Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, sobota 26.10.2019 godz. 20:00

strona 1/2

23 października 2019, 11:16 / środa
Emocje po derbach jeszcze buzują (pozdr. Paweł ;-) a tym czasem pora wrócić na zwycięską ścieżkę i mecz z żabolami jest ku temu świetną okazją. Drużyna, podobnie jak my, jest głodna zwycięstwa. Trzeba pokazać naszą prawdziwą siłę!

Obstawiam 2:0 początkujące nasz marsz na podium gdzie nasze miejsce.
23 października 2019, 14:11 / środa
Jak mówi trener wyciągnąć wnioski i marsz po 3 punkty.Ave Lechia.
24 października 2019, 00:28 / czwartek
Kuciak - Fila, Augustyn, Nalepa, Mladenovic- Haraslin, Łukasik, Kubicki, Wolski, Peszko - Sobiech, z ławki Flavio, Gajos, Lipski, ofensywnie i do przodu 3:0
24 października 2019, 08:00 / czwartek
I przydałyby się zmiany w ekipie masażystów.
24 października 2019, 14:35 / czwartek
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Na VARze ponownie Stefański, co ciekawe Kwiatkowski w tej kolejce nie sędziuje, ale będzie na VARze w meczu
Śląsk arka
24 października 2019, 17:02 / czwartek
Klub powinien odwołać się w sprawie Udo. Nie może tak być, że kasta będzie nas robić w wała wskutek swoich urojeń i uprawiać prewencję, aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami, gdy będą tracić kontrolę nad meczem. Nie wiem, czy ten filmik jest jedynym dowodem w sprawie, ale jeżeli tak, to Mandziara powinien ruszyć Ekstraklasę S.A., aby wsparła to odwołanie.
Co do samego Udowiczicza, to będzie dla nas duża strata. Jest to według mnie jeden z niewielu w drużynie, który wie, co należy robić , aby doprowadzić piłkę na tyle blisko bramki przeciwnika, aby móc oddać groźny strzał na bramkę. Filozofia "utrzymywania się przy piłce" dla samego pokopania sobie, ba jako główny element gry, jest mu całe szczęście całkowicie obca. Dlatego chociaż niby mamy kilku piłkarzy, którzy pod względem umiejętności są równorzędni lub nawet lepsi jak Wolski, czy Peszkin, to pod względem koncepcji wdrażania prostych rozwiązań jak przebić się z piłką do przodu jest według mnie - niedościgniony. Ogarnęła mnie wielka smuta. Udo, żebyś mu dał chociaż z liścia, to można powiedzieć "coś za coś" albo dostał karę za odepchnięcie królowej angielskiej, to należałoby Ci się ale za dotknięcie jakiegoś dostojnika pilnującego, aby przypadkiem nie było naszych za dużo na boisku, to wielka ściema wpisująca się w spisek albański.
25 października 2019, 00:37 / piątek
wolny voucher z II strefy cenowej:

249040/0901
25 października 2019, 06:42 / piątek
Idę o zakład, że gdyby Udovicić miał na nazwisko np. Jędrzejczyk, to skończyło by się na pogrożeniu palcem od sędziego.
25 października 2019, 21:04 / piątek
RobLG wygrałes zakład.

