Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Puchar Polski 2019-20

strona 6/9

12 grudnia 2019, 12:26 / czwartek
Jak przejdziemy Piast to w następnej kolejce na 100% amica
12 grudnia 2019, 12:27 / czwartek
Dobrze że gramy u siebie. W tamtej edycji PP były same wyjazdy więc w tej moglibyśmy grać u Nas.
PUCHAR JEST NASZ...
12 grudnia 2019, 13:10 / czwartek
Czy będzie trudniej ??? To sie okaże jak przejdziemy Piasta . Jesli nam szczęście dopisze i zostaniemy gospodarzem półfinału to lech czy sracovia są łatwiejszym przeciwnikiem nież wspomniany powyżej Piast Gliwice . Pokonac Piasta liczyć na kolejne szczęśliwe losowanie i do Warszawy .
12 grudnia 2019, 14:01 / czwartek
Jak mamy zdobyć PP to z Legią w 1/2 u nas.
W finale lub w 1/2 w Warszawie tak nas przekręcą, że ... VAR nie pomoże.
12 grudnia 2019, 14:12 / czwartek
Obawiam się, że wylosujemy w ewentualnym półfinale wyjazd do Warszawy lub Poznania, dawno nie było finału Legia - Lech i ciężko będzie rozbić tą parę....Obym się mylił...
12 grudnia 2019, 15:11 / czwartek
W pierwszej kolejności to niech wszyscy przejdą do kolejnej rundy :)
Coś mi sie wydaje ,ze nie jedna niespodzianka padnie. Mielec może okazać sie bardzo niegościnny i tu może być pierwsza niespodzianka.legia wydaje sie faworytem . legia na pewno zagra w finale i obu to był mecz na nami ;)
12 grudnia 2019, 15:17 / czwartek
Legia odpadnie z Miedzianką,My wylosujemy Miedż w półfinale,i w finale wygramy z Lechem.
13 grudnia 2019, 01:41 / piątek
Coś się tym z PZPN rypło. Zimne kule to 1-ligowcy i Legła. Sraxa chyba za szybko ostygła i się pomieszało. Miało być Legła- 1ligowiec, 1-ligowcy ze sobą , aby dla pieszczoch ktos na półfinał został i reszta na przerzedzenie. No ale nasze kule nie ostygły i mamy los, jaki nam zaplanowano. Nie pozostało nam nic innego jak jechana ze smutnym Waldkiem. Wygląda na to, że będzie trudno.
13 grudnia 2019, 23:28 / piątek
LechiaLublewo - Śmiem Ci przypomnieć, że u nas i bez waru ,,wyprodukowali" ostatnio przekręt dla 7egłej 27 kwietnia 2019 (1-3) :-/
14 grudnia 2019, 14:12 / sobota
Przekręt był z VARem, na oczach całej Polski, a środowisko piłkarskie przyjęło go z niesmakiem. W przedostatniej kolejce LM była niemal identyczna sytuacja, co z Jędrzejczykiem. Różnica polegała na tym, że tamten gość nie rzucał się z rękami na piłkę a po prostu upadał. Oczywiście podyktowany został karny. U nas w pakiecie powinna była być jeszcze kartka.
14 grudnia 2019, 15:38 / sobota
Dlatego naszej szansy upatruję w tym, że po rozgłosie, jaki zrobiliśmy na całą Polskę po 1-3 w kwietniu, w chwili obecnej mało kto chciałby u nas cokolwiek wydrukować dla Legii.
Może jestem naiwny, ale w tym upatruję szansy i ... abym po zwycięskim finale na Narodowym napisał ... a nie mówiłem ?
14 grudnia 2019, 18:11 / sobota
Jesteś naiwny. W lidze już drukują od początku aby na koniec nie znalazł się taki Piast, który jest nie do zatrzymania. Tym bardziej w pucharze gdzie jest jeden meczyk do ustawienia.
15 grudnia 2019, 15:16 / niedziela
Może i jestem ... ale uważam, że lepiej grać z Legią u siebie niż w Warszawie.
A sprawdzimy ... już 4 marca w lidze. Lechia - Legia.
31 stycznia 2020, 06:08 / piątek
Podobno Lechia ma grać pucharowy mecz z Piastem na T29. Klub ma wkrótce potwierdzić ta informacje. Ktoś wie coś więcej na ten temat?
31 stycznia 2020, 07:16 / piątek
Podobno tak odnośnik
ale na razie nie bardzo wiadomo kiedy bo organizator PP nie ogłosił jeszcze terminów spotkań ćwierćfinałowych, a tego pewnie nie zrobi dopóki Ekstraklasa nie ogłosi szczegółowego terminarza na kolejki nr 26-28
7 lutego 2020, 13:02 / piątek
Podano terminy ćwierćfinałów - za 90minut.pl

