Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Brondby IF - LECHIA GDAŃSK 1.08.2019 g.19.30

strona 1/2

31 lipca 2019, 05:59 / środa
Miałem szczęście z Rakowem , w finale to i teraz musi być awans i biało-zielona Kopenhaga. Są jeszcze jakieś bilety , wsiadać w auta i do zobaczenia!
31 lipca 2019, 14:50 / środa
Do boju Lechio!
31 lipca 2019, 16:56 / środa
Ma ktoś jakieś info ile biletów dostaliśmy od Duńskiego klubu na jutro?
31 lipca 2019, 18:51 / środa
1400
31 lipca 2019, 18:55 / środa
Dzięki......tylko zwycięstwo....Lechijko tylko zwycięstwo...
31 lipca 2019, 21:09 / środa
Kur..... co za pech. Najważniejszy zawodnik układanki Stokowca Kubicki akurat musiał wypaść z takiego meczu. Liczyłem na niego najbardziej jutro a tu dupa.
31 lipca 2019, 21:52 / środa
MALOCA również a mógłby być potrzebny pod koniec spotkania.
31 lipca 2019, 21:52 / środa
Makowski za niego i będzie dobrze...
31 lipca 2019, 23:00 / środa
W pierwszym meczu Kubicki był chyba najgorszym zawodnikiem Lechii. Natomiast Makowski, owszem może go zastąpić, ale co najwyżej przy podawaniu wody do picia.
1 sierpnia 2019, 09:22 / czwartek
Oto jest dzien!
1 sierpnia 2019, 09:28 / czwartek
Nastepnym razem jak ogladasz mecz i masz problem ze wzrokiem to zaloz okulary. Jedyny kto moze miec pretensje do siebie o pierwszy mecz to Flavio, ktory powinien ustrzelic spokojnie hatricka. Kubicki wykonuje czarna robote jak nikt inny, odkad przyszedl do Lechii to biega najwiecej i walczy za dwoch.
A Makowskiego to ty szanuj.
1 sierpnia 2019, 11:06 / czwartek
Kubicki snuł się po boisku i nie wychodził nawet zza przeciwnika, aby wspomóc kolegę, który walczył o utrzymanie piłki i było widać, że za chwilę polegnie, bo nie ma komu jej oddać. Dopiero, gdy ją tracił, to Kubicki sobie przypomniał, że trzeba by podbiec w jej kierunku, ale w tym momencie był już na przegranej pozycji. Tego nie widzisz i nie zobaczysz, nawet w okularach.
Co do Makowskiego: ok. nie ma co po gościu tak jechać, nie zasłużył na to. Ale słaby jest i fizycznie, co skutkuje przy odbiorze piłki , a także słabo kombinuje przy grze do przodu. Na razie nie daje drużynie wiele. Zbiera minuty i doświadczenie, ale w takim meczu koszty takiej nauki mogą być duże. Na dzień dzisiejszy alternatywą dla Kubickiego raczej nie jest.
1 sierpnia 2019, 11:30 / czwartek
Mam nadzieję, że nie trzeba nikomu przypominać, że punktualnie o godz. 17:00, bez względu czy już na stadionie, czy jeszcze "na mieście" każda Dunka i każdy Duńczyk winien usłyszeć nasz Hymn Państwowy!

Cześć i Chwała Bohaterom!
1 sierpnia 2019, 14:15 / czwartek
O 17:00 wszyscy się zatrzymujemy, by pomyśleć, a później dopingujemy Lechie w wyprawie po 3pkty i AWANSIE !!
1 sierpnia 2019, 18:12 / czwartek
LECHIA: Kuciak - Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Makowski, Łukasik, Lipski - Haraslin, Paixao, Udovicić

