Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Legia W-wa - Lechia Gdańsk sobota 28.09.19 17:30

strona 2/2

29 września 2019, 00:52 / niedziela
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Czarnuch powinien być wyjebany z boiska ale wiadomo...Marciniak ze ślepym Musiałem. Sławuś w studio wytłumaczy, ze w zagraniu Kante nie było intencji faulowania.
29 września 2019, 00:55 / niedziela
I dobrze że Mladen się wykartkował..Jestem pewny , że dostałby żółtą przed derbami...dla mnie jest ok..u nas sobie z tym poradzimy , tam pójdziemy na kolejną wojnę
29 września 2019, 02:26 / niedziela
Spokojnie, bez nerwów, może ostatnie 10 minut na lekkim ciśnieniu.
Coś się dobrego zaczyna, oby się nie z...waliło. Bardzo dobry mecz. Grali, po stracie bramki robili swoje. Oby tak dalej !!! To będzie dobry sezon. Zawitamy jeszcze do niejednej Kopenhagi :-)

Starcie Kante z naszym bohaterem (tak, mam tendencję do przesady), wygladalo na zwykłe starcie. Oby szybko nasz bohater doszedł do zdrowia !
29 września 2019, 06:17 / niedziela
Czy można się obudzić w lepszym nastroju, gdy raptem chwilę wcześniej twój ukochany klub wygrywa ze śmiertelnym wrogiem na jego terenie? Nie, nie można :-). Zwycięstwo z tym czymś zawsze będzie smakować wyjątkowo. Nazwy tego g..... nie wymieniam, gdyż zwyczajnie nim się brzydzę. Myślę, że sprawiedliwość w tym momencie zatoczyła koło, po wałku dekady z zeszłego sezonu, kiedy to przestępca, niejaki stefański, okradł Lechię w najbardziej bezczelny z możliwych sposobów. Tylko Lechia!!!
29 września 2019, 08:55 / niedziela
Jezu jak się cieszę.I pięknie jest,nieskromnie bardzo jest :)
I to był zespół .I to była walka. No kiedyś się uśmiechnąłem jak B.Augustyn w wywiadzie powiedział,że gdzieś tam myśli o kadrze,nie ma się co głupio usmiechać widzę,chłop jest epicki.Nalepa/Augustyn normalnie nie wierzę,że jeszcze niedawno inaczej niż dwie łamagi nie dało się Ich określić.
Jakie to miłe setny raz powtórki oglądać,jak pierogi z jagodami smakuje.Przekozacko .I super doping wyjazdowicze! Brawa!!!
29 września 2019, 10:01 / niedziela
Bardzo solidne, wypracowane i w pelni zasluzone zwyciestwo. Lechia od pierwszego gwizdka miala plan na ten meczu i konsekwentnie go realizowala. Co ciekawe strata bramki w najmniejszym stopniu nie zmienila obrazu gry. Lechia po prostu grala swoje, czyli o pelna pule - ten zamiar byl widoczny od poczatku meczu. Szkoda ze w wyniku kontuzji Nalepy (tez bym sie sklanial do czerwonej dla Kante), na boisku nie mogl sie pojawic Wolski.

W nastepnym meczu zapewne zobaczymy Udo na lewej obronie, Haraslin na lewej pomocy i Peszko na prawej pomocy.

Kto w nastepnym meczu bedzie zagrozony kartkami przed derbami?
29 września 2019, 10:31 / niedziela
Wg moich wyliczeń wygląda to tak : Augustyn 1, Chrzanowski 1, Fila 2 , Gajos 2, Kubicki 1, Kuciak 1, Makowski 2, Mladenović 4, Nalepa 1, Peszko 2, Paixao 3, Sobiech 2, Wolski 2, Łukasik 1
, Haraslin 1.
Ale mogę się mylić bo liczone na palcach :)
29 września 2019, 10:35 / niedziela
Flavio 3
Od paru kolejek zagrożony
Z tym że na stronach które oficjalnie podają te liczby , przy Flavio jest 2...
Burdel jak chuj Pewnie do dziś, nie potrafią doliczyć sie jego kartek z lawki w Płocku
Bo oprócz tamtych dwóch , miał jeszcze w meczu przyjażni
29 września 2019, 10:38 / niedziela
Z tego co też sprawdziłem to tylko Flavio ma 3 kartki na ten moment
29 września 2019, 12:00 / niedziela
Niech Stokowiec nie robi jaj i oszczędza Flavio za tydzień.
Flavio w derbach musi zagrać!!
30 września 2019, 11:03 / poniedziałek
Nalepa znokautowany ale ten radomski dupoliz po7ległej, stwierdza że UEFA zaleca żeby "zejść o poziom niżej z karaniem, jeżeli są wątpliwości czy zawodnik wykonujący tzw. nożyce, widział przeciwnika czy nie ..."

Ręce opadają. Zakładam, że KL nie będzie się zajmować sprawą. Gdyby było w drugą stronę i Flavio powaliłby bandytę - boiskowego Jędrzejczyka, to mógłby skoczyć z żoną na 3-tygodniowy relaksik w cieplejszy klimat.
30 września 2019, 13:08 / poniedziałek
Tylko nie podpowiadaj Flavio ani innym, co mają zrobić, aby udać się na taką wylegiaturę. Wystarczy, że jego braciszek zamówił krótki wypad z lady, z którego nie wypadało mu się wycofać. Mieliśmy też już miłośnika wczasów w Afryce, który w ten sposób załatwiał zwolnienie. Nie, nie, na pohybel Kan(t)ciarzowi, Varciniakowi ale w czasie sezonu pracujemy nad najlepszą formą i utrzymujemy pełną dyspozycję. Trener powie: do boju, to do boju i idziemy w siwy dym.
30 września 2019, 14:42 / poniedziałek
Łukasik z przewrotki powinien je... Jędrzejczyka skoro znów się nie pokusił o strzelenie gola
5 października 2019, 07:42 / sobota
Roman Zieliński o świńskiej oprawie odnośnik
5 października 2019, 15:39 / sobota
Wolę proste oprawy, bez kontrowersji... z oczywistym przekazem: odnośnik

Gratki. ;-)
5 października 2019, 16:35 / sobota
I to jest słuszna koncepcja ..
5 października 2019, 16:57 / sobota
to mistrzostwo świata było...-:)
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020