Miedź Legnica - Legia Warszawa 18 marca, 18:00

GKS Tychy - Cracovia 10 marca, 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań 17 marca, 18:00

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 11 marca, 18:00

odnośnik
7 lutego 2020, 13:20 / piątek
Chujowy termin. Bedziemy akurat po trzech meczach co trzy dni. Czyli wychodzi, że na derby będziemy po dwóch tygodniach i 5 meczach. Z kolei pieszczocha ma mecz tydzień później i po meczu następującym po PP przerwę na reprezentację.
Wszystkie rozgrywki skrojone pod jeden klub.
7 lutego 2020, 16:06 / piątek
Trzeba koniecznie odpuścić puchar, bo przy tym napiętym terminarzu to jeszcze spierdolimy się do 1 ligi, a to już będzie gwóźdź do trumny Lechii na wiele lat.
9 lutego 2020, 14:44 / niedziela
Właśnie odwrotnie, trzeba całe siły skupić na obronie pucharu.
9 lutego 2020, 15:30 / niedziela
Żadnego odpuszczania czegokolwiek. Jak w ogóle kibic Lechii może dopuszczać myśl o odpuszczaniu? Gramy o pełna pulę i chuj! A co będzie czas pokaże...
9 lutego 2020, 16:04 / niedziela
Dokładnie! Popieram. Żadnego odpuszczania.
Tylko Lechia!
14 lutego 2020, 08:15 / piątek
odnośnik
Zostały przeprowadzone testy nagłośnienia, testy monitoringu, wszystko na nic. Ostatecznie policja nie wydała zgody na rozegranie meczu o stawkę w naszej świątyni futbolu przy Traugutta 29.
14 lutego 2020, 11:38 / piątek
Tak przypomniał mi się mecz z Wejherowa. Tam jak rozumiem wszystko od strony tych zabezpieczeń było na tip top? Abstrahując od tego, że jedynym "zagrożeniem" byli kibice Lechii...
Tylko Lechia!
14 lutego 2020, 12:08 / piątek
Ciekawe co się zmieniło przez te kilka lat, że teraz nie można tam rozgrywać meczu, a kilka lat temu co tydzień można było grać.
14 lutego 2020, 13:21 / piątek
Wojewoda, komendant policji. Dalej mam Ci wymieniać ? Tobie też się pogorszyło :D
14 lutego 2020, 14:05 / piątek
Ale infrastruktura się nie zmieniło.
Mi się nic nie pogorszyło. Wręcz przeciwnie mogę więcej. A perspektywy są jeszcze lepsze.
14 lutego 2020, 14:52 / piątek
Konar ci płonie ???😉👍
14 lutego 2020, 15:41 / piątek
Na widok młodych dup sam się wybudza ;)
20 lutego 2020, 16:56 / czwartek
Nie Traugutta, a Stadion Energa Gdańsk będzie miejscem rozegrania meczu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Lechią i Piastem Gliwice.

"Gdański Ośrodek Sportu poinformował, że obiekt przy ul. Traugutta 29 nie jest przygotowany na organizowanie imprez masowych zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009 r." - czytamy w komunikacie Lechii.

TO JA SIĘ PYTAM: GDZIE MY BĘDZIEMY GRAĆ JAK MIESIĄC PRZED FINAŁEM LE UEFA ZABIORZE STADION NA LETNICY????!!!????
20 lutego 2020, 17:57 / czwartek
Na stadionie Bałtyku.
7 marca 2020, 19:35 / sobota
Mecz w środę. Przypominam. Dzisiejszy był dobrą reklamą jakby nie patrzeć.
8 marca 2020, 22:08 / niedziela
Jeszcze lepszą reklamą i motywacją dla grajków przed środowym meczem byłaby wyplata narody za zdobycie PP. Swoja drogą...Adam co zrobiłeś z tymi trzema bańkami za wygraną?
8 marca 2020, 22:32 / niedziela
Jak to co?
1,8 bańki odłożył na spłatę kontraktu Wolskiego (do 06.2021)
0,6 bańki dla Sławka
0,6 bańki dla Augustyna

