Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Peszko, Sobiech, Wolski out! Co sądzicie?

strona 2/3

14 stycznia 2020, 08:25 / wtorek
odnośnik
Fatih Karagumruk to brzmi jak jakieś muzułmańskie wezwanie do walki :)
14 stycznia 2020, 23:15 / wtorek
Oto ,,stadion" nowej drużyny Sobiecha.Szmaciarstwo.

odnośnik
15 stycznia 2020, 02:13 / środa
Co tam stadion. Za to będzie miał teraz bliżej do żony :)
15 stycznia 2020, 07:50 / środa
może manager Hajto w pakiecie załatwi Bognie transfer do Turcji, wszak w ręcznej ten kierunek to też sportowy "awans".
15 stycznia 2020, 13:27 / środa
Tak naprawdę to nie jest zabawne, tylko bardzo smutne, jeśli Sobiech wybiera coś takiego kosztem Lechii. To tylko świadectwo, jak nisko obecnie upadamy...
15 stycznia 2020, 15:30 / środa
Sobiech był dogadany gdzie indziej Mandziara powiedział veto(a w zasadzie chciał kasę za możliwość przejścia do polskiego klubu) i zaczęła się sraczunia tak u Sobiecha, jak i Hajty
15 stycznia 2020, 17:10 / środa
BastionPrawicy,
Chyba Ci sie sporty troche pomylily. Niemcy >>> Turcja to moze byc sportowy awans, ale w siatkowce kobiet, a nie pilce recznej. ;)
15 stycznia 2020, 17:54 / środa
no i prezesowi się znowu uda..jeżeli nic się nie sp...doli na ostatniej prostej...to przynajmniej formalnie jesteśmy kolejny sezon w eklapie ....teraz jeszcze może być problem by sportowo się udało..bo wzmocnień to my zimą raczej nie zobaczymy a trochę luda da nogę...
25 marca 2020, 23:48 / środa
No to Peszko poszedł w ślady Wolskiego .Zajebiście prezesie ,powiedzieć że to działanie na szkodę klubu to nic nie powiedzieć.

odnośnik
26 marca 2020, 00:02 / czwartek
Na następny raz pisz proszę że link prowadzi do stron Agory, z góry dziękuję
26 marca 2020, 00:29 / czwartek
buziek, to jest najmniejszy problem

ten ruch świadczy o totalnej bezradności "nierządu" Lechii... Nie potrafią sobie dać rady w normalnej sytuacji, a teraz to już leżą niestety...

najważniejsze jest to, żeby przyznać się, że nie wiem/nie umiem... później przyjdzie pomoc, będzie łatwiej
26 marca 2020, 08:34 / czwartek
Za chwilę 90% z całej ligi rozwiąże bo przecież nikt nie płaci. PZPN musi wprowadzić jakieś przepisy przejściowe.
26 marca 2020, 09:23 / czwartek
@Rombis - dla mnie jest to duży problem bo zaburza mój prywatny bojkot konsumencki, który ciągnę od lat

@up
PZPN niespecjalnie jest w stanie pomóc klubom - większość wysokich kontraktów to gracze w okolicach 30-ki, dla nich lepiej będzie iść do sądu nawet kosztem zawieszenia niż pogodzić się z utratą 50-80% dochodów
26 marca 2020, 16:48 / czwartek
SF:
"Wniosek o rozwiązanie kontraktu złożył także Błażej Augustyn, ale nie wiadomo, na czym sprawa stanęła."
Dzisiaj w radio słyszałem, że jednak rozwiązał - i to wcześniej niż Sławek.
26 marca 2020, 18:17 / czwartek
Kupno wirtualnych biletów to za mało na ich spłatę.
26 marca 2020, 18:26 / czwartek
Pierwszy chyba raz w życiu paru gości wydymało Adama a nie on ich.
26 marca 2020, 19:49 / czwartek
Nie wydymali Mendziary tylko Lechię, za jego przyzwoleniem (kontrakt).