Niech wygra lepszy....tzn TYLKO LECHIA!
25 października 2019, 21:29 / piątek
RobLG - nie masz racji. Żadnego grożenia by nie było. Chłopaczki poklepali by się po ramieniach i mówili że to przyjacielski gest.
25 października 2019, 22:15 / piątek
Plan minimum do końca roku 18 punktów.
Punkt pierwszy to rozjebać Górnik.
25 października 2019, 22:25 / piątek
Jakoś dziwnie jestem spokojny przed meczem z Górnikiem o wygraną.Myślę ze skromnie,ale pewnie wygramy.Bardziej boję sie tego że piłkarzyki zlekceważą mecz PP w Chełmie z Chełmianką i będzie nerwówa jak w Wejherowie...
Potem bardzo cieżka potyczka w Krakowie z Craxą.....żydzi są na fali wznoszącej...nasi grają na minimalizm....
25 października 2019, 22:34 / piątek
5 ostatnich meczów to:
2 zwycięstwa
1 remis
2 porażki
Rzeczywiście fala wznosząca.
26 października 2019, 00:19 / sobota
żeby zdobyć 18 pkt do końca rundy trzeba ugrać u siebie 13-15 pkt/18 i przywieżć z wyjazdów 3-5pkt /9, znając życie z meczy u siebie z Górnikiem, Pogonią, ŁKS, Płockiem i Rakowem oprócz zwycięstw, jakiś remis / remisy pewnie wpadną, trudno ocenić w tej nieprzewidywalnej lidze w jakiej konfiguracji, z wyjazdów do Craxy, Jagi, Wisły Kraków wypadałoby przywieżć jakąś trójkę i coś jeszcze wyszarpać ponad to, terminarz końcówki mamy nie najgorszy, 38 pkt i 1/4 Pucharu Polski byłoby optymalną opcją
26 października 2019, 10:05 / sobota
Niech najpierw drużyna zacznie coś grac, potem można rozmawiać o punktach :) Dziś ofensywnie: Kuciak - Mladenovic, Nalepa, Maloca, FIla - Gajos, Kubicki, Wolski - Peszko, Haraslin, Flavio
26 października 2019, 13:02 / sobota
Jeszcze 7 godzin....
26 października 2019, 14:23 / sobota
stefański na varze...pzpn nas testuje powolutku powolutku ....PAMIĘTAMY POZDROWIMY !!!!
26 października 2019, 18:29 / sobota
Z Górnikiem trzeba wygrać to może zepchniemy z podium tą śmieszną Wisłę Płock która ma bramki na minusie. To obciach w Europie by zespół z minusowym bilansem bramkowym był na podium Ekstraklasy, więc mam nadzieję że ich zepchniemy ;)
26 października 2019, 18:46 / sobota
Lechia Gdańsk: Kuciak - Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Makowski, Kubicki, Wolski - Haraslin, Sobiech, Peszko.

W rezerwie: Alomerović, Lipski, Paixao, Żuk, Arak, Gajos, Chrzanowski, Łukasik.

Z głównej lechia.gda.pl. Liczę na zajebisty mecz w wykonaniu Wolskiego. Kiedy ma w końcu udowodnić co potrafi jak nie teraz?
26 października 2019, 21:04 / sobota
Lechia do boju!!! Trzy punkty tylko się liczą. Pierwsza połowa dość mizerna, coś grają Fila, Peszko, Wolski. To za mało aby wygrać mecz. Wciąż wierzę że wygramy i Kubicki strzeli gola z przewrotki:-)
26 października 2019, 22:00 / sobota
Kur.a co za padaka. Kolejny mecz gdzie grają na dowiezienie wyniku . Zmiany tragedia i chyba trener sie pogubił
26 października 2019, 22:05 / sobota
Od 70 minuty to samo co zawsze.

Dajcie znać na koniec roku czy Haraslin trafił kiedyś w światło bramki.
26 października 2019, 22:06 / sobota
Kolejny remis w którym tracimy punkty. Przegrany remis. Mecz do zapomnienia. Sam piach w tym meczu. Nasz kopacz Lukáš Haraslín powinien od meczów trochę odpocząć. Grzeje mu się głowa nie widząc partnerów. Czekam na Jaroslav Mihalík może on coś zmieni. Lipski w meczu tylko statysta. Słabo to wygląda:-( Lechia w moim sercu od 1983 roku.
26 października 2019, 22:10 / sobota
Każdy mecz będzie chyba do zapomnienia, bez ambicji, pomysłu ,determinacji. Takie sobie kopanie, byle czas leciał, piłka ekstraklapowa -syfowa i nic się nie stało.
26 października 2019, 22:16 / sobota
Zalosny wystep i szczesliwy remis.Juz wszyscy rozszyfrowali naszego geniusza
i niedlugo beda nam dawali szczelic bramke aby potem ich najebac
Dzis popis dal pupilek trenera wspanialy pomocnik Makowski ktory moze dwa razy celnie podal pilke a przez caly mecz byla wielka dziura w srodku pola
Popisow Lukasa nie powstydzil by sie kazdy klaun z cyrku- ale forma zwyszkuje.
Jednym slowem jestesmy w tej chwili bez jakiejkolwiek pomyslu na gre a o psychice nawet nie wspomne.
Nawet nie chcem myslec co bedzie za tydzien w Krakowie
26 października 2019, 22:22 / sobota
Tak obiektywnie oceniając naszą Lechię to wolę tamtą z zeszłego sezonu. Nie wiem czy niektórym piłkarzom (Makowski, Haraslín) woda sodowa do głowy nie uderzyła. Chętnie ich zaproszę. Mam sodowej wody pełny zlew. Mecz dno i szkoda słów.
26 października 2019, 22:22 / sobota
W punkt Lis w punkt, dodam że szkoda czasu i kasy na coś takiego, beztrosko sobie Flavio poczyna nawet pod ich bramką, a potem z dupy przez niego by było 1-2, ale co tam spływa to po nich widać od razu. Takim mistrzem będzie może klapowym Piast i ich jaka Łotwa udoi na wstępie.
26 października 2019, 22:29 / sobota
Lechia w ogniu i przerwa na race.... gratulacje
26 października 2019, 22:31 / sobota
Zaczyna się zjazd w dół.
Mało gry z klepy, coraz częściej górą do przodu.
Jak my nie wygraliśmy ze śledziami i żabolami to nie oczekujmy sobie zbyt wiele w tym sezonie.
Najsłabsi na boisku to Wolski i Haraslin