Chyba, że zwinie się wcześniej i zaległości sceduje na następcę.
9 marca 2020, 12:18 / poniedziałek
Nasz prezes wszystkie rozliczenia bardzo dobrze prowadzi, jak na przykład że, coś jest komuś winien to zaraz odda, a w ogóle to nigdy nic nie jest winien, bo w tych sprawach bardzo dbajacy
9 marca 2020, 12:43 / poniedziałek
Co on ma oddawac jak on nic nie pozycza .....pozycza klub...i tyle i pocałujcie wojta w ....
9 marca 2020, 17:39 / poniedziałek
Ok Adasiu Marek już rozpisał co i jak. To jeszcze powiedz gdzie ta banieczka od miasta za PP? Co prawda to tylko marna banieczka ale zawsze...
9 marca 2020, 21:39 / poniedziałek
9 marca 2020, 22:38 / poniedziałek
Czy ja coś może przespałem? Czy my w środę gramy już w PP czy może ten mecz jest przełożony? Pytam bo szukam informacji na ten temat i o ile na stronie PZPN pokazuje że gramy 11 marca. Tymczasem tu na głównej najbliższy mecz to derby. Na naszej bardzo słabej oficjalnej stronie lechia.pl również pokazują że najbliższy mecz to derby. Również ten śmieszny kalendarz w którym na czarno są zaznaczone dni meczowe - środa jest zwykłym dniem... Żadnej nie ma tam informacji, jak wejdziesz w terminarz to PP nie jest ujęty, a w sekcji bilety to se można upić co najwyżej na najbliższy mecz - czyli derby... Jakoś mało profesjonalne to jest w przypadku oficjalnej strony Wielkiej Lechii. Nie pamiętam czy jak mam karnet na cały rok to musze kupować bilet, czy mam 50% zniżki czy może wejście za free. Ale informacji na off nie sposób znaleźć a archiwum mi się nie chce przekopywać.
9 marca 2020, 22:41 / poniedziałek
A jak ma coś być na oficjalnej, jak tam nikt nie pracuje?
9 marca 2020, 22:53 / poniedziałek
@d.g.
Banieczka poszła na waciki dla żony. Skoro wszystkim rozdaje...
9 marca 2020, 23:10 / poniedziałek
@Juzio jak masz karnet na cały sezon wchodzisz za free.
10 marca 2020, 07:13 / wtorek
Dzięki, choć dzisiaj się okaże czy dane nam będzie jeszcze w tym sezonie pochodzić na mecze a znając życie to przed wyborami debile będą się podlizywać pod publiczkę i boję się że aby wpisać się w kanon ogólnonarodowego pierdolca którego sami podsycali to zakażą organizacji imprez masowych. Głupie chuje.
10 marca 2020, 08:55 / wtorek
Kolego Duch, ktoś chyba jednak pracuje bo są jakieś materiały wrzucane. Wiem, że piszesz to z troski o Lechię ale już raz Cię takie pisanie trochę kosztowało w innym klubie. Więc nie pisz, że nikt tam nie pracuje. Skąd wiesz, czy kiedyś się z tymi ludźmi nie spotkasz ? A poza tym cynicznie mówiąc to dla Klubu finansowo to ten mecz jest chyba obciążeniem biorąc pod uwagę termin chociażby i niepewność, czy w ogóle będzie z kibicami ze względu na powszechną panikę . Może dlatego tak słabo promują.
10 marca 2020, 11:21 / wtorek
Czyli co wszystko bez kibiców? Rozumiem, że jutro również PP bez kibiców ?
10 marca 2020, 11:28 / wtorek
Piłka nożna !!!
Dla wirusów !!!
10 marca 2020, 11:49 / wtorek
stadion na Letnicy nie ma szczęścia do rozgrywek Pucharu Polski
10 marca 2020, 12:20 / wtorek
Tyyy rzeczywiście 😀
10 marca 2020, 12:44 / wtorek
Tak jest Duchu... nie bądź sobą w życiu, nie mów prawdy... trzymaj nos prosto w dupskach i się nie wychylaj, bo "już raz Cię takie pisanie trochę kosztowało" i "Skąd wiesz, czy kiedyś się z tymi ludźmi nie spotkasz?".
Takie porady życiowe na forum Lechii... O tempora, o mores!
10 marca 2020, 17:10 / wtorek
Niech sobie pisze. Ale prawdę. Przecież ktoś tam pracuje skoro aktualizuje stronę i chociażby puszcza tweety/organizuje konferencje Stokowca. Ma żal do kogoś w Lechii za to co go spotkało (pytanie za Biesiady czy za Mandziary ???) to niech napisze do kogo a nie napierdala po wszystkich nie mając racji.
10 marca 2020, 17:18 / wtorek
jakby ktos miał link do meczu PP dzis to bede wdzieczny
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.426