Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, niedziela, 20.10.2019 g. 15:00, Derby Trójmiasta

strona 2/6

15 października 2019, 20:41 / wtorek
edwinsopot święta prawda !!!
odnośnik
15 października 2019, 21:46 / wtorek
Edwin, serio uważasz, że przed wyborami wyrok byłby inny ? Ogół tzw. normalnego społeczeństwa uważa nas kibiców za żulię i bandytow, czyli każdy ruch uderzajacy w nas jest przyjmowany z poklaskiem.
Moje zdanie ? Każdy powinien mieć prawo do obejrzenia swojej drużyny. Ograniczenie mojego prawa w tym względzie to k....o.

Odbiję. Dość polityki, ale sam zacząłeś:-) Korwin, na ten przykład (to przeciez guru Konfederacji, za ktorą optujesz), kazalby raczej strzelać do kibiców, niż pozwoliłby na wolność przez nas rozumianą. Górników chciał powystrzelać jakiś czas temu, bo coś tam spalili w trakcie protestu. Nie chciałbym być blisko służb podległych Korwinowi w sytuacji zadymy z niebieskimi organami. A nie, zaraz, dla kibiców byłoby inne prawo :-) Daj spokój, mądry chłop jesteś, a wierzysz i stoisz przy tym bufonie, który wszystkich poza sobą i gromadka wyznawców uważa za bezwolną tłuszczę.

Koniec z polityką, teraz tylko derby ze starą... sąsiadką :-)

Dobrej wszystkim i na zdrowie !!!
15 października 2019, 21:59 / wtorek
Śmiałeś się ze mnie ,że nie czytam , a mi o Korwinie jedziesz, nie będę spamować tylko zerknij co na ten temat powiedzialem. Nigdy nie poprę żadnej władzy ,która mi zabrania chodzenia na mecze, Ty to zrobiłeś i jest to przegrany temat, pozdro jednak bo dyskusję szanuję mimo różnicy zdań

ps.serio przed wyborami byłoby inaczej, jestem przekonany
16 października 2019, 00:04 / środa
Derby – wspomnienia i mega emocje. Ile ich mam na liczniku? Już nie zliczę
Siła by mówić. O ile derby bez nielimitowanego udziału kibiców obu drużyn są tylko ich namiastką, to derby z odgórnym sekowaniem udziału kibiców drużyny zapisanej w protokole jako drużyny gości są zwykłą karykaturą. To godne politowania ograniczanie wolności wyboru. Niszczenie tradycji. To też ingerencja w działalność gospodarczą klubu gospodarza spotkania. Po prostu krew zalewa. Natomiast jeszcze gorsze odczucia wywołują u mnie piłkarze snujący się po boisku, jakby grali z Niecieczą lub jakimś Radomiakiem, nie wyłączając tych urodzonych w Gdańsku. Ach Wiśnia – gdzie piłkarze z tamtych lat. Dlatego mam nadzieję, że zagra Peszkin. Niczego nie brakuje też Duszanowi, chociaż z uwagi na jego specyficzną pozycję, nie powinien się zbytnio jarać. Tacy piłkarze nie przechodzą obok takich meczy. Są ich solą.
16 października 2019, 09:04 / środa
A gdyby tak wszyscy udali się do Sopotu na zwiedzanie kurortu i okolic.Skoro problemem dla nich było przypilnowanie 700 zorganizowanych osób to teraz zobaczymy jak sobie poradzą z kilkoma tysiącami rozsianymi po mieście i mogącymi się przemieszczać w każdym kierunku.
16 października 2019, 11:24 / środa
myśle, że dobrym pomysłem byłby jakiś transparent na meczach z pozdrowieniami dla drelicha
16 października 2019, 11:42 / środa
Szczegółowe info z lechia.net