Rezerwowi: Alomerović, Chrzanowski, Gajos, Egy, Peszko, Wolski, Sobiech

Oby Makowski godnie zastąpił Kubickiego.
1 sierpnia 2019, 18:33 / czwartek
Link do meczu?
1 sierpnia 2019, 18:44 / czwartek
sport.tvp.pl
1 sierpnia 2019, 19:17 / czwartek
Nie chodzi za granica
1 sierpnia 2019, 19:23 / czwartek
Weeb.tv sprawdź
1 sierpnia 2019, 19:47 / czwartek
kurwa a wszystko zaczęło sie od głupiej straty mladenowicza...no cóż teraz naprzód...
1 sierpnia 2019, 20:19 / czwartek
Gramy naprawdę dobrze ale z przodu jesteśmy bezzębni...nie ma kto skończyć.
Ale po przerwie ciśniemy dalej aż do skutku.
1 sierpnia 2019, 20:21 / czwartek
Pierwsza połowa słaba i rozczarowująca, Haraslin partolił niewiarygodnie w Gdańsku, dziś póki co znowu zawodzi.
1 sierpnia 2019, 20:24 / czwartek
Na YT jest stream z TVP Sport.
1 sierpnia 2019, 20:56 / czwartek
Peszkin i Flavio wracamy do gry ...!!!!!!!!!!
1 sierpnia 2019, 21:01 / czwartek
Meczycho!
1 sierpnia 2019, 22:01 / czwartek
No i po zawodach. Wracamy do szarej, ligowej rzeczywistości. Szkoda.
1 sierpnia 2019, 22:02 / czwartek
Brawo za serce i grę do końca. Wygrał zespół dojrzalszy. O dziwo oni lepiej wygladali kondycyjnie mimo, ze grali prawie tym samym skladem 3 temu w lidze - my odpoczywalismy. Taka jest nasza liga...jeszcze raz brawo bo Lechijka pokazala najlepszą piłkę z wszystkich polskich druzyn w pucharach.
1 sierpnia 2019, 22:02 / czwartek
Jesteśmy dziadami, bo odpadliśmy z dziadami :(
1 sierpnia 2019, 22:06 / czwartek
Czy wygrywasz, czy nie... Wolę tak odpaść, niż awansować jak Legia. Broendby stare wygi i tyle. Ważne, że w przeciwieństwie do innych wstydu nie przynieśliśmy, a przecież przeciwnika mieliśmy najmocniejszego z wszystkich.

