Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2019-11-10 17:30

strona 1/2

2 listopada 2019, 22:01 / sobota
Pełna mobilizacja i na boisku i na trybunach ! W poniedziałek święto i nie trzeba do roboty wstawać więc nie ma wytlumaczenia dla nieobecnych. Wynik meczu Pogoni dziś dla nas dobry. Jak wygramy mamy ich na 1 punkt. Namawiać rodzinę i znajomych na wigilię Święta Niepodległości na stadionie !
3 listopada 2019, 10:21 / niedziela
No to ja będę z całą rodziną.
3 listopada 2019, 12:46 / niedziela
Tym razem od 60 minuty będzie Stokowiec grał na 0-0 ?
3 listopada 2019, 13:04 / niedziela
nie co ty od dzisiaj każe im bronić.....
4 listopada 2019, 11:35 / poniedziałek
Z taką grą jak z Cracovia to moze zremisujemy z Pogonią przy odrobinie szczęścia. Nie ma cudów jezeli chcemy grac o europejskie puchary to potrzebujemy wzmocnien w ataku i w pomocy.
4 listopada 2019, 12:42 / poniedziałek
jak chcemy grać w pucharach to musimy zmienić lige... np na Luksemburg
4 listopada 2019, 17:32 / poniedziałek
Paradoksalnie to może być łatwiejszy mecz w tej chwili niż z ŁKS, Rakowem czy Górnikiem Zabrze, wierzę, że w niedzielę nadejdzie przełamanie, wyleciał za kartki Fila, więc zagra Makowski, czy na prawej obronie? Ten mecz to wyzwanie dla Stokowca i jego sztabu, 3 pkt absolutnie niezbędne aby nie tracić dystansu do czołówki tabeli.
4 listopada 2019, 19:52 / poniedziałek
Fila nie zagra za kartki !
Biedny Karol tak bardzo się chciał zrehabilitować po derbach ..ale los dla niego jest okrutny !
Z Górnikiem dał ciała w walce z Jimenezem w polu karnym , z Cracovią też się nie udało .
Trzymam kciuki za mecze rundy wiosennej !
4 listopada 2019, 19:59 / poniedziałek
Lechia na dziś to taki Szpilka,każdy przeciwnik wie co trzeba zrobić ,żeby gościa ubić.Pewien genialny pięściarz powiedział kiedyś :
"Nogi karmią wilka".
To Jego cała filozofia,jakże prosta i skuteczna,.Nasze wilki człapią i linieją.Pora na wstrząs.Mój pomysł jest taki.
Jak służyłem w armii to mieliśmy strzelanie na strzelnicy oddalonej o 25 km od jednostki.Jak średnia wyników nie szła wyżej od minimum ustalonego to pluton czy cała kompania zapierdalała z powrotem na piechotę z tobołami na plerach,ze skrzynkami amunicji na drużynę w łapach .Gwarantuję,że celowniki się poprawiały,przykładanie się każdego było maksymalne.
Grają padlinę,to na powrocie w Grudziądzu wysiadka z autokaru i lasami zapierdalać do Gdańska.Baton energetyczny,bułka z serem i woda niegazowana , kompas i wio przed siebie , od kolejnego meczu jeden za drugiego wskoczy w ogień a zaangażowanie będzie takie,że w przerwie meczu jeszcze szatnię odmalują i zmienią zimówki w autobusie.
Tak będą zapierdalać.
4 listopada 2019, 20:09 / poniedziałek
Taaaa. Już Probierz próbował po meczu nomen omen z Pogonią wprowadzać takie pomysły w życie. Wiadomo czym się skończyło. Z niewolnika nie ma pracownika. Dziś mecz Śląska pokazał prawdziwą moc "potęg" Eklapy. Jak to szło u jakiegoś pismaka ? "Potwór z Płocka wychodowany przez Sobolewskiego " ???
4 listopada 2019, 20:21 / poniedziałek
Czyli od pracownika nie można wymagać,trzeba mu bulić dziesiątki tysi za ujową pracę bo złapie focha i poskarży się na fejsie.No tak ,mój plan ma jednak słabe punkty bo myślałem ,że mówimy o Mężczyznach .O dumie,honorze ,wstydzie,odpowiedzialności a to 21 wiek.