Skończ Waść, wstydu (sobie) oszczędź.
26 marca 2020, 20:27 / czwartek
Nie żebym bronił Mendziary, ale Sławek odchodząc, rezygnuje z 5-letniego kontraktu jako skaut Lechii. Myślę, za nasz lubu-dubu przeliczył siano i zdecydował, że lepiej wypłacić te 3-4 pensje i niech idzie w diabły... za najniższą krajową by tu te 5 lat nie pracował... aż dziwne by było, żeby ktoś naszego Pinokio tak opier...l. ;)
26 marca 2020, 21:50 / czwartek
Pierwsza sprawa, niegospodarność lub jak kto woli głupota naszego prezia to Himalaje albo i jeszcze wyżej. Druga sprawa to pan piłkarz. Nie przyłączę się do chóru jego miłośników bowiem zawsze uważałem, że zwykła ameba ma więcej rozumu niż Sławomir. Całokształt sprawy moszna określić w sposób teatralny, piłkarz komedia, prezes tragedia co w sumie daje nam klasyczny dramat. Niestety za ten spektakl zapłacimy My wszyscy jako kibice Lechii Gdańsk.
27 marca 2020, 08:57 / piątek
Niech wszystkie pensje zapakują w worek mosznowy i adieu . Grał w Lechii , ale nigdy nie był i nie będzie Lechistą . Ot kolejny najemnik
28 marca 2020, 09:20 / sobota
a kapcie z Muzeum zabrał?!
28 marca 2020, 09:44 / sobota
Mandziarę ograł ale poległ na koronawirusie, będzie znaczna obniżka pensji.
28 marca 2020, 09:49 / sobota
Nie wiadomo jak to się ma do rozwiązanych kontraktów. Żeby nie było tak, że ograł mendę X2.
28 marca 2020, 10:00 / sobota
Peszko to naprawdę najmniejszy problem. Ważne jak korona wpłynie na biznes wujka Józka i czy będzie mógł nadal sypać groszem w razie potrzeby.
28 marca 2020, 17:03 / sobota
Z tym sypaniem grosza to Cię poniosło.
29 marca 2020, 12:57 / niedziela
Co masz Czechu na myśli? Biznes się nie spinał już przed koroną i gdyby nie Wernze to pewnie byśmy popłynęli. Teraz Józek zyskuje wygodną wymówkę do wycofania się z twarzą i myslę ze tak zrobi. Co to oznacza dla klubu, który po stronie przychodów zamiast 40 mln zaksięguje w tym roku z powodu epidemii i zerwania rozgrywek może 10-15 to nie muszę mówić.
29 marca 2020, 13:20 / niedziela
Mam na myśli to, że jedyne pieniądze jakie przelewał to były pożyczki.
Takie same jak ta głośna od kuchara.
29 marca 2020, 13:25 / niedziela
Zwał jak zwał. Cupiał przez kilkanaście lat też dawał pozyczki. Bez nich i bez innych przychodów przy obecnych kosztach Lechii nie będzie w kilka miesięcy, piłkarze mogą się nawet zrzec 80% zarobków (co i tak oczywiście nie nastapi), to nie ma znaczenia.
29 marca 2020, 14:02 / niedziela
Zdefiniuj proszę sformułowanie:"...Lechii nie będzie w kilka miesięcy...".
Z góry dziękuję.
29 marca 2020, 14:05 / niedziela
@cooer poniosło Cie i to mocno!
29 marca 2020, 14:18 / niedziela
Przepraszam , rzeczywiście poniosło mnie bo Lechia to my. Chodziło mi o projekt Wernzego i Mandziary.
29 marca 2020, 14:32 / niedziela
Teraz pewnie i mnie poniosło
Ale w tej całej , dramatycznej sytuacji może jest i światełko w tunelu..
Teraz Menda , ma w sumie wiele powodów i wytłumaczeń by to pierdolnąć i wypierdalać
Ja wiem że zaraz padną głosy A co to pomoże , co dalej i wiele innych pytań...
Na które faktycznie nie ma chyba odpowiedzi
Ale tak tylko sobie pomyślałem
29 marca 2020, 14:53 / niedziela
Jak tak dalej pójdzie to wiele klubów będzie musiało "zmienić realia finansowe, w których się mogą poruszać" Jest jakaś szansa na oczyszczenie tej gównoligi z przepłaconych słabych piłkarzy i zarządców kombinatorów, którzy 60-80% budżetu wypalają na pensje zawodników. Może się niektórzy obudzą i zaczną więcej pieniędzy przeznaczać na szkolenie "swoich" dzieciaków. Takie mało realne marzenie.
29 marca 2020, 15:10 / niedziela
@czarny66 ja jestem pewien, ze wielu z nas tak sobie pomyślało:-)
29 marca 2020, 15:16 / niedziela
"Chodziło mi o projekt Wernzego i Mandziary."

Czyli o:
- PR dla Józka
- udzielanie pożyczek na wyższy procent niż lokaty w bankach
- prestiżowe stanowisko z dobrym kontraktem (i "możliwościami") dla Mendziary
A za wszystko miało zapłacić Miasto, TV oraz My.

I tak to by się kręciło aż do usranej śmierci.
Ale wpadł na chwilę... wirus... i pozamiatał.
"I cały misterny plan w pizdu."

Moim zdaniem - upadłość i zaczynamy od nowa... to najzdrowsze dla Nas rozwiązanie.
29 marca 2020, 15:31 / niedziela
Szkoda tylko, że przy zaczynaniu od nowa w dzisiejszych czasach nie wróci klimat z przeszłości. Nierealne byłyby nasze wyjazdy w kilkaset osób na wsie w A klasie.
29 marca 2020, 16:06 / niedziela
"Moim zdaniem - upadłość i zaczynamy od nowa... to najzdrowsze dla Nas rozwiązanie."

