Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk- Amica Poznań, sobota 14.09.2019, g.17.30

strona 2/2

8 września 2019, 17:57 / niedziela
Krystek91 napisał "Wjechali najwięksi huligani jeszcze brakuje CzechuLG i Cygnusa."

pomimo ,że nie pamietam aby sie wdawał w polemike z tych nickiem, poczułem sie wyróżniony ;)

Toooo myyyy Kibice z Gdańskaaa znani z chuligaństwa, za LECHIĘ!!! Za BKS!!!..."

TYLKO LECHIA!
8 września 2019, 20:42 / niedziela
Pójdziemy aż po życia kres...
8 września 2019, 21:20 / niedziela
Panie i Panowie. Poziom tej dyskusji jest poniżej wafla, jest bardziej niż chujowy. Kochacie Lechię? To zapraszamy do dopingu na stadionie. Amica czy lech -jeden chuj.
8 września 2019, 22:38 / niedziela
Nowe pojebane pokolenie - ide w gosci- nie podoba mi sie zachowanie gospodarza wiec na siłę chce go zmieniać - mentalność feministek, wegetarian, tolerancyjnych itp. Każdy z kim sie nie zgadzam jest zły - jak napisal Stara Szkoła- niech se założą swoje forum i gadają i te 3-4 osoby :)
8 września 2019, 23:30 / niedziela
Gdyby Lech i Amica to był jeden chuj juras to nikt tematu by nie drążył. Z takim podejściem "jeden chuj" przechodzi się do tolerowania dziwactw.
9 września 2019, 06:41 / poniedziałek
Ja uważam że z gównem się niedyskutuje. Z szacunku do SIEBIE i ludzi których pamięć sięga troszkę dalej niż do "wczoraj" napisze tylko lech i amica to dwa chuje i jedno kurestwo.
9 września 2019, 08:38 / poniedziałek
Przecież od kilkunastu lat wiadomo, że w e-klapie występują kuchenki a nie Lech... o czym tu w ogóle dyskutować ? Wracając do meczu myślę, że jest on kluczowy. Po zwycięstwie z Piastem pokonanie kuchenek pozwoli złapać przysłowiowy wiatr, a jak już się rozpędzimy to nikt nas nie zatrzyma w tym sezonie :) Mam nadzieję na dobry mecz w naszym wykonaniu i super frekwencję. Może Wolski w I składzie ? Ogólnie myślę, że wystawianie Haraslina w ataku nie jest głupim pomysłem - ofensywny wariant składu w postaci : Haraslin, Peszko, Udovicic, Wolski dawałby nadzieje na ładną, szybką i efektywną grę kombinacyjną. Do boju Lechio !
9 września 2019, 13:36 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 września 2019, 14:00 / poniedziałek
Krystek idź stąd, nikt cię tu nie szanuje i nie chce, szoruj stąd, ale już
9 września 2019, 14:33 / poniedziałek
Czy jest szansa, że to forum wróci na swój, normalny, kibicowski poziom czy mam być już do końca życia skazany na takie łajzy życiowe?
Są moderatorzy, duście to coś w zarodku, bo jak widać rozmnaża się jak bakteria coli w przydomowym szambie.
Ave Lechia!!
9 września 2019, 15:42 / poniedziałek
9 września 2019, 16:43 / poniedziałek
Krystek - czego nie rozumiesz w slowie wypierdalaj?
9 września 2019, 21:20 / poniedziałek
W TV mówią że na zarazki dobry jest domestos.
10 września 2019, 21:07 / wtorek
Byl Thomas13, byl Boldi byly kolejne wcielnia Boldiego, byl milicjant z Bialegostoku i jego kolejne wcielenia jest Krystek i pewnie nie bedzie ostatnim Mohikaninem.

Wracajac do meczu. Pyry sa do ogrania, ale musimy zagrac lepiej niz zuchy Brzeczka wczoraj (emocje byly prawie takie jak przy ogladaniu M jak Milosc).

