Gdańsk: środa, 22 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Jagiellonia, niedziela 15.12.2019 17:30

strona 1/2

13 grudnia 2019, 18:04 / piątek
Po trzy punkty!
Tym bardziej, że Baba Jaga bez trenera :)
14 grudnia 2019, 20:53 / sobota
Kuciak odpalony na dobre...za słaby na ławkę czy mówi co myśli Panie Piotrze?
14 grudnia 2019, 21:10 / sobota
Chce zaległych pieniędzy.....I tylko tyle :(
14 grudnia 2019, 21:18 / sobota
Poprzednie dyscyplinowania wychodziły nam na dobre .Marco out Flavio strzela .Sławek z zesłania wrócił lepszy .Bez Duszana też tragedii nie ma .A może po prostu ma uraz .
14 grudnia 2019, 22:00 / sobota
Uraz do prezesa.
15 grudnia 2019, 06:39 / niedziela
Jaga w kryzysie, My na fali wznoszącej więc nie zostaje nic innego jak ich dzisiaj pierdolnąć.
Jesteśmy zawsze tam...
15 grudnia 2019, 17:35 / niedziela
ZŁotek kurwa
15 grudnia 2019, 17:48 / niedziela
Czemu ostatnio nie ma żadnych linków do meczu? Co się dzieje?
Człowiek nie może być ze swoją Lechią, to nawet w podróży nie może obejrzeć.
Lechia i tak wygrywa! Mimo wszystko i wbrew wszystkim!
Tylko zwycięstwo i liczą się tylko trzy punkty! Do boju.
15 grudnia 2019, 17:52 / niedziela
odnośnik -- mówisz i masz ale średnia jakość
15 grudnia 2019, 17:55 / niedziela
odnośnik -- tu lepsza jakość
15 grudnia 2019, 18:21 / niedziela
Łukasik wszedł i przegrywamy...ehh
15 grudnia 2019, 18:21 / niedziela
O dziękuję bardzo!
Będę winien piwko :)
15 grudnia 2019, 18:27 / niedziela
Ja wierzę w zwycięstwo! Lechia wygra mecz i 3 pkt do nas należą:-) Nawet Lipski coś gra i nawet do przodu:-) A my swoje LECHIA GDAŃSK!!!
15 grudnia 2019, 18:32 / niedziela
Naprawdę uważasz, że Lipski coś gra? I to coś wystarcza? No to niewielkie wymagania tylko ze to na dzisiaj moze być o wiele za mało. Gramy bardzo średnio ale po przerwie będzie wejście smoka Flavio i wygramy. Wkurwia ta nonszalancja Filipa...
15 grudnia 2019, 18:39 / niedziela
Jest przynajmniej jeden pozytywny aspekt tego meczu.. Wolski ma 4 kartki i nie zagra za tydzień. Co musi wiedzieć o Rudym Lipski skoro cały czas gra... Wolski i Lipski to największa patologia Lechii
15 grudnia 2019, 18:44 / niedziela
A Mladenovic gra jeszcze gorzej.
15 grudnia 2019, 18:47 / niedziela
Haraslin niech w końcu zrobi wypad z klubu... szkoda, ze pewnie nikt już za niego nie da 500 k E
15 grudnia 2019, 18:58 / niedziela
Neptun Gdańsk-Biała Białystok ?
15 grudnia 2019, 19:08 / niedziela
Drukarnia jebana. Odechciewa się oglądać.
15 grudnia 2019, 19:11 / niedziela
Odechciewa sie przez to , ze ta drużyna nie potrafi grać w piłkę.
15 grudnia 2019, 19:15 / niedziela
Witam wszystkich. Z tym Lipskim to chyba za wcześnie tak optymistycznie napisałem. Miałem nadzieję że w 2 połowie nasi piłkarze pokażą złość sportową i pazura piłkarskiego a tutaj ... zjazd na całej linii. Nie pokazali nic. Dosłownie nic. Chyba że święta już mają w głowach i premie świąteczne. Jest żenada.
15 grudnia 2019, 19:16 / niedziela
Po co się wkurzacie na Lipskiego czy Wolskiego. Poza Alomerovicem i Makowskim cała reszta gra jak inwalidzi. Równie dobrze się irytować grą Fili i Sobiecha, nie ma żadnej różnicy.
Lukasik wszedł na swój poziom z zeszłych lat.... to nie jest pan piłkarz .... haraslin i mladenovic padaka. Nie ma napastnika i można się pastwić tak w nieskończoność ....
Jaka drukarnia? Te pizdy nie potrafią oddać strzału. a to co wyprawiają wybitni patolodzy Lipski z Wolskim to się nadaje do kabaretu
15 grudnia 2019, 19:18 / niedziela
Z tym Alomerovicem to się pospieszyłem, kolejny w klubie inwalidów.
15 grudnia 2019, 19:18 / niedziela
Straszna nędza dzisiaj. Już po meczu. Żadnych sytuacji bramkowych przez cały mecz. . Kilku zawodników nie wiem za co bierze pieniądze.
15 grudnia 2019, 19:19 / niedziela
Przyznajmy naiwność nasza .I to wielka.
15 grudnia 2019, 19:20 / niedziela
Już po meczu. Gdzie ta Lechia z poprzedniego sezonu? Aż oczy bolą. Sędzia kończ mecz!!! Nie ma na co patrzeć!!! A potem na stadionie w Gdańsku mniej niż 7 tyś kibiców.
15 grudnia 2019, 19:21 / niedziela
Straszna nędza dzisiaj. Żadnych sytuacji bramkowych. Gwiazdy nie grają.