No to plan B
Grają ujowo ,zakaz wychodzenia do fryzjera,makijażystki,kosmetyczki,manikurzystki i korzystania z fejsa .
To musi zaboleć.
4 listopada 2019, 21:22 / poniedziałek
teraz pedaluchy to instagram(chyba) , to trzeba by im zabrać
4 listopada 2019, 21:26 / poniedziałek
ps.nie chcę urażać wszystkich piłkarzy Lechii -tak nie uważam, bardziej czasy ogólnie chore co ujął 1966
4 listopada 2019, 21:47 / poniedziałek
Jakby to było takie proste to wszycy by tak robili. Taniej by wyszło.
4 listopada 2019, 22:22 / poniedziałek
Bo to jest proste w przypadku kiedy masz drużynę świadomą ,sztab świadomy,cel i drogę do celu.Na polski -jak masz jaja i dobrze we łbie.
Miszczem Polski został Piast ,to wszystko tłumaczy .Wystarczyło Waldusiowi dotrzeć do łbów zwyczajnych piłkarzy i zaczęli zapierdalać i walczyć.I co tam mieli za skład?
Piast !!! Kumasz? Czyli NIKT!
Czytam wywiad z Wolskim,inteligentny chłopak a mówi :
" W Gdąńsku nie ma ciśnienia na mistrzostwo '
No to na co jest ciśnienie ? Na żel,fryzjera czy nowe rurki?
Przepraszam ale gdzie drużyna o której mówił tyle razy trener? Ta grająca do przodu,autorska,waleczna ?
Skoro się posypało a posypało się co widać to nic nie zadziała prócz wstrząsu .
Gadki u Dzidzi Piernik są dobre dla skoczka narciarskiego z grupy C i to takiego z z krótszą nogą.
Jak facet zawodowo gra w piłę i nie ma ciśnienia na mistrzostwo,czyli na wygraną to po chuj gra?
W lidze w której miszczem został Piast !!! Czyli NIKT !
Nie ma ciśnienia brzmi jak -jeden chuj co będzie grunt,że sianko się zgadza.To kpina z kibiców.
4 listopada 2019, 22:36 / poniedziałek
Tylko jest jedno ALE.
Ale jaki jest ten cel?!
4 listopada 2019, 22:43 / poniedziałek
Tylko, że Wolski ma rację, twierdząc, że w Gdańsku nie ma ciśnienia na Mistrzostwo, dla właściciela Klubu ma to drugorzędne znaczenie, Mandziara, Krupski mają ważniejsze sprawy niż wynik sportowy, który jest tylko przy okazji, będzie to będzie a jak nie, nic się nie stanie, kibice, wiadomo, z różnych względów, temat nawet nie rzeka a ocean, ale w większości odpuszczają, czego potwierdzeniem jest 9 tys na meczu z Lubinkami po serii 4 zwycięstw i szansami na pozycję lidera.
4 listopada 2019, 23:49 / poniedziałek
Wolski mówi -----> w Gdańsku nie ma ciśnienia.
Gdyby powiedział ,że prezes nie ma ciśnienia to wtedy by się Twoja teza zgadzała.
Jeżeli jednak piłkarz Wolski za Gdańsk uważa prezesa to powinien wprowadzić korektę .
On może mieć rację pod warunkiem ,że ma dowody iż kibice nie oczekują mistrzostwa.Jak w lidzie,której miszcza zdobywa Piast można nie chcieć wygrać tego nie jestem w stanie zrozumieć.

Jeżeli nie definiuje się celu najwyżej jak można to miast sportu lepiej uprawiać rabarbar .
To nie kto inny a trener Stok0wiec przytoczył :
"Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami. "
Tyle,że gadać to sobie można.
Nigdy słowem nie skrytykowałem trenera ale jak w pokerze\'sprawdzam\" tak ja się pytam ,trenerze gdzie ta obiecywana autorska drużyna?
Bo ja widzę,że w ciemnej dupie.Jak mają taką padakę grać to gwiazdy do 4 ligi a ogrywac tych Sazanienków i Indianera.
