Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LE: Lechia Gdańsk - Brondby IF 25.07.2019 (czwartek) g.19.

strona 1/2

19 lipca 2019, 09:26 / piątek
36 długich lat czekaliśmy na tę chwilę. Na naszych oczach pisze się nowa karta historii. Na tym meczu nie można nie być.

Mimo iż rywal na papierze wygląda groźnie (kilkukrotnie większa wartość drużyny od Biało-Zielonych, gwiazda, jaką jest Robert Skov czy doświadczenie w pucharowych potyczkach) to Lechia będzie dominować.
Skromne 3:1.

Wszyscy na mecz!
19 lipca 2019, 09:31 / piątek
Ja sobie nie wyobrażam, że nie będzie kompletu kibiców na tym meczu.
19 lipca 2019, 09:41 / piątek
Błąd w tytule wątku. FC Kobenhavn to całkiem inna drużyna. Lechia gra z Brondby IF
19 lipca 2019, 10:19 / piątek
Wstyd jak *uj. Mea culpa.
Wątek do kosza.

P.S.- nie zmienia to faktu, że będzie 3:1.
19 lipca 2019, 12:02 / piątek
FC Kopenhaga to największy derbowy rywal Broendby, więc wątek to natychmiastowej zmiany! Przy okazji, jak już ma być "tradycja" to nie ma co się silić na łamany język duński, tylko używajmy polskiej, powszechnie u nas używanej nazwy tego miasta, czyli Kopenhaga.
19 lipca 2019, 12:15 / piątek
Ewentualnie ten wątek mógłby zostać tak na przyszłość, jakby jakiś sparing kiedyś albo można następna edycja rozgrywek europejskich. Nigdy nie wiadomo, co będzie, na kogo Lechia trafi na swojej drodze w rywalizacji sportowej. Moim zdaniem wystarczy samo usunięcie daty, żeby ktoś kto wybiera się do Kopenhagi na mecz 1 sierpnia nie pomylił stadionu. Szkoda jednak tak wszystko usuwać, żeby szło to jako całość na zmarnowanie. Serce się kraje. Nie lepiej składować go, zostawić niejako w magazynie wątków niewykorzystanych, a potem ewentualnie odkurzyć i wykorzystać w ramach recyklingu i rewitalizacji, modyfikując samą datę.
19 lipca 2019, 12:40 / piątek
Coś czuję, że trafiłem dzisiaj do panteonu "sław" tego forum.
Wytłumaczenia nie ma, plama po całości.
Wyjebcie ten wątek proszę, bo beka beką, ale porządek musi być.
19 lipca 2019, 12:49 / piątek
Załóż nowy, poprawny to ten umrze "śmiercią naturalną". Tylko raz na parę lat zostanie odświeżony w dniu kolejnej rocznicy tak jak wątek z hasłem do fify ;)
19 lipca 2019, 14:36 / piątek
Eee tam...ja bym zostawił, olać wynalazka snafa:)
19 lipca 2019, 14:42 / piątek
Zgadzam się.

Trzeba mieć "cojones" by publicznie uderzyć się w klatę. Niech zostanie dla potomności.

Może Adaś da radę edytować tytuł, a tamten wątek w kosmos?
19 lipca 2019, 14:50 / piątek
Każdy ogarnięty wie o co kaman...watek jest ok a tamten do kasacji. Najlepiej razem z założycielem.
19 lipca 2019, 14:54 / piątek
O nie, tylko nie edytować, to jakby chcieć domalowywać majki malowidłom Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej
19 lipca 2019, 15:53 / piątek
Pies je… Dunów. Tacy czy inni, tanio skóry nie sprzedadzą. Są to dwa mecze, o czym dotkliwie przekonały się już Sraxa i Piast. Pozornie korzystny wynik z pierwszego meczu nie zamyka sprawy awansu. Nie ma co się spinać, aby za wszelką cenę wygrać wysoko. Grać swoje, nie spuszczać z tonu nawet gdyby się prowadziło, bo tu każda bramka do koszyczka się liczy, z kolei utrata bramki u siebie, to krzywda jeszcze większa. Przepis ten miał być zmieniony, ale na razie jest, jak było Póki co konfrontacja polskich drużyn z przeciwnikami z peryferii europejskiej piłki wypada blado. Czeka nas wymagający egzamin, bo Duńczycy są już w ... przedpokoju.
@Lis : FC København to nazwa klubu. Jej nie można zastąpić polską nazwą miasta. Gedania Gdańsk. czy chociażby wspomniana Cracovia, Calisia, a z zagranicznych drużyn owszem Inter Mediolan ale już AC Milan a nie AC Mediolan ( Milan to angielska nazwa Mediolanu, wszak to Angole utworzyli i tak nazwali przed laty swoją drużynę piłkarską, po włosku Milano)
19 lipca 2019, 16:30 / piątek
#TradycjaWiara - do głowy nie bierz.
Ten wątek to dobry prognostyk, Lechia będzie miała sporo rywali w tej edycji Ligi Europy, trudno spamiętać.
19 lipca 2019, 19:55 / piątek
pomyłka rzecz ludzka tylko ten się nie myli co nic nie robi...byle nauka na błedach nie poszła w pi....u....
20 lipca 2019, 03:13 / sobota
Kuciak - Fila Nalepa Augustyn Mladenowić - Flavio Gajos Kubicki Łukasik Haraslin - Sobiech

