminka w pierwszej kolejce nowego sezonu.
Jestem optymistą. Istnieją silne przesłanki ku temu, że będzie naprawdę dobrze w tym sezonie.
Pozdrawiam.
20 lipca 2019, 16:26 / sobota
Byłem sceptycznie nastawiony do transferu Gajosa a zagrał doskonale z piastem i tak samo dobre 45 minut z łksem... nie do końca rozumiem zmianę akurat jego ale cóż.
20 lipca 2019, 17:39 / sobota
Pierwsza połowa była tragiczna i do tego AS KIER Udovicicia. Szkoda, bo Stokowiec podobno chciał już go zmienić i był zawodnik gotowy. Dobrze, że ŁKS nie miał napastnika i musieli oddawać strzały z za pola karnego.
2 połowa, naprawde fajna, Lechia wytrzymala to spotkanie, pokazala, że defensywa nadal daje rade. Co do nowych, to moim zdaniem Gajos naprawde fajnie sie zaprezentowal i cos moze wniesc do druzyny. Musimy czekac na Rafała Wolskiego, bo jest troche gwiazdeczka(albo byl) ale papiery na granie, to posiada i porownujac go np. z Lipskim, to 2poziomy lepszy.
22 lipca 2019, 00:21 / poniedziałek
Dla wszystkich ktorzy miedzkaja poza krajem na dluzszy okres
Proponuje Telezon.tv Cala telewizja z Polski
Wszystkie programy Canal plus,Polsaty,Eurosporty
Ogladam przezostatnie 4 lata,full hd I zajebisty
Odbiur
$25.00 za miesiac
22 lipca 2019, 10:26 / poniedziałek
"odbiur, odbiur"
Ty farbowany lisie!
22 lipca 2019, 11:49 / poniedziałek
Nie ma co zbytnio narzekać trafił się nam mecz z beniaminkiem i jak w każdym sezonie szaleją przez kilka pierwszych kolejek . Gajosa oszczędzał na puchary .
22 lipca 2019, 16:19 / poniedziałek
Lis jest na forum od 2005 roku, to można mu wybaczyć jeden ortograficzny, kto jak kto, ale to nie on na tym forum jest farbowany...
22 lipca 2019, 19:51 / poniedziałek
Ja bym się nie wpierdalał między dwa lisy. ;-)
22 lipca 2019, 20:27 / poniedziałek
ŁKS Jude Jude Jude tak spiewano na meczu kiedy karnego Kamińskiego obronił nomen omen Bako Jarosław, żeby nie było że od tematu meczu odchodzimy ;-)
22 lipca 2019, 22:12 / poniedziałek
Lisie z Lisewa
Nie wiem kto jest farbowany ale jak spytasz kiboli po 50-ce co moga Ci cos na temat
lisa z Oliwy powiedziec
Widze ze zrobilem babola bo pisalem to na komorce ale chcialbym widziec jak Ty bys wygladal z ortografia po 37 latach poza krajem
Z bialo-zielonym pozdrowieniem
23 lipca 2019, 10:37 / wtorek
Matti - po meczu Jarek pokazał gest Kozakiewicza w kierunku kibiców siedzących na sektorze pod zegarem.
23 lipca 2019, 11:15 / wtorek
Cordoba - cóż, no pokazał, w końcu miał wtedy do tego takie samo prawo, jeśli był wyzywany to co się dziwić. Mało osób o tym dzisiaj pamięta, ważniejsze, że teraz pod jego okiem dobrą formę trzyma Kuciak.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.257