5 listopada 2019, 00:11 / wtorek
Za uprawę rabarbaru nikt nie płaci ok. 15 średnich krajowych co miesiąc...
Akurat Wolskiemu może to pasuje, nie wysila się za bardzo, nie będzie umierał za Lechię i Gdańsk i nie umiera...
Mandziara wykupił go z Fiorentiny za 0,5 mln euro licząc że odbuduje się w ekstraklasie i zarobi na nim wielokrotność tej kwoty, była taka szansa, gdyby pojechał na Mundial w Rosji, wszedł na mecz z Japonią, strzelił jakąś bramkę, może ktoś położyłby za niego kilka mln euro, ale ciężka kontuzja przekreśliła te plany i dzisiaj po kolejnej kontuzji jest to już raczej nierealne, ale w kadrze mamy takiego zawodnika i powinien zapierdalać do końca kontraktu...
Mamy ewidentny problem na pozycji 10, może Starzyński rozwiąże go wiosną...
Posypało się nam od kopa Kantego w głowę Michała Nalepy, Sezonienko czy Egy nie pociągną jeszcze tego tematu, mimo wszystko wierzę, że w niedzielę Stoki coś wymyśli i będziemy cieszyć się z 3 pkt.
5 listopada 2019, 11:48 / wtorek
A mnie się wydaje że po prostu Gdańsk jest miastem gdzie jest za dużo pokus , taka pseudo europejska i nowoczesna metropolia gdzie przy zarobkach rzędu pod 100 koła miesięcznie można łatwo dostać sodówy.Przykłady:
Żarko - najwięcej asyst i całkiem sporo bramek na zadupiu w Legnicy u nas tragedia
Sławek -Stabilna forma w Krakowie pewniak w każdym meczu a u nas przebłyski.
Lukas -zamiast wzrostu formy jak dla mnie chłopak co najwyżej stoi w miejscu.
Lipski - Dramat społeczno obyczajowy
Kubicki -Zaczął z wysokiego C teraz regres po całości
Makowski -Z buta wywalczył pierwszy skład a teraz cień zawodnika
Flavio -wiadomo latka lecą i lepiej już nie będzie
Łukasik - gdzie ten Daniel z zeszłego sezonu
Maloca -już nie generał najwyżej kapral
5 listopada 2019, 12:05 / wtorek
@1966 ja miałem tak samo w monie z tą strzelnicą. Byłeś może w Dębicy? W Lęborku we wojsku?
5 listopada 2019, 22:52 / wtorek
Żarko grał w Zagłębiu Sosnowiec....nie w Legnicy..
6 listopada 2019, 11:36 / środa
Fakt mój błąd co nie zmienia istoty sprawy.
6 listopada 2019, 16:51 / środa
1966..grzecznie proszę odpi...dol się od piastunek..klub jak klub ma swoja wartość i tradycje..po za tym pozdrawiam
7 listopada 2019, 11:42 / czwartek
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (10.11.2019) sędzia Jarosław Przybył (Kluczbork)
VAR - Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
7 listopada 2019, 18:48 / czwartek
I proszę nie krzyczeć liniowy ..ujowy (po jednej z linii biegać będzie kobiałka ) :).
7 listopada 2019, 19:45 / czwartek
@misiu67
Masz rację,niniejszym się odpierdalam.To z zazdrości wynika,gul mi lata ,że Lechia nie ma Mistrza.Przepraszam.
@misiu67
Nie,służyłem w radiolokacji .Ale też piliśmy na potęgę :):)
8 listopada 2019, 14:19 / piątek
snafu kurwa chuju pierdolony, tak trudno w tytule wątku meczowego dodać dzień tygodnia?
8 listopada 2019, 17:41 / piątek
Dyktowałem dobrze. To twoja stara źle przepisała.
8 listopada 2019, 17:50 / piątek
Nawet podyktować nie potrafisz gamoniu.
10 listopada 2019, 11:03 / niedziela
10 listopada 2019, 11:10 / niedziela
Poprawka

odnośnik

Niezmiennie, od lat kawałek towarzyszący starciu ze śledziami ze Szczecina...
10 listopada 2019, 15:56 / niedziela
Augustyn robi za misia w Fanstore. Czyli nie zagra dzis, Fila razem z nim- ale to było wiadome. Linia obrony debiutuje w jeszcze ciekawszym zestawieniu niż ostatnio.