zmiany: Sobiech - Peszko, Gajos - Wolski, i z braku laku brakuje zawodników grających na prawej pomocy bądź prawym ataku
21 lipca 2019, 09:22 / niedziela
ja tam bym wystawił Żarko - teraz będzie miał troszkę przerwy w lidze to niech śmiga w "pucharach".
24 lipca 2019, 21:29 / środa
obu jutro było min 35 tys, ponoć bilety nieźle schodzą
25 lipca 2019, 06:46 / czwartek
Oto jest dzień!
25 lipca 2019, 06:53 / czwartek
A więc, wojna!
25 lipca 2019, 09:09 / czwartek
Kurwa to dziś!! Po marzenia Lechio! Po zwycięstwo!
25 lipca 2019, 09:19 / czwartek
Czekalem na ten mecz dlugo ale niestety przebyw w szpitalu obecnie. A zeby bylo jeszcze gorzej to szpital jest w Gdyni ale na aplikacji tvp sport chyba poleci meczyk?
25 lipca 2019, 09:20 / czwartek
Wojna!!!
A więc mam nadzieję że żeby od początku podgrzać atmosferę na trybunach, pozdrowimy sędziego albanskiego z bydgoskiej warszawy:)
25 lipca 2019, 09:20 / czwartek
Gości będzie 410 sztuk... Zbierają się o 16 na Ołowiance.
A zapowiadali większą liczbę.
25 lipca 2019, 10:45 / czwartek
Jak jesteś w szpitalu i zamierzasz ogladać mecz, a być może leżą obok ciebie jakies poddechnięte, słabujące śledzie, to uwazaj, aby nie zeszli oni na zawał, bo dziś właśnie szukuje sie wielkie zwycięstwo Lechii.
25 lipca 2019, 13:53 / czwartek
@nQs... i co z tego, ze w Gdyni...Trójmiasto jest nasze :)
zdrowiej chłopie!
Tylko Lechia!
25 lipca 2019, 14:12 / czwartek
Dzis wygramy, a w Kobenhavn bedzie awans na ostrzu noża i wtedy w 90 minucie meczu piłkarz Lechii strzeli gola przewrotką. Nie będę Wam pisał o kogo chodzi... A po tym sędzia Turek zakończy mecz.

TYLKO LECHIA!
25 lipca 2019, 14:31 / czwartek
Długo czekaliśmy, wiele lat spędzonych na boiskach niższych lig, potem ekstraklasa i co najmniej 8 lat za długo, ale ówczesny inwestor nie wyobrażał sobie żeby Lechia mogła grać w pucharach przy T29. No cóż, szkoda, bo pozostał tylko Juventus.

Teraz nowa historia zaczyna być pisana przez Trenera Stokowca i spółkę. Na początek do ogrania klub w żółto-niebieskich barwach.
25 lipca 2019, 14:36 / czwartek
Prawie 16 lat temu po raz pierwszy byłem na meczu Lechii...

Dzisiaj jest ten dzień! Na który czekaliśmy wszyscy. Więc wszyscy dajmy z siebie wszystko, niech zatrzęsie się ziemia. OGIEEEEEŃ!!!

A MY SWOJE!!!
25 lipca 2019, 14:51 / czwartek
Bilans spotkan z klubami o żółto-niebieskich barwach w ostatnich latach wypada korzystnie dla Lechii. Jestem wiec dobrej mysli przed dzisiejszym meczem i niech ta dobra passa trwa nadal.
25 lipca 2019, 15:29 / czwartek
Fankluby Lechii zwolniły 4️⃣0️⃣0️⃣ rezerwacji na dół trybuny zielonej! Wszystkie wolne krzesełka trafiły do otwartej sprzedaży!‬ 👊🏻
Co za chora akcja i to mają być funcluby ? Działające na szkode klubu ? Może 30min przed meczem niech zwolnią
25 lipca 2019, 16:03 / czwartek
Nie pół Zielonej tylko niecałe pół sektora ponad 400 miejsc
25 lipca 2019, 16:34 / czwartek
Luzuj majty Krsytek i się odczep od fanklubów. Zwolnione bilety pięknie schodzą.
25 lipca 2019, 18:17 / czwartek
Bracia linkiem poratujcie
25 lipca 2019, 18:33 / czwartek
25 lipca 2019, 18:43 / czwartek
Niby w programie studio przed meczem Lechii... a kurwiny z Woronicza oczywiście się spuszczają nad Pieszczochą... mimo iż krawaciarze grają potem. Skurwiała Warśafka!
25 lipca 2019, 18:45 / czwartek
3-0 dla Lechii !