TYLKO LECHIA!
10 września 2019, 21:23 / wtorek
10 września 2019, 21:51 / wtorek
Krystek91 idź poszukaj sobie kolegów na pejsbuku bo tutaj nikt nie chce czytać Twoich wypocin. Bez odbioru.
10 września 2019, 21:54 / wtorek
Krystek masz zapewne rację i właściwie powinno to ci wystarczyć. Nie przeżywaj aż tak bardzo takiej sprawy. Chyba nie czujesz potrzeby pełnienia jakieś misji, aby nawracać forumowiczów na swoją wersję historii. Lech zdech(ł) potem nazwa Amica została PODMIENIONA. Dość po cichutku. Mi to zupełnie lotto, bo mam swój równie „rzyczliwy” stosunek do dawnego Lecha, który przed laaaaaaty wyślizgal nas z awansu do II ligi, jak i przechrzczonej Amici.
Jak masz opór, to „kuchenkorz” w miejsce równie swojskiego „kolejorza” raczej nikogo tu nie urazi.
Dla mnie z historii bardziej przykre są transfery do Poznania a szczególnie styl, jaki im towarzyszył, to co wygadywali w Poznaniu nasi byli, zawodnicy tacy jak Trałka, Pinokio, Manuszewski no i ( to już wiocha totalna) Janicki. Inny typ to Jurek Kruszewski. Jak dla mnie klasa i to nie tylko z powodu tego, co pokazywał na boisku.
A teraz to cieszę się, że w zeszłym sezonie wreszcie wygraliśmy w Poznaniu. I liczę na podtrzymanie tej passy również w Gdańsku, chociaż według mnie drużyna nie gra jeszcze tego, co teoretycznie potrafi. Czuję jednak, że mobilizacji nie zabraknie a to już 30% zwycięstwa.
10 września 2019, 23:02 / wtorek
Krystus 7 wrzesnia tegoz roku postanowiles stad wypad zrobic badz konsekwentyny i zamilknij. Znaczy prosze tez zacnych forumowiczow by olac goscia cieplym moczem i w zadne dyskusje sie nie wdawac bo to pozywka dla gamonia jest.
11 września 2019, 08:51 / środa
@ Lille-1 - Jacka Manuszewskiego zostaw w spokoju, do Poznania przeszedł M. Makuszewski.
11 września 2019, 11:17 / środa
Dobra widzę, że zrobiła się tu debata nad tym kto prawdziwy i kto prawdziwszy. Więc powiem tak - jeśli pisanie Lech kogoś ubodło to uderzam się w pierś i od teraz będę pisał amica - mi to obojętne bo tak samo mi obojętne co się dzieje w Poznaniu i naprawdę nie przywiązywałem do tego większej wagi. Także już nie stresujcie się tym i skupmy się na meczu bo ważne są punkty. Serio nie mam ochoty się kłócić jak na gdyńskim bazarze.

W tabeli ścisk i walka o TOP8 na razie jest mocna. Zwycięstwo pozwoli wskoczyć przed kuchenki i to by była dobra informacja. Jeszcze raz sobie przeanalizowałem co i jak i wychodzi mi że gra ofensywnie w tym meczu może się opłacać - amica traci najwięcej goli z czołówki, u nas ofensywnie jest potencjał choć chyba jeszcze trochę niewykorzystany. Czas to zmienić.
11 września 2019, 11:36 / środa
To był Jurek Kruszczyński.
11 września 2019, 18:09 / środa
właśnie przeczytałem ten wątek od początku i o ja pierdolę. Pewnych rzeczy nie można od zobaczyć a przychodnia już zamknięta...

