Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 04-12-2019, środa godz. 17:45

strona 1/1

3 grudnia 2019, 14:47 / wtorek
Jutro mecz a tu cisza. Bronimy trofeum, wszyscy na mecz! Nie ma innej opcji, tylko zwycięstwo Lechijko, tylko zwycięstwo !!!
3 grudnia 2019, 18:00 / wtorek
Kupować bilety zmarźluchy i nie gnić w domu! Setunia, dwie, max trzy, a nie więcej niż pięć przed meczem i do boju! :)
3 grudnia 2019, 18:01 / wtorek
Czas przełamać klątwę Zagłębia, pomoże w tym na pewno nowy-stary prezio Adaś Mę :)
4 grudnia 2019, 11:55 / środa
Wszyscy na mecz. Puchar będzie Nasz!
4 grudnia 2019, 17:41 / środa
macie jakiś link żeby obejrzeć na tel . mecz???
4 grudnia 2019, 18:05 / środa
link jakby ktoś nie mógł być na stadionie
odnośnik
4 grudnia 2019, 18:19 / środa
Gdyby komuś nie działał to tu jest drugi
odnośnik
4 grudnia 2019, 18:41 / środa
Chuja graja. Zaglebie zasluzenie prowadzi. Oczy bola od ogladania tez beznadziei. Dobrze, ze to juz koniec rundy. Jeszcze tylko Wisla Plock...
4 grudnia 2019, 18:50 / środa
Chyba, niektorzy zawodnicy muszą zdecydowanie odpocząć od piłki. Haraslin, Peszko, Lipski, Łukasik nie nadają się do gry nawet na poziomie I ligi. Biegający między obrońcami Pixao sam niewiele zdziała. Brak jakiegokolwiek wsparcia od pozostałych graczy niweczy jego wysiłki. Zagłębie gra piłką i ma zawodników na poziomie ekstraklasy i zdecydowanie zdominowało mecz i prowadzi zasłużenie 2:0 ( tylko 2:0). Lechia wygląda jak drużyna z co najwyżej z końca II ligi imto chyba nijak ma się do zapewnień Stokowca o przygotowaniudo sezonu i mocnym składzie Lechii. Seria porażek w lidze nie wzięła się z niczego. Wymęczone zwycięstwa z ŁKS i Wisłä tylko potwierdzają moją wypowiedź.
4 grudnia 2019, 18:53 / środa
Pięknie grają nie ma co, dziś ze względu na 39,5 gorączki oglądam w domu ale nóż się otwiera kurwa nic gry po jaki dzwonek gramy 2 defensywnymi pomocnikami jak obydwaj dają ciała Makowski to na dziś parodia kopacz żadnej skladnej piłki. Jednak to chyba prawda że Stoki kolejne sezony i zespoły przez niego prowadzone grają piach
4 grudnia 2019, 19:02 / środa
I co tam płaczki ? pamiętajcie że mecz trwa do końca, niektórym po takich wypowiedziach jest teraz łyso 2:2. Jako przykład pamiętam mecz Niemcy - Szwecja do przerwy 4:0 po przerwie 4:4 ;)
4 grudnia 2019, 19:12 / środa
Przepraszam za komentarz. Ale serce zawsze drga.
4 grudnia 2019, 19:43 / środa
hahahahahah jakie to zagłębie cudne i dobrze przygotowane do sezonu a Lechia beeee....PUCHAR JEST NASZ !!!!
4 grudnia 2019, 19:43 / środa
Powstrzymałem się z komentarzem po 1 połowie właśnie ze względu , żeby mieć obraz po całym meczu licząc , że coś się zmieni.Lipski - ten zawodnik irytuje mnie od kiedy pamiętam "kreatywny" pomocnik który 95% zagrań ma do stoperów + więcej prowadzenia piłki niż gra na 1-2 kontakty, ogółem słaby mecz dobrze , że chociaż skuteczny. Jeszcze 2 wygrane i widzimy się na Narodowym.
4 grudnia 2019, 19:44 / środa
Kiedyś byłem na T29 na meczu ze Stilonem , gdzie do przerwy było 0:4 w plecy i na koniec 4:4
4 grudnia 2019, 19:49 / środa
Dziesięciominutowy "deep throat"! ;-)
4 grudnia 2019, 20:00 / środa
Raczej gang-bang :)
4 grudnia 2019, 20:01 / środa
oj SS....;-)
4 grudnia 2019, 20:19 / środa
Super mecz. Dużo emocji, zwłaszcza w drugiej połowie. Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć powtórkę całego meczu?
4 grudnia 2019, 20:35 / środa
Oj, można było dziś poczuć klimat starej Lechii na trybunach...:)

Malkontenci niech zostaną w domu.
4 grudnia 2019, 20:36 / środa
Wspaniałe zwycięstwo. Gratulacje drużyna!
Czas na ległą w ćwierćfinale, amice w pół i żydów w maju.
4 grudnia 2019, 20:59 / środa
To zwyciestwo wypadaloby zadedykowac tym ktorzy byc nie mogli...
I oczywiscie tym ktorzy byli .... Ave Lechia
4 grudnia 2019, 21:02 / środa
Scenariusz meczu na pewno atrakcyjny i takie mecze pewnie gdzies tam zostaja w pamieci, moze to nie mecz z Juventusem, ale na pewnoi bardziej pamietliwy w tym sezonie. Jednak bardziej zapamiętamy scenariusz a nie dobrą grę. Niestety Lechia dalej gra piach, moze jest bardziej zdeterminowana (DZIS OD STANU 0:2).

