Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, sobota 31.08.2019, g.17:30

strona 1/2

28 sierpnia 2019, 12:14 / środa
Przed przerwą na repe czeka nas wyjazd do Gliwic. Piast ostatnio jakby złapał formę i wygrał 3 mecze z rzędu.
Najwyższa pora aby Lechia zaczęła też punktować za 3 pkt.
Mam nadzieję, że mecz nie będzie miał statusu podwyższonego ryzyka tak jak ostatni w Super Pucharze Polski .
28 sierpnia 2019, 13:52 / środa
Będzie remis jak zwykle.
strzelą na 1-0 i będą bronić co jak zwykle się nie uda.
28 sierpnia 2019, 22:10 / środa
Poszukuję jednego miejsca w aucie na wyjazd do Gliwic. Proszę o kontakt na mail marcin0060@wp.pl
29 sierpnia 2019, 13:17 / czwartek
Obstawiacie gdzieś Panowie? Może znacie jakąś fajną stronkę z bonusami bukmacherskimi?
29 sierpnia 2019, 14:30 / czwartek
stronkę znamy, tylko wymagane są FiFowskie kody, podanie PINu do karty płatniczej i podpisanie weksla in blanco u buka
31 sierpnia 2019, 11:36 / sobota
Jeszcze 6 godzin
31 sierpnia 2019, 16:01 / sobota
Ciekawe ustawienie.
31 sierpnia 2019, 16:32 / sobota
Bez ofensywnego pomocnika i nominalnego napastnika. Ustawienie mocno defensywne. Gramy skrzydłami i cala nadzieja w Łukasiku( jego strzale w przewrotce).
Ciekawe na ile Wolski ma tym razem sił? Na 15 minut? Panie Piotrze czy nie za bardzo zachowawczo?
31 sierpnia 2019, 16:47 / sobota
Ustawienie stricte defensywne...wygląda ,że gramy dziś o to przede wszystkim aby nie przegrać.
31 sierpnia 2019, 16:50 / sobota
Niestety , ale sprawdza się to co pisałem w jednym z wątków. Mamy słabych trenerów od przygotowania fizycznego i to widać w każdym meczu , ciężko im się gra i remis będzie wielkim sukcesem ...
31 sierpnia 2019, 17:02 / sobota
Stokowiec coraz bardziej irytujący..w zasadzie od początku był z wiecznym graniem na remis i minimalizmem, ale wiadomo, że w zeszłym sezonie wyniki go broniły choć ilość wygranych psim swędem meczy wiadomo ile razy była.
31 sierpnia 2019, 17:32 / sobota
Jakiś dobry link? Ktoś coś?
31 sierpnia 2019, 17:35 / sobota
Wygramy to dziś , skład jest dobry
31 sierpnia 2019, 17:36 / sobota
Pan trener ewidentnie nie uczy się na własnych błędach.
Nie rozumię dlaczego 5 defensywnych nie ma w podstawowym :)
Pije od południa więc proszę o większą niż zwykle tolerancje ;D
Ave Lechia
31 sierpnia 2019, 17:43 / sobota
kurwa Lukas..... 0 :2 juz powinno być...ja pierdole....
31 sierpnia 2019, 18:48 / sobota
Peszkooooo
31 sierpnia 2019, 18:49 / sobota
Brawooo Sławek!! Jedziemyy
31 sierpnia 2019, 18:59 / sobota
A my swoje! I zaczynamy jazdę po mistrza!
31 sierpnia 2019, 19:00 / sobota
Zarko należało mu się! Pięknie
31 sierpnia 2019, 19:18 / sobota
Co to jest za karny do kurwy nędzy?!
31 sierpnia 2019, 19:21 / sobota
To nie mogli szybciej przerwać gry np. autem wiedząc że może być var ?
31 sierpnia 2019, 19:23 / sobota
Sraczkowski w formie. Niech posłucha Albańskiego, że jeśli piłka trafia najpierw w inną część ciała, a potem w rękę to nie ma karnego.... A przepraszam to nie Pieszczocha....
31 sierpnia 2019, 19:25 / sobota
