Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

Raków Cz-wa - Lechia Gdańsk, niedziela 18.08.2019 17:30

strona 1/2

14 sierpnia 2019, 21:26 / środa
Czas gromadzić punkty, a sposobem na to Lipski i Flavio od początku na ławce :

Kuciak - Fila, Augustyn, Nalepa, Mladenovic - Peszko, Kubicki, Łukasik, Wolski, Harasln - Sobiech
14 sierpnia 2019, 21:29 / środa
Zapomniałem dodać dla wyjazdowiczów ...
Koleś mi opowiadał, jak jego znajomek jechał na pogrzeb gdzieś pod Warszawę. Spóźnił się kilka minut, ale odnalazł kościół, i był na pogrzebie. Po mszy się okazało, że nie ten kościół i nie ten pogrzeb ...
Lechia gra w Bełchatowie :)
18 sierpnia 2019, 16:13 / niedziela
Lipski na treningach musi być kocurem, skoro ponownie ma plac od początku.
Mógłby nas też wreszcie o tym przekonać.
Tylko Lechia!
18 sierpnia 2019, 16:17 / niedziela
18 sierpnia 2019, 16:41 / niedziela
Dlaczego nie zagrać w końcu z Sobiechem i Flavio w napadzie, szybkie skrzydła Haraslin i Peszko a do tego waleczny środek Kubicki Łukasik.
18 sierpnia 2019, 16:48 / niedziela
Nie ma sensu wystawiać Flavio na skrzydle...
18 sierpnia 2019, 17:07 / niedziela
Dobrzy ludzie, macie może jakiś stream?
18 sierpnia 2019, 17:08 / niedziela
18 sierpnia 2019, 17:17 / niedziela
Zgadzam się z przedmówcami w 100%
Flavio na skrzydle to nieporozumienie, nie przypominam sobie aby w ostatnim meczu wygrał choćby 1 pojedynek na skrzydle. Rozumie , że Haraslin jest po chorobie i prawdopodobnie zagra 60-70 minut i Stoki chce mieć Peszke na ławce w charakterze zmiennika ale wolę choćby tego Vikry na skrzydle. Huj , że go 5 razy przepchną ale potem dwa razy dobrze przedrybluje i zrobi przewagę.
Jednak to Pan Piotr jest trenejro i musimy zaufać jego wizji , po 3 punkty !
18 sierpnia 2019, 18:01 / niedziela
O co chodzi. Gramy w zasadzie w trójkę bo poza Duszanem, Augustynem i Nalepą reszta gra masakrycznie.
18 sierpnia 2019, 18:09 / niedziela
Ale aż tak dawać spychać się do obrony?
18 sierpnia 2019, 18:11 / niedziela
Kurwa dramat i żenada...
18 sierpnia 2019, 18:18 / niedziela
podmienili nam Haraslima pierwszy do zmiany... reszta nie lepiej...
18 sierpnia 2019, 18:20 / niedziela
Gra wygląda tak jak w końcówce tamtego sezonu. Na tę chwilę nie widać progresu w grze a za nami 5 kolejek. Z taką grą to max środek tabeli. Znowu Dusan ratuje zespół tak jak w zeszłym sezonie, z przodu trochę szumu i nic więcej.
18 sierpnia 2019, 18:22 / niedziela
Przeciwko Częstochowie "obrona Częstochowy" nie w Częstochowie.
Bramka Sobiecha pierwsza klasa - szkoda że nieuznana. Haraslin nawet na lewym skrzydle musi przyjąć piłkę prawą nogą. Będzie ciężko.
18 sierpnia 2019, 18:23 / niedziela
Nie mam slow na tych sedziow. spalone o paznokiec gwizdza. Odechciewa sie tego ogladac.
18 sierpnia 2019, 18:24 / niedziela
Kariery zagranicznej się zachciało hehe, Haraslin najsłabszy, a Fila zawala kolejnego gola. Do roboty się weźcie, a nie transfery w głowie. Co robi Lipski i Flavio to przemilczę, natomiast Makowski z meczu na mecz się zwija zamiast rozwijać. Co mecz to coraz gorzej. Po pucharach już odpoczeli, nikt nie odszedł i kadra szeroka , o co chodzi?
18 sierpnia 2019, 18:26 / niedziela
Niestety ale wynik sprawiedliwy. Gra w I połowie drmaatyczna, nie iwem czy Stoki im kazał tak cofac sie do 30m?, Raków broni wysoko i nic nie daje pograc naszym. Zobaczymy co pokażą w II połowie.