Pierwszy psuł wszystko co się dało, a drugi znów zbyt samolubnie.
Marzy mu się Italia, a w E-klapie nie potrafi zagrać na poziomie...

Z innej beczki:
Stefańska albańska na varze.
Ten typ nie ma prawa pokazywać się w Gdańsku.
Jestem ciekaw jak wyglądała na kamerach sytuacja dla nas, gdzie Musiał nie dał karnego, ale pewnie dostał info od tej kur*y i tym sposobem znów nas pozbawił szansy na 3 pkt-y.
26 października 2019, 22:35 / sobota
Karny był ewidentny już tak zupełnie obiektywnie bez żadnej spiny. Jakie są zasady, chyba takie że ten skurwiel z Bydgoszczy decyduje. Pomógł sobie ręką, to gdzie tu interpretacja?
26 października 2019, 23:03 / sobota
W tej dennej lidze powinniśmy, że się tak wyrażę, "wśród tandety lśnić jak diament". Który to już raz, zamiast dobić, rozdajemy punkty. Trenerze, ogarnij to.
26 października 2019, 23:04 / sobota
Pomimo całej sympatii, Makowski totalnie się nie nadaje...
26 października 2019, 23:08 / sobota
Haraslina pojebało całkowicie. Nie widziałem jeszcze takiego występu. Typek na ok 30 kontaktów z piłką zaliczył 30 nieudanych rajdów zawsze kończąc straconą piłką lub nie udanym strzałem bez próby podania do kogokolwiek. On nie ma w głowie nic więcej niż transfer za granice.
26 października 2019, 23:12 / sobota
midor1414, czy jak ci tam. Nikt na stadionie ciebie nie oczekuje. Oszczędź czas i kasę i pójdź sobie w czasie meczu na spacer z psem, pograj w karty czy co tam sobie chcesz. Jest tyle innych, ciekawszych od meczów Lechii zajęć dla Ciebie. Po co masz się męczyć i iść na mecz. Korzyść dla ciebie i dla Lechii.

A z Lechią i tak pozostaniemy my, najwierniejsi. ty i tacy jak ty nie jesteście nam i Lechii potrzebni do szczęścia.

Bez odbioru.
26 października 2019, 23:28 / sobota
Rombishujek tutaj taż jest..Sledziu jebany pisałeś i wyzywałeś mnie o 20:40,a w tym czasie Lechia grała mecz.Podajesz sie za kobica Lechi,a w rzeczywistości jesteś pojebem nie wiadomo skąd...
26 października 2019, 23:34 / sobota
Wszystko zostało napisane na temat gry kopaczy. Tak bo to było kopanie a nie gra.
Niektórym już chyba nadmorski klimat nie służy i powinni zmienić na inny.
Flavio po strzelonym golu w derbach uznał, że sadzanie go na ławie to skandal i postanowił to okazać na boisku...mam takie nieodparte wrażenie, ze trener swoje i piłkarze swoje. Miała być analiza i rehabilitacja...co było widzieliśmy. Nie ma stylu, pomysłu a u niektórych nawet chęci. Co tym razem gwiazdkom nie pasuje? Kasa? Trener za mocno w kość daje? Co do Haraslina to on akurat się starał i szarpał do przodu. Niestety statyści nie nadążali...chujowo to wygląda chociaż w tabeli nadal niewiele tracimy do ścisłej czołówki. Ale z taka gra i podejściem trudno o optymizm...
26 października 2019, 23:47 / sobota
Dzis mnie wkurwili..... bo który to mecz z gra na alibi? a który nieudany?
Niestety ale ta retoryka się nie sprawdza w tym sezonie. Z taka gra i w takiej dyspozycji to pozycje 6-12 moga być,
Nawet w takiej lidze trzeba ambicja podgonić bilanse...
Nastepne dwa mecze pokaża o co my możemy grac.
Dzis kolejny raz zostali pokarani za kunkatorstwo. brak błsyku u Haraslina, Flavio itd.
Niestety dopóki nikt nie błyszczy z formą dopóki nie bedzeimy w czubie tabeli.

