Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-Śląsk Wrocław, sobota 24.08.2019, g.17.30

strona 2/2

25 sierpnia 2019, 16:24 / niedziela
Czarny, dzięki za głos rozsądku. Fakt, to nie było za mądre określenie a w zasadzie nie powinno mieć miejsca dla kogokolwiek związanego z Lechią i tu się bije w pierś bo nie jestem też jakimś przygłupem. Akurat nie mogłem być na meczu, wylałem swoją frustracją przez klawiaturę. Nie wiem jak w Waszym przypadku, ale we mnie nadal siedzi mecz Lechii na Łazienkowskiej kilka lat temu w ostatniej kolejce, gdzie lepszej okazji do zdobycia Mistrzostwa Polski może nie być, a przynajmniej nie wiadomo ile będzie trzeba czekać na następną okazję. A wszystkie marzenia zabrane przez czerwoną wiadomo kogo w tak beznadziejnie głupiej sytuacji z tak słabą Legią jak wtedy, heh. Także na zakończenie, wszystkich dotkniętych fanów i entuzjastów Peszki wczorajszym określeniem przepraszam. A tych co nadal coś uwiera i czują smród śledzia to może siedząc nie rozkładajcie nóg to nie będzie jebać.

Wojtek Kowalczyk kiedyś fajnie w jakimś studiu powiedział, nt. obrońcy ofensywnego bocznego, który fajnie strzela gra do przodu - "ale nikt nie spyta i nie sprawdzi ile bramek spierdolił". Wczoraj Peszko jak ofensywny skrzydłowy, który głównie jest rozliczany z akcji do przodu. Marnował większość jak nie wszystko, pojedynki 1na1 przegrane, wrzutki albo przeciągnięte albo świeca w ręce bramkarza. To tylko jeśli chodzi już stricte o jego 1 pierwszą połowę. Ale z tego co tu czytam, to każdy widzi co innego.
25 sierpnia 2019, 16:57 / niedziela
To skoro zostałem wywołany do tablicy..
Tak Masz absolutną rację
Ja także uważam , że 2 lata temu już witaliśmy się z gąską
I grzechem było nie pierdolnąc wtedy przesłabej i wystraszonej cwelki
Ale to może wtedy , właśnie Sławek , jako jeden z nielicznych chciał grać a nie się ustawiac bezpiecznie....I może stąd wyjebał się w nogi temu Ofoe czy chuj wie jak mu tam
Sądzę , ,ze gdyby wtedy biegało 11 Sławkow , to nawet jakby się tak odpalali...mielibyśmy to
Nawet w 10- ciu , a moze i 9- ciu
26 sierpnia 2019, 08:19 / poniedziałek
Lipski powoli przypomina w grze Pietrowskiego z czasów gry w Lechii. Wiecznie przestraszony, suszący zęby do jupiterów. Ktoś taki nie może odpowiadać za kreowanie gry! Wolski jest idealny do tej roli! Jak zaliczy stratę to tylko kosztem faulu.
26 sierpnia 2019, 11:15 / poniedziałek
mecz jak mecz..jest niewielki progres..będzie przerwa na repre trzeba zrobić korekty..dalej potrzebny napastnik i skrzydłowy..odpierdolcie się od Peszkina...
26 sierpnia 2019, 12:01 / poniedziałek
Skrzydłowy , napastnik ,lewy i prawy obrońca jak Filip i Fila odejdą.
Jak jeszcze Lukas by odszedł to 2 skrzydłowych -czyli w sumie 4 zdążą czy znów będzie lament że nie potrzeba.
Zaraz Flavio za kartki będzie pauzował .Sobiech i Arak kontuzja a oni nie wiem na co czekają.
26 sierpnia 2019, 14:24 / poniedziałek
Parę słów do gościa,który oceniał grę naszych Panów Piłkarzy.
Od kiedy to Kubicki jest od kreowania gry?!
Jasne,że ma spadek formy,ale swoje(12km)wybiegał,w porównaniu do paralityka,grającego na alibi.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022