Gdańsk: sobota, 23 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, niedziela, 20.10.2019 g. 15:00, Derby Trójmiasta

strona 5/6

22 października 2019, 09:23 / wtorek
Można prosić o zbanowanie tego prowokatora? Jego wpisy nie mają nic innego na celu tylko obrażanie kibiców Lechii.
22 października 2019, 09:59 / wtorek
Ziobro kutasie ostatni rok w Ekstraklasie
22 października 2019, 10:24 / wtorek
Wypowiedź Karola Fili dla Sportowych Faktów
" Staraliśmy się obronić dwubramkową przewagę w tym meczu , ale niestety nam się to nie udało . Może to racja , że za bardzo się cofnęliśmy i przeciwnik to wykorzystał.
Niestety taki jest sport.
Będziemy chcieli się zrehabilitować w najbliższym meczu powiedział Karol Fila, obrońca gdańskiego klubu "
.....ciekaw jestem w jaki sposób chcecie się zrehabilitować ? czyżby wygraną po dramatycznym meczu z Górnikiem ? Kibice waszego frajerstwa szybko wam nie zapomną
! A może w ramach rehabilitacji wygracie z Chełmianką i przejdziecie dalej w Pucharze Polski ?
22 października 2019, 11:34 / wtorek
Posłuchaj śledziu zamiast wypisywać bzdury może przyjedź na Żabiankę, którą tak sobie mordę wycieracie. Jest tu żółto niebieski mechanik może wyklepie ci maskę albo sprawdzi czy ci trzymają zwieracze bo ile się można podniecać, że nie przejebaliscie derbów z Wielką Lechią.
22 października 2019, 11:42 / wtorek
Są dwa powody,dla których Wolski nie gra.
1) Zruchał babę komuś ze sztabu szkoleniowego.
2)Jest na odwyku i bierze jakieś nie dozwolone prochy.
Bo,że Stokowiec jest taki pusty,to nie chce mi się wierzyć.
Nie trzeba konczyć jakiś kursów PRO,żeby wiedzieć,że do gry na czas,to tylko Wolski zamiast Sobiecha,a ON wpuszcza nieopierzonego Makowskiego.
Wolski by przytrzymał piłkę,zagrał pod faul,a może i zagrał by piłkę na 3-0?!
Z takim podejściem,to Stokowiec nigdy nie osiagnie sukcesu.
22 października 2019, 12:24 / wtorek
Mnie ta zmiana też z początku zdziwiła. Jak większość z nas byłem przekonany, że wejdzie Wolski.
Może powód jest inny niż uprzedzenia trenera. Stokowiec mógł dostać taką wytyczną od prezesa. Na Makowskim można zarobić, ale trzeba go jak najwięcej pokazywać/promować. Wynik mecz był korzystny więc "włączono reklamy". No i wtedy się skiepściło...
22 października 2019, 12:28 / wtorek
Wolski do ofensywy, Makowski lepszy w destrukcji. Ma też więcej sił, nie jest tak szklany i dodatkowo lubimy skromnych młodych chłopaków, którzy identyfikują się z Klubem
22 października 2019, 14:09 / wtorek
Kolego,tu chodziło o to,żeby jak najdłużej przetrzymywać piłkę na śledziowej połowie.
Wolski swoim doświadczenie,przeglądem pola,mógłby wiele zdziałać.
Derby nie są do promocji,tylko do podlenia śledzi!
22 października 2019, 15:54 / wtorek
Ziom im nie wytłumaczysz...kurwa Makowskiego z jego grą to chyba Izolator Boguchwała chciałby kupić. I też już mnie wkurwia to ciągłe pierdolenie o wyciąganiu wniosków i rehabilitacji w następnym meczu. Młodzież widać jeszcze to kupuje...tu wystarczyło zapierdalać a nie kłaść się i grać na czas. Kurwa masażyści i techniczny winni...no i za długo grali bo ponad 100 minut! Kurwa skandal najlepiej jakby gwizdnął koniec w 60 minucie...

pozdrawiam!
22 października 2019, 15:54 / wtorek
Kolego Tricit.
Fajnie że Tomek jest skromny a na boisku wybiegany, ale w meczu derbowym niewiele pokazał.
I jestem pewien, że u chłopaka urodzonego z Zgierzu (wychowanka SMS Łódź) ta identyfikacja z naszym klubem może szybko minąć bez śladu.
22 października 2019, 17:36 / wtorek
Naprawdę myślicie, że to rybiogłowy pierdzi po forum? I nikt nie widzi nic znajomego w tym w jaki sposób z siebie to wszystko wydala?
22 października 2019, 18:04 / wtorek
podejrzewasz że białorusin?
22 października 2019, 20:41 / wtorek
SS na moderatora!!!
22 października 2019, 20:53 / wtorek
Nie zasnę dziś. Właśnie zobaczyłem scenę ataku Udovicica na asystenta. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Żeby nie było że nie ostrzegałem.