10 listopada 2019, 16:12 / niedziela
Mógłbyś być komentatorem w najnowszej Fifie
10 listopada 2019, 16:28 / niedziela
Właśnie ktoś wie co z Augustynem? w Krakowie nie grał a dziś nawet go nie ma na rezerwie? Bez niego obrona to już nie to samo...
10 listopada 2019, 18:06 / niedziela
Bracia poratujcie linkiem jakims
10 listopada 2019, 18:21 / niedziela
11.11. Hymn super. To też powód by się przebrać za Widzew ? To może chociaż napis " To my Lechia na plecach"? A pewnie za reprezentację? Biało zielone barwy złe w to święto? Herb też jakiś zniekształcony. Co to kurwa jest?
10 listopada 2019, 19:10 / niedziela
Dno padaka daj pan haka
10 listopada 2019, 19:36 / niedziela
A idź Pan w chuj
10 listopada 2019, 19:41 / niedziela
widzew , widzew łódzki widzew ja twej ku... nienawidze. Kiedy Lechia zagra u siebie?
10 listopada 2019, 19:54 / niedziela
Noż w dupę, co za szmaciarstwo.
Ale nic, pewno w przyszłym tygodniu znowu przeczytamy kilka zajebistych wywiadów. Jak bym się o 2 lata cofnął.
10 listopada 2019, 19:59 / niedziela
zapasci ciąg dalszy obraz nieudolnosci dzis byl az nadto widoczny. Najgorzej wkurza ten brak pewnosci u zawodnikow. To widac bylo w tych kilku sytuacjach bramkowych. Tu trzeba popracowac w głowach oraz zdecydowanie poprawic sposob wyprowadzania pilki.
TERAZ NADZEDL CZAS PROBY DLA STOKOWCA.

TYLKO LECHIA!
10 listopada 2019, 20:04 / niedziela
Wszyscy dali dupy... niecelne podania Łukasika, nieskuteczność Haraslina, głupota Mladena... itd, ale kurwa największą pizdą jest Wolski... przecież ta ciota udaje, że gra. Nic nie wnosi do zespołu i im dłużej jest na placu to tym bardziej zmniejsza szanse na cokolwiek... Niech już spierdala do tej Warszawy
10 listopada 2019, 20:05 / niedziela
Od sierpnia kasy nie widzieli to nie biegają
10 listopada 2019, 20:17 / niedziela
ŁUKASIK-parodia piłkarska.....czy nieporozumienie...?
Śmierdzi i jednym..i drugim..
10 listopada 2019, 20:31 / niedziela
Edwin i jego problemy z dupy. Widocznie Pogoń nie miała czerwonego kompletu. I dobrze zrobiliśmy bo było biało-czerwono na boisku tak jak wypada w przeddzień Święta Narodowego. Szacunek dla sektora rodzinnego za przyniesienie tylu biało-czerwonych flag. Następnym razem jak Ci się kolory nie podobają to weż telewizor ustaw na czarno-biały. Przy okazji od razu młodziej się poczujesz. Lepiej rusz dupę i idź na stadion tak jak te 12 000 ludzi dzisiaj niż sie frustrować przed TV.
10 listopada 2019, 20:34 / niedziela
@snafu wszyscy mówią ci wypierdalaj i to nie przypadek
10 listopada 2019, 20:36 / niedziela
snafu, widzę, że jesteś niemniej pierdolnięty niż nasz miejscowy głupek mysichujek..., wypierdalaj
10 listopada 2019, 20:36 / niedziela
Sam wypierdaj i zabierz te płaczki forumowe ze sobą, Załóźcie wątek marudzenia i tam narzekajcie na wszystko. Kurwa. Kolor koszulek dziś najwiekszym problemem ja pierdole. Weź stary sie zastanów jake Ty bzdury wypisujesz.
10 listopada 2019, 20:38 / niedziela
ale dziękuję ,to pod takich gamoni jak snafu teraz się trybuny robi? Ok, koniec z mojej strony , do boju "czerwoni" Pfff, co za czasy ,ni chuja , nie, nie ,nie
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.553