Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Legia W-wa - Lechia Gdańsk sobota 28.09.19 17:30

strona 1/2

22 września 2019, 19:32 / niedziela
Mam nadzieję, że nasi piłkarze pamiętają jeszcze mecz w Gdańsku wiosną w rundzie dodatkowej i na pełnej kurwie, przejadą się po Legii tak jak za Kafara.
Typuję 4-1 po bramkach dwóch Słowaków, Wolskiego i Peszki.
22 września 2019, 21:03 / niedziela
Jestem za ! Piłkarze pamiętają . Dojebią im !
Wygramy 1:2 . Lechia Władcy Północy !
22 września 2019, 23:32 / niedziela
Co to jest za drużyna?
Co jej drukują tak,
Czy z varem, czy bez vara!
Kurwa stara!
I nie ma drugiej takiej
Co jej drukują tak.....
Nasi powinni pamiętać, że jak się gra z pieszczoszką, to trzeba zdobyć trzy prawidłowe bramki, żeby jedną uznali. stefański ty wiesz co!
Jazda z kurwami!

AVE LECHIA
23 września 2019, 16:32 / poniedziałek
...
Stefańskiego dziewczyna,
Legia świnia !
23 września 2019, 17:22 / poniedziałek
Czas leczy rany ale jak widzę „Legia”, to też myślę Albański. Jak myślę o tamtym meczu ostatniej rundy w warszafce, to w perspektywie tego, co się po tym wszystkim stało, to ta menda po prostu wykastrowała naszych piłkarzy na całą końcówkę nie tylko tego meczu ale i całej rundy finałowej. Oczywiście mieliśmy krótką ławkę a piłkarze od 11-tej kolejki przez kolejne 20 kolejek byli pod presją lidera, ale sądzę, że przy uczciwym sędziowaniu wygraliby ten mecz a na nowym zastrzyku adrenaliny obronili pozycję do końca. Dlatego nigdy dość przypominania tego przekrętu i piętnowania jego sprawcy.
Tym bardziej, że poza przewodniczącym sędziów wszyscy zgadzali się, że mówiąc eufemistycznie, Stefański popełnił błędy, co istotnie wpłynęło na wynik meczu. Przypominać, aby teraz nie było takich ułatwień dla ich pieszczochy, bo się prędzej czy później sama zeszcza.
Co do meczu, to sądzę, że nasi się przełamali, ze scyzorykami zagrali dobrze i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawalczyć o pełną pulę. Życzę im powodzenia, wierzę że po kilku takich remisowych partiach szachów ( nie liczę " dzieła ch.A" ) tego dokonają, a na zachętę kilka luźnych, przerobionych wersów zaczerpniętych z Pieśni Legionów
Przejdziem Wisłę, przejdziem Legię – będziemy mistrzami
dał nam przykład nasz Mourinio, jak zwyciężać mamy
Co nam obca menda wzięła – szablą odbierzemy.
23 września 2019, 17:24 / poniedziałek
Sorry, przecież on miał czelność i to zrobił NA NASZYCH OCZACH, tu w Gdańsku.
23 września 2019, 20:22 / poniedziałek
Czekam na obsadę sędziowską tej kolejki... wtedy dopiero coś Wam napiszę pod rozkminkę.
23 września 2019, 21:22 / poniedziałek
Tu nie ma co rozkminiać,tu trzeba strzelać!
24 września 2019, 09:25 / wtorek
HTTP://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/844951/pko- ekstraklasa-czarny-scenariusz-dla-legii-cafu-wypad a-z-gry-na-okolo-pol-roku?utm_medium=push&utm_sour ce=pushpushgo&utm_campaign=SF-push
wyjść, za ... ć swoje 3 punkty i wracamy myśląc już o następnym
24 września 2019, 09:34 / wtorek
Poprawka inku ...odnośnik
24 września 2019, 10:32 / wtorek
Oby osłabienia kadrowego nie rekompensowali im panowie z gwizdkami. Jak wygląda sytuacja zdrowotna w Lechii? Kilkoro zawodników odpoczywa w PP (pewnie i bez problemów zdrowotnych by tak było) - pytanie czy dmuchamy na zimne czy coś się dzieje?
26 września 2019, 12:36 / czwartek
Bez większej niespodzianki

28.09, godz. 17:30, Legia Warszawa – Lechia Gdańsk – Szymon Marciniak (Płock)

