Gdańsk: niedziela, 8 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, niedziela, 20.10.2019 g. 15:00, Derby Trójmiasta

strona 1/6

6 października 2019, 19:15 / niedziela
No to teraz moja kolej. 3:0 bankowe, strzeli Peszko, Flavio i Haraslin na odblokowanie..
6 października 2019, 19:33 / niedziela
Ok. A co w drugiej połowie ?
6 października 2019, 19:35 / niedziela
No i 0:3 bo chyba nie o samobóje Ci chodzi.
6 października 2019, 19:55 / niedziela
Nie czepiaj się szczegółów tęczusiu.
6 października 2019, 20:16 / niedziela
Logiczne chyba, ze chodzilo mi o 3 bramki dla nas :).
6 października 2019, 20:31 / niedziela
Po tym co było na meczu z Gryfem i widziałem osobiście co tam się działo , to ten mecz skończy się walkowerem dla nas.
Tym razem ten cały delegat z PZPN nie będzie się zastanawiał co ma zrobić, tylko przerwie mecz.
Jest już wniosek Policji do wojewody aby nasi kibice nie weszli na mecz z szpArka .
Decyzja ma być w tym tygodniu .
Zanim dojdzie do tego walkowera to i tak będziemy wygrywać na boisku !
Do boju Lechia Gdańsk !
7 października 2019, 13:07 / poniedziałek
obciągarka się zepnie na maxa, trzeba tylko umiejętnie przywalić w odpowiednim momencie
7 października 2019, 13:48 / poniedziałek
Oni się zawsze spinają na maxa i chuj z tego jest
7 października 2019, 15:09 / poniedziałek
W internetach piszą że trenerem obcągarki ponownie został Wojciech Stawowy.
Zielińskiemu podziękowali przed samymi derbami. Boja się kolejnej kompromitacji ,która w sumie jest nieunikniona.
7 października 2019, 15:58 / poniedziałek
Z gówna bata nie ukręcą, a Ojrzyński sobie radzi nieźle.
7 października 2019, 16:06 / poniedziałek
Kupować bilety w wolnej sprzedarzy za bramką,zaraz obok sektora dla "Gości",za bramką musi być biało-zielono.A taka możliwość jest.Prezes szparki ogłosił komunikat że oprócz karnetowców (tych jest 4 tyś),wszystkie bilety na derby trafią do wolnej sprzedaży,z wyłączeniem 742 szt,dla zorganizowanej grupy kibiców gości.Każdy mieszkaniec-bez względu na miejsce zamieszkania,ma możliwość nabycia biletu na mecz derbowy.
Panowie,kupować bilety za bramką i razem z "klatką"może nas być 2 tyś.Ale trzeba się spieszyć aby śledź nas nie wyprzedził....
7 października 2019, 17:00 / poniedziałek
misiulek a ty juz kupiles ???
7 października 2019, 17:09 / poniedziałek
Pomysł nawet niegłupi.Tylko k#$@y mają możliwość sterowania dostępnością miejsc-sektor obok gości jest na chwilę obecną wyłączony ze sprzedaży lub miejsca zostały wyprzedane(w co wątpię).
7 października 2019, 17:26 / poniedziałek
Szparka rpbi wszystko by wreszcie zasmakować zwycięstwa w derbach.Zieliński-jako "Kozioł"ofiarny będzie zastąpiony Stawowym,a wszystko to specjalnie przed samymi derbami,aby zadziałał efekt nowej miotły.Tonący brzytwy się chwyta......ha...ha...ha..
Nasi powinni przyjebać z gubej rury jeszcze w pierwszej połowie,aby śledź nie robił sobie nadziei.....
A po cichu liczę że nasze Lwy wymyślą coś znowu oryginalnego na to by podkreślić panowanie Lechii w trójmieście.....
7 października 2019, 17:31 / poniedziałek
odnośnik

2 tysiące łącznie z klatką! i to bez 1000 CHWM, którzy już wynajęli szybowce i - jeżeli tylko misiulkowa nadąży z szyciem spadochronów - dokonają niespodziewanego (jak Hiszpańska Inkwizycja) desantu na schronisko bezdomnych rybiogłowych kurew.