Ważne jest tylko to, by teraz co roku już grać w eliminacjach. Więc trzeba rozpierdolić tę ligę i próbować w Europie aż do skutku.
1 sierpnia 2019, 22:06 / czwartek
Odpadlismy i tyle. Nie ma co roztrzasać.
Teraz Liga.
TYLKO LECHiA!
1 sierpnia 2019, 22:07 / czwartek
DZIĘKUJEMY!!!
1 sierpnia 2019, 22:08 / czwartek
Mężczyźni pokonali ambitnych chłopaków. Kontrola meczu, siła, gra ciałem (kasowali Haraslina jak pionka), spokój, organizacja. A po bramce w dogrywce zabawa w dziada w narożniku. Zerowe atuty Lechii w ofensywie, brak egzekutora. Sobiech nie odejdzie, bo kto go zechce, w takiej dyspozycji.
1 sierpnia 2019, 22:10 / czwartek
Jeżeli w lidze będziemy grali tak jak w Pucharach to powinniśmy być mistrzem jeszcze przed podziałem na grupy. Żeby zagrać w pucharach potrzebowaliśmy ładnych parę lat w Ekstraklasie. Z pucharami też trzeba swoje przejść.
1 sierpnia 2019, 22:10 / czwartek
Nestety Sobiech i Gajos bardzo słabe wsparcie.Niestety widac brak napastnika do szybkiego ataku bo Flawio zastawia dogrywa i strzela Ale Nie z kontry ä Sobiech to tylko ns wrzutki ns zamieszanie Bo Ani Nie pomaga zespolowi Ani Nid strzela
1 sierpnia 2019, 22:11 / czwartek
Żal. Jak słabiutka jest polska piłka ligowa na tle czwartorzędnych gracz z peryferyjnej ligi.
1 sierpnia 2019, 22:12 / czwartek
Poza Peszka słabe zmiany jak dla mnie. Jak widzę Gajosa i jego przyjęcia to nóż się w kieszeni otwiera. Sobiech i Wolski na podmeczonych rywali też słabo. Już chyba lepszy byłby Egy na tych drwali, bo pokazał coś jednak w niedzielę.
1 sierpnia 2019, 22:13 / czwartek
Fajny dwumecz w kontekście gry itd. Niestety wynik do tylu ale wstydu stylem gry nie przynieśliśmy. Brawo ( i zazdrość ) dla tych co byli na wyjeździe. Lechia jest wielka !!!!
1 sierpnia 2019, 22:13 / czwartek
Wygraliśmy. Przegraliśmy. Odpadliśmy.
1 sierpnia 2019, 22:15 / czwartek
Wstydu nie przynieśliśmy, gra o niebo lepsza w porównaniu z ubiegłym sezonem.Zostaje nam się skupić na ligowych potyczkach.
Co do meczu widoczny był brak Kubickiego w środku pola , Łukasik chyba trochę pod formą bo ewidentnie nie nadążał. Duńczycy byli dojrzalsi i konkretniejsi w swojej grze i awansowali zasłużenie. Wolski i Haraslin się odbudują i powinno być dobrze , gdyby jeszcze udało się ściągnąć dobrego napadziora to walczymy o Majstra.
Czy wygrywasz czy nie ... !!!
1 sierpnia 2019, 22:17 / czwartek
Żeby dokonać jakiegoś przełomu, skoku, potrzebne są pieniądze i gracze na początek po 7-8 mln euro. Wtedy można powalczyć ze słabymi klubami z Niemiec, Francji, Włoch. Czy to kiedykolwiek nastąpi, za 10, 20,30 lat. Wątpię
1 sierpnia 2019, 22:19 / czwartek
I jeszcze jedno - Wolski nigdy nie będzie skrzydłowym , choćby zagrał na boku 100 meczy. Arajuuri zagrał świetne zawody.
Za rok kolejne podejście.
1 sierpnia 2019, 22:19 / czwartek
Tylko jeszcze dodam, że jest potencjał wyjazdowy widząc ilu Naszych tam było. Czy mi się wydawało czy w sektorze gości było regularne miejsce dla prowadzącego doping ? Mam nadzieję, że po tej przygodzie w LE na naszym stadionie frekwencja nie będzie spadać poniżej 15 000 bo Lechia wstydu nie przyniosła.
1 sierpnia 2019, 22:28 / czwartek
Wstydu oczywiście nie było, oba mecze były emocjonujące, tylko żal zmarnowanej szansy, bo to był przeciwnik do porządnego ogolenia. Masz frajera to go duś, jak udusisz to go puść. No i Lechia nie udusiła.
1 sierpnia 2019, 22:31 / czwartek
SKoda ze przegraliśmy.walka i emocje.w porównaniu z Lechia rok temu która walczyła o utrzymanie w tym roku mamy puchar superpuchar brązowy medal i graliśmy najładniej w pucharach.jest mega progres.oby ten rok był równie dobry.potrzebny lepszy napastnik i będzie jeszcze lepiej
1 sierpnia 2019, 22:35 / czwartek
Przestańcie pierdolić......
1 sierpnia 2019, 22:38 / czwartek
@Krzycho każdy przeciwnik jest do ogolenia tylko trzeba mieć argumenty z przodu.
A my niestety ich nie mamy na chwile obecną. Zresztą awans w znacznej mierze przegraliśmy już w Gdańsku swoja nieskutecznością. Sytuacja Lukasa dzisiaj jest dobitnym przykładem. Jak sie takich sytuacji nie wykorzystuje na wyjeździe to w pucharach nie ma czego szukać. Lukas w decydujacych momentach zawodzi niestety i to nie jest dziwne, ze oszałamiających ofert dla niego nie ma. Przy całej sympatii dla niego i szacunku bo dawal nam wiele radości mimo wszystko.
1 sierpnia 2019, 22:39 / czwartek
Jestem dumny z naszej ukochanej. Gralismy w dwumeczu naprawde dobrze w pilke, mysle,ze gdybysmy u siebie wygrali chociaz te 3:1 moglo by to sie inaczej skonczyc. Tak czy siak, nie przynieslismy zadnego wstydu, przegralismy awans, ale odchodzimy z honorem. Braklo troche tlenu pod koniec meczu, w dogrywce juz praktycznie nie mielismy sily, widac, ze ekipa Brondby u siebie gra zajebiscie i trzeba im to oddac.
Skupic sie teraz na lidze i gonic wszystkich po kolei, zeby pod koniec sezonu nie bylo spiny, aby byc na topie. Stac nas spokojnie na mistrzostwo w tym sezonie, nasze wymarzone mistrzostwo. Rosniemy w sile. Szacun dla wszystkich wyjazdowiczow!

Wielka Lechia Naszych Marzeń.
Jestem dumny z bycia Lechista.
A my swoje!
1 sierpnia 2019, 22:39 / czwartek
Lechia wstydu nie przyniosła. Rewanż w naszym wykonaniu słabszy, ale i tak to był niezły mecz w naszym wykonaniu. Tylko co z tego jeśli to wszystko i tak za mało. Powinniśmy sprawę załatwić w 1szym meczu. Wielka szkoda, zdobyliśmy doświadczenie, oby to zaprocentowało w kolejnych latach.
1 sierpnia 2019, 22:42 / czwartek
@d.g. masz rację w tym co piszesz i dlatego jestem zły, że odpadliśmy.
1 sierpnia 2019, 22:43 / czwartek
Szkoda mi chłopaków walczyli jak Lwy zabrakło argumentów i siły.
Jestem mimo wszystko dumny.
Walczymy dalej.
Teraz liga i PP.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.258