Gdańsk: poniedziałek, 8 marca 2021
FORUM
Podstrony:


LECHIA - ŁKS sobota 23.11 godz. 20.00

strona 2/2

25 listopada 2019, 19:09 / poniedziałek
powinni zrobić VAR jak w rugby, sędzia na boisku konsultuje decyzję z sędziami z Varowni, słychać wszystko co mówią, po czym główny tłumaczy zawodnikom dlaczego podjął taką a nie inną decyzję, ryzyko wałka wykluczone, nikt się nie pruje, od lat to działa i świetnie się sprawdza….
25 listopada 2019, 19:55 / poniedziałek
I jeszcze zamiast piłki jajo i wysokie bramki. Ostateczny koniec piłki nożnej w tradycyjnym wydaniu.
ps. Dodatkowo każdy piłkarz obowiązkowo zainstalowany mikrofon i kamerka na głowie. Jak iść z postępem to na całego...
25 listopada 2019, 22:43 / poniedziałek
W magazynie Gol eksperci komentowali mecz Lechii z ŁKS-em. Pochwały dla Kubickiego, oczywiście dla Flavio również. Pokazali nieuznane bramki oraz faul na Mladenowiczu. Wytłumaczenie sędziowskiej decyzji: otrzymał sygnał z VAR-u, że Haraslin był wcześniej na spalonym. K… ręce opadają. To, że był na pozycji spalonej to każdy widział ale podanie do przodu było od zawodnika ŁKS nr 7 a zatem o spalonym mowy być nie mogło. Sędzia palant do kwadratu ale w tym studio kolejne mumie, zero dezaprobaty. Szkoda słów.
Mnie natomiast interesuje inna kwestia. Tego VAR-u. Załóżmy, że to Mladenowicz podał do Haraslina, sędzia oślepł totalnie i Mlado strzelił bramkę. W takiej sytuacji oczywiście sędzia mógł jej nie uznać, gdyż wcześniej był spalony, którego nie zauważył. Po to jest ten cały VAR. Ale tu sprawa wyglądała inaczej. Mlado został sfaulowany w polu karnym. Mówi o tym Art. 14, że jeżeli piłka była w grze i był faul na rzut wolny bezpośredni a miało to miejsce w polu karnym, to powinien być podyktowany rzut karny i nie ma już według mnie żadnego znaczenia, czy przedtem był spalony czy go nie było. Nikt nie kazał ćwokowi faulować naszego piłkarza.
26 listopada 2019, 06:19 / wtorek
Wygląda na to że można zak...ć z laczka i poprawić z kopyta sędziemu, albo innemu graczowi i jeśli wcześniej był spalony to faulu nie było.

p.s.Trzeba anulować kartkę Udo, bo "faulował" lagunę już po bramce, czyli piłka nie była w grze, może wtedy te "przepisy" maja zastosowanie.
26 listopada 2019, 09:31 / wtorek
Postawił skurwiel na 3-1 i musiało tyle być... Teraz to oni decydują jaki będzie wynik. Narysuje kutas linie na obrazku, program wyliczy że był spalony na 1,5 cm i co możemy zrobić ? Możemy go pocałować w pompę. Tu już nie ma o czym gadać. Trzeba wypierdolić dyscyplinarnie Przesmyckiego i zbudować całe kolegium sędziowskie od nowa...
26 listopada 2019, 09:51 / wtorek
kiedyś w zapomnianych częściowo przez młode pokolenie był fryzjer...teraz cywilizacja poszła naprzód ale pociąg do kasy się nie zmienił...natura ludzka tez nie.... jest to wszystko bardziej skomplikowane a jednocześnie prostsze...telefonów już się tak nie używa ale.... telewizja , sponsorzy no i BUKI ...kasa niewyobrażalna...fryzjer to tylko mógł pomarzyć....
26 listopada 2019, 20:28 / wtorek
d.g. - zgadzam się w 100% mam te same odczucia co do Varu. A najbardziej to wkurwia po strzelonej bramce, nie umiem się już cieszyć z gola. strzelą, to patrzę po sędziach, potem patrzę czy główny wciska palec w ucho... potem czekam na gwizdek wznawiający gre i wtedy..... podskakuję w góre, szal w dłoń i śpiewam " LECHIA LECHIA"
Tylko to jakos nie tak jak byc powinno.
Mecz wkońcu na przełamanie, ale obiektywnie to ŁKS dupy nie urywa grą. mam nadzieje ze Flavio wraca do formy, podobnie Kubicki i Haraslin. Martwi tylko spadek formy Łukasika, który zaczyna wkurwiać grą jak za dwanych czasów....
Mecz w KRK potwierdzi że idzie ku lepszemu lub ... zaprzeczy.

TYLKO LECHIA!

TYLKO LECHIA!
27 listopada 2019, 00:29 / środa
Var w założeniu powinien być pomocny i często jest.
Ale też jest polem do nadużyć.
Ktoś dobrze napisał miało być 3:1 to jest.
Pal licho te dwa nie uznane gole bo "varowcy" się obronią nawet gdyby mieli cofnąć akcję o kilkanaście podań wstecz:)
Ale doszukać się kontaktu z piłką Wolskiego przy późniejszym faulu w polu karnym to już wyższa jazda.
100 razy patrzę i nijak piłka nie zmieniła trajektorii ani tempa.
Niby sędzia wydający "wyrok " ale żeby uzasadnić od tego jest zwolniony.To jest słabe.
I jeszcze jedna rzecz do przemyślenia.
Buki sponsorami.

Na zawsze Lechia Gdańsk
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.359