15 grudnia 2019, 19:22 / niedziela
W końcu rywalem wielka baba jaga , oni grać potrafią ,a nasi słabi? Obrzydliwe popołudnie
15 grudnia 2019, 19:22 / niedziela
Mam nadzieje ze nie będzie śpiewania w stylu „ czy wygrywasz czy nie” bo to nie Lechia
15 grudnia 2019, 19:23 / niedziela
Niestety druga polowa to kompromitacja bez względu na kontrowersje z karnym.
Momentami graliśmy jak paralitycy. Totalnie zawodzą ci na których najbardziej liczyliśmy. Kurwa Haraslin...jak ten chłopak zjechał...Wolski i Lipski nadzieje polskiej piłki to atrapy piłkarzy. Rozumiem sytuację i kłopoty wewnętrzne w klubie ale taka gra to jest przesada.
15 grudnia 2019, 19:28 / niedziela
Kur*a - jaka drukarnia? Jakim trzeba być idiotą, żeby w ten sposób wchodzić we własnym polu karnym? Sanki z obiema podniesionymi nogami i jeszcze dupskiem zahaczył Bidę ... odcięcie zasilania mózgu. Poza tym ciężko wygrać nie stwarzając sobie żadnej sytuacji do zdobycia gola. Dziękuję, dobranoc.
15 grudnia 2019, 19:29 / niedziela
Miernoty...byle do 8 wejść
15 grudnia 2019, 19:30 / niedziela
Dawno nie pisałem. Ktoś wie czy i jakie są zaległości finansowe wobec piłkarzy? Im się grać nie chce. Ewidentnie. To jedyne wytłumaczenie tego meczu. O ile może to być wytłumaczeniem.
15 grudnia 2019, 19:32 / niedziela
Do piszących powyżej-dajcie spokój z teoriami spiskowymi jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie.
Piłkarze przeszli obok meczu.To widać dziś jak na dłoni.Jestem daleki od żądania wyrzucania kogokolwiek ale za taką popelinę mam do nich sporo pretensji.
Abstrachując od wyniku-brak umiejętności wybaczyć można,natomiast kunktatorstwa i braku ambicji się nie puszcza w zapomnienie.
Panowie Piłkarze-to jest LECHIA!Do czegoś to zobowiązuje!
Pozdrawiam
15 grudnia 2019, 19:32 / niedziela
nie graliśmy nic, żadnych sytuacji, sędzia wiadomo, ale i tak przegrali zasłużenie. Po Mladenoviciu nie będę płakał, same pyskówki , machanie rękami do sędziego zawodników nawet swoich a podań celnych z dośrodkowań chyba 0 celnych przez kilka spotkań.
natomiast niezwykle ciężko może być w kolejnym meczu: Braki z zawieszenia: Udovicić, Sobiech oraz Wolski, kontuzje Augustyn, Kubicki, Fila i Kuciak (czy tam nie wiem co z nim) nie wrócił też Egy. Peszko też grał podobno z drobnym urazem. To prawie cały skład...
15 grudnia 2019, 19:33 / niedziela
Wyłamię sie z tychnegatywnych opinii. Mecz wyrównany i mógł się podobać. Wynik zdecydowanie nie. Niestety nowa miotła nas zmiotła. Rzeczywiście z tych naszych ataków tak do końca, do oddania celnego strzału, niewiele mozna naliczyć. Ale mecz był szybki, obie drużyny grały piłką do przodu. Mi to się podobało. Oby w następnym meczu było lepiej.
15 grudnia 2019, 19:36 / niedziela
"dajcie spokój z teoriami spiskowymi" "piłkarze przeszli obok meczu" w jednym poście opisałeś ten "mecz" 10/10.
15 grudnia 2019, 19:42 / niedziela
Jeszcze z tym karnym. Przecież Maloca prawie nogi chłopakowi połamał a wy mówicie o teorii spiskowej. Może się cieszyć że nie trafił prosto w nogi bo by dostał karę jak Udovicic. Co do wpisu kolegi powyżej że mecz mógł się podobać, to licząc sytuacje bliżej w meczu było dwucyfrówki niż remisu.
15 grudnia 2019, 19:42 / niedziela
Mecz wyrównany? Chyba przysnęłem i miałem zły sen.
15 grudnia 2019, 19:43 / niedziela
Edwin-niestety smutne to i zarazem wkurwiające, ale tylko ślepy tego nie zauważy.
Pozdrawiam
15 grudnia 2019, 19:45 / niedziela
Ta porażka nie jest jakimś zaskoczeniem, musiała przyjść, w ubiegłym sezonie ograliśmy Jadzię 4 razy i w końcu się zrewanżowali, zmiana trenera im pomogła, szkoda tylko, że w takim fatalnym stylu i ze stratami w ludziach, nie pamiętam kiedy ostatnio przegraliśmy 0:3, z Rakowem nie zagrają Sobiech i Wolski za kartki, nie wiadomo co z Filą, kumulacja kartek, kontuzji, zawieszeń, na szczęście w ostatniej akcji 4 żółtej nie dostał Nalepa, trzeba teraz wykrzesać z siebie resztki energii i zapunktować choćby po skromnym 1:0, aby nie tracić dystansu do czołówki tabeli.
15 grudnia 2019, 19:48 / niedziela
Na gorąco...
Z drukarnią to na wkurwie poszło. Niestety dzisiaj nie graliśmy w piłkę.