Ty Marek już nie pij więcej. Większej bzdury dawno nie czytałem. Arkowiec normalnie.
29 marca 2020, 16:30 / niedziela
Xoce debilu nie możesz żyć bez "ekstraklasy"? Piłka i Lechia na tej obsranej lidze się nie kończą. Większe emocje w sercu to miałem np. na Elana-Lechia niż parudziesięciu meczach w tej marnej Elidze. Ja widziałem na żywo cały marsz z A do E klapy i wiem jedno. Wtedy wśród Nas nie było takich kretynów jak ty cudaku. Wypierdalaj.
29 marca 2020, 16:44 / niedziela
xoce
" Arkowiec normalnie "
Staram się raczej panować nad swoimi emocjami
Ale tym tekstem
Ty jebany pedale , cioto zakompleksiona i w dupę wyjebana
Wypierdalaj stąd , a jak masz z tym problem , spotkajmy się w realu...gówno o tym wiesz...i załatwmy tą sprawę raz na zawsze
Jakieś propozycje? Czekam
Kurwa...gdzie takie penery się rodzą..?
29 marca 2020, 17:16 / niedziela
To były czasy Rysiu z klanu.
xo...ciota tego nigdy nie zrozumie .
Paradoksalnie to było wówczas najlepsze co się mogło wydarzyć.
Takiej konsolidacji jak wówczas nigdy wcześniej nie było i nie będzie.
Zarówno załogi sportowej jak i fanatyczno- melanzonej jak i sponsorskiej.

Lębork, Toruń, Arka- Śląsk, prawdziwa radość w Stegnie
Mógłbym wymieniać.

Kibic futbolu się znalazł z tej xo.. cioty.
Żeby ta e-klapa chociaż jakiś jeszcze poziom prezentowała. Pozytyw z tego syfu taki że może zarobki naszych gwiazd e-klapy poleca na łeb na szyję . Bo zwyczajnie na taka kasę za ładnie opanowane przez c+ gowno w złoty papierek nie zasługują. Niech w ranking uefa spojrzał nasi kopacze . To jest jedyny wyznacznik poziomu naszej ligi.
29 marca 2020, 17:29 / niedziela
Co prawda to nie ten wątek co temat ale kontynuujac mysl dodam; że 3/4 ligi jest obecnie w dupie .
Zresztą w najgorszym razie nie byłoby żadnej serie A jak mawiano hm.... 20 lat temu (O ja pier... kiedy to ucieklo) ale 4 liga za zasługi. Może jednym rzutem razem ze Śledziami. Hehe.
29 marca 2020, 17:41 / niedziela
Dokładnie Duce. Ach te mecze w A klasie, Traugutta, siatka piwek jakiś joincik kupa znajomych mord i te dzieciaki na boisku co za Lechię dały by się pokroić. I prze wszystkim cel który jednoczył wszystkich. A teraz pasterz z Gruzji, napastnik z wioski rybackiej w Chorwacji który kiedyś strzelił trzy bramki w meczu z okoliczna wsią i prezes z wianuszkiem padawanów kalkulujących "żeby kaska się zgadzała".
Xoce wypierdalaj.
29 marca 2020, 18:04 / niedziela
Prawda jest taka jaka jest i Wasze wrzaski nic nie zmienią. Tylko idiota albo arkowiec mógłby życzyć Lechii upadku w tej chwili. Szkoda mi czasu na tłumaczenie dlaczego bo i tak nie zrozumiecie.
29 marca 2020, 18:05 / niedziela
W wątku bodaj o koronawirusie trwała polemika czy nasze państwo jest z kartonu czy też nie, to ja się pytam z jakiego budulca są nasze kluby ligowe (znam odpowiedź i wy też ją znacie).
29 marca 2020, 18:17 / niedziela
xoce
Nie nasze wrzaski , nie idiota..pytam konkretnie
penero , pedale czy jak tam tobie
Chcę to wyjasnic osobiście
Czekam...nie wirtualnie...Takich zjebów jak ty , trzeba eliminować
Ty gorszy niż ten jebany wirus
29 marca 2020, 18:22 / niedziela
Spotkajmy się na stadionie przy T 29
chuj wie , czy tobie cos to mówi
Zaproponuj dzień , godzinę...będę
Pogadamy Tak normalnie
Wchodzisz w to?
29 marca 2020, 18:55 / niedziela
@czarny66 Nie wiem czy wiesz, ale chyba chcesz rozpocząć konfrontację z przeciwnikiem wirtualnym, raczej masz małe szanse...ale może się zmaterializuje :-) Zdrowia wszystkim życzę w tych ciężkich czasach.
29 marca 2020, 19:04 / niedziela
@Czarny 66 najgorsze jest to, że jak by ten xoce się jednak zmaterializował i odnalazł na Wikipedii co to T29, to przyszła by pewnie taka nowoczesna łajza w koszulce z Che Guevara, spodnie rurki i białe buciki- tak go sobie zjeba wyobrażam. Co za łobuz, że mi krew w Wielki Post gotuje...
29 marca 2020, 19:37 / niedziela
To co piszę dotyczy tylko idiotów lub arkowców, dla których upadłość Lechii byłaby najlepszym wyjściem. Bo jak nazwać takich osobników ? Rozumiem czarny, że zaliczasz sie do życzących Lechii upadku ?
29 marca 2020, 19:45 / niedziela
Pytam krótko i konkretnie
Nie będę tu z tobą polemizował o wzlotach i upadkach
Zaproponuj kiedy twarząw twarz wymienimy swoje poglądy
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022