odnośnik

Potem przeczytałem analizę "pomyłek sędziowskich" z tego meczu wg zeszło. Zabawne nawet.
22 października 2019, 22:29 / wtorek
Ziobro świniaku-nie wchodź tu bo śmierdzisz cuchnącym śledziem.Idź do piaskownicy,tutaj nie przedszkole.
22 października 2019, 23:32 / wtorek
Prawdą jest, że po frajersku oddali zwycięstwo nad świnią, a nas pozbawili przyjemności upokorzenia rybich łbów.
Pomimo tego, śledziowy ból dupy zapewniony przez następne pol roku i ich rozkminianie ... jak to "prawie" wygrali z Lechia ... odnośnik
Bezcenne!!!
23 października 2019, 01:17 / środa
Ja na podstawie tego filmiku wnioskowałbym o anulowanie czerwonej kartki a sędziego baszę skierował na poprowadzenie kilku meczów w A-klasie. Może tam nabierze respektu względem lekko zdenerwowanych zawodników. Brawo Udo, masz nerwy jak ze stali.
23 października 2019, 02:51 / środa
@CzechuLG: co ja Ci złego w życiu zrobiłem, że aż tak mi życzysz? ;-P
23 października 2019, 09:37 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 października 2019, 11:09 / środa
Ziobro, juz nie wystarczy ci czytanie waszego forum?
Musisz tu wchodzić i sie udzielac by dobrze się wytrzepać?
Daruj sobie do wiosny....i zapewniam cię że nastruj będziesz miał inny..Weż sobie to do serca, żegnam cię pasztetowy pajacu.
23 października 2019, 11:14 / środa
23 października 2019, 13:12 / środa
SS
W zasadzie nic. Ale kto lepiej porządek zaprowadzi...
23 października 2019, 19:15 / środa
Czy tylko ja mam wrażenie że od jakiegoś czasu naszym rywalom pozwala się bez konsekwencji grać agresywnie a nas kara się kartkami za byle faul? Przez VAR maja ograniczone możliwości na robienie wałków to w ten sposób próbują.
23 października 2019, 20:31 / środa
Zioro-śwński ryju...wypraszają cię świniaku z tąd,a ty dalej ryja świńskieo tu wkładasz...czepiasz się Kuciaka-bo zazdrościsz nam takigo bramkarza.Ale Lechia to marka i tutaj żaden świński ryj nie będzie bronił jak ten łotysz-którmu "szmaty" gole strzelają piłkarze Lechii.Bo skoro wcześniej pisłeś o naszych golach typu "Szmaty"-to czemu ten wasz świniak bramkowy tego nie wyłapał?On mógłby Kuciakowi buty poczyścić,ale nie wiem co by na sam Kuciak powiedzał......ha..ha..Ziobro ryju świński....
23 października 2019, 20:56 / środa
23 października 2019, 21:05 / środa
Wolę mieć trzech-czterech prawdziwych przyjaciół niż czternastu chujowych.
23 października 2019, 21:17 / środa
W ostatnim meczu pokazali sędziowanie pod nas.
WYPIERDALAJ
23 października 2019, 21:50 / środa
Zibro-WYPIERDALAJ świński ryju.Pierdolisz że nikt nas nie lubi....Najdłuższa zgoda w całej historii Polskich klubów to Lechia-Śląsk.Podjąłeś temat,w którym sam w gównie leżysz,bo to śledzi traktują jak marionetki.Np.mieliście wielką zgodę z ŁKS-sem,a tu nagle na Traugutta ŁkS krzyczy "aRka gDynia kurwa świnia"....kto was lubi?I na jak długo?
24 października 2019, 02:03 / czwartek
odnośnik