Kurwa, jeszcze ten wolny na Fili, co za kurwa warszawska. Chuj wam w dupę 3 punkty i jazda w górę tabeli
31 sierpnia 2019, 19:26 / sobota
Raczkowski drukarz nie dał rady.
31 sierpnia 2019, 19:31 / sobota
Panie Piotrze miał Pan pomysł i okazał się skuteczny. Ale proszę tez oszczędzać nasze serducha. Myslałem ze zjadę na zawał... Brawo za walkę! I jednak Raczkowski nie dal rady choc bardzo sie starał w koncówce...teraz 3 punkty z przebierańcami i marsz po mistrzostwo.
ps. I jeszcze słowo o Peszce - można mu zarzucić wiele rzeczy ale dzis po raz kolejny pokazał jak zależy mu na grze w Lechii. I pokazuje to na boisku. Brawo Sławek! Na pohybel krytykujacym i ublizającym frajerom!
31 sierpnia 2019, 19:35 / sobota
Dobry mecz. Twierdza w Gliwicach padła po roku. Raczkowski podniósł niepotrzebnie ciśnienie. Aczkolwiek u nas też się włączyła obrona Częstochowy jak zwykle. W każdym razie tak w tej paralidze trzeba grać. Znaczy czekać na błędy próbującego grać w piłke rywala i bezlitośnie je wykorzystywać. Próba gry w futbol przy takim sędziowaniu to nie w tym kraju. Grasz, wygrywasz a potem typy z telewizorami coś zauważają. Gdzie miał tą rękę (nawet jeżeli była) schować ? Miał na baczność się rzucać ???
31 sierpnia 2019, 19:40 / sobota
Jest "Okiem spikera" to pozwolę sobię na "okiem niedoszłego trenera". Każdy poprzedni szkoleniowiec od czasow Kubickiego no i może wczesnego Kafara wydawał mi się glupszy ode mnie. Jak każdy kibic wiedziałem lepiej , a już w ogóle po meczu! Dać mi tę naszą Lechię i nie ma bata mistrz jest nasz!
Mądrzejszy byłem do Stokowca. Dziś dla mnie to mistrzostwo (jakby mi siedział w głowie :)!
Zaryglować tyły , nawet trójką defensywnych , a z przodu trzech szybkich grajków.
Zmiany idealne, wbrew płaczkom ryzykując totalne zjeby (trzech defensywnych), zdejmuje najlepszego na placu Peszkę (ale już bez sił) , potem po 2:0 wchodzi dodatkowy obrońca (tak to już był moment by stawiać autobus). Ukłony ,zero populizmu , po prostu plan! Widać było ,że Pan Stokowiec napiął się do granic na Duńczyków (jak większość z nas) i przez moment brakowało motywacji(Bełchatów), ale teraz to jest powrót z mega siłą.Dalej tak grać i may mistrzostwo. Na marginesie by nie być gołosłownym widząc skład Lechii poszło 300pln po kursie 3,4.
ps.gwizdków nie komentuję ,boją się Lechii już na starcie, karny z dupy-skandaliczny! Najgorsze jest to ,że te warszawskie telewizjne pedały w ładne słowa ubiorą ,że Stefański miał racje bo karnego nie było ,a teraz ewidentny i grubas Sławek rozłoży ręce ,że takie przepisy. Gówno prawda , drukują szmaty i trzeba na to brać margines. Brawo Lechia!
31 sierpnia 2019, 19:42 / sobota
Witam wszystkich. W sumie szczęśliwe zwycięstwo a szczęście sprzyja lepszym:-) Końcówka meczu to horror ale... jesteśmy w niebie:-)
31 sierpnia 2019, 19:46 / sobota
Karny za wybicie barkiem- brawo VAR, brawo Racz(warszaw)kowski.
Żółta kartka dla Fili za ogranie przeciwnika, proszę bardzo - chyba tylko gwizdek wie za co.
Dobrze, że wytrzymali ciśnienie, bo ja bym się zagotował.

