Gdańsk: niedziela, 20 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Jagiellonia, poniedziałek, 12.08 godz. 18:00

strona 2/2

14 sierpnia 2019, 07:14 / środa
Najbardziej mi było żal Makowskiego. Złotek gwizdał tak jakby chciał zniechęcic go do grania w piłkę...

A zupełnie na marginesie - szkoda, bo Lechia była dużo lepsza. Mamy jednak świetnego trenera i jeśli emeryt Paixao gra cały mecz, a ściągany jest np. dobrze grający Peszko, to ja tego nie rozumiem ale przyjmuję że on wie lepiej.
14 sierpnia 2019, 10:07 / środa
Myślę, że zmiana Peszki była w jakimś stopniu spowodowana jego temperamentem i tym, że zaczął już się burzyć. Fila zagrał jak profesor. Widać, że nabrał dużo pewności siebie i my tylko na tym zyskujemy. Druga sprawa to taka, że najgorszy z obrony odziwo był Mladenovic. Słabo z tyłu i z przodu. Zmiany na wielki minus, moim zdaniem Stoko za mało żyje tym co się dzieje i średnio reaguje na wydarzenia. Kompletnie nie rozumiem zmiany Fili i wypuszczenie na jego miejsce Makowskiego.
14 sierpnia 2019, 13:50 / środa
Fila utykał i Stoki nie chciał ryzykować..
14 sierpnia 2019, 17:46 / środa
Prawda jest taka, że zwycięstwo było blisko, a decydowały detale. No i dosyć wczesna - na początku sezonu - aktywacja szmaciarza Złotka, w walce o podium dla ległej:
odnośnik
15 sierpnia 2019, 00:46 / czwartek
"Zbyt miękki faul"? Tłumaczenie debili dla debili.

Są przepisy w tym sporcie? Są. Wejście barkiem jest legalne? Jest. Odpychanie rękoma jest niedozwolone? Jest. Nie ma o czym dyskutować!

Zbyt miękko... to można być "tylko trochę w ciąży"?
15 sierpnia 2019, 22:37 / czwartek
Szkoda gadać, o naszym sędziowaniu... Tak jak już kilka razy tu pisano. Przykład sędziowania mieliśmy w PE w Gdańsku. Przepaść...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012