Nie karmcie kurwicha.
24 października 2019, 09:55 / czwartek
24 października 2019, 15:10 / czwartek
Brawo moderator-szkoda że czekaliśmy na to 2 doby ale szacun :)
24 października 2019, 20:46 / czwartek
Podziękowania i ode mnie za usunięcie cwela z gDyni....to są takie gnidy że nie odczepią się od czystych ludzi....trzeba je dezynfekować z naszego forum.AVE LECHIA!
25 października 2019, 18:36 / piątek
Dziwnie napisałeś nazwę miasta Gdynia.
Gdynia nie jest synonimem "miasta śledzi"...choćby skały sra...nigdy tak nie będzie.
Poza tym, Lechia jest wszędzie.
Tylko Lechia!
25 października 2019, 18:48 / piątek
Tak, w Gdyni też są Lechiści :-)
25 października 2019, 22:14 / piątek
A skąd jest świnia?
25 października 2019, 22:17 / piątek
Z Twojego domu.
26 października 2019, 11:06 / sobota
CzechuLG,widzę że bronisz tego miasta na północ od Sopotu...cieszysz się że tam mieszkasz?
26 października 2019, 11:48 / sobota
odnośnik

Mimo wszystko nie trafiłeś.
26 października 2019, 12:14 / sobota
Nawet na południe od Sopotu są Arkowcy
.misiulek...przyjmij to do wiadomości w końcu.
A w Lechii źle się dzieje jak sami piszecie. Roszady personalne ,zbliżający się termin przyznania licencji.
Obyście jednak przebrnęli przez to wszystko....bo z kim Derby? No może Gedania podskoczy wyżej...
26 października 2019, 13:27 / sobota
Wielki powrót. Co za desperacja... Albo to jakiś rodzaj masochizmu. Ziobrobis tradycyjnie - ty wiesz co...
26 października 2019, 15:44 / sobota
Panowie, nie karmic trola :) toz to pies i swinia w jednym :) zwycieski remis? Zwycieski remis to Vucko nam zalatwil :) graja w swoim kurniku ze znienawidzonym wrogiem i sie jaraja remisem majac w pamieci, ze dostaja becki od ponad dekady :)
26 października 2019, 16:44 / sobota
Gnida wróciła znowu.gDynia była,jest i będzie jebana przez Lechistów zawsze.To że poszczególni kibice są w każdym mieście-to oczywiste i kibiców Lechii z Gdyni się szanuje,ale nie miasto.I niech to trole sobie zapamiętają.To nie mój wymysł.Jadąc na mecz autobusem,czy tramwajem-wszędzie w Gdańsku śpiewają przyśpiewki typu:"gDynia..gDynia.to zajebana wieś...nie ma tam co wypić..nie ma tam co zjeść.Co na to powiedzą obrońcy tego miasta?Jest wiele przyśpiewek o gDyni i jeśli jeden z drugim jesteś kibicem Lechii-a mieszkasz w gDyni-to sam je dobrze znasz.Jak jesteś kozakiem takim-jeden z drugim-to zapraszam do Gdańska dzisiaj na mecz z Górnikiem na sektory - może wtedy mniej będziesz bronił tego miasta,jak tu na necie.Na necie tacy kozacy jesteście,a na ulicy jeden z drugim śpiewa to co reszta.
26 października 2019, 17:29 / sobota
26 października 2019, 18:02 / sobota
Ziobro -świnio gDyńska-Derby to sobie z Gedanią,ale po waszym spadku.Zerknij na tabęlę i zobacz na którym miejscu jest świnia gDynia...
26 października 2019, 20:41 / sobota
Mysichujek, Ty masz tak zjebany łeb, czy bierzesz coś fajnego?
26 października 2019, 20:57 / sobota
26 października 2019, 22:56 / sobota
Rombishujek...Trolu jebany wypierdalaj z tej strony. O 20:40 wchodzisz tu na stronę i śmierdzisz tylko....a Lechia w tym czasie grała,a ty zaraz napiszesz jaki z ciebie to kibic Lechii i Lechista z gDyni.Wypierdalaj śledziowy łbie.
Widziałeś dzisiejszą oprawę?To dla takich jak Ty_Trolu..była...
26 października 2019, 23:01 / sobota
Mysichujek, Ty na bank nic nie bierzesz... Ty po prostu jesteś jebnięty..
26 października 2019, 23:08 / sobota
Tylko tu Trolu możesz popisać...pisz...pisz Pierdolcu jebany,,,śledziu zakurwiały...szmato gDyńska..
26 października 2019, 23:10 / sobota
Rombishujku...pytanie ciężkie było...bo nie odpowiedziałeś..
Powtórzę jeszcze raz(może zrozumiesz):"Czy widziałeś oprawę dzisiejszą Szmato gDyńska?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028