O tempora...
7 października 2019, 17:59 / poniedziałek
@Stara Szkoła, niezły mem. W sumie, w śledziowe to może się nazywa sprzedaRZ. Tam różne cuda można napotkać.
7 października 2019, 18:14 / poniedziałek
@JOHN 3-16: sugerujesz, że "śledziulek"? ;-)
8 października 2019, 02:14 / wtorek
Nasza chuliganka w liczbie 1 tyś. chłopa powinna się kręcić w okolicach stadionu. W momencie bluzgów na Lechię, chuligani powinni wjechać z bramą i wyjebac debilom plombę na ryj. Misiulek mistrz strategii :)))
8 października 2019, 06:35 / wtorek
Misiulek - wszystko pod kontrolą, Wejherowo już się nie powtórzy odnośnik
8 października 2019, 07:07 / wtorek
Ale to forum mogą rybogłowi bez rejestracji przeglądać i cały misterny plan spalił na panewce.

Wczoraj miałem okazję pogadać z Łukasikiem. Poprosiłem go, że gdy nadarzy się okazja, to niech spróbuję w derbach strzelić z przewrotki. Mój typ, to 0:2. Flavio i właśnie Łukasik (oczywiście z przewrotki).
8 października 2019, 10:51 / wtorek
Stawowy zobaczył ten burdel w Gdyni i zrezygnował haha
8 października 2019, 11:38 / wtorek
@Stara Szkoła, broń Boże niczego nie sugeruję, bo mógłbym chłopa skrzywdzić nieopatrznie;) Odnośnie bramki Łukasika z przewrotki, to jestem jak najbardziej za, a gdyby jeszcze mógł to zrobić z rzutu rożnego bezpośrednio, albo z karnego.
8 października 2019, 14:51 / wtorek
Tymczasowo Myśliwiec będzie próbował ogarniać ławicę. Ciekawe co jeszcze pamięta z Lechii.
8 października 2019, 15:50 / wtorek
Podobno Stawowy - po skrupulatnym dokonaniu wszelkich niezbędnych pomiarów - stwierdził iż ma za krótkie kalosze na tak głęboki poziom gówna.
8 października 2019, 16:39 / wtorek
Ja myślę, że mu zaproponowali część wynagrodzenia w naturze. No i się chłop nie zgodził.
9 października 2019, 10:09 / środa
Powiedział: "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić." A oni że nie mają telefonów. No to powiedział "nara".
13 października 2019, 01:05 / niedziela
Piękna tradycja na olimpijskiej w Gdyni, Warchoły Lechistanu potrafią poprawić humor przed derbami.
13 października 2019, 08:51 / niedziela
sialalalala kurwa świnia
sialalalala jebał ją pies
sialalalala kurwa świnia
sialalalala jebał ją pies

jebał ją pies
jebała cała wieś
arka kurwa z gdyni
od tego jest
13 października 2019, 12:36 / niedziela
Toś mi WKS przypomniał starego dobrego dr. Hackenbush'a

O kurwa mać
jak zapierdala czas
a kurwy biegną wciąż
a kurwy biegną wciąż

Przez całe dnie
uczyły kurwy się
w pierdol zarabiać
w pierdol zarabiać

ref.
Jebał was pies
jebała cała wieś
arka Gdynia
kurwa od tego jest

Jebał was pies
jebała cała wieś
arka Gdynia
kurwa od tego jest
13 października 2019, 12:47 / niedziela
Marek stare dobre czasy...
Zaśpiewajmy Bracia razem
gdyńska arka kurwą jest
skurwysyński klub rybaków
czeka w Gdańsku pewna śmierć
niech przyjadą
a zajebiemy ich
nawet mała garstka gówna
nie ma prawa zostać z nich...

i jeszcze czerwone jabłuszko...
i 20 czerwca roku pamiętnego...
13 października 2019, 13:24 / niedziela
I jeszcze...

Choćby was tu było
całe dwa tysiące
będziecie spierdalać
jak szare zające

oraz...

Choćby was tu było
jak na drzewach liści
będziecie spierdalać
bo idą Lechiści
13 października 2019, 22:58 / niedziela
Jeszcze to:
Weź pod pachę arkę swą
Idź nad morze, utop ją
I zaśpiewaj wtedy jej
Jednej kurwy mniej!
Alleluja! Alleluja!
Alleluja BKS!
14 października 2019, 14:42 / poniedziałek
Coś się kończy,coś zaczyna.....
14 października 2019, 14:52 / poniedziałek
Wojewódzka psiarnia wysłała pismo do wojewody żebyśmy nie weszli na mecz .Dokładniej zaapelowali o to do wojewody.
14 października 2019, 16:10 / poniedziałek
Kurwom nie chce się pracować?
Do dymisji skoro nie potrafią zapewnić porządku.
14 października 2019, 19:20 / poniedziałek
A ktoś pamięta piosenkę z lat 70-ch?

