Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Stoczniowiec Gdańsk - Unia Oświęcim, 26.02.2020 18:30

strona 1/1

26 lutego 2020, 11:57 / środa
Panowie dzisiaj 4 mecz playoff pomiędzy Stocznią a Unią Oświęcim, wczoraj nasi hokeiści wygrali 2:1 i doprowadzili do stanu rywalizacji również 2:1, gramy do 4 zwycięstw. Emocje ogromne, na hali wczoraj obecni byli również kibice z Oświęcimia, dzisiaj zapewne też się pojawią. Kto ma wolny wieczór niech przyjdzie do Hali Olivia, myślę, że nie będzie żałował.

Skrót wczorajszego spotkania:

odnośnik

Pod koniec mała bójka hokeistów.

LECHIA&STOCZNIA
26 lutego 2020, 15:57 / środa
Z tego co się orientuję, to Stoczniowiec nie gra w ekstraklasie. To chyba jest Lotos PKH Gdańsk? Wiesz... trzeba być konsekwentnym i być w prawdzie. Bo idąc tym tokiem uznamy ze jednak Lech to nie Amika i zrobimy z siebie głupków. Kibicuje gorąco gdańskiemu hokejowi ale...sam chyba wiesz. Jakby Lechię nie daj Boże spotkał los Stoczni a potem ktoś zrobiłby drużynę pod inną nazwą, ubrał w biało-zielone stroje i wypuścił nawet na Traugutta to też krzyczał byś Lechia!? Dla mnie w Olivii gra Lotos PKH...ale może ja się mylę?
26 lutego 2020, 16:38 / środa
PKH nie jest Stoczniowcem z jednej prostej przyczyny. W Stoczni prezesem jest jeszcze większa kurwa niż nasz Adaś i to już od wielu wielu lat, normalnie Adam i Heniu "Nietykalni"
26 lutego 2020, 16:52 / środa
Hokeisci Stoczniowca graja w 1 lidze i stanowia zaplecze dla PKH, w ekstraklasie kobiet o MP walcza tez hokeistki Stoczniowca, klubowi temu prezesuje dalej wywieziony kilka lat temu na taczce marek k.
26 lutego 2020, 21:35 / środa
Kiedyś śpiewałem:Stocznia-kadłuby,a arka wktęca im śruby!
Było tak?
Było,więc nie róbcie mi wody z mózgu :-)
26 lutego 2020, 22:05 / środa
Ale to chodziło o piłkarskiego Stoczniowca z tymi śrubami, który nie raz i nie dwa zaszedł za skórę Lechii w latach 70-tych, ostatni raz w sezonie 82/83, kiedy do któregoś momentu Stoczniowiec rywalizował z Lechią o awans do ówczesnej 2 ligi, coś Ci się pomieszało, hokejowy Stoczniowiec to zupełnie inna bajka, zawsze miał wsparcie kibiców Lechii i na odwrót, Stocznia, Stocznia, Wy wygracie, bo kibiców Lechii macie, tak się kiedyś śpiewało, zimą zawsze chodziło się na hokej i ta tradycja nie zanikła, kiedyś najwięcej kibiców Lechii zasiadało na sektorze A-6.
26 lutego 2020, 23:46 / środa
Kolego,ty tak na poważnie?
Nie wyczułeś z mojej strony ściemy?
Po ostatnich wydarzeniach chodzę wkurwiony i sarkazm przezemnie przemawia.
Troszkę luzu na ten czas.
27 lutego 2020, 07:58 / czwartek
OK, pozdrawiam i lepszych czasów życzę
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022