Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Do redakcji lechia.gda.pl pytanie

strona 1/1

23 stycznia 2020, 20:44 / czwartek
Czy długo będziecie na dwa portale jechać ? Planujecie kiedyś przełączenie bks.lechia.gda.pl na lechia.gda.pl ? To pierwsze IMO lepiej wygląda. Tak samo jak ostatnie transmisje live. Dobry ruch. O nowym kształcie forum że by się przydał to nie wspomnę bo niektórzy jak się orientuję mają sentyment.
23 stycznia 2020, 20:57 / czwartek
Założył konto miesiąc temu i chce wszystko zmienić. Ja pierdole... Wypierdalaj po prostu. A jak nie rozumiesz to... WYPIERDALAJ!!!
23 stycznia 2020, 21:01 / czwartek
Ja również mam prośbę o zmianę... Zmieńmy to stare, przeżute już "wypierdalaj", na odważniejsze, bardziej stonowane i jednak stanowczo nowocześniej brzmiące "spierdalaj"... Rozumiem, że niektórzy się do tego przyzwyczaili (bo często słyszeli ;) ), ale może jednak warto...
Rośnie nam kuźwa narybek...
23 stycznia 2020, 21:14 / czwartek
Nie o to pytałem. I nie Was.
23 stycznia 2020, 21:14 / czwartek
Zadaniowiec wrócił pod nowym nickiem...zawsze wracają...
23 stycznia 2020, 21:17 / czwartek
Spierdalaj.
23 stycznia 2020, 21:21 / czwartek
Stwierdzam tylko, że ktoś robi (próbuje) coś zmienić na lechia.gda.pl. Robi transmisje live na dobrym poziomie (może za rzadko aktualizuje) . Postawił nowoczesną wersję lechia.gda.pl i po prostu pytam, czy długo będzie mu się chciało robić i tu i tu. A co do forum to ja do syrenki to też mam sentyment ale jeżdzić na codzień to bym nią nie chciał. Jak nie rozumiecie tego, co napisałem to współczuję.
23 stycznia 2020, 21:21 / czwartek
ale to działa... Już kurwa widać zmiany... ;)
23 stycznia 2020, 21:25 / czwartek
Na pejsie są fajne fora.
23 stycznia 2020, 21:26 / czwartek
Rombis. No ja też czasami widzę Polonezy na ulicy. Jeżdżą.
23 stycznia 2020, 21:29 / czwartek
No są Czechu. Coś złego w tym jest ? odnośnik
23 stycznia 2020, 21:31 / czwartek
Dakibo, to są niesamowite historie... i zapewne te polonezy naprawia żółto-niebieski mechanik...
Chłopcze, idź na FB, Naszą Klasę, czy gdzieś tam w pizdu, a stąd mówiąc po "nowoczesnemu" spierdalaj
23 stycznia 2020, 21:35 / czwartek
Nie wydaje się wam , że jesteście konkretnie pierdolnięci ? Przez cały dzień nic nie klepiecie na tematy Lechii. Nie was pytam ale się zbiegacie w kilku i napierdalacie we mnie jak najęci. Pojebało ? Nudzicie się ?
23 stycznia 2020, 21:48 / czwartek
Konto miesiąc i będą forum zmieniać .... odnośnik
23 stycznia 2020, 21:56 / czwartek
Kolejny kurwa znudzony. Dużo tu jeszcze takich prawdziwków czy to już wszyscy ? Na raze nawet nie zapełniacie połowy rzędu na sektorze :D .
23 stycznia 2020, 21:58 / czwartek
Hehe, twardy zawodnik, sądząc po nicku z korzeniami z Dalekiego Wschodu. I wszystkie „wypierdalaje” i te bardziej pospolite „spierdalaje” przyjmuje na razie z godną podziwu otwartą przyłbicą. A może on to nawet lubi, otrzymywać takie pozdrowienia.

Czytam te takie dyskusje w tym i innych wątkach i utwierdzam się w przekonaniu, że uwielbiam to forum :)
23 stycznia 2020, 22:04 / czwartek
masz tu analizę Twojego nicka gratis :

corney
The same meaning as "corny" but with an added E because the spelling "corney" is far more desirable.

corny
Trying to be cool, but ultimately very uncool indeed, and often even extremely embarrassing

Więc na anglojęzycznych forach tego nie używaj :D
24 stycznia 2020, 08:25 / piątek
Czechu - na tych pejsowych fora jest taka mizeria, że już wrzucają wypowiedzi z tego forum, a by miec coś do powiedzenia/napisania (ostatnio któs wrzucił słynną wypowiedz o grubasie z prostej).

Wracając do tematu wątku to autorowi radze napisać maila do redakcji, bedzie prościej :)

TYLKO LECHIA!
24 stycznia 2020, 18:30 / piątek
@dakibo, masz może jakieś kody do Fify? Mogą być na Pegasusa.
24 stycznia 2020, 18:52 / piątek
Ja natomiast grutuluję Szanownej Redakcji bardzo dyplomatycznego, wolnego od jakiejkolwiek szydery a zarazem ujmującego sedno sprawy stwierdzenia: " Ostał się właściwie jeden zawodnik, który może uchodzić za reżysera gry – Patryk Lipski".
Po prostu genialne !
24 stycznia 2020, 19:34 / piątek
Cygnus x-1
Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się.
Wiem natomiast, że co chwilę dostajemy stamtąd jakieś spady, które albo chcą być gwiazdami albo chcą wszystko zmieniać.
I zawsze nam się dostaje przy okazji, że jesteśmy z innej epoki. Ale to prawda. Jesteśmy! ;)
25 stycznia 2020, 02:48 / sobota
Nie kusić losu, po co w to wszystko, chyba co niektórzy chcą dostać słynnego laczka od grubasa z prostej! (przepraszam przy okazji grubasa z prostej bo to przecież postać legendarna).
25 stycznia 2020, 08:12 / sobota
W ramach przypomnienia:
odnośnik
25 stycznia 2020, 23:00 / sobota
Klasyk :)
26 stycznia 2020, 00:02 / niedziela
Dakibo...czy jak tam

..odnośnik

I zakończmy temat
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024