odnośnik

I tak się zastanawiam - jak oni maja problem z grupą 800 osób to jak chcą ogarnąć finał LE za te kilka miesięcy. Tu się nie da zabronić przyjazdu kibiców gości :D
Kilkadziesiąt razy bardziej złożony problem bo ze 40 000 luda będzie. Ale to już nie będzie problem pana Dariusza najprawdopodobniej.
16 października 2019, 11:47 / środa
Na derby może nie wejdziemy ale nikt nie może zakazać nam jechać do Gdyni. Wszyscy do Gdyni.
16 października 2019, 12:20 / środa
Może wspólne zwiedzanie Gdyni, na przykład oceanarium? Jeśli dobrze pamiętam kibice z Poznania pojechali do Szczecina zwiedzać muzeum.
16 października 2019, 12:57 / środa
Mieli kurwa rok żeby przygotować się do tego meczu z każdej możliwej strony : organizacyjnej ,bezpieczeństwa logistyki i itd....ktoś powinien za to beknąć..rok czasu to od za....bania..to nie nastąpił jakiś CUD ze Lechia zagra z arką i w drugą stronę na wiosnę to było wiadome ...to jawne walenie w ch..ja...i jeszcze pozwolili sprzedawać bilety by po 2 dniach zakazać wstępu na stadion ...a co tam miejcie jeszcze trochę problemów...S K A N D A L to łagodne określenie...pozdrowienia dla ......wojewody
16 października 2019, 13:19 / środa
Misiu drogi, kto ma za to beknąć? Wojewoda za wydanie decyzji? Milicja za wydanie opinii? Czy może PKP-SKM za remont peronu (notabene to jest argument rodem z Monty Python`a)? Nic z tych rzeczy, ręka rękę myje, wskazanym zainteresowanym stronom takie zagrywki są jak najbardziej po drodze.
16 października 2019, 13:23 / środa
napisałem : ktoś powinien za to beknąć..ale ze nie beknie to jasne jak jak słońce.. a powinni beknąć wszyscy których wymieniłeś...
16 października 2019, 15:20 / środa
Popieram pomysł wspólnej wycieczki do Gdyni
16 października 2019, 16:04 / środa
Jaskółki ćwierkają coś o zaginionej śledziowej oprawie - taka nowa świecka tradycja?? :)
16 października 2019, 16:09 / środa
Remont stacji....
To nie ma innej możliwości dotarcia na śledź arena?
Sołtys asfalt zwinął?
Argumenty z dupy wzięte... tak jak z dupy
jest kurwa świnia.
16 października 2019, 16:41 / środa
Poza "argumentem" o remoncie SKM Redłowo i argumentem o koniecznosci zablokowania węzła Wzgorze byla jeszcze opcja ze stacja Gdynia Stadion nowy peron niewymagajacy remontu linia pkm do Gdyni tez praktycznie niewykorzystywana tylko tam nikt nie podejmuje myślenia skoro wystarcza opcja najłatwiejsza.
16 października 2019, 17:27 / środa
Stadiony są nowoczesne, monitoring, listy wyjazdowe, PESEL - pełna inwigilacja. Powinna być uchwała PZPN, że w przypadku braku przyjęcia kibiców gości - walkower. Następnym razem wojewoda i policja dobrze się zastanowią czy zamknąć sektor. Jak PZPN nie zrobi z tym porządku, cyrk będzie trwał dalej - w zależności od widzimisię wojewody.
16 października 2019, 18:15 / środa
elchico25

Nikt nie zrobi z tym porządku, ani władza ani pzpn... Jedynie My możemy pokazać, że się na takie traktowanie nie godzimy. Nie chciało się zabezpieczyć 700 kibiców, to będą musieli znaleźć obstawę dla 7 tysięcy.
16 października 2019, 18:44 / środa
To jest prawda ,że jedynym rozwiązaniem to się zebrać i pojechać na(pod) stadion w Gdyni. Łatwo się gada ,byłaby to jawna konfrontacja z władzą ,chętnych pewnie by nie zabrakło. "To my tworzymy Historię" ?
16 października 2019, 19:31 / środa
Pomysł ze spacerem po Gdyni bardzo mi się podoba !
Osobiście jestem na tak :)
Obawiam się jednak , że większa cześć kibiców będzie wolała zostać w domu i obejrzeć mecz w TV niż zaczerpnąć świeżego powietrza.
16 października 2019, 21:02 / środa
Raz już byliśmy na takiej wycieczce, około 120 chłopa wylądowało na dołku (trzymali nas na spacerniaku komisariatu w gdynii) a potem rozwozili po okolicznych aresztach (trafiłem do wejcherowa na 3 doby). Nic to nie da, może tylko wszystkim zaszkodzić, z wiatrakami nie ma co walczyć. Władza się niby zmienia ale metody wciąż te same w odniesieniu do kibiców.
17 października 2019, 08:29 / czwartek
Zawsze można pojechać na wycieczkę do skansenu na Ejsmonda i wbić pamiątkową tabliczkę z okazji zdobycia górki.
17 października 2019, 12:08 / czwartek
arka Gdynia - Lechia Gdańsk, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
17 października 2019, 12:17 / czwartek
Raca w Alomerovica w Wejherowie została uznana za nieostrożne obchodzenie się z ogniem i taki zarzut będzie postawiony sprawcom.
17 października 2019, 12:19 / czwartek
Sorry. miało pójść w wątek PP.
17 października 2019, 13:13 / czwartek
Zapomniałem jeszcze dodać, że na VARze będzie Stefański ...
17 października 2019, 18:01 / czwartek
Noooo chuj albański...
I to jest główny powód że mamy brak gości
na śledź arena...
17 października 2019, 18:11 / czwartek
"Podczas meczu reprezentacji Polski w Rydze z polskiego sektora wyproszeni zostali kibice Chrobrego, jako ekipa bardzo blisko związana z Widzewem. Cała banda WRWE od dłuższego czasu nie jest mile widziana na kadrze. I pewnie to byłoby największym kibicowskim wydarzeniem ostatniego tygodnia, gdyby nie... kolejna udana akcja lechistów przed zbliżającymi się derbami Trójmiasta. Lechia najpierw ośmieszyła Arkę przy okazji meczu koszykarzy gdyńskiego klubu z Treflem (sektorówka w barwach Arki z hasłem "K... świnia"), a teraz poszła za ciosem i przegoniła ultrasów Arki szykujących choreografię na zbliżający się mecz. Arkowcy zostawili wszystkie ultra-fanty i salwowali się ucieczką. Opublikowana została dyskusja gdyńskiej grupy ultras z ekipą mocnych wrażeń Arki, a także transparenty przygotowane już przez gdynian - m.in. "Bitki odmawiacie, wasza banda to obsrańce, będziemy was k... ganiać jak po j... Żabiance" oraz sektorówka. Nie trzeba było długo czekać na oficjalną informację nt. zakończenia działalności przez grupę Ultras Arka 09."
17 października 2019, 18:16 / czwartek
18 października 2019, 01:06 / piątek
WKS.. gwoli scislosci to bezdomne sledzie sa, a ich arena to korty sa
18 października 2019, 08:09 / piątek
Proszę kibicom mówić prawdę.
odnośnik
18 października 2019, 12:45 / piątek
Jakby ktoś przeoczył!