Słabo i szkda marnowac ten sezon.

TYLKO LECHIA!
26 października 2019, 23:51 / sobota
Niestety nie można wygrać bez napastnika... Peszkin też totalny regres... Nie wygląda to fajnie...
26 października 2019, 23:55 / sobota
Panowie Lechiści,na tym portalu wchodzi mnóstwo śledzi podających się za kibiców Lechii.
Delikwent o nicku Robis tu sie udziela i udaje kibaca Lechii,a w rzeczywistości dzisiaj o 20:40 wyzwał mnie,gdy w tym czasie Lechia kończyła grę pierwszej połowy meczu z Górnikiem.Trol jebany podaje się za kibica Lechii.W rzeczywistości jest śledziem.
Ciekawe jak sie wytłumaczy Rombis z tego że zamiast brać udział w kibicowaniu Lechii dzisiaj o 20:40 pisał post wyzywający innych.Zagadka dla moderatora...kim jest Rombis tu udzielający się i piszący recenzje o meczach Lechii...?
26 października 2019, 23:59 / sobota
... uwielbiam tego debila ;)
27 października 2019, 00:00 / niedziela
Moderator to też podobno śledź...ja na kolację śledzia jadłem to chyba też nie w porządku? Ło matko...przepustki z Kocborowa dali?
27 października 2019, 00:06 / niedziela
Rombis wypierdalaj z tąd dzieciaku...podajesz się za Lechistę,a w rzeczywistości śmierdzisz śledziem...mecz dzisiaj oglądałeś w TV i trakcie meczu pierwszej połowy piszesz do mnie i mnie wyzywasz....Wytłumacz się huju tutaj wszystkim co robileś dzisiaj 0 20:40 gdy Lechia grała z Górnikiem.....Szmato...z gDyni...kto Ci uwierzy że jesteś kibicem Lechii...
27 października 2019, 00:14 / niedziela
"stąd" tak się powinno pisać... " Szyk i Elegancja"
27 października 2019, 00:17 / niedziela
Od Gdyni to się odpierdol
27 października 2019, 00:21 / niedziela
Rombis ale długo się kamuflowałeś..... po 14 latach okazałes sledziem!!! I to wykrył Cię nowicjusz na forum?!!! hahaha

TYLKO LECHIA!
27 października 2019, 00:23 / niedziela
...kurwa... to była długo przygotowywana akcja... Jebany jest dobry...
27 października 2019, 00:26 / niedziela
Misiulek jak już o tobie wpisy są w "luźnych gadkach" to znak że stałeś się gwiazdą forum.Jedną z wielu.Congratulations.

Co do meczu...standard.
27 października 2019, 00:29 / niedziela
Rombis huju.....nie odpowiedzialeś tutaj wszystkim na forum co robiłeś w czasie meczu o 20:40 gdy mnie tu wyzwałeś na forum?Kurwo gDyńska....Lechia grała i dogrywała pierwszą połowę,a ty szmaciażu mnie w tym momencie wyzwałeś....wytłumacz się świnio.........co robiłeś w necie o 20:40 gdy Lechia grała z Górnikiem?
27 października 2019, 00:41 / niedziela
net był z Rombisem zawsze i będzie z nim do końca życia!
co do meczu...aż szkoda mi Haraslina, bo mógł być bohaterem a zaczyna irytować.
na razie jest tak,że z tymi teoretycznie silniejszymi mieliśmy dobre wyniki i oby z craxą też ta prawidłowość miała miejsce
czy wygrywasz, czy nie...
Tylko Lechia!
27 października 2019, 00:58 / niedziela
Wyzwać kolesia po szalu w czasie meczu Lechii....to ca to za kibic Lechii?...na jakim sektorze siedzi taki Frajer.....?Zamiast doping wspierać ...on wchodzi tu na forum wczasie meczu Lechii i wyzywa kibica Lechii...
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020