...Idź Lechijko idź na bój....
całą aRkę weź na huj...
..potem cały stadion spal...
..niech te kurwy mają bal...
14 października 2019, 20:52 / poniedziałek
Arka Gdynia napisane w tytule tematu dużą literą. Gdzie forumowi chuligani z wątku z Lechem ?
14 października 2019, 20:57 / poniedziałek
Jestem
Melduję się!!
Wypierdalaj na jasełka!!
14 października 2019, 20:58 / poniedziałek
Dlaczego ja ? Wszyscy u góry zgodnie z twoimi zasadami powinni ponieść kase takiej zniewagi
14 października 2019, 21:02 / poniedziałek
Ja natomiast czekam na decyzję herosa z Lublewa , Drelicha Dariusza . Miłościwie nam panującego wojewody, niedoszłego senatora w sprawie wniosku komendanta wojewódzkiego dotyczącego derbów. Podobno taki leży u niego na biurku.
14 października 2019, 22:14 / poniedziałek
Trzymam kciuki za sąsiada z Lublewa :)

piłka nożna dla kibiców
15 października 2019, 11:30 / wtorek
Ja napisalem "Kurwa Swinia" ale zostalo zmienione :)
15 października 2019, 15:06 / wtorek
Lechia Lublewo to słabo trzymałeś te kciuki za tą pzpr-owską szmatę kciuki. Klatka zamknięta.
15 października 2019, 15:19 / wtorek
Co za cwel z tego wojewody.
15 października 2019, 15:27 / wtorek
Ja kurwa nie pojmuje tego co się wydarzyło , Psy zajebane kurwy leniwe ...
15 października 2019, 15:36 / wtorek
Szkoda szczępić ryja... władza jak zwykle zabrania ludziom pójść na mecz
15 października 2019, 16:26 / wtorek
Naprawdę spodziewaliście się innej decyzji? Dariusz jest w drelichu... ale mundur jest gotowy w razie potrzeby.

@Marcin_Jasek: wydawać by się mogło, że rok urodzenia 1981 (według profilu) oznacza jeszcze przynależność do czasów gdzie w szkołach uczono czytania ze zrozumieniem.
Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy nazywaniem drużyny - z którą (z jakiegokolwiek dziwnego powodu) utożsamiają się kibice Lecha Poznań - a która tymże Lechem po prostu nie jest, a pisaniem nazwy klubu naszych bezdomnych rybiogłowych sąsiadek z wioski za Sopotem według zasad pisowni polskiej? Czy po prostu próbujesz zabłysnąć jak tzw "bengal domowej roboty"?
15 października 2019, 16:50 / wtorek
Tu nie chodzi o lenistwo policji. Nie ma kasy na opłacenie po prostu nadgodzin i to w niedzielę. Myślisz, że niektórzy nie chcieli by dorobić ? I być może komuś pałą przylać (jak znam życie to są tacy co by za darmo przyszli tylko w nadziei na to)? Plus koszty sprzętu (pewnie znów by śmigłowiec uruchomili i inne wynalazki na kołach) i takie tam drobiazgi. Za to co poza stadionem organizator imprezy masowej nie odpowiada. Pieniądze z budżetu policji idą.
15 października 2019, 19:44 / wtorek
Wyjazd nie jest odwołany, po prostu nie jedziemy na mecz a na zwiedzanie tego nikt zabronić nie może. Wolnego nie będzie dla nikogo. Wszyscy do Sopotu.
15 października 2019, 20:09 / wtorek
Gdyby mecz był przed wyborami to byłby temat kto ma wystarczającą ilość wyjazdów , a tak kolejne cztery lata...Przynajmniej to Panowie zapamiętajcie ,to my opłacamy psy z podatków i nasze Święte prawo to mieć możliwość iśc na mecz!
Proszę by nikt tego nie traktował jako agitacje bo już jest pozamiatane, ale chętnie posłucham co ma do powiedzenia emeryt albo 1966, bez napinki ale to ciąg przyczynowo-skutkowy, sami dajecie mandat takim skurwiałym decyzjom
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.288