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2019, 18:33 / niedziela
Ktoś wie co się dzieje z Łukasikiem? Albo mi coś umknęło albo nie wiem...
18 sierpnia 2019, 18:35 / niedziela
miałem nie komentować,ale...coś się trenerowi psuje.Haraslin potyka sie o wlasne nogi,Lipski jak panienka,Flavio to chyba juz pszeszlosc.Makowski zjezdza.Druzyna na srodek tabeli,czegos brakuje.Moze Stokowiec jest zbyt pewny swoich decyzji.Oby zaczeli grać.Nadzieja zawsze umiera ostatnia.
18 sierpnia 2019, 18:39 / niedziela
Nasi kopacze robią sobie z kibiców jaja takim graniem. Zanosi się na gładkie 3:0...
18 sierpnia 2019, 19:03 / niedziela
Wszystko ma swój koniec Rudy.
Chyba podpadłeś drużynie bo nie chcą grać.
Na pewno dziś też nie potrafią.
18 sierpnia 2019, 19:08 / niedziela
Leszek to że nic nie grają to fakt. Ale dlaczego od razu wyzywasz trenera. Chociaż by za to zrobił dla Lechii należy się szacunek. Może być tak że za pięć kolejek będziesz piać jaki to "Rudy" jest zajebisty.
18 sierpnia 2019, 19:13 / niedziela
Trener może i jest zajebisty ale Lipskiego to bym bez żalu pożegnał.
18 sierpnia 2019, 19:15 / niedziela
wystawianie Lipskiego w meczu to czysty sabotaż. Nasi wyglądają przy Rakowie jakby każdy po 10kg cegieł w gaciach nosił. Ogólnie Lechia bez formy. Aż się boje co z nami zrobi Śląsk.
18 sierpnia 2019, 19:16 / niedziela
Cos sie popsulo, ale nie mozna oczekiwac wynikow jak sie jedzie do beniaminka i nastawia sie na gre typu laga do przodu i jakos to bedzie...
wszyscy juz wiedza ze Lechia gra 15 minut na poczatku a potem padlina... wystarczy przeczekac pierwszy kwadrans a potem nas leja.
tak bylo w koncowce juz poprzedniego sezonu.. i trwa dalej... niestety..
18 sierpnia 2019, 19:16 / niedziela
Żenada ... najciekawsze są statystyki kilometrów :D Jesienią mieliśmy więcej od wsyzstkich teraz mniej od przeciwników :D
18 sierpnia 2019, 19:25 / niedziela
Oni chcą grać i wygrywać na stojąco, wygrywa ten kto bardziej gryzie trawę. Jedynie Kuciak, Nalepa, Augustyn, Peszko ta czwórka gryzła trawę. Reszta kuponiki odcięte.
18 sierpnia 2019, 19:26 / niedziela
Coś się spierdoliło, czas się budzić
18 sierpnia 2019, 19:30 / niedziela
Ciekawe co Stokowiec będzie klepał na konferencji ... zaczyna mi Kafarskiego przypominać pod koniec :D
18 sierpnia 2019, 19:33 / niedziela
W sumie nie wiem co za bardzo napisać po takim meczu bo k...wa jeszcze nie ogarnąłem. Może tylko że żałosne było kserowanie SCOOTERa po golach Rakowa.
18 sierpnia 2019, 19:34 / niedziela
Stokowiec będzie pitolił dokładnie jak Kafarski, a fakty są oczywiste : zero pomysłu, słaba gra i brak wyników.
18 sierpnia 2019, 19:34 / niedziela
Za nami 5 kolejka i czas na pierwsze podsumowania. Zespół jest źle przygotowany do sezonu , oprócz domowego meczu z Brondby nie zagraliśmy żadnego dobrego spotkania. Dodatkowo dziwne decyzje Stokowca i mamy obraz nędzy na boisku. Kurwa!!! My nie jesteśmy jakąś pierdoloną Arką żeby nas bramkarz musiał chronić przed kompromitacją na boisku. Większość drużyny pod formą , nie ma elementu zaskoczenia.Nasi przeciwnicy nie muszą oglądać skrótów przed pojedynkami z naszą drużyną bo z góry wiadomo co będziemy grali. Wystarczy zneutralizować naszą lewą stronę i stajemy się bezzębni, dwa cepy w środku pola , Flavio na skrzydle i antypiłkarz Lipski na śpo - to jest potencjał ofensywny naszej drużyny.W zeszłym sezonie dopóki ta beznadziejna taktyka przynosiła punkty to każdy cicho siedział ale końcówka ubiegłych rozgrywek dosadnie pokazała , że każdy może nas pokonać i nie ma co się tu podniecać ostatnim meczem z Jagą bo oni przegrali ponieważ za huja nie chcieli do Europy. Trenerze proszę zabrać się ostro do roboty bo niedługo stanie się Pan wrogiem trybun. Mam ogromna nadzieje , że nasza katastrofalna forma i Twoje idiotyczne decyzje personalne to tylko wypadek przy pracy i niedługo nasza gra zacznie wygląd tak jak chce tego każdy kibic Lechii !!! Jestem bardzo zdenerwowany tym co ta drużyna pokazuje , LECHIA GRAĆ KURWA MAĆ !!!
18 sierpnia 2019, 19:35 / niedziela
Odpadło się z przedsionka Europy i niektórym piłkarzom się odechciało biegać.
18 sierpnia 2019, 19:38 / niedziela
Padlina i nic więcej .Zero ryzyka ,gra Sobiechem jako jedynym napastnikiem to jest parodia to jest gracz ma 20 minut ciągle nie nadąża za akcją albo jest na spalonym gracz typowego zamieszania a nie gry. Oto mój skład na następny mecz.