kuciak strzeli przewrotką!

albański pedał niech drży w tej słoikowawie!
25 lipca 2019, 18:46 / czwartek
Jakis link dla emigracji?
25 lipca 2019, 18:56 / czwartek
odnośnik

Sprawdź czy to hula.
25 lipca 2019, 18:57 / czwartek
Rugby zainstaluj sobie Hola do chroma lub przegladarkę opera i zmien sobie proxy na polskie
25 lipca 2019, 19:04 / czwartek
Chodzi, dzieki bracia
25 lipca 2019, 19:55 / czwartek
Ale ich ciśniemy! W drugiej połowie musimy podwyższyć na 2-0!
25 lipca 2019, 20:57 / czwartek
Fila najlepszy wedlug mnie.
25 lipca 2019, 21:12 / czwartek
Lechia kultura gry byla 2 klasy lepsza. Wynik powinien byc jeszcze wyzszy! Najbardziej szkoda straconej bramki, ale tez trzeba przyznac, ze reakcja Lechii, czyli odrobienie bramki po zaledwie 3 minutach to byl swietny sygnal dla Brondby, ze Lechia ma zamiar ich wypierdolic z tego turnieju.

Widoki przed meczem rewanzowym zdecydowanie pozytywne. Patrzac na gre dunskich obroncow strasznie szkoda, ze na boisku nie pojawil sie Wolski bo zrobilby z nich wiatrak.

Zgadzam sie, ze gra Fily byla IMPONUJACA!
25 lipca 2019, 21:23 / czwartek
Nie wiem do kiedy Karol ma ważny kontrakt ale jutro Biesiada powinien mu zaproponować nowy co najmniej na 3 lata z klauzulą wykupu co najmniej 7baniek ojro jak niejaki Bednarek z amici. Dzisiaj Filuś PAN PIŁKARZ.
25 lipca 2019, 21:24 / czwartek
Jestem w Grecji, na wakacjach, sportowa knajpa, barmanka z Polski. Ogarnia mecz Lechii. Obok kibice z Danii, przed meczem weseli, zagadują, żartują, zaczepiają nas, jest ich sporo.
W trakcie meczu coraz bardziej cisi, mecz się kończy, patrzę na stolik obok, pusto.
Radość, duma, zaciśnięte pięści w geście radości. LECHIO dziękuję !!!
25 lipca 2019, 22:33 / czwartek
Zajebiście było na każdej płaszczyźnie. Trochę mnie zaskoczył początek dopingu przez główne nagłośnienie. Takiego czwartku na stadionie nie pamiętam :)
25 lipca 2019, 22:34 / czwartek
Dla mnie to był najlepszy mecz Lechii od wielu lat. Było wszystko - tempo gry z ciągiem na bramkę, pressing na połowie rywala i składne akcje. Przy lepszej naszej skuteczności rewanż byłby formalnością. Trzeba zagrać to samo u nich - na tyłach są cieniutcy ale z przodu bardzo groźni. Nie można grac na 0:0. W rewanżu jedziemy z nimi!
25 lipca 2019, 22:47 / czwartek
Pierwsze zwycięstwo Lechii w europejskich pucharach, nie licząc Intertoto - Trener Stokowiec i jego drużyna przechodzą do historii po raz kolejny.

Rewanż będzie ciężki, Brondby jest o wiele groźniejsze u siebie, vide dwumecz z Interem Turku
25 lipca 2019, 22:48 / czwartek
Tak ofensywnie grającej Lechii nie widziałem od wielu wielu lat .Myslalem , że już nigdy sie nie doczekam sie już takiej Lechii .. Presing , klepka , piętka i cały czas ciąg na bramkę .Emocje , bramki , publiczność , doping czego można wiecej chcieć .Kładę sie spać z wielkim uśmiechem na twarzy . Taką drużynę chciałbym oglądać ci tydzień .Brawo chłopaki ...Mega pozytywnie !! Jadę do Kopenhagi z wynikiem który fa mi i wam wiele emocji . Ave Lechia !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067