Brawo za wygraną. Tak trzymać.
31 sierpnia 2019, 20:04 / sobota
Mam takie pytanie. Czemu nie zagrała w ostatnich minutach Wolski? Piłkarz kreatywny który mógł by uspokoić grę, przetrzymać piłkę lub stworzyć zagrożenie w polu karnym Piasta. Przecież ma talent i umiejętności. Na boisku robi różnice.
31 sierpnia 2019, 20:11 / sobota
Dla mnie odpowiedz jest prosta. Bo jest słaby w defensywie. Na Amicę pewnie wyjdzie w pierwszym składzie.
31 sierpnia 2019, 20:47 / sobota
Uff, wreszcie wygrana na ciężkim terenie. Miejmy nadzieję, że wszystko wróci na właściwe tory i rozpoczniemy marsz w górę tabeli! Brawo za grę i zaangażowanie dla drużyny!
31 sierpnia 2019, 21:09 / sobota
Dzis zobaczylismy Lechię z zeszłego sezonu. Jednak powrót do trójki Makowski, Kubicki, Łukasik się sprawdza. Problem tylko istneje w przodzie, gdzie nie ma Flavio ani Haraslina w formie. Lekką zwyzkę prezentuje Sobiech, trzeba próbować dalej różnych wariantów.
Dziś w meczu było troche szcześcia i nieszcześcia (w postaci decyzji sędziego o karnym) w sumie 3 pkt i to jest najwazniejsze.
W ogóle uważam ze piłka nozna poszła w kwestii rzutów karnych w złym kierunku, którego nie rozumiem.
Widac jak gracze wiecej kombinuja jak zrobic karnego niz jak strzelić gola, stad takie nastrzelania w bok obroncy itp. dzisiejszy karny to w ogóle absurd, pierdoli się o intencji obrońcy itp a potem gwizdze karnego dlatego ze obrońcy piłka zeszła z głowy na bark.
Nie rozumiem tego i uwazam to za patologię . Psuje to cała piłke nozną.

Wracając do tematu, dzis cała druzyna zasługuje na + (jeszcze nie brawa) za 3 pkt i dalej konsekwentnie do przodu.

TYLKO LECHIA!
31 sierpnia 2019, 21:35 / sobota
To nie piłka nożna., a polska liga. Na świecie zasadniczo jest normalnie. I nie trzeba do tego by to stwierdzić codziennie oglądać ligi angielskiej - wystarczył mecz z Duńczykami u nas. I nie czarujmy się, ten karny był wydrukowany. Czy sędzia gwizdnąłby go przeciw komukolwiek prócz Lechii? A Legii by gwizdnął?
31 sierpnia 2019, 21:46 / sobota
Edwin - zgadzam się co do Pana Sławka ;D śmieszy mnie jego osoba i te żałosne wypociny w studiu. Czuje zażenowanie słuchając wypowiedzi tego idioty. Osobiście nie byłem ucieszony z wyjściowej jedenastki , i cały czas z pełną świadomością dopominał się gry Wolskiego w podstawowym składzie!!!
Gorszy od Lipskiego nie będzie a minuty na boisku przybliżą mu powrót do wysokiej formy. Bawimy się dalej ;) dobrego wieczoru i niedzieli.
31 sierpnia 2019, 22:00 / sobota
Krystek_91
31 sierpnia 2019, 17:02 / sobota
Stokowiec coraz bardziej irytujący..