Mam nadzieje, ze zagraja równie skutecznie do końca rundy i potem poracują nad stylem, którego wyraźnie brakuje i bez którego cięzko bedzie marzyc o jakims triumfiem w lidze lub PP.

TYLKO LECHIA!
4 grudnia 2019, 21:21 / środa
Wszystko się ruszyło po Lechia grać :)
4 grudnia 2019, 21:29 / środa
...czyli Młynarze przysnęli z dopingiem
4 grudnia 2019, 21:59 / środa
Nie był to może największy come back od czasów wskrzeszenia Łazarza, ale dobrze że się ogarnęli. Tylko co się dzieje z niektórymi piłkarzami to jest dramat. Łukasik tak źle jak w tym sezonie to nie grał już dawno (a może ostatni sezon był jego "wypadkiem przy pracy"). Największy zjazd w całej drużynie. Reszta piłkarzy ma tylko przebłyski tego co potrafili grać wcześniej. Masakra jakaś, podania do przeciwnika albo w trybuny i to często przy najprostszych sytuacjach. To jest nieprawdopodobne jak się na to patrzy. Pozostaje się cieszyć z dzisiejszego wyniku i z tego że jak się zepną to potrafią. W innych kwestiach już mi się nie chce pisać, każdy ma oczy.
4 grudnia 2019, 22:36 / środa
@butthead: pomyśl, co się zazwyczaj śpiewa zespołowi z Lubina... ;-)
4 grudnia 2019, 23:04 / środa
@kielas86, Polsat Sport HD, jutro 7:00 i 23:00
4 grudnia 2019, 23:24 / środa
Z piekła do nieba. Mecz do zapamiętania. I poszło po "Lechia grać, kurwa mać!". ;-) I zagrali! Beka z fali w pierwszej połowie. Smuteczek z gry, ale jak poszli to widać było, że nikt ich nie może zatrzymać. Szkoda, że tylko w krótkim okresie kilku(nastu) minut. Jak dla mnie to jednym z lepszych graczy był Makowski. Pierwszy celny strzał na bramkę, gol i zajebista interwencja broniąca nas przed 0:3. Świetnie Flavio, zajebiście, zwłaszcza w drugiej połowie Fila. Prokurant karnego, którego zasadność kumple kwestionowali, ale... Jędza i karma wraca! I ofensywne zmiany. Łukasik taki sobie wciąz. Lipski, przemilczmy, ale reszta dała radę!

Puchar jest nasz!!!
5 grudnia 2019, 01:02 / czwartek
Bardzo cieszy podtrzymanie passy, zwycięstwo w meczu z Zagłębiem i awans do ćwierćfinału. Dwa w jednym, bo też udał się rewanż za ostatnią porażkę u nas jak i za mniej chlubny remis po prowadzeniu do przerwy 3:0.
Gra nie robi jednak wrażenia. Tym nie mniej 3 bramki uczciwie strzelili. I to jest powód do pochwały. Parę sytuacji spartolili ale nie ma tak, że wszystko włazi do sieci. Sędzia okazał się wnikliwy. Czytam różne bzdury n/t zasadności jego werdyktów. Według mnie były to trafione decyzje. Czerwona kartka, mimo iż nic nam już w meczu nie dawała, była słuszna i trochę chroniła naszych piłkarzy przed rzeźnią w tych ostatnich minutach. No i nie mogę sobie odmówić ekstra pochwał dla Łukasza Haraslina. Chłopie odebrało mi mowę po tym wyrównującym golu. Piękny strzał i to w sytuacji, w której spokojnie można było strzelać z tej lepszej, prawej nogi. Mój szacunek.
5 grudnia 2019, 08:39 / czwartek
W internecie pieją pochwały, że był to godny szlagier tej rundy. W sumie to trochę racji, bo emocje nasze od smutku, złości do końcowej radości. I jak łatwo się domyślić u przeciwników odwrotnie - myśleli, że w pierwszej połowie zamknęli mecz, a tu gong, gong gong i czerwona na deser. I osobiście wolę takie mecze niż np. takie jak ostatnia wygrana w Krakowie.

Przy okazji kartek, czy to nie był pierwszy mecz w sezonie bez kartki dla naszego zawodnika?
5 grudnia 2019, 10:58 / czwartek
Oglądam powtórki z Filą i jego podcięciem w polu karnym. Może ktoś wytłumaczyć co tu jest kontrowersyjnego?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031