Almerovic ( czas też coś dla niego)
Fila Augustyn Nalepa Mladenowic
Peszko Wolski Lipski Udovicic
Paixao Egy
Gramy mogą offens potem najwyżej zmiana Kubicki za lLipskiego Haraslin skrzydło i ktoś za Wolskiego z 2 defensywnego pomocnika
18 sierpnia 2019, 19:38 / niedziela
no przy takiej grze to wpierdol od Sląska MUROWANY....są wyraźnie bez formy..atmosfera chyba tez nie za bardzo w tej ekipie...widać to było po spięciu Mladenowicza z Lipskim
18 sierpnia 2019, 19:40 / niedziela
To nie wina trenera.zdobyli puchar superpuchar.zagrali dobry mecz z Broendby u siebie i co niektórym piłkarzykim się w głowach pojebalo ze są gwiazdami i już nic nie trzeba robić.Stokowiec musi do nich jakiś dotrzeć bi zaraz zacznie się nerwówka
18 sierpnia 2019, 19:42 / niedziela
Niestety na stojąco meczu się nie wygra. 10 km mniej przebiegniętych od Rakowa to przepaść . Kubicki , który kilkakrotnie w poprzednim miał wybiegane ponad 13 km teraz jest i tak najlepszym zawodnikiem ,ale z wynikiem o 25% gorszym . Przygotowanie fizyczne jest głównym powodem , ze jest tak słabo ( z Jagą fajne 30 minut później piach ) . Szybkościowo też nie jest najlepiej (Mladenovic, Haraslin opierają na tym swoją grę ) , dodatkowo błędy w ustawieniu (Fila) ,trochę pecha i mamy to co mamy. No chyba , że grają przeciwko Stokiemu jest w co nie chce mi się za bardzo wierzyć .
18 sierpnia 2019, 19:42 / niedziela
Mladenowic to sie nawet z Udoviciciem chciał szarpać jak dobrze pamiętam. Ten typ tak ma. Zresztą Żarko wraca. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po lewej.
18 sierpnia 2019, 19:45 / niedziela
Gramy chodzonego - Raków okresami totalnie nas dominował. Nie rozumiem skąd to głebokie cofanie się. Nie gramy w ogóle pressingiem jakby nie było siły. Nawet po przechwycie gramy do tyłu zamiast szybko wyjść podaniem do przodu. Coś złego stało się z drużyną i nie winiłbym aż tak bardzo Stokowca. Zawodzą najbardziej ci, którzy mieli ciągnąć zespół. Haraslin katastrofa, środek bez Łukasika nie istnieje bo Makowski strasznie chaotyczny i wiecznie spóźniony. Nie nadążamy za rywalem i robimy głupie faule. W zasadzie tylko Kuciak oraz Błażej z Nalepą trzymają poziom. Nie widać swobody w grze bo strasznie się meczymy na boisku. Oglądaniem zresztą też...
Mamy doswiadczonego trenera i on na pewno zna przyczyny tego stanu. Ciekawy jestem jego pomeczowej wypowiedzi. Czas chyba na jakieś posuniecia i zmiany bo rywale w tabeli odjeżdżają a za tydzień gramy z liderem...
18 sierpnia 2019, 19:54 / niedziela
Napiszę jedno zdanie.
Wystarczyłyby chęci-jak ostatnie 15 minut.
18 sierpnia 2019, 19:56 / niedziela
PIkuś jakie 15 minut? W tym meczu nawet dobrych 5 minut nie było.
18 sierpnia 2019, 20:02 / niedziela
Jak to mówią na bezrybiu i rak ryba.Niech będzie 5 minut dobrej gry-łaaaaał ale szał.
Co by było gdyby było to 65 min dobrej gry.
18 sierpnia 2019, 20:37 / niedziela
Jeżeli ze Śląskiem nie zagrają tak "jakby był to ostatni mecz sezonu i tylko wygrana oznaczała by utrzymanie" czyli walka i gryzienie trawy to śmiało można dopisać Śląskowi 3 punkty.
18 sierpnia 2019, 20:37 / niedziela
Są strasznie spuchnięci. Mnóstwo kartek połapanych bo nie nadążali za piłkarzami przeciwnika. W zeszłym roku bazowaliśmy głównie na przygotowaniu fizycznym i farcie. Flavio na skrzydle to strzał w kolano, lepiej dać się ogrywać Azjacie. Gramy lagi w pole karne gdzie w Rakowie stoi chłop prawie 2 metrowy. Sobiech czasami coś wciśnie ale bez przesady. Brakuje rozgrywającego, skrzydeł i przygotowania fizycznego. Szkoda, że Lipski i Wolski przeżywają ciągły regres. Ile meczy oni potrzebują żeby dość do formy?
No i co się dzieje z Łukasikiem który w zeszłym sezonie czyścił wszystko.. Panie trenerze wyciągnąć wnioski i oby więcej nie karał nas Pan taką grą.
18 sierpnia 2019, 20:42 / niedziela
Następcy Lipskiego i Flavio potrzebni od zaraz , Haraslina jak się nie ogarnie też już niedługo.
18 sierpnia 2019, 20:46 / niedziela
Warto dodać to, że tak jak w tym meczu jak i poprzednich gdy gramy tylko jednym skrzydłem bo na drugim na siłę jest wciskany Lipski, Wolski, Paixao czy Gajos to gówno gramy. Tak jest w tym sezonie i tak było w tamtym.