WYPIERDALAJ
31 sierpnia 2019, 22:19 / sobota
No -nareszcie -była chęć i spokojne realizowanie celu.Dobrze że strzelili na te 0-2 bo znów był by remis .
Powinno być ze 3-4 .
Może wreszcie to ruszy.
Jak zostanie Mladen Filuś i Lukas to jeszcze dobry skrzydłowy i jedziemy.
1 września 2019, 00:03 / niedziela
Gdy w meczu ze Śląskiem Udo wszedł dopiero w końcówce meczu, to było to dla mnie zupełnie niezrozumiałe. To miał być nasz nowy motor napędowy. W tym meczu stanowił już istotny trybik i gra była już dużo lepsza. Wynik też. Ta seria meczów z trudnymi przeciwnikami może obudzić naszych przysypiających rycerzy. Wybiegane kilometry, trochę więcej strzałów no i ostatecznie utarcie nosa „miszczom” smutnego Waldka powinna dodać pewności piłkarzom. To jest też wielka szansa powrotu na zwycięski szlak. Oby się tak stało.
1 września 2019, 10:16 / niedziela
Gdzie ten dureń widział tego karnego to ja nie wiem...Udovic to chyba będzie mój ulubiony piłkarz z Lechii ! Sobiech też elegancko ! Peszko jest jaki jest, wielu go krytykuję, może nie wychodzi niekiedy, ale są momenty błysku tak jak wczoraj i jeszcze wcześniej, a starań i serca nie można mu odmówić !! Piękny prezent na moje dzisiejsze urodziny ;) Oby tak dalej, z wielką wiarą w kolejne mecze!
1 września 2019, 11:08 / niedziela
Niestety ponownie muszę pisać o sędziach zamiast o meczu. Kiedy w końcu sędziowie pozwolą normalnie grać w piłkę. Takich zagrań się nie odgwizduje jako karnych na litość boską. Czy oni się jakoś sprzymierzyli przeciwko Lechii w tym PZPN bo tyle kartek za byle co to chyba żadna drużyna nie dostaje. Brawo za walkę do końca dla drużyny i cenne punkty. Niech PZPN się uświadomi ze dopoki będziemy mieli takie sędziowanie to o sukcesach w Europejskich Pucharach możemy pomarzyć. Tutaj nie da się grać bo jak zawodnik się przewraca to jest faul. Sędziowie są tak beznadziejnie słabi na boisku a to odstawiają pajace na VAR to kolejna żenada. Wczoraj gdyby nie VAR żadnego karnego by nie było. Trzeba wspierać ducha sportu a nie bawić się w aptekę.
1 września 2019, 11:51 / niedziela
CzechuLG czy można być wiekszym ścierwusem od ciebie? Chyba nie. Nie dosyć, że wyzywasz ludzi po szalu to żadnego powodu to jeszcze to robisz po fakcie po meczy i znając wynik. Nikt cię tu nie chce wypierdalaj.
1 września 2019, 12:04 / niedziela
Można być jeszcze szmatą krystkiem.
Jak trzeba mieć zjebany łeb żeby taki nick mieć...
1 września 2019, 12:06 / niedziela
o ja jebie :DD
1 września 2019, 13:15 / niedziela
Mecz pokazał,że nie są zajechani,nie są źle przygotowani a jedynie w głowach po odpadnięciu z el. LE siadło.W takim skwarze tak biegać no,no .Kuciak super .Peszko walczak ,Udo to samo,Sobiech to ma jednak nosa ,generalnie bardzo dobry mecz w wykonaniu Lechii.
Mnie dobijał pan trener Strejlau niech pochłoną Go czeluście zapomnienia bo kulwicy dostaję jak słucham pana Strejlaua.Ten kto Go zatrudnia powinien zostać wybatożony ,wygnany z planety Ziemia no albo chociaż skazany na codzienne wizyty w operze minimum 3 h .
Dopiero jak zajarzyłem ,że mam opcję wyłączyć fonię to stało się pięknie :) Starość.
Meczyk fajny ,nawet zacny .Kibice dawali czadu i było słychać Naszych Wyjazdowców ,brawo !!! no ale potem przez pana trenera komentatora już nie.Niech Go dopadnie rwa kulszowa ale taka w systemie ciągłym.Źle Mu nie życzę temu tylko rwa.
ps Czy moglibyśmy ustalić,że się nie wyzywamy ,bo to tak trochę słabo wygląda jak kolega po szalu lży kolegę .
No oczywiście z wyjątkiem kodziarzy ,tęczowych ,lewusów bo tych wolno zawsze i wszędzie jako wyjątki od reguły :)
Ogólnie fajny mecz ale ten kuźwa Strejlau,Panie Boże spowoduj cuś aby ten ... więcej nie komentował..bo ten ... mnie... do białości taki z Niego.../
1 września 2019, 15:47 / niedziela
Mecz pokazał, ze warto nie poprzestać na 1 strzelonej bramce, bo siły sprzyjające gównolandii (awaria oczyszczalni dla niekumatych) będą się starać do ostatniej minuty. Cieszy postawa Kuciaka, który 3ma formę, Sobiecha i Peszkina, który wybrał jedyny dobry sposób odpokutowania swych grzechów przez skuteczną grę. Przełamanie z mistrzem na obcym terenie po dobrej grze. Brawo chłopaki!
1 września 2019, 16:04 / niedziela
Trener co rusz nas trochę zaskakuje, nie bardzo rozumiałem, dlaczego tak późno wpuścił Udovicicia ze Śląskiem.Teraz plan taktyczny wypalił. 3 punkty są, na Piascie, który ostatnio przecież miał bardzo dobrą serię.
Co do Peszkina, nie wyzywałem go, ale wydawało mi się, że już u nas nie pogra...a tu proszę, strzela nawet bramki.
I o to chodzi w tej zabawie. A on czy Sobiech, mają odwagę strzelać z daleka, bo właśnie trzeba tego próbować.
Oby tak dalej. I proszę, żeby tak samo potrakrować kuchenkorza.
Tylko Lechia!
1 września 2019, 20:59 / niedziela
@Kary - najlepszego!