Wygramy z kuchenkami na luzie 3-0, przełamie się Haraslin, z bańki strzeli FLavio i oczywiście Łukasik przewrotką ;-)
11 września 2019, 21:10 / środa
BastionPrawicy i Czarny68 - Panowie dzięki za korektę, wstyd mi za takie przekręcanie nazwisk, szczególnie w takim kontekście. A chciałem innym odświeżyć pamięć ... :(
11 września 2019, 21:29 / środa
To pokolenie Czarnobyla,promieniowanie zjebało im mózgi.Tylko Lechia
11 września 2019, 21:30 / środa
Pikuś i Krystek zbanowani. Niech się biją łopatkami w piaskownicy.
12 września 2019, 12:51 / czwartek
Bardzo dobry ruch z tymi banami dla tych prawdziwków !
Jest wyznaczona obsada sędziowska na nasz mecz odnośnik
Wygramy, wygramy. Pyry pokonamy !
13 września 2019, 19:33 / piątek
Łatwo nie będzie, zawsze z kuchenkami cięzko nam się grało.
Oczywiście 3 punkty jutro, przy wyniku 2:1
14 września 2019, 11:38 / sobota
Ludzie,czy na ,,stronie głównej"piszą dzieci z podstawówki?
Kiedyś pisali Lechii z małej litery.
Teraz napisali: Przyjedz na Lecha SKM-ką.
Przyjedz na mecz z Lechem SKM-ką.Tak chyba to powinno wyglądać.Może się przypierdalam o szczegóły, ale mnie takie olewanie denerwuje.
Idę na Lechię kolego!
14 września 2019, 12:46 / sobota
Oj Czarny zapomniałeś, ze nie ma żadnego lecha ? Powinno być - "przyjedź SKM-ką na mecz amici"...
14 września 2019, 12:58 / sobota
z Amicą
14 września 2019, 14:15 / sobota
Witam
Czy ktoś się orientuje czy jest jakiś depozyt w którym można zostawić bagaż(walizkę) przed meczem?
Nie mogę się nigdzie dodzwonić żeby uzyskać informację
14 września 2019, 14:43 / sobota
Wie ktos moze czy panienki od kuchenkarzy przyjada ze sledziami?
14 września 2019, 14:53 / sobota
Około 1500 kartofli ma zająć sektor gości+kilka kilkadziesiąt szprotek śmierdzących.
Martwi natomiast nasza frekfencja...
14 września 2019, 20:26 / sobota
Jak widać w tym sezonie musimy strzelać po dwie bramki. Szkoda straconej bo była przez to nerwówka. W pierwszej połowie nie podobało bardzo mi się sędziowanie. W drugiej taktyką Stokowiec uśpił nie tylko przeciwnika ale i kibiców (obu drużyn).
14 września 2019, 21:20 / sobota
@bigbadwolf, miałeś ,,nosa". Gratuluję. Ave Lechia!
14 września 2019, 21:28 / sobota
Ogólnie dobre to było. Powinni co prawda zabić mecz do przerwy pakując conajmniej na 3:0, ale jest przyzwoicie. Jeżeli forma będzie rosła to czeka nas ciekawy sezon. Emocje emocjami, ale od czasu do czasu chciałbym obejrzeć mecz ligowy na spokojnie. Schemat końcówki niestety się powtarza we wszystkich meczach, które w tym sezonie wygraliśmy- Płock, Gliwice, Amica. Wszystko kończone nerwowo. Dopóki takie mecze wygrywamy to jest fajnie, ale jak nam w przyszłości uciekną jakieś punkty przez stratę kontroli nad ułożonym meczem to na sam koniec będziemy sobie pluli w brodę i znów mówić "a gdyby..."
14 września 2019, 21:42 / sobota
Wynik fajny - gra już trochę mniej,zwlaszcza 2 połowa .Od 55 minuty to jakbyśmy grali 9.5 zawodnika czyli 0,5 Gajosa biegajacego od piłki i wogole nigdzie nie biegajacego Sobiecha .Niestety ale Artur sił ma na 30 minut i dalej jest tylko obciążeniem dla drużyny .Niestety panie trenerze proszę popatrzeć i wprowadzać zmiany szybciej bo dziś szczęście Duszana i jego umiejętności pomogło ale ciężko będzie gdy będziemy od 55 minuty grali praktycznie bez napastnika.
14 września 2019, 21:43 / sobota
Stara ku..a doje...a lEch pOznań...
Kartofle znowu wpierdol.....ha..ha..ha..
14 września 2019, 21:59 / sobota
Zaczy wynik ok ale Stokowiec moim zdaniem popelnil blad nie zdejmujac Kibickiego pupilek i takie tam ale zagral dzis slabo i tyle, po jego stratach kuchenkorz cos tam gral, ale byle tak dalej z wynikami no i pretensje mam do Lukasika czas na gola z przewrotki:)
14 września 2019, 22:16 / sobota
Kubicki nie tylko dzisiaj-od dłuższego czasu najsłabszy zawodni Lechii.Stokowca bronia-jak zawsze-dobre wyniki,ale przegina w wystawianiu Kubickiego.Facet nie ma w ogóle przeglądu pola,a w momencie gdy jest przy piłce-dostaje oczopląsu i gubi się jak dziecko.Praca z psychologiem-konieczna,nie licząc braku wyszkolenia technicznego.Drugi błąd Stokowca w tym meczu-to wpuszczenie Wolskiego za Udovicica-który lepiej sobie radził.Wolski to typowa "gwiazdeczka"-gra tylko pod siebie.Trzeci miernota-to Gajos,powielenie Kubickiego.Pozostali w drużynie zasługuję na pochwałę,z wyróżnieniem jak zwykle Kuciak,Nalepa,Mladenowic-klasa i Sławek Peszko-mimo ogólnie słabej formy-w ostatnich trzech meczach strzela gole.walczy i oddaje serducho dla Lechii-za to mu się należą pochwały,niestety beret wciąż się grzeje i ledwo zdążyli ze zmianą....
14 września 2019, 22:18 / sobota
Tak, o wynik drżałem do ostatniego gwizdka - tak jak pewnie wszyscy.
Co to Kubickiego, to faktycznie miał dużo niebezpiecznych strat i gdybyśmy stracili gole, to on byłby głównym winowajcą pogubionych punktów. Powinien być zdjęty zamiast Gajosa. I nie Makowski, ale za za niego Wolski,
A za Udovicića na ostatnie minuty dałbym szansę gry nowemu nabytkowi.
No ale wygrali, więc nie ma powodu krytykować.
Stokowcem nie jestem więc pewnie nie wiem co w trawie piszczy.
14 września 2019, 22:20 / sobota
Zgadza się, najwiekszym minusem meczu jest brak gola Łukasika, oczywiście przewrotką!
Poza tym dzis wygralismy z bezzębnym zespołem z Wielkopolski tylko 2:1, choc powinno byc 3:0.
No trudno, 3 pkt ciesza, cieszy postawa Sławka, Duszana, formacji obronnej, srodek pola jeszcze moze pokazac sie lepiej (bo stac ich).
generalnie, BRAWA i dalej do przodu. Urywania d... nie było, ale NEC TEMERE NEC TIMIDE!

TYLKO LECHIA!
14 września 2019, 22:42 / sobota
Co Wy tak jedziecie po tym Kubickim? Facet haruje na boisku a ze ma ostatnio słabszy czas? Bardziej martwi mnie Haraslin bo chłopak kompletnie zatracił swoje walory. Nie ma tej szybkości dzięki której odjeźdżał rywalom. Mladenović znowu błyszczy i na naszą buraczaną ligę to jest kozak. Za tydzień kolejne 3 punkty z Koroną i meldujemy sie w czołówce. Jak widać potrafimy grac ofensywnie i strzelać gole po składnych akcjach. Poprawimy skuteczność i jedziemy z wszystkimi.
15 września 2019, 12:06 / niedziela
Wszystko ok,tylko jest jedno ale.
Akcje ofensywne rozgrywają stoperzy.
Wolski musi nie źle tankować.Pół roku minęło,a on dalej ma alko we krwi i dostaje 10 minut.Tak się nie da grać,kurwa mać!
15 września 2019, 22:49 / niedziela
Stara ku..a do.....a lEch pOznań.....
A tak na marginesie to dzisiaj w Canal+ pokazali końcówkę meczu jak nasi sobie w dziada grali na połowie Amici i gul im skakał niemiłiosiernie.
W tabeli Śląsk i Lechia nad Pyrami,śledziami i skisłą......i tak niech pozostanie na wieki..
Stara ku..a doje...a lEch pOznań.....ha..ha..ha..
16 września 2019, 00:12 / poniedziałek
Dorzucę jeszcze jedno ale ... frekwencja. Sobota, świetna godzina, niezła pogoda, o przeciwniku nie wspominam, bo to nie powinno mieć znaczenia, a tu raptem 14000. Nie kumam o co chodzi. Gdzie jest błąd?
16 września 2019, 07:04 / poniedziałek
Gdzie błąd? A skąnd ludzie mają wiedzieć że jest mecz? Czy jest jakiś marketing?
16 września 2019, 09:59 / poniedziałek
Jak tego Sławka nie lubić : wczoraj w legii+ extra do śledzia Ignacika''strzeliłem więcej goli niż wszyscy pomocnicy w reprezentacji razem wzięci a skrzydła mamy najmocniejsze w lidze''.Co prawda to prawda.
16 września 2019, 14:13 / poniedziałek
Dzisiaj w Misji Futbol Mateusz Borek calkiem serio mowil, ze po tym co Peszko zagral z Lechem Poznan i patrzac na stan pomocnikow w kadrze to Slawek w pelni zasluguje na powolanie do reprezentacji Polski. :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011