Na VARze Musiał
26 września 2019, 13:28 / czwartek
Czyli przegrała gra w 13.
26 września 2019, 14:06 / czwartek
Czyli sędzia się wybroni...
26 września 2019, 16:40 / czwartek
Ekspert od spraw wszelkich pan Sławek już teraz wie że decyzja Szymona była prawidłowa bo takie są najnowsze wytyczne Fifa co omawiali właśnie na ostatnim szkoleniu.
26 września 2019, 17:43 / czwartek
Co to jest za drużyna?
Co jej drukują tak,
Czy z varem, czy bez vara
Kurwa stara!
I nie ma drugiej takiej
Co jej drukują tak
Jebana legła sie wypina
Lechia kurwe dyma...
26 września 2019, 18:24 / czwartek
Duet zaiste dobrany...Marciniak "pierdole VAR widziałem lepiej" i ślepy Musiał "nic nie widziałem". Jak pisze Czarny - trzeba strzelić 3 prawidłowe gole.
27 września 2019, 20:12 / piątek
Przy tej obsadzie sedziowskiej trzeba strzelić 3 prawidłowe bramki i nie stracić zadnej, by wygrać 1:0. Obstawiam, że uznaja tylko gola , którego przewrotką strzeli Łukasik.

A tak serio to naprawdę trzeba bedzie byc wyraźnie lepszym by wywieźć jakies punkty.
Wierzę, że tak będzie.

TYLKO LECHIA!
27 września 2019, 20:59 / piątek
Albański! Co?....Ty już wiesz.....
Szymon Marciniak....to lepszy kabaret niż Marian Kociniak...
28 września 2019, 08:11 / sobota
Zwycięzca dzisiejszego meczu zostanie liderem, przynajmniej do jutra.
28 września 2019, 11:15 / sobota
Długo już czekamy na zwycięstwo z kurwami. Za długo.

Po raz kolejny przypominam, że przedwojenny klub piłkarski Legia Warszawa, nawiązujący do tradycji Legionów Polskich, został rozwiązany w 1938 roku. Dzisiaj gramy z komunistycznym tworem CWKS-em (tak jak pewien klub z Poznania to Amica, nie Lech).
28 września 2019, 14:53 / sobota
Skoro tak twierdzisz,
to coś mi mówi, że z tym CWKS-em wygramy 1:0.
28 września 2019, 15:35 / sobota
Jeszcze 2 godziny
28 września 2019, 17:01 / sobota
Wszyscy razem!
Kto wygra mecz... LECHIA!!! Jazda z kur... LECHIJKO jazda z kur... !
28 września 2019, 17:05 / sobota
Bracia jakiś link do meczu?
28 września 2019, 17:12 / sobota
Mecz jest na TVP2:-)
Lechia wygra mecz dziś święto mamy:-)
28 września 2019, 17:13 / sobota
Zdaje sie ze na stronie TVP jest darmowy stream w HD.
28 września 2019, 17:44 / sobota
Dzieki Fila ...
28 września 2019, 17:58 / sobota
Wniosek na ta chwile : stolarski to dziwka ( kulturalnie napisane )
28 września 2019, 18:22 / sobota
Tylko zwycięstwo!!! LECHIJKO tylko zwycięstwo!!! Dobra pierwsza połowa tylko może zbyt mało skuteczności. Czekamy na więcej goli.
28 września 2019, 18:25 / sobota
Fajnie klepią fragmentami, bardzo mało wybijania na pałę. Mecz otwarty, wierzę że strzelimy o 1 bramkę więcej.
28 września 2019, 18:39 / sobota
Brawo! Jedziemy z kurwami.
28 września 2019, 18:51 / sobota
Jedna kurew złamała nos Nalepie i zobaczyła tylko żółta kartkę za ten bandycki faul. Teraz Nalepa ze 4 tyg w masce a Kante będzie się rechotał bo wątpię, żęby jebana Komisja Ligi dała mu karę jak Żarko albo Sławkowi, Chciałbym się mylić.
28 września 2019, 18:52 / sobota
Kurwa jak ten pindol varciniak nie widzial tam czerwonej kartki?

Z pełną siłą Nalepa kopnięty w twarz a tu tylko żółta...

Ale Sławek go wybroni.