Jeszcze jedno czego nie rozumiem... Dlaczego bronimy całą jedenastką? Dlaczego Sobiech nie czeka na szpicy... Sami sobie odbieramy szansę kontrataków. Każde wybicie piłki to oddanie jej przeciwnikowi.
18 sierpnia 2019, 20:54 / niedziela
Uuu jaka zmiana,jak niedawno napisałem,że panowie piłkarze powinni zapierdalać to jaki był lament ,że mają prawo być zestresowani,psychicznie osłabieni,fizycznie zmęczeni i ogólnie "chuj z wynikiem".
Minęło kilkanaście dni i bulwers w drugą stronę :) Grają padlinę i jednak mają zapierdalać?
Panowie zarabiają w tej nikczemnej,słabej jak ostatnie tchnienie umarlaka lidze taką kasę ,jakby byli dyrektorami banków.Panowie są tak delikatni jak damskie pończoszki.Grypka,kaszelek,wirusik,srusik,nóżka,gł ówka,no jprdl jak trzyletni "bombelek".
Pan Trener (chwała Mu za to co do tej pory zrobił) obiecywał drużynę waleczną,z charakterem ,autorską.Gdzie Ona?
Za Moniza był taki moment ,że na grę Lechii patrzyło się z niedowierzaniem ,żeby papetycznie nie przesadzić ,z zachwytem.
Panowie grają aktualnie wielkie g... i tyle .Ale potrafią co pokazali w meczach z Dunami .Czemu nie potrafią z jakimiś Rakowami ?Bo kuźwa jak kopnie prosto trzy razy w Płocku czy innym Bździszewie to się zaraz "Włosi interesują""jest genialny" itp.Bo panowie piłkarze nie wymagają od siebie poświęcenia a dbają,żeby z dupeńką wyskoczyć do Barcelony i niestety dostać sraczki przez co forma spada .
Panowie ,szanowni koledzy ,grają gów.. a powinni zapierdalać .Słusznie koledzy zauważają,że nas nawet nie trzeba rozszyfrowywać.Ta gra jest jak kieszeń bezdomnego,pusta.
18 sierpnia 2019, 20:57 / niedziela
Myślę , że wszystko wyjaśnią badania krwi :(
18 sierpnia 2019, 21:12 / niedziela
Czas sobie powiedzieć prawde. Brak formy i mysle ze tez brak koncepcji robią swoje. Gramy z takim Rakowem w ktrorym graja takie tuzy....jak kurwa nie wiem kto i od 10 min bronimy sie na 35m. Przebiegamy 10km mniej od przeciwnika dajemy sie totalnie zdominowac. W przodzie nie ma żadnego szybkiego gracza,dopiero jak wchodzi emeryt Peszko to cos sie rusza. Lipski na ławe w odwrotna strone Łukasik. Wolak od 1min na zmiane z Flavio. To podstawowe zmiany od ktorych trzeba zaczać. Na razie jestesmy w czarnej d....

Tylko Lechia!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013