Widzimy się wszyscy w niedzielę o godzinie 12:00 na dole Monciaka, aby zmotywować naszych piłkarzy, skąd donośne LECHIA GDAŃSK poniesie się po całym Trójmieście!
18 października 2019, 16:56 / piątek
Wojewoda naprawdę geniusz- zamiast mieć grupę ludzi pod jakąś kontrolą (stadion, zamknięta przestrzeń) prowokuje dym na pół 3miasta. Naprawdę trzeba być wybitnym geniuszem i myślicielem
Apropo - na miejscu osób decyzyjnych zgłosiłbym jeszcze z 10 zgromadzeń publicznych - można dziś do północy, o ile nie spowodują utrudnień w ruchu.
Zgodnie z art. 21 i art.22 ust.1 ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. Prawo o zgromadzeniach (Dz.U. z 2015 r. poz. 1485), w przypadku, gdy organizator zgromadzenia uzna, iż planowane zgromadzenie nie będzie powodować utrudnień w ruchu drogowym, a w szczególności powodować zmiany jego organizacji, zawiadomienia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia może dokonać nie wcześniej niż na 30 dni i nie później, niż na 2 dni przed planowaną datą zgromadzenia.
Wtedy psiarnia się ogólnie zesra, bo oni muszą na każde takie zgromadzenie wysłać zabezpieczenie, a okazji do uczczenia czegokolwiek przecież nie zabraknie, a że na zgromadzenie nikt nie przyjdzie - trudno.
18 października 2019, 17:17 / piątek
Jedziemy wszyscy do Sopotu!
18 października 2019, 18:40 / piątek
Z tą niedzielą i Sopotem to ściema.
18 października 2019, 19:02 / piątek
Sciema to fakt ze Ciebie zrobili Wypierdalaj
18 października 2019, 19:56 / piątek
@Klo jesteś pierdolnięty czy konfident?
18 października 2019, 20:32 / piątek
jedno nie wyklucza drugiego
18 października 2019, 20:45 / piątek
Jedziemy i nie słuchać milicjantów.
18 października 2019, 22:01 / piątek
@elber68 faktycznie masz racje...
19 października 2019, 00:09 / sobota
Szkoda tylko, że o zbiórce na Monciaku nigdzie nie ma info...Mobilizacja normalnie:)
19 października 2019, 00:15 / sobota
Lwy Północy
18 października 2019, 12:45 / piątek
Jakby ktoś przeoczył!

Widzimy się wszyscy w niedzielę o godzinie 12:00 na dole Monciaka, aby zmotywować naszych piłkarzy, skąd donośne LECHIA GDAŃSK poniesie się po całym Trójmieście!

MASZ INFO KILKANAŚCIE POSTÓW WYŻEJ .
19 października 2019, 09:52 / sobota
To pokaż tą przeoczoną informacje o zbiórce
19 października 2019, 15:17 / sobota
Poszukaj sobie w internetach zamiast nabijać kretyńskie posty. Co za czasy...
19 października 2019, 16:14 / sobota
Klo
A gdzie chciałeś takie info dostać?
Może jeszcze w gównie wybiórczym lub na weszło ?
O spotkaniu na Monciaku , każdy kto ma wiedzieć , wiedział to już parę dni temu
I uwierz , nie trzeba o tym było informować w sposób oficjalny
20 października 2019, 00:18 / niedziela
Oto jest dzień, który dał nam Pan!
Weselmy się i radujmy się w nim.
20 października 2019, 00:36 / niedziela
Na TVPis nie było paska więc Klo jest zagubiony...
20 października 2019, 01:12 / niedziela
pamiętajmy ze do pozdrowień wielce szanownego sędziego albańskiego trzeba niestety dodać mniej szacownego wojodowego....
20 października 2019, 01:24 / niedziela
chyba wojewódzkiego by lepiej brzmiało ale wybacz cie... sobota...
20 października 2019, 10:45 / niedziela
Panowie jedziemy z kurwami, oto jest ten dzień w którym znowu będą płakać na jebanym kurniku.
Ogień!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027