Stoki powiedział kilka tygodni temu, że potrzeba świeżej krwi w drużynie. Wszyscy powinniśmy się domyślić o co chodzi...
15 grudnia 2019, 19:50 / niedziela
I cóż teraz poczniemy? Proponuję jechać na przywitanie i zaśpiewać im "Czy wygrywasz... i tak kocham Cię." Może sie wzruszą,zawstydzą a oczy zajdą im łzami...innego wyjścia nie widzę. Bo jak za ostro to mogą się obrazić i na Raków nie wyjdą. Swoja drogą jestem ciekawy co na to prezes? On w ogóle ogląda nasze mecze?
15 grudnia 2019, 19:53 / niedziela
Raków też wykartkowany, także za tydzień będzie dobrze.
15 grudnia 2019, 19:53 / niedziela
@dg

pewnie nie ogląda, ale obstawia :D
15 grudnia 2019, 20:00 / niedziela
Niestety przebyłsyki w meczu z Płockiem okazały sie tylko przebłyskami. Dalej gramy bryndzę, od meczu z Legią, jest taka srednia krajowa, raz wyjdzie innym razem nie.
Pozycja w tabeli mniej wiecej pokazuje co teraz prezentujemy. Oby tylko w górnej 8 byc.
Dzis zasłużona porazka, bo zagralismy z druzyną której się chciało i która prezentuje wyzszy poziom niz ŁKS itp.

Nie bede komentował zakulisowych plotek, bo nie mam pojęcia co jest wymysłem a co nosi znamiona prawdy..

PS.Ale Kuciak mógłby juz sie "wyleczyć z tej kontuzji"
Ostatni mecz przed świetami prawie zawsze nam nie wychodził, więc czas to zmienić.

TYLKO LECHIA!
15 grudnia 2019, 20:02 / niedziela
@Edwin to bardzo prawdopodobne.
15 grudnia 2019, 20:04 / niedziela
Przegrali mecz.Taki jest sport . A te wasze wypociny są żałosne .Do zobaczenia w sobotę.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011