Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2019-20

strona 1/1

1

2 sierpnia 2019, 13:20 / piątek
Witam, rok temu założyłem temat Puchar Polski i okazał się on szczęśliwy, bo wygraliśmy trofeum. W tym roku idę za ciosem.

Losowanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski już 20 sierpnia.

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 20 sierpnia 2019 roku o godzinie 12:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski.
W losowaniu biorą udział 64 kluby:
– 16 klubów z PKO Ekstraklasy;
– 18 drużyn z Fortuna 1 Ligi;
– 10 klubów z II ligi (bez beniaminków i drużyn z miejsc 11-18 z sezonu 2018/2019);
– 4 zwycięzców rundy wstępnej (drużyny II ligi z miejsc 11-18 z sezonu 2018/2019 po rozegraniu 1 meczu);
– 16 zdobywców Pucharu Polski w WZPN w sezonie 2018/2019.

Gospodarzami meczów 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej. W przypadku drużyn występujących w tej samej klasie rozgrywkowej, gospodarzami są drużyny, które podczas losowania danej pary zostały wylosowane jako pierwsze.

W sytuacji, gdy jedną parę utworzą drużyny PKO Ekstraklasy, z których jedna wywalczyła w ubiegłym sezonie awans do europejskich pucharów, gospodarzem meczu będzie drużyna uczestnicząca w tych rozgrywkach.

odnośnik

Ps. Do zobaczenia na Narodowym
2 sierpnia 2019, 17:17 / piątek
Ciekawe czy PZP( ̶R̶)N nam załatwi, że jako "zdobywca Pucharu i Superpucharu" (© by A. Strejlau) ponownie wszystkie mecze odbębnimy na wyjazdach?

PS: A nie mogłeś Kazimierz na Ligę Europy tematu założyć? ;-)
3 sierpnia 2019, 11:45 / sobota
Apropos czytania ze zrozumieniem: w przypadku dwóch drużyn z ekstraklasy - decyduje losowanie. Jak będzie para Lechia - Legia/Cracovia/Jagiellonia/Piast również zadecyduje los - która z drużyn będzie gospodarzem. Tylko z pozostałymi drużynami Ekstraklasy Lechia powinna być jako gospodarz zgodnie z regulaminem.
3 sierpnia 2019, 15:16 / sobota
Chciałeś wbić szpilę Mateuszku, ale nie wyszło...

Czytanie ze zrozumieniem (jak sama nazwa wskazuje) ma miejsce wtedy, gdy czyta się jakiś tekst... w tym wypadku regulamin.

Moje pytanie krystalizowało z założenia mój stosunek do takich technikaliów... "gdyby interesowała nas piłka..." itd.

PS: nie poddawaj się, próbuj dalej.
3 sierpnia 2019, 15:44 / sobota
Szpilę mam w dupie, tak samo jak wasz śmieszny bojkot, który de facto nim nie jest. Nie tłumacz się bo to słabe jest... z mojej strony EOT. Pisz sobie co chcesz i tak mnie to nie rusza :-)
3 sierpnia 2019, 15:59 / sobota
Skoro lubisz mieć w dupie takie rzeczy to pewnie chodzisz na parady równości.
19 sierpnia 2019, 22:47 / poniedziałek
Jutro o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie 1/32 finału Pucharu Polski.
Transmisję z ceremonii przeprowadzi kanał YouTube Łączy nas piłka.
Link do transmisji:
odnośnik

Ważna dla nas informacja:
Dwa koszyki:
W pierwszym: 4 kluby – uczestnicy Ligi Mistrzów i uczestnicy Ligi Europy w sezonie 2019/2020 – Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Cracovia;
W drugim: 60 klubów – pozostałe kluby.
W pierwszej kolejności do 4 klubów z pierwszego koszyka dolosowujemy przeciwników z drugiego koszyka. Następnie losujemy kolejne pary używając kul tylko z drugiego koszyka.

Gospodarzami meczów 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej. W przypadku drużyn występujących w tej samej klasie rozgrywkowej, gospodarzami są drużyny, które podczas losowania danej pary zostały wylosowane jako pierwsze. Jeśli do klubu z pierwszego koszyka zostanie dolosowany klub PKO Ekstraklasy z drugiego koszyka, to gospodarzem jest klub z pierwszego koszyka.

Mecze 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski odbędą się w dniach 24, 25 i 26 września 2019 roku.

Potencjalni rywale Lechii:

z Ekstraklasy:
Arka Gdynia
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin

z I-ligi:

Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
GKS Jastrzębie
GKS Bełchatów
GKS Tychy
Miedź Legnica
Odra Opole
Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom
Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec
Stomil Olsztyn
Warta Poznań
Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec
Termalica Nieciecza

z II-ligi:

Bytovia Bytów
Elana Toruń
Garbarnia Kraków
GKS Tychy
Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź
Znicz Pruszków

z rundy wstępnej 2019/2020:

Błękitni Stargard (II-liga)
Olimpia Elbląg (II-liga)
Gryf Wejherowo (II-liga)
Ruch Chorzów (III-liga)

którzy zdobyli OPP 2018/2019:

Stal Rzeszów (II-liga)
Legia II Warszawa (III-liga)
Zagłębie II Lubin (III-liga)
Polonia Środa Wielkopolska (III-liga)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III-liga)
Chemik Police (III-liga)
Concordia Elbląg (III-liga)
Olimpia Zambrów (III-liga)
Unia Skierniewice (III-liga)
Stal Brzeg (III-liga)
Chełmianka Chełm (III-liga)
Rekord Bielsko-Biała (III-liga)
Hutnik Kraków (III-liga)
Gryf Słupsk (IV-liga)
Chemik Bydgoszcz (IV-liga)
Stilon Gorzów Wielkopolski (IV-liga)
19 sierpnia 2019, 22:55 / poniedziałek
Fajnie by było trafić Wisłę P.
20 sierpnia 2019, 06:24 / wtorek
Stawiam na to, że 7egła jako, że gra jeszcze w "ełropie" to zupełnie niespodziewanie trafi na jakiś Stilon Gorzów, albo Chemika Bydgoszcz.
20 sierpnia 2019, 12:14 / wtorek
Gramy z Gryfem Wejherowo.
20 sierpnia 2019, 12:19 / wtorek
Trafiliśmy chyba najlepiej jak mogliśmy, łatwy rywal który w dodatku jest blisko
20 sierpnia 2019, 12:26 / wtorek
Gryf - Lechia
Widzew - Slask
Ruch - Stomil

Grubo
20 sierpnia 2019, 15:25 / wtorek
Wyjazd idealny żeby poczuć stare klimaty, stadion w środku lasu w rybackiej wiosce. Dostalibyśmy pewnie ze 100 biletów, chętnych byłoby ze 2000 ale i tak na bank ta qrwa wojewoda zamknie sektor.
Mimo tego, że psów będzie więcej niż tubylców w całym tym zadupiu, trzeba tam pojechać i roznieść to śledziostwo w pył. Nie może być takiego myślenia że nas nie wypuszczą, albo zwrócą, bo kibice innych drużyn jakoś potrafią dostać się pod stadion i zza płotu na zakazie dopingować. Musimy zrobić nalot i kompletny chaos jadąc tam ze wszystkich stron haha
AVE Lechia, LUDZIE ŻYJĄ TYM
22 sierpnia 2019, 00:55 / czwartek
Jeszcze nie wiem kiedy jest mecz, ale za to wiem, że mam w tym czasie bardzo ważne spotkanie biznesowe.
W Wejherowie.

"Wszystkich nas nie zamkniecie"

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010