@1966 - też tak mam, zawsze wyciszam szkiełko jak Strejlau komentuje.

Co do meczu to już wszystko zostało napisane. W końcu była walka, zaangażowanie. Szkoda, że Lukas pod formą. Irytuje mnie też Mladen tymi swoimi pretensjami do innych, ale mam nadzieję, że on zwyczajnie bardzo mocno chce.
2 września 2019, 07:15 / poniedziałek
@Einherjer dziękuję za życzenia ;) Pozdrawiam !

A co do Pana "Strejlała" to ja wezmę go trochę w obronę. Jednak był to asystent Kazimierza Górskiego, ja rozumiem, że on tam mocno z "padległą" związany, ale jakoś tylko i wyłącznie przez osiągnięcia szanuję, a komentarzu to tak staram się jakoś za bardzo nie słuchać - choć barwa głosu do komentowania - ciekawa.

Teraz odpocząć! Następnie zgnieść pyry na puree - haha
2 września 2019, 15:05 / poniedziałek
Strejlau jest zajebisty! Uwielbiam sluchac meczow z jego komentarzem ("Podania diagonalne" itd.). Swietna analiza taktyczna i w ogole wydarzen boiskowych w jezyku przystepnym dla zwyklego kibica. I wszystko to z klasa charakterystyczna dla ludzi z innej/poprzedniej epoki (ur. 1940).
3 września 2019, 06:06 / wtorek
Biore Strejlala w ciemno bo jak slucham paru kretynow w KANAL + to pan Andrzej jest profesorem i jak wyzej napisano byl z Kaziem Gorskim a za to chwala do konca zycia
Co do sedziowania to mam dziwne przeczucie ze cale nasze kolegium sedziowskie
moze prowadzic mala zemste za potraktowanie kurwy albanskiej przez klub,kibicow i co
niektore media.Siegajac pamiecia to niektorzy sedziowie jak Zlotek,Przybyl,Dobrynin byli w stosunku do Lechi fair a po ostatnim meczy ktory sedziowal Zlotek cos sie zmienilo na
nasza niekorzysc.Obym sie mylil.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.442