Trzymaj się MICHAŁ.
28 września 2019, 18:54 / sobota
Z pewnością złamany nos i jakaś przerwa . Masakra
28 września 2019, 19:24 / sobota
Lidera mamy :D Zdrowia Michał !!!
28 września 2019, 19:25 / sobota
Dożyliśmy...odnośnik
28 września 2019, 19:28 / sobota
No i pięknie, tak miało być.
Oby Michał doszedł szybko do siebie.
Tylko Lechia!
28 września 2019, 19:30 / sobota
Țo jest mega drużyna. Pięknie. Brawo. Michał teraz maska i na boisko
28 września 2019, 19:35 / sobota
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 września 2019, 19:36 / sobota
Gloria winners. Za dobry mecz, za walkę, za poradzenie sobie z trudną sytuacją po bestialskim faulu napalonego opalonego, za 3 punkty, za powrót, choćby na razie tylko chwilowy, w miejsce, gdzie jest nasze miejsce. Rzadko typuję wynik, nawet nie staram się tego analizować ale dzisiaj nie zawiodło mnie moje przeczucie. Przyszło samo i powiedziało: nie martw się o wynik - wygrają
28 września 2019, 19:44 / sobota
Piękny wieczór. Jazda z kur... z Warszawy. Mamy lidera. Druga połowa lepsza niż pierwsza w naszym wykonaniu. Legia nie miała żadnej sytuacji 100% w drugiej części. Augustyn piłkarz meczu. Reszta naszych piłkarzy w wysokiej formie. Aby tak dalej. Pan Trener Stokowiec ma "łeb na karku".
Tylko LECHIA!!! Jazda z kur... z Warszawy!!!
28 września 2019, 19:44 / sobota
Generalnie dziwne że Marciniak dość normalnie sędziował. Oczywiście poza czerwienią którą powinien dać.
28 września 2019, 19:49 / sobota
Piękna sprawa, gratuluję i dziękuję. Tutaj ciągle są rezerwy, musimy dążyć do takiego grania piłką cały czas jak w pierwszej połowie. Wychodzenie spod własnego pola karnego podaniami na 1-2 kontakty dzisiaj, akcja gdzie poszło kilkanaście takich podań aż do strzału głową Gajosa, super, poziom OverEkstraklasa.
Oczywiście na VARze Musiał "nie umiem oceniać brutalnych zdarzeń" dał popis, bałem się że nam ten mecz rozdupcy, ale jednak oprócz trochę za dużego cofnięcia w końcówce graliśmy swoje. Brawo!
28 września 2019, 20:14 / sobota
Michał trzymaj się!!!!!!!!!!
28 września 2019, 20:16 / sobota
Ciekawe jaki mecz w nagrodę do sędziowania w Lidze Mistrzów dostanie pan sędzia "wiem lepiej" marciniak?
28 września 2019, 20:34 / sobota
Świetny mecz Lechii. Nasi stoperzy pokazali klasę. Wielkie gratulacje dla drużyny i sztabu szkoleniowego. Nalepa oby nie była to jakaś dłuższa kontuzja. Maloca chyba tez kontuzjowany by mógł go zastąpić.
28 września 2019, 22:05 / sobota
Dobry mecz, brawa za walkę. Ambicją i walką wyszarpaliśmy ten mecz. Zabrakło mi trochę jednak spokoju i uszanowania piłki pod koniec spotkania. Uważam, że jeżeli chcemy być topową drużyną w naszym kraju musimy te końcówki mieć trochę bardziej pod kontrolą. Według mnie hegemonia legii już minęła na dobre i siły w naszej lidze się zmieniają. legia wcale nie jest taka mocna jak kilka lat temu, skład mają mocno średni. Trochę bujam w obłokach ale naprawdę Stokowiec jak utrzyma ten skład i przyjdą jeszcze wzmocnienia na zimę możemy rozdawać karty w tej lidze. Ale wiadomo jak to jest w naszej lidze zaraz po dobrym sezonie zawodnicy odchodzą na zachód my ściągamy do ekstraklasy znowu "młodych perspektywicznych" hiszpanów, litwinów itp. I tak w kółko
28 września 2019, 22:37 / sobota
Szkoda ze Mladenovic kartkę dostał. Ciekawy jestem kogo trener wstawi na kolejny mecz zamiast niego.
28 września 2019, 22:56 / sobota
Udovicić może zostać cofnięty do tyłu. Tak bywało